o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Fałszywa historia Polski

1 2 3   » 12 Strony tematu:
[20.04.2007] 17:47
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Ilość fałszu na temat ojczystej historii, jakim faszeruje się nas przez całe życie, jest przeogromna. Nie chodzi tu o żadne stereotypy czy mity narodowe, ale o zwyczajne kłamstwa, które kładzie się do głowy ludziom młodym i starym, bez różnicy.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8755 --
Redakcja o2.pl
[20.04.2007] 18:08
........_..._.........
Ja też sobie moge napisać że Jagiełło był żydem a bitwe pod Grunwaldem wygrał tylko dlatego że Krzyżacy w ostatniej chwili nawrócili się na Judaizm i nie chcieli walczyć przeciwko swoim, ale nie napisze bo nie mam na to dowodów. A ty gdzie masz swoje dowody?? he??
[21.04.2007] 00:39
dejw
Wydaje mi sie ze autor tego felietonu zbyt ostro skrytykowal - zeby nie mowic \'obrazil\' - opisanych ludzi. I nie chce przez to powiedziec, ze ludzie ci byli wspaniali, ale na litosc, czy tak ostra krytyka jest adekwatna? Przeciez oni jednak cos dla nas zrobili...
[21.04.2007] 01:29
ew81
Co do Dmowskiego - zgadzam sie absolutnie !
[21.04.2007] 02:06
Barbara Reczko
A Powstanie Warszawskie na cholerę wywołali ?
[31.03.2020] 18:26
[21.04.2007] 09:04
nie ten
no cóż-historię tworzą nie tyle ludzie inteligentni co mający władzę , pieniądze , skłonności do działania...i w dodatku nie uznający konkurencji...a że często placą za to całe narody to już inna część rzeczywistości...
[21.04.2007] 10:19
Gojek
nie ten (07.04.21 09:04):
no cóż-historię tworzą nie tyle ludzie inteligentni co mający władzę , pieniądze , skłonności do działania...i w dodatku nie uznający konkurencji...a że często placą za to całe narody to już inna część rzeczywistości...

Czyli chorzy,brutalni,zakompleksieni,a holota im daje wiare we wszystko,ze strachu przed szwagrem donosicielem i wojkiem policjantem.
Czy ktos mi powie dlaczego chamstwo wygrywa na kazdym kroku.Dlaczego nie ma ludzi ktorzy nic nie mowiac,walcza po cichu,np nie kupujac Jakobsa,czy nie ogladajac telewizji,czy nie kupujac glupich gazet manipulujacych nimi samymi?Wtedy kiedy nie dostaliby pokarmu nie byloby problemow az takich jak sa.Dlaczego holota nie ma czasu zainteresowac sie kto jest kto zanim pojda na wybory,tylko sluchaja co powiedzial w telewizji.Dlaczego nie w internecie,na tych wrogich dzisiejszej wladzy stronach,za wszystko jest odpowiedzialny narod.
Zmadrzeje narod,przestana pisac chistorie ci co kupili sobie wladze.
Taki jaki narod taki jego rzad.
[21.04.2007] 14:23
Zlotousty
www.zieloni.w.pl (07.04.21 13:13):
www.zieloni.w.pl (07.04.21 13:10):
DZISIEJSZE CZASY SA CIEKAWSZE WÓDKA, KOSCIOŁY I IGRZYSKA

NAJWIEKSZA AFERA JUŻ SIĘ SZYKUJE MISTRZOWSTWA EURO 2012 POLSKA UKRAINA - NAKRADNĄ WIECEJ I ZOSTAWIĄ WIEKSZE DLUGI NIZ ZA CZASÓW TOWARZYSZA GIERKA

OGLADALISCIE \"MISIA\" - \"RYSIA\"

\"TO JEST NASZ MIS KTÓRYM POKAZUJEMY NIEDOWARKOM.... \"
Co do wiadomosci o przekretach,to pikus w porownaiu ze skardzonymi
prze UNIE w tymtym roku 170 milardow euro,na cele prywatne,deputowanych.Do dzis nie praktykuje sie rozliczania z niczego,nawet lotow prywatnch,Posel europejski czasem ma tylko bilet,ale nikomu sie nie musi tlumaczyc, gdzie i po co byl w sobote i niedziele na Seyszelach i z kim sie spotkal,nikt nie wie po co sauna dla koni finansowana przez parlament w Strasbourgu,Remonowane granitami male lotniska w hiszpanii,czy dotacje dla firmy w ktorych poslowie eu siedza w radach nadzorczych za co dostaja rocznie czasem nawet po milonie,tam sie kradnie naprawde.Dotacje ida do firm,ktore maja i bez tego krociowe dochody.Za kupowanie broni przez politykow,
maja politycy 40 procent,bo nikt nie moze obliczyc prawdziwych relanych cen.Co ciekawe, ze parlament UE w Strasburgu,gdzie jestem dwa razy w tygodniu stoi w samy centrum dzielniecy zydowskiej.
A oni pracuja jako ksiegowi,sprzedaja w ten sposob politykom swoje sugestie co do ustaw.Nie subordynacja wobec ksiegowego,moze sie skonczyc seria artykulow o zlodziejstwie wczesniej zezwalanym przez samych zainteresowanych,A media tez naleza do gorali.
na same obrady poslow podzielonych na dwa obozy ,bruksele i strasbourg,gdzie musza jezdzic po trzy dni tu i tu,idzie w roku 170 milonow euro.na doradcow ida milardy,doradcow na paierze,figurantow.
na biura obrachunkowe jako firmy prywatne dostajace zlecenia,zeby obliczyc to samo co panstwowe,ida miliardy,na tlumaczy ida miliardy.
serdno kazdy posel ma siedmiu.A na ochorne i hotele ktore caly rok sa placone mimo ze w sumie dwa miesice moze korzystaja z tych hoteli,
albo kasuja prywatnie stawke i wynajmuja pokoik.A kazdej toalecie,niedostepnej dla publicznosci,stwerdzono ze wciagaja i cpaja
jak w zadnej szkole w Bronxie.W Polsce znikenlo za rzadow Milera 280 milardow dolarow z prywatyzacji,nikt nie wie gdzie to jest.
Co to jest mostek?Pikus
[21.04.2007] 21:42
Wi-ko  wi-ko@tlen.pl
Płytki to bardzo tekst
[22.04.2007] 00:11
Harakiri Samuraja
pawciolm (07.04.21 17:50):
nie życzę sobie więcej takich artykułów na stronie. Ten człowiek, który to napisał nie ma za grosz honoru. Nie wierzę, że Polak mógłby coś takiego napisać. Teraz portal o2 baaaardzo dużo stracił w moich oczach.. Ja mam gdzieś takie artykuły, jestem dumny, że jestem Polakiem i tego nie zmienicie. Nienawidzę za to takich narodów - psów, które szczekają na wszystkich innych. I Wy się dziwicie, że rośnie antysemityzm?? A czego się spodziewacie, po takich własnie zachowaniach??
Pozdrawiam wszystkich rodaków, którzy mają swój rozum i nie wierzą w ten stek bzdur!

Cóż za merytoryczna i pełna gruntownej polemiki wypowiedź. Można blusa puścić. Oby jak najmniej takich rodaków jakm ty,
[22.04.2007] 00:15
Gronek
Ja chcialbym zwrócić tylko uwagę, że Polska była 123 lata pod niewolą jeśli chcemy być dokładni, a nie jak podaje autor 122 lata. (Mam nadzieje, że to tylko przypadek przy pisaniu, "literówka").
[22.04.2007] 00:23
Zonek Zenmen
Harakiri Samuraja (07.04.22 00:11):
pawciolm (07.04.21 17:50):
nie życzę sobie więcej takich artykułów na stronie. Ten człowiek, który to napisał nie ma za grosz honoru. Nie wierzę, że Polak mógłby coś takiego napisać. Teraz portal o2 baaaardzo dużo stracił w moich oczach.. Ja mam gdzieś takie artykuły, jestem dumny, że jestem Polakiem i tego nie zmienicie. Nienawidzę za to takich narodów - psów, które szczekają na wszystkich innych. I Wy się dziwicie, że rośnie antysemityzm?? A czego się spodziewacie, po takich własnie zachowaniach??
Pozdrawiam wszystkich rodaków, którzy mają swój rozum i nie wierzą w ten stek bzdur!

Cóż za merytoryczna i pełna gruntownej polemiki wypowiedź. Można blusa puścić. Oby jak najmniej takich rodaków jakm ty,
prawda prawda, zgadzam sie jak najbardziej, przy czym zadaje jedno pytanie do zacytowanego przez kolegę indywiduum, jakim sposobem ten artykuł porusza antysemityzm ??? hehe porażka..
[22.04.2007] 00:37
kpQ
Co niektórzy widzę wierzą we wszystko co im się powie.
Opóźnienie polaków nie zna granic.

Ten człowiek co to napisał ma świętą racje.

Wcale nikogo nie obraził, pokazał jacy byli na prawdę.

To zę piłsudzki po zamachu na rządz i przejeęciu włądzy kłamał i co tylko sie da robił by być "panem i władcą" - uważacie, że to kłamstwo?

Nikt z wymienionych w artykule nie był święty. Żaden.

Żałosny jest patriotyzm. Bądź patriotą. Będziesz może podziwiany, ale dojdziesz do wszystkoe kłamstwami i mordowaniem honoru i prawa.

Bo prawo jest po to by je zmieniać.

Zabij mnie.
Nie jestem patriotą. Tym bardziej w dzisiejszych czasach.
Polska walczyła o niepodległość. I po co? I tak nie potrafi sobie z nią poradzić.

Kościół wdarł się wszędzie.
[22.04.2007] 00:41
klebergo
Brak wiedzy historycznej, skoro wikipedia jest zrodlem poznania historii to gratuluje. Smiac mi sie chcialo caly czas podczas czytania artukulu z glupoty a raczej niewiedzy ktora towarzyszy autorowi. Najwieksza glupota - Kazimierz Wielki ucieka z pola bitwy, faktem jest ze tak bylo ale mial zaledwie kilkanascie lat wiec mial do tego pelne prawo.I co z tego ze uciekl? To samo co i z faktu ze doda robi prawo jazdy. Faktem jest ze Polska historia ma przeklamania ale fachowe historyczne podreczniki zgrabnie to prostuja, jednak wiekszosc prostakow, poza ksiazka obowiazujaca z histroii w klasach gimanzjum, no moze liceum, poprostu nie siega.
[22.04.2007] 00:44
melo
klebergo (07.04.22 00:41):
Brak wiedzy historycznej, skoro wikipedia jest zrodlem poznania historii to gratuluje. Smiac mi sie chcialo caly czas podczas czytania artukulu z glupoty a raczej niewiedzy ktora towarzyszy autorowi. Najwieksza glupota - Kazimierz Wielki ucieka z pola bitwy, faktem jest ze tak bylo ale mial zaledwie kilkanascie lat wiec mial do tego pelne prawo.I co z tego ze uciekl? To samo co i z faktu ze doda robi prawo jazdy. Faktem jest ze Polska historia ma przeklamania ale fachowe historyczne podreczniki zgrabnie to prostuja, jednak wiekszosc prostakow, poza ksiazka obowiazujaca z histroii w klasach gimanzjum, no moze liceum, poprostu nie siega.

Może przypomnij ile lat miał Warneńczyk kiedy "nie uciekł" z pola bitwy. Kilkanaście lat w tamtych czasach to nie kilkanaście lat dzisiaj, znawco.
[22.04.2007] 00:58
bleider
proponuje autorowi tekstu poczytać trochę i dopiero potem brać się za pisanie "artykułów"

"Znany jako ten, który nie dopuścił do dowodzenia w wojnie 1792 roku "genialnego stratega" Kościuszki, bo ten był "nisko urodzony". Postępki wspomnianego Kościuszki we wspomnianej wojnie i później dowodzą, że dobrze zrobił." ?! Moim zdaniem Kościuszko poradziłby sobie przynajmniej tak samo dobrze jak Poniatowski. Inna sprawa... jakie postępki?! Nie miał ŻADNEJ plamy na honorze ! a za bitwę pod Dubienką w tej wojnie dostał Virtuti Militari.

Co do Kazimierza Wielkiego to nawet nie wiem od czego zacząć tyle bzdur jest tam wypisanych... dobrowolnie zrekł się Pomorza i Śląska.. bo był realstą ! Lepiej chyba było się zrzec Pomorza i odzyskać bez walki część utraconych ziem (bodajże chełmińską) niż procesować się w kolejnych sądach z Krzyżakami i nic z tego nie mieć (mimo, że władcy polscy wygrywali, to Krzyżacy i tak nie stosowali się do wyroku). Śląska zrzekł się, by otrzymać pomoc wojskową.

Zygmunt III Waza... k**** ludzie, przecież jego rządy były jednymi z najlepszych lat Polski w historii.. to nic nie znaczy? to pewnie też nic nie znaczy, że między innymi dzięki niemu granice Polski się znacznie rozszerzyły, a Polacy zajęli Moskwę (Władysławowi IV Wazie prawnie przysługiwał tytuł cara Rosji !). Na jego manii Połączenia Polski i Szwecji nic nie straciliśmy, a nawet możnaby rzec, że zyskaliśmy, bo to on wydał akt włączenia szwedzkiej części Inflant do Polski.

Za opis początku powstania Kościuszkowskiego to należy się prawy sierpowy. Bunt zdesperowanych żołnierzy??! przecież świat im się nie kończył, mogli się zaciągnąć gdzie indziej.. naprawde tak ciężko wpaść na to, że komuś zależało na ratowaniu tego kraju???

Szerząc takie poglądy obraża pan wszystkich patriotów i bohaterów narodowych. A jeśli chce pan łatwo i przyjemnie pisać sobie artykuły historyczne, to niech pan napisze np. o micie gen. Sucharskiego, który tak naprawde dowodził obroną przez dwa dni, potem chciał się poddać, a ludzie ciągle go mają za wzór.
[22.04.2007] 00:59
aerandir25
Moim zdaniem autor przesadził, jeśli chodzi o bitwę pod Ostrołęką. Zarówno w podstawówce jaki i w liceum uczono mnie, że ta bitwa powstania listopadowego zakończyła się naszą klęską. W podręcznikach też tak było napisane. Skąd więc pomysł, że ta klęska opisywana jest jako nasza Wiktoria? Nigdy się z tym nie zetknąłem.
P.S.
A Kazimierz Wielki powiększył obszar Polski kilkakrotnie oraz zostawił PEŁNY skarbiec państwowy, co niestety później było rzadkością.
[22.04.2007] 01:01
tlaloc
gdzie ten umirakowany i wyważony, ostrożny osąd, na którego brak autor tak narzekał we wstępie?
[22.04.2007] 01:01
obserwująca
hehheh
no proszę WAS pokłóćcie się tak porządnie, porzucajcie na forum trochę mięsem, poniżcie wszystkich, zrównajcie z błotkiem, proszę... chociaż troszeczkę... bo zwątpię w nasz naród
[22.04.2007] 01:05
Smalec
Zgadzam sie z autorem tekstu w kwestii słów dotyczących Piłsudskiego i Kazimierza pseudo Wielkiego. Moja nauczycielka historii, na długo przed pokazaniem sie tego artykułu, mówiła mi że Kazimierz miał spokojnie ponad 100 dzieci, uwielbiał seks, do którego kobiety niejednokrotnie były zmuszane. Piłsudski natomiast zamykał swoich wrogów politycznych w wiezieniach przed wyborami, i był zwolennikiem systemu totalitarnego, dziwne jak w demokratycznej i wrogiej komunizmowi Polsce tacy ludzie mogą być bohaterami narodowymi
[22.04.2007] 01:09
mareks
Myślałem, że dowiem się po przeczytaniu tego artykułu o przekłamaniach w historii Polski. Choćby o takim jaki jest zacytowany we wstępie - o początku II wojny światowej.

Okazało się jednak, że tekst prezentuje poglądy autora na pewne historyczne postacie. Zresztą w moim odczuciu pogląd \"pod prąd\". Czyli coś na kształt: \"Jak wy ich tak gloryfikujecie, to ja wam pokażę jacy byli naprawdę\", i szukanie faktów obciążających jakkolwiek.

Aż żal tracić czas na ten artykuł :///
[22.04.2007] 01:11
Hattori
Mnie wcale nie uczono przekłamanej historii. Zawsze trafiałem na nieco fanatyczne, ale rzetelne nauczycielki. Wiadomo, że nie opowiadały nam o orgietkach i gwałtach Kazia Wielkiego. Autor zapomniał jednak, że dla losów kraju ważniejsza była dobrze prowadzona polityka, rozwijająca się gospodarka itd. niż pare zgwałconych chłopek.
[22.04.2007] 01:11
czytelnik porannej gazety
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.21 13:06):
zabili jednego Niemca zginęło 100 Polaków
Polak był zawsze miesem armatnim, teraz mamy to samo - wybijamy się w jankeskiej wojnie kowboja z Bushu
Barbara Reczko (07.04.21 02:06):

Gdyby nie Powstanie Warszawskie to najprawdopodobniej Polska stała by się kolejną republiką Związku Radzieckiego. Stalin nie zawahał by się przyłączyć polski do ZSRR, ale zobaczył , że polacy tak łatwo się nie poddadzą.
[22.04.2007] 01:14
TEXT
Jak najbardziej. Każdy kto myśli choć trochę i nie jest ślepym fanatykiem doskonale zdaje sobie sprawę z tego że większości historii jest zafałszowana i to w każdym kraju, gdyby tak przeanalizować "narodowe" historie to można by było trafić do wariatkowa bo okazuje się ze np. bitwa wygrana przez polaków była również wygrana przez Rosjan albo Niemców. Idealizowanoe historii to norma chociaż nacjonaliści tacy jak chociaż wyżej wspomniany Dmowski, potrafili ją pociągać do absurdu i nawet nie świadomie dając dowód dla myślących że większość glorii to po prostu pic na wodę a patriotyzm byy zawsze wyprzedzane przez materializm, poza nielicznymi wyjątkami z klas niższych i średnich wkręconych w młyn wojenek magnaterii, szlachty, oszołomów religijnych i innych rewolucjonistów uszczęśliwiających narody nawet gdy te narody miały to zupełnie gdzieś, a jedyne czego chciały to świętego spokoju. Na ale cóż jesteśmy tylko ludźmi, a od zwierząt odróżnia nas logiczne myślenie które zatracamy jeśli w grę wchodzi fanatyzm czy to polityczny czy religijny. Niestety w Polsce od jakiegoś czasu można zaobserwować uwstecznienie ewolucyjne, czego objawem są co poniektórzy politycy ich przybudówki młodzieżowe od których sie odcinają, chociaż osobiście je zakładali, no i oszołomy religijne, którzy z bogiem raczej nie mają nic wspólnego, a jeżeli już to prędzej z tym drugim.
Wracając do meritum sprawy artykuł super. Trochę oddechu racjonalnego podejścia.
[22.04.2007] 01:15
Drizzdt
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.20 22:03):

otóż \\\"dzielna\\\" (czytaj głupia) polska armia walcząc z najeźdźcą zza zachodniej granicy rzuciła się na rozkaz z szabelką na czołgi

z tym to się nie zgodzę widze że naczytałeś się jakiegoś gówna i naoglądałeś propagandowych filmów radzieckich, owszem ułani poruszali się na koniach ale gdy stykali się z wrogiem to zchodzili z nich i strzelali jak normalna piechota, a konie to był ich atut polegający na szybkim przemieszczaniu się

a propo Kazimierza Wielkiego owszem miał romanse była sprawa z piękną Laurą pewną córką magnata węgierskiego i sprowadzemniu jej przez Elżbietę Łokietkównę do jego komnaty ale to ploty jedynie z dwóch źródeł historycznych dowiadujemy się o tym a wszystkie inne nie wspominają o tym także to kolejne banialuki

widze po artykule że jest bardzo tendencyjny autor zamist opierać się na faktach historycznych zbudował go na pogłoskach, legendach,brakach w źródłach, nie rozwiązanych kwestiach itp. radzę wam jak chcecie poczytać o historii wybierzcie się do biblioteki i poszukajcie dobrej książki jakiegoś profesora lub doktora a nie popularno naukowego badziewia które wam zamiesza w głowie i podjara
[22.04.2007] 01:22
akysz
pogięło cię? ludzie bardzo ciekawie się wypowiadają. maja różne zdania, ale o to chyba chodzi. jak ci brakuje debilnych pyskówek to proponuję np. temat o sądach (dlaczego w sądach wygrywają kobiety"). zapewniam, błotka po uszy.
obserwująca (07.04.22 01:01):
hehheh
no proszę WAS pokłóćcie się tak porządnie, porzucajcie na forum trochę mięsem, poniżcie wszystkich, zrównajcie z błotkiem, proszę... chociaż troszeczkę... bo zwątpię w nasz naród

[22.04.2007] 01:24
Drizzdt
czytelnik porannej gazety (07.04.22 01:11):
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.21 13:06):
zabili jednego Niemca zginęło 100 Polaków
Polak był zawsze miesem armatnim, teraz mamy to samo - wybijamy się w jankeskiej wojnie kowboja z Bushu
Barbara Reczko (07.04.21 02:06):

Gdyby nie Powstanie Warszawskie to najprawdopodobniej Polska stała by się kolejną republiką Związku Radzieckiego. Stalin nie zawahał by się przyłączyć polski do ZSRR, ale zobaczył , że polacy tak łatwo się nie poddadzą.
racja łatwo się nie poddajemy ale powstanie mogło moim zdaniem wybuchnąć przeciw ruskim a nie niemcom bo raz może by się udało ocalić Warszawę, niemcy przecież wycofywali się trzeba było nie unosić się zbytnim honorem i poczekać te 3 tygodnie oraz jakimś cudem przy naciskach zachodu polski rząd londyński wrucił na swoje miejsce i nie mielibyśmy tej kolejnej epoki kamienia łupanego jaką było PRL, ale cóż to dywagacje było jak było teraz trzeba chociażpisać prawdę o tym co było

co do mięsa armatniego to Stalina za takie miał cały naród rosyjski także....

pozdro
[22.04.2007] 01:30
obserwująca
dzięki,
wiedziałam że się nie zawiodę...

akysz (07.04.22 01:22):
pogięło cię? ludzie bardzo ciekawie się wypowiadają. maja różne zdania, ale o to chyba chodzi. jak ci brakuje debilnych pyskówek to proponuję np. temat o sądach (dlaczego w sądach wygrywają kobiety\"). zapewniam, błotka po uszy.
hehheh

[22.04.2007] 01:31
TEXT
Drizzdt (07.04.22 01:15):
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.04.20 22:03):

otóż \\\\\\\"dzielna\\\\\\\" (czytaj głupia) polska armia walcząc z najeźdźcą zza zachodniej granicy rzuciła się na rozkaz z szabelką na czołgi

z tym to się nie zgodzę widze że naczytałeś się jakiegoś gówna i naoglądałeś propagandowych filmów radzieckich, owszem ułani poruszali się na koniach ale gdy stykali się z wrogiem to zchodzili z nich i strzelali jak normalna piechota, a konie to był ich atut polegający na szybkim przemieszczaniu się

a propo Kazimierza Wielkiego owszem miał romanse była sprawa z piękną Laurą pewną córką magnata węgierskiego i sprowadzemniu jej przez Elżbietę Łokietkównę do jego komnaty ale to ploty jedynie z dwóch źródeł historycznych dowiadujemy się o tym a wszystkie inne nie wspominają o tym także to kolejne banialuki

widze po artykule że jest bardzo tendencyjny autor zamist opierać się na faktach historycznych zbudował go na pogłoskach, legendach,brakach w źródłach, nie rozwiązanych kwestiach itp. radzę wam jak chcecie poczytać o historii wybierzcie się do biblioteki i poszukajcie dobrej książki jakiegoś profesora lub doktora a nie popularno naukowego badziewia które wam zamiesza w głowie i podjara

Zapomniałeś chyba tylko o jednym, albo specjalnie przeoczyłeś fakt, że historia była zawsze spisywana przez rządzących i przez zwycięzców, więc większość dokumentów była po prostu fabrykowana na potrzeby władzy niezależnie czy to była monarchia, kapitalizm, komunizm czy to co teraz jest, co trudno nawet nazwać.
[22.04.2007] 01:35
akysz
o rany, kobieto, chyba czegoś szukasz. pozdrawiam i żegnam
obserwująca (07.04.22 01:30):
dzięki,
wiedziałam że się nie zawiodę...

akysz (07.04.22 01:22):
pogięło cię? ludzie bardzo ciekawie się wypowiadają. maja różne zdania, ale o to chyba chodzi. jak ci brakuje debilnych pyskówek to proponuję np. temat o sądach (dlaczego w sądach wygrywają kobiety\\\"). zapewniam, błotka po uszy.
hehheh

[22.04.2007] 01:38
matexxx
Ten tekst (artykuł) pisał jakiś idiota. Nie mam zamiaru tłumaczyć dlaczego on jest idiotą, tak samo jak on nie wytłumaczył dlaczego napisał takie bzdury.

1 2 3   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat