o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

macanie w busie.....

1 «   34 35 36 Strony tematu:
[26.09.2018] 14:18
za chwile...
odezwie się mądrala z wpisem że kobiety tu nie bywają
[26.09.2018] 14:41
to jest oczywiste
ze tu kobiet nie ma .
[26.09.2018] 16:26
Grajek.
Ja uważam że ta historia jest prawdziwa. Byłem z żoną we Francji i w Paryżu. Tam niektóre dzielnice wyglądają jak Islamabad. Ciekawi mnie jedno. Ile lat mogli mieć napastnicy. Napisała że młodzi a tak dokładniej?
[26.09.2018] 19:06
Anzelm 29
Do Ku przestrodze
Ja też wierzę. Wiarygodne. Wiem że mają z tym problem a policja ma nakaz tuszowania takich spraw. A w mediach mają cenzurę na to. Szczęście że nie skończyło się to jak w Rimini w ubiegłym roku.
[27.09.2018] 09:40
Ku przstrodze
Grajek. (18.09.2018.26 16:26):
Ja uważam że ta historia jest prawdziwa. Byłem z żoną we Francji i w Paryżu. Tam niektóre dzielnice wyglądają jak Islamabad. Ciekawi mnie jedno. Ile lat mogli mieć napastnicy. Napisała że młodzi a tak dokładniej?

W dowody im nie zaglądałam. Tak na oko z 15 - 16 lat. Mogę się jednak mylić. Ciemno wyglądają na ogół starzej niż jest w rzeczywistości. Ten co kucał miedzy nogami wyglądał na młodszego niż pozostali.
[20.04.2019] 01:04
[01.10.2018] 15:16
TakNaBasenie
Co z Was za zboczeńce. ..
tutaj macie strone dla dorosłych to sobie z kimś pohgadajcie: http://ero69.pl
[05.10.2018] 20:28
mankus
Martusia_22 (16.04.2016.25 18:39):
Co do macania. Miałam podobną przygodę, ale nie w tramwaju czy autobusie, lecz na koncercie. A właściwie, to czekając w ogromnym tłoku przed wejściem. Miałam na sobie rozkloszowaną spódniczkę do pół uda, a pod spodem odważne stringi. Takie z paseczkiem z tyłu. Najpierw poczułam jak ktoś rytmicznie ociera się o mnie, mocno przytulony do mojego pośladka. Nie miałam wątpliwości, że ten ktoś ma erekcję i czubkiem swojego penisa dźga mnie po pupie. Jednocześnie jedna ręka masowała mi delikatnie uda od zewnątrz. Najpierw delikatnie samymi palcami, a po chwili, zapewne po nabraniu odwagi już całą dłonią. Długo nie musiałam czekać, gdy ta dłoń znalazła się po wewnętrznej stronie uda i coraz odważniej przesuwała się w górę. Gładziła moje nagie pośladki, a kciukiem delikatnie smerała mnie po rowku. Prawdziwy ścisk to zaczął się, gdy kolejka zaczęła się powoli przesuwać. Było tak gorąco, że tylko to wystarczyło, abym zrobiła się wilgotna w kroku. Ta dłoń wprawiała mnie w lekkie zakłopotanie, choć nie było to zbytnio negatywne doznanie. Czułam swego rodzaju poniżenie, a co najgorsze, jednocześnie bardzo się podnieciłam tą sytuacją i nie zamierzałam protestować. Nie miałam odwagi odwrócić głowy do tyłu, chyba raczej dlatego, że nie chciałam pokazać swojej twarzy. Błogie dreszcze przeszywały moje krocze. Na udach czułam wyraźną wilgoć, i zdawałam sobie sprawę z tego, że moje majtki są całe mokre. Malutkimi kroczkami posuwałam się do przodu. Wtedy poczułam szarpnięcie, i moje majtki zsunęły mi się z pośladków. Kolejne pociągnięcie w dół i znalazły się w połowie ud. To już przestało być fajne. Wtedy przypomniałam sobie moje dawne fantazje, jak ktoś nieznajomy posuwa mnie od tyłu w tłumie, a nikt dookoła nie wie, co się dzieje. Miotałam się pomiędzy skrajnymi emocjami. Pozwolić jakiemuś obcemu gostkowi dać się wymacać, jak jakaś tania dziwka, i w ten sposób spełnić swoje erotyczne fantazje. Czy protestować i bronić swojej cnotki. Byłam co raz bardziej podniecona. Mój instynkt zachowania godności słabł z każdą chwilą. Po za tym, na obronę nie miałam właściwie żadnych szans. Ręce miałam zgięte w łokciach i uniesione do góry. Kurczowo trzymałam w nich torebkę. Napór z tyłu i z przodu był tak duży, że nie było mowy o ratowaniu moich opadających coraz niżej majtek. W przypływie coraz większego podniecenie wypinałam pupę do tyłu i próbowałam rozchylić uda na boki. Tymczasem palec nieznajomego właśnie wylądował na mojej mokrej cipeczce. Odważnie i bezczelnie nacierał na mój rowek, a moje majtki z każdym krokiem zsuwały się coraz niżej. Po kilku kolejnych krokach poczułam je na wysokości kolan. Gdy zrobiłam kolejny krok, spadły mi na buty. Żeby nie upaść, musiałam wyplątać się z nich. Przydepnęłam je. Podniosłam drugą nogę do góry i było już tylko: By by majtusie. Wtedy, chyba na moje szczęście, nagle się rozluźniło bo zbliżyliśmy się do bramki. Gdyby nie to, to pewnie zostałabym w tym tłumie, no, może nie tyle przeleciana, ale z całą pewnością doszło by do porządnego głębokiego macanka. A tak właściwie, to do dzisiaj nie wiem, czego bardziej żałować. Myślę, że tego, dlaczego ta bramka tak szybko nadeszła.

Czytajac Twoja historie,bardzo sie podniecilem i zwalilem sobie.Wytrysk byl potezny.Chetnie bym zrobil Tobie cos takiego.
[05.10.2018] 20:51
mankus
Zniesmaczony (15.10.2015.02 00:08):
Wiecie co jest żałosne i to cholernie?
To, że gdy sobie wejdziemy na jakikolwiek portal dla kobiet, gdzie rozmawiają długo zarejestrowane kobitki, a nie randomowe anonimy, opinie w sprawie obmacywania w autobusie/pociągu/metrze są skrajnie przeciwne - praktycznie każda kobieta na dotyk obcego faceta reaguje zniesmaczeniem, oburzeniem, nieraz agresją i bardzo źle się z tym czują.
To samo tyczy się zresztą innych tematów z tego forum, dotyczących chodzenia bez majtek i tak dalej.
A czemu tak jest wydaje się oczywiście. To forum spamuje banda przylepionych do kompa nastolatków z kompleksami, którzy piszą z anonimowych kont, wymyślając niestworzone historyjki bo ich jara, jak ktoś uwierzy, że są długonogimi laskami z wielkimi cycami, które uwielbiają świecić dupskiem, być macane i dawać na prawo i lewo.
Żałosne...

Nawet nie masz pojecia jak sie mylisz.Zupelnie nie znasz kobiet.Tamte z tego forum KLAMIA jedna przed druga,zeby nie wyjsc na "latwe",wlasnie dlatego ze sie znaja.Tutaj kazda [pisze anonimowo.Dziwie sie ze nie potrafisz rozpoznac szczerych wypowiedzi od udawania,oraz facetow udajacych facetki.Tutaj akurat pisza facetki i pisza szczerze.Anonimowosc-kolego.Taka jest natura kobiet.To samo z patrzeniem na ekshibicjoniste.Gdy sie czuje bezpioeczna i anonimowa-bedzie patrzala.Przed znajomymi bedzie udawala ze ona nigdy.
[05.10.2018] 21:41
mankus
stokrotka23 (15.02.2015.27 23:19):
Jak zrobi sie cieplo chetnie bym sie umowila w pznaniu gdzies

Stokrotka.Ja jestem z Poznania.Napisz,jezeli jeszcze tutaj zagladasz:strapiony@o2.pl
[05.10.2018] 21:56
hahahahaha
a ten dalej odpowiada komus kogo tu nie ma kilka
lub kilkanaście lat.
[05.10.2018] 22:21
ciara
hahahahaha (18.10.2018.05 21:56):
a ten dalej odpowiada komus kogo tu nie ma kilka
lub kilkanaście lat.

Juz sie posmiales,durniu,to WY@@@AJ STAD !!!
[05.10.2018] 22:26
mikasart
Ku przstrodze (18.09.2018.27 09:40):
Grajek. (18.09.2018.26 16:26):

W dowody im nie zaglądałam. Tak na oko z 15 - 16 lat. Mogę się jednak mylić. Ciemno wyglądają na ogół starzej niż jest w rzeczywistości. Ten co kucał miedzy nogami wyglądał na młodszego niż pozostali.

Dlatego musimy walczyc z calych sil zeby w Polsce nie bylo zadnego z tych nelegelnych emigrantow.To sa nasi wrogowie i oni tutaj przyjezdzaja zeby Europe zdobyc a nie zeby tutaj...pracowac.Kto wie co to jest islam,ten wie o czym pisze.
[06.10.2018] 09:40
a walczysz?
Z całych sił czy tylko trochę?
[27.01.2019] 09:38
Ciekawy prawdy
Hej dziewczyny, mieliście podobne sytuacje w innych miejscach np na basenie , w saunie, w kinie, na koncercie itp?
[27.01.2019] 12:44
sramy na twoją ciekawość

[07.02.2019] 00:01
Insta-good
Hej dziewczyny, która jest zainteresowana zarobkiem i przyjemnością bez sexu, bez zobowiązań, bez zdradzania imion?
Wystarczy że dasz się wymacać w busie/tramwaju, nie spostrzeżenie wsnónalbym rękę pod spódniczkę, posmyral, podutykal, poglaskal i tyle.
Nikt nic nie widział, nikt nic nie wie. Ja mam przyjemność a ty kasę .. daj znać na
insta-good@wp.pl
Najbardziej pasuje mi Poznań, Bydgoszcz ale podjadę wszędzie
[07.02.2019] 11:44
jak to bez seksu?
To tylko kopulacja jest seksem?
[07.02.2019] 15:48
Dyskretny 59
Przyznaję, że ciekawie czyta się wasze wypowiedzi.
[08.02.2019] 14:45
Rozażny xxx
Czy fantazja za bardzo nie ponosi?
[10.02.2019] 23:07
Debili nie brakuje
jak to bez seksu? (19.02.2019.07 11:44):
To tylko kopulacja jest seksem?

Ty dziewictwo straciłeś bo ktoś cię dotknął za tyłek. Brawo
[13.02.2019] 01:35
Pawcio91
Ku przstrodze (18.09.2018.26 11:26):
W tym roku byłam trochę w Niemczech u kuzynki. Jednego dnia jechałam autobusem do centrum. Było gorąco, więc byłam lekko ubrana. W autobusie mało ludzi, zajełam więc wygodnie miejsce w tyle i podziwiałam widoki przez szybę. Przejechałam ze trzy przystanki gdy usiadł obok mnie młody chłopak. Arab. Położył rękę na moim udzie. Złapałam go za nadgarstek i odrzuciłam tą rękę. Nagle zostałam złapana za łokcie, które zostały odciągnięte do tyłu. Zorietowałam się że jestem otoczona przez grupkę młodych arabów. Krzyknełam ale nikt na to nie zwrócił uwagi, a do mojego uda został przełożony nóż. Ostudziło to mój wojowniczy zapał. Siedzący obok mnie przełorzył moją nogę na swoje kolana a w lukę wcisnął się chyba najmłodszy i najmniejszy. Za mną siedziało dwóch, jeden obok mnie, jeden między nogami i jeden stał. Siedzący obok mnie wsunął nóż pod spódnicę, zdarł ją do góry i rozciął majtki. Młodszy zdarł bluzkę go góry i stanik również został pocięty i usunięty. Ten młodszy poslinił paluchy i zaczął wciskać między nogi a siedzący obok ugniatał mi piersi. Było to bolesne i brutalne. Zarówno na górze jak i na dole. Nikt nie reagował a na najbliższym przystanku wszyscy wysiedli. Trwało to dwa przystanki zanim pojawił się obok autobusu radiowóz na sygnale. Przerwali, otworzyli drzwi i w biegu wyskoczyli. Autobus się zatrzymał. Przeprawa z policję była trudna. Słabo znam niemiecki. Ja tylko zoriętowali się że jestem polką zaczęli mnie traktować lekcewarząco. Spisał mój adres w Polsce i kuzynkigdzie mieszkałam Wpakowali mnie w radiowóz i zawieźli do kuzynki. Ona była w pracy. Weszli ze mną do domu. Zrozumiałam czy chce złorzyć doniesienie i czy mam obrazenia, a jeżeli tak to niech im pokaże obrażenia. Normalnie jaja sobie robili. Powiedziałam że jeszcze się zastanowię. Powiedziałam o tym kuzynce. Odradziła mi wszczynanie jakich kolwiek kroków. A dwa dni później wrociłam do kraju.

Kiedyś to czytałem.
Przeglądałem właśnie internet. Natrafiłem na to https://polskatimes.pl/ulica-nalezy-do-klanu -arabscy-gangsterzy-opanowali-miasta-niemiec/ar/13853448#fak ty
I przypomniało mi się o wypisie Ku przstrodze.
[07.04.2019] 08:05
Studentki są otwarte
Dziewczyny kiedy się wybieracie na drzwi otwarte jakiejkolwiek uczelni w Poznaniu?
Na jaką uczelnie poznańska uczęszcza zdecydowana większość kobiet?
Chętnie pomogę dojechać w przyjemny sposób
[14.04.2019] 20:27
Stały czytelnik
To forum już upadło. Co prawda ludzie bajki tutaj pisali ale mimo wszystko fajnie było poczytać. Teraz już tutaj nic nie ma.
A bardzo wątpię w to że macanie się skończyło, nikomu nie chce się pisać.
[14.04.2019] 23:58
ksisk
mankus (18.10.2018.05 20:51):
Zniesmaczony (15.10.2015.02 00:08):
Wiecie co jest żałosne i to cholernie?
To, że gdy sobie wejdziemy na jakikolwiek portal dla kobiet, gdzie rozmawiają długo zarejestrowane kobitki, a nie randomowe anonimy, opinie w sprawie obmacywania w autobusie/pociągu/metrze są skrajnie przeciwne - praktycznie każda kobieta na dotyk obcego faceta reaguje zniesmaczeniem, oburzeniem, nieraz agresją i bardzo źle się z tym czują.
To samo tyczy się zresztą innych tematów z tego forum, dotyczących chodzenia bez majtek i tak dalej.
A czemu tak jest wydaje się oczywiście. To forum spamuje banda przylepionych do kompa nastolatków z kompleksami, którzy piszą z anonimowych kont, wymyślając niestworzone historyjki bo ich jara, jak ktoś uwierzy, że są długonogimi laskami z wielkimi cycami, które uwielbiają świecić dupskiem, być macane i dawać na prawo i lewo.
Żałosne...

Nawet nie masz pojecia jak sie mylisz.Zupelnie nie znasz kobiet.Tamte z tego forum KLAMIA jedna przed druga,zeby nie wyjsc na "latwe",wlasnie dlatego ze sie znaja.Tutaj kazda [pisze anonimowo.Dziwie sie ze nie potrafisz rozpoznac szczerych wypowiedzi od udawania,oraz facetow udajacych facetki.Tutaj akurat pisza facetki i pisza szczerze.Anonimowosc-kolego.Taka jest natura kobiet.To samo z patrzeniem na ekshibicjoniste.Gdy sie czuje bezpioeczna i anonimowa-bedzie patrzala.Przed znajomymi bedzie udawala ze ona nigdy.

Ooo,widze ze jakas dziewczyna pisze szczerze ze znawstwem.Ja jestem ekshibicjonista i potwierdzam w 100%ach Twoje slowa.ANONOMOWOSC i BEZPIECZENSTWO.To sa dwa kluczowe slowa w tym wszystkim.ZADNA kobieta sie nie przyzna przed inna kobieta ze lubi patrzec jak facet wali konia,ze ja to podnieca itd.Wlasnie dlatego,zeby nie wyjsc na "latwa" lub nie miec zlej opinii, cokolwiek to znaczy.Dziwne-facet sie rozbiera a one ..."dziwki",ale tak wlasnie mysla kobiety.Inna sytuacja jest gdy kilka z nich patrzy na ekshibicjoniste w jednym czasie.Mowie tutaj o spacerze czy babskiej imprezce.dziewczyna/kobieta bedzie patrzala z wielka przyjemnoscia na ekshibicjoniste ,jezeli bedzie miala pewnosc dyskrecji.Znajac te rzeczy, moge sie wyrzywac do woli, uprawiajac ekshibicjonizm przed Paniami/Dziewczynami w roznych sytuacjach.W kazdej musza byc zachowane te zasady.Z tegom powodu,NIGDU+Y i przed NIKIM nie chwale sie tym co robie i dlatego Panie/Dziewczyny,wiedzac o tym ,maja do mnie zaufanie.strapiony@o2.pl
[16.04.2019] 14:11
Dojrzały 58
Macanie w środkach komunikacji publicznej ma się całkiem dobrze Problemem jest jak zrealizować to dyskretnie - oczywiście za zgodą i przy aprobacie płci przeciwnej.
[16.04.2019] 15:41
Dojrzały 58
Ostro trzepię kapucyna!
[17.04.2019] 10:27
Dojrzały 58
Dojrzały 58 (19.04.2019.16 15:41):
Ostro trzepię kapucyna!

A kogo to ...?

1 «   34 35 36 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat