o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

macanie w busie.....

1 «   34 35 36 Strony tematu:
[26.09.2018] 14:18
za chwile...
odezwie się mądrala z wpisem że kobiety tu nie bywają
[26.09.2018] 14:41
to jest oczywiste
ze tu kobiet nie ma .
[26.09.2018] 16:26
Grajek.
Ja uważam że ta historia jest prawdziwa. Byłem z żoną we Francji i w Paryżu. Tam niektóre dzielnice wyglądają jak Islamabad. Ciekawi mnie jedno. Ile lat mogli mieć napastnicy. Napisała że młodzi a tak dokładniej?
[26.09.2018] 19:06
Anzelm 29
Do Ku przestrodze
Ja też wierzę. Wiarygodne. Wiem że mają z tym problem a policja ma nakaz tuszowania takich spraw. A w mediach mają cenzurę na to. Szczęście że nie skończyło się to jak w Rimini w ubiegłym roku.
[27.09.2018] 09:40
Ku przstrodze
Grajek. (18.09.2018.26 16:26):
Ja uważam że ta historia jest prawdziwa. Byłem z żoną we Francji i w Paryżu. Tam niektóre dzielnice wyglądają jak Islamabad. Ciekawi mnie jedno. Ile lat mogli mieć napastnicy. Napisała że młodzi a tak dokładniej?

W dowody im nie zaglądałam. Tak na oko z 15 - 16 lat. Mogę się jednak mylić. Ciemno wyglądają na ogół starzej niż jest w rzeczywistości. Ten co kucał miedzy nogami wyglądał na młodszego niż pozostali.
[18.02.2019] 14:04
[01.10.2018] 15:16
TakNaBasenie
Co z Was za zboczeńce. ..
tutaj macie strone dla dorosłych to sobie z kimś pohgadajcie: http://ero69.pl
[05.10.2018] 20:28
mankus
Martusia_22 (16.04.2016.25 18:39):
Co do macania. Miałam podobną przygodę, ale nie w tramwaju czy autobusie, lecz na koncercie. A właściwie, to czekając w ogromnym tłoku przed wejściem. Miałam na sobie rozkloszowaną spódniczkę do pół uda, a pod spodem odważne stringi. Takie z paseczkiem z tyłu. Najpierw poczułam jak ktoś rytmicznie ociera się o mnie, mocno przytulony do mojego pośladka. Nie miałam wątpliwości, że ten ktoś ma erekcję i czubkiem swojego penisa dźga mnie po pupie. Jednocześnie jedna ręka masowała mi delikatnie uda od zewnątrz. Najpierw delikatnie samymi palcami, a po chwili, zapewne po nabraniu odwagi już całą dłonią. Długo nie musiałam czekać, gdy ta dłoń znalazła się po wewnętrznej stronie uda i coraz odważniej przesuwała się w górę. Gładziła moje nagie pośladki, a kciukiem delikatnie smerała mnie po rowku. Prawdziwy ścisk to zaczął się, gdy kolejka zaczęła się powoli przesuwać. Było tak gorąco, że tylko to wystarczyło, abym zrobiła się wilgotna w kroku. Ta dłoń wprawiała mnie w lekkie zakłopotanie, choć nie było to zbytnio negatywne doznanie. Czułam swego rodzaju poniżenie, a co najgorsze, jednocześnie bardzo się podnieciłam tą sytuacją i nie zamierzałam protestować. Nie miałam odwagi odwrócić głowy do tyłu, chyba raczej dlatego, że nie chciałam pokazać swojej twarzy. Błogie dreszcze przeszywały moje krocze. Na udach czułam wyraźną wilgoć, i zdawałam sobie sprawę z tego, że moje majtki są całe mokre. Malutkimi kroczkami posuwałam się do przodu. Wtedy poczułam szarpnięcie, i moje majtki zsunęły mi się z pośladków. Kolejne pociągnięcie w dół i znalazły się w połowie ud. To już przestało być fajne. Wtedy przypomniałam sobie moje dawne fantazje, jak ktoś nieznajomy posuwa mnie od tyłu w tłumie, a nikt dookoła nie wie, co się dzieje. Miotałam się pomiędzy skrajnymi emocjami. Pozwolić jakiemuś obcemu gostkowi dać się wymacać, jak jakaś tania dziwka, i w ten sposób spełnić swoje erotyczne fantazje. Czy protestować i bronić swojej cnotki. Byłam co raz bardziej podniecona. Mój instynkt zachowania godności słabł z każdą chwilą. Po za tym, na obronę nie miałam właściwie żadnych szans. Ręce miałam zgięte w łokciach i uniesione do góry. Kurczowo trzymałam w nich torebkę. Napór z tyłu i z przodu był tak duży, że nie było mowy o ratowaniu moich opadających coraz niżej majtek. W przypływie coraz większego podniecenie wypinałam pupę do tyłu i próbowałam rozchylić uda na boki. Tymczasem palec nieznajomego właśnie wylądował na mojej mokrej cipeczce. Odważnie i bezczelnie nacierał na mój rowek, a moje majtki z każdym krokiem zsuwały się coraz niżej. Po kilku kolejnych krokach poczułam je na wysokości kolan. Gdy zrobiłam kolejny krok, spadły mi na buty. Żeby nie upaść, musiałam wyplątać się z nich. Przydepnęłam je. Podniosłam drugą nogę do góry i było już tylko: By by majtusie. Wtedy, chyba na moje szczęście, nagle się rozluźniło bo zbliżyliśmy się do bramki. Gdyby nie to, to pewnie zostałabym w tym tłumie, no, może nie tyle przeleciana, ale z całą pewnością doszło by do porządnego głębokiego macanka. A tak właściwie, to do dzisiaj nie wiem, czego bardziej żałować. Myślę, że tego, dlaczego ta bramka tak szybko nadeszła.

Czytajac Twoja historie,bardzo sie podniecilem i zwalilem sobie.Wytrysk byl potezny.Chetnie bym zrobil Tobie cos takiego.
[05.10.2018] 20:51
mankus
Zniesmaczony (15.10.2015.02 00:08):
Wiecie co jest żałosne i to cholernie?
To, że gdy sobie wejdziemy na jakikolwiek portal dla kobiet, gdzie rozmawiają długo zarejestrowane kobitki, a nie randomowe anonimy, opinie w sprawie obmacywania w autobusie/pociągu/metrze są skrajnie przeciwne - praktycznie każda kobieta na dotyk obcego faceta reaguje zniesmaczeniem, oburzeniem, nieraz agresją i bardzo źle się z tym czują.
To samo tyczy się zresztą innych tematów z tego forum, dotyczących chodzenia bez majtek i tak dalej.
A czemu tak jest wydaje się oczywiście. To forum spamuje banda przylepionych do kompa nastolatków z kompleksami, którzy piszą z anonimowych kont, wymyślając niestworzone historyjki bo ich jara, jak ktoś uwierzy, że są długonogimi laskami z wielkimi cycami, które uwielbiają świecić dupskiem, być macane i dawać na prawo i lewo.
Żałosne...

Nawet nie masz pojecia jak sie mylisz.Zupelnie nie znasz kobiet.Tamte z tego forum KLAMIA jedna przed druga,zeby nie wyjsc na "latwe",wlasnie dlatego ze sie znaja.Tutaj kazda [pisze anonimowo.Dziwie sie ze nie potrafisz rozpoznac szczerych wypowiedzi od udawania,oraz facetow udajacych facetki.Tutaj akurat pisza facetki i pisza szczerze.Anonimowosc-kolego.Taka jest natura kobiet.To samo z patrzeniem na ekshibicjoniste.Gdy sie czuje bezpioeczna i anonimowa-bedzie patrzala.Przed znajomymi bedzie udawala ze ona nigdy.
[05.10.2018] 21:41
mankus
stokrotka23 (15.02.2015.27 23:19):
Jak zrobi sie cieplo chetnie bym sie umowila w pznaniu gdzies

Stokrotka.Ja jestem z Poznania.Napisz,jezeli jeszcze tutaj zagladasz:strapiony@o2.pl
[05.10.2018] 21:56
hahahahaha
a ten dalej odpowiada komus kogo tu nie ma kilka
lub kilkanaście lat.
[05.10.2018] 22:21
ciara
hahahahaha (18.10.2018.05 21:56):
a ten dalej odpowiada komus kogo tu nie ma kilka
lub kilkanaście lat.

Juz sie posmiales,durniu,to WY@@@AJ STAD !!!
[05.10.2018] 22:26
mikasart
Ku przstrodze (18.09.2018.27 09:40):
Grajek. (18.09.2018.26 16:26):

W dowody im nie zaglądałam. Tak na oko z 15 - 16 lat. Mogę się jednak mylić. Ciemno wyglądają na ogół starzej niż jest w rzeczywistości. Ten co kucał miedzy nogami wyglądał na młodszego niż pozostali.

Dlatego musimy walczyc z calych sil zeby w Polsce nie bylo zadnego z tych nelegelnych emigrantow.To sa nasi wrogowie i oni tutaj przyjezdzaja zeby Europe zdobyc a nie zeby tutaj...pracowac.Kto wie co to jest islam,ten wie o czym pisze.
[06.10.2018] 09:40
a walczysz?
Z całych sił czy tylko trochę?
[27.01.2019] 09:38
Ciekawy prawdy
Hej dziewczyny, mieliście podobne sytuacje w innych miejscach np na basenie , w saunie, w kinie, na koncercie itp?
[27.01.2019] 12:44
sramy na twoją ciekawość

[07.02.2019] 00:01
Insta-good
Hej dziewczyny, która jest zainteresowana zarobkiem i przyjemnością bez sexu, bez zobowiązań, bez zdradzania imion?
Wystarczy że dasz się wymacać w busie/tramwaju, nie spostrzeżenie wsnónalbym rękę pod spódniczkę, posmyral, podutykal, poglaskal i tyle.
Nikt nic nie widział, nikt nic nie wie. Ja mam przyjemność a ty kasę .. daj znać na
insta-good@wp.pl
Najbardziej pasuje mi Poznań, Bydgoszcz ale podjadę wszędzie
[07.02.2019] 11:44
jak to bez seksu?
To tylko kopulacja jest seksem?
[07.02.2019] 15:48
Dyskretny 59
Przyznaję, że ciekawie czyta się wasze wypowiedzi.
[08.02.2019] 14:45
Rozażny xxx
Czy fantazja za bardzo nie ponosi?
[10.02.2019] 23:07
Debili nie brakuje
jak to bez seksu? (19.02.2019.07 11:44):
To tylko kopulacja jest seksem?

Ty dziewictwo straciłeś bo ktoś cię dotknął za tyłek. Brawo
[13.02.2019] 01:35
Pawcio91
Ku przstrodze (18.09.2018.26 11:26):
W tym roku byłam trochę w Niemczech u kuzynki. Jednego dnia jechałam autobusem do centrum. Było gorąco, więc byłam lekko ubrana. W autobusie mało ludzi, zajełam więc wygodnie miejsce w tyle i podziwiałam widoki przez szybę. Przejechałam ze trzy przystanki gdy usiadł obok mnie młody chłopak. Arab. Położył rękę na moim udzie. Złapałam go za nadgarstek i odrzuciłam tą rękę. Nagle zostałam złapana za łokcie, które zostały odciągnięte do tyłu. Zorietowałam się że jestem otoczona przez grupkę młodych arabów. Krzyknełam ale nikt na to nie zwrócił uwagi, a do mojego uda został przełożony nóż. Ostudziło to mój wojowniczy zapał. Siedzący obok mnie przełorzył moją nogę na swoje kolana a w lukę wcisnął się chyba najmłodszy i najmniejszy. Za mną siedziało dwóch, jeden obok mnie, jeden między nogami i jeden stał. Siedzący obok mnie wsunął nóż pod spódnicę, zdarł ją do góry i rozciął majtki. Młodszy zdarł bluzkę go góry i stanik również został pocięty i usunięty. Ten młodszy poslinił paluchy i zaczął wciskać między nogi a siedzący obok ugniatał mi piersi. Było to bolesne i brutalne. Zarówno na górze jak i na dole. Nikt nie reagował a na najbliższym przystanku wszyscy wysiedli. Trwało to dwa przystanki zanim pojawił się obok autobusu radiowóz na sygnale. Przerwali, otworzyli drzwi i w biegu wyskoczyli. Autobus się zatrzymał. Przeprawa z policję była trudna. Słabo znam niemiecki. Ja tylko zoriętowali się że jestem polką zaczęli mnie traktować lekcewarząco. Spisał mój adres w Polsce i kuzynkigdzie mieszkałam Wpakowali mnie w radiowóz i zawieźli do kuzynki. Ona była w pracy. Weszli ze mną do domu. Zrozumiałam czy chce złorzyć doniesienie i czy mam obrazenia, a jeżeli tak to niech im pokaże obrażenia. Normalnie jaja sobie robili. Powiedziałam że jeszcze się zastanowię. Powiedziałam o tym kuzynce. Odradziła mi wszczynanie jakich kolwiek kroków. A dwa dni później wrociłam do kraju.

Kiedyś to czytałem.
Przeglądałem właśnie internet. Natrafiłem na to https://polskatimes.pl/ulica-nalezy-do-klanu -arabscy-gangsterzy-opanowali-miasta-niemiec/ar/13853448#fak ty
I przypomniało mi się o wypisie Ku przstrodze.

1 «   34 35 36 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat