o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

zabiegi na cellulit

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
[15.11.2010] 17:07
werka1
Hej.Osobiście zabiegi bym na razie odstawiła na bok,i spróbowała mniej bolesnych środków !Popracuj nad sobą z butami Reebok Easy Tone !Te buty to rewelacja na rynku -dbają o nasze nogi i pupę !Pozdrawiam i życzę miłego chodzenia !
[16.11.2010] 22:37
paulinka87g
Hej
Również miała problem z celulitem! wieć postanowiłam sie go pozbyć nie było łatwo,
ale kto powiedział że bedzie! Od dłuższego czasu jeszcze na rowerku stacjonarnym i
na prawde pomaga! Dodatkowo zaczełam również biegać i chodzić na długie spacery!
Zakupiłam sobie Nowe Buty na spacerki i biegi Reeboka Easy Tone! Polecam je są świetne!
I na porawde ich balansująca wkładka ujędrnia pośladki i uda Pozdrawiam
[21.11.2010] 18:39
elodie
Ja miałam robiony zabieg falą akustyczną. Polega to na tym, że pani kosmetyczka takim jakby pistoletem zakończonym różnej wielkości końcówkami traktuje miejsca objęte cellulitem. I wiem, że przynosi to efekty.
W ogóle to jest stworzony cały program który polega na połączeniu odpowiedniej diety, suplementacji i właśnie tej terapii falą akustyczną. Polecam poczytać: http://www.stop-cellulit.com/
[23.11.2010] 15:42
lupusik31
A myśleliście kiedyś o kompleksowym działaniu? Chodzi mi np. o dietę połączoną z ćwiczeniami. Coś w tym stylu stosuje Vimed. Klinika dobiera dietę metaboliczną dla każdego pacjenta i stosuje ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Bardzo dobre rezultaty to przynosi i w sumie się nie dziwie, bo cellulit atakowany jest z każdej strony.
[06.12.2010] 14:04
opcja81
na cellulit najlepsze są domowe zabiegi z kofeiny, cynamonu i rozmarynu http://www.opcja.vot.pl Opcja - rozwój osobisty i zdrowie
http://www.open.vot.pl Open - wielotematyczne forum

[14.10.2019] 06:01
[15.12.2010] 09:28
blumarine
lupusik31 (10.11.23 15:42):
A myśleliście kiedyś o kompleksowym działaniu? Chodzi mi np. o dietę połączoną z ćwiczeniami. Coś w tym stylu stosuje Vimed. Klinika dobiera dietę metaboliczną dla każdego pacjenta i stosuje ćwiczenia fizjoterapeutyczne. Bardzo dobre rezultaty to przynosi i w sumie się nie dziwie, bo cellulit atakowany jest z każdej strony.
Myślę, że to jest dobry pomysł, bo ponoć najskuteczniejszą metodą walki z cellulitem jest działanie na kilku płaszczyznach jednocześnie. Wiele dziewczyn stosuje tylko kremy albo ćwiczenia i niewiele to daje. A to dlatego, że problem nadal tkwi w niewłaściwym sposobie odżywiania się. Żeby walka z cellulitem była owocna nie trzeba wcale zapisywać się do jakichś klinik. Wystarczy, że zrezygnujemy z soli (zatrzymuje wodę w organizmie i staje się przyczyną obrzęków), ograniczymy słodycze, kawę, papierosy. Białe pieczywo, fast-foody, tłuste mięsa też nie są wskazane. Natomiast owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste, chude mięsa sprawdzą się jak najbardziej. Na tym oczywiście nie należy poprzestawać. Ważne są ćwczenia - wszyscy polecają ćwiczenia aerobowe - jazdę na rowerze, jogging, a nawet skakanie na skakance. Ja osobiście preferuję zajęcia w klubie fitness Do tego dochodzi oczywiście stosowanie kosmetyków antycellulitowych (muszą zawierać substancje, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacniają naczynia krwionośne i zapobiegają obrzękom), zawierających np. kofeinę, olejek jojoba, olejek z kiełków pszenicy, olejek rycynowy, witaminy. Trzeba też wykazać się cierpliwością, bo cellulit nie zniknie w ciągu kilku dni. Czasami potrzeba kilka miesięcy systematycznej pracy.
[15.12.2010] 14:25
catimini
Opcja81 dobrze mówi. Domowe peelingi są spoko, tylko, że trzeba dużo systematyczności. Można do tego zafundować sobie jeszcze jakieś zabiegi w spa. Takie ośrodki oferują przeróżne zabiegi, zobaczcie sobie choćby na ofertę Głęboczek vine resort & spa.
[30.12.2010] 04:55
zzad
chyba lepszy jakis zabieg np z kwasem hialuronowym u dr widerkiewicza
[20.01.2011] 22:19
antycellulitka
Różne sposoby i metody i wszystkie sobie równe, działają inaczej. Dziś na przykład przeczytałam na stronie sante, że w walce z cellulitem pomagają otręby. Próbowałyście?
Sama do tej pory stosowałam i stosuję peelingi i balsamy i muszę przyznać że po regularnym stosowaniu efekty są.
[12.02.2011] 09:19
tangerynka
Mnie na cellulit bardzo pomógł rolletic. To są takie duże roki drewniane, które obracają się ze stałą prędkością i na nich się masuje po kolei wszystkie części ciała. Na udach miałam koszmarny cellulit, widoczny gołym okiem, teraz mam gładkie uda. Przy okazji ujędrnia i modeluje ciało - w ciągu roku udało mi się schudnąć 25 kilo, dzięki rolkom nie mam obwisłej skóry. Dobrze jest się posmarować przed masażem jakimś preparatem na cellulit (Ziaja ma niezłą i tanią oliwkę). W Warszawie jest parę punktów z rolkami, trzeba poszukać przez Internet. Przypuszczam, że w innych miastach też są. W ogóle to przyszło do nas z Czech i mam wrażenie, że mało osób o tym wie, a to jest super sprawa i całkiem tania (mnie wychodzi 25 zł. za godzinny zabieg - karnet kosztuje 250 zł., ale to zależy od punktu, ceny mogą się różnić).
[23.02.2011] 11:15
cherylla
Według mnie dobrze jest rozsądnie rozpocząć walkę z pomarańczową skórka. Tu się liczy odpowiednia dieta, regularną pielęgnacją i ćwiczenia i warto też pomyśleć na dodatkowym zabiegiem. Według mnie taki smooth shapes z klinik La perla jest jednym z lepszych urządzeń ponieważ jest połączeniem lasera, światła biostymulacyjnego, masażu rolkami i próżni - czyli najmocniejszeh broni w tej sferze.
[23.02.2011] 11:28
SerwisUroda
Na łamach naszego serwisu prezentujemy ciekawy artykuł pt. Cellulit - defekt, skłonność czy uroda? Zapraszamy do przeczytania serwisuroda.pl
[04.03.2011] 23:40
panic
Zabiegi bywają pomocne w całkowitym pozbyciu się cellulitu. W hotelu Głęboczek jest bardzo skuteczny zabieg Espresso Detox, który jest oparty na zielonej kawie. Po nim skóra jest o wiele gładsza. No i oczywiście zabiegi tego typu pozwalają się zrelaksować i zapomnieć o wszystkich problemach.
[07.03.2011] 18:34
matylda_90
Teraz jak widac sa najrózniejsze zabiegi ,aby dosyc skutecznie pozbyc sie cellulitu.W gab.Elite np. mozna przyjśc na pierwsza bezpłatna konsultacje i tutaj to bedzie doskonały moment na ocenienie tego co dzieje sie z nasza pomarańczowa skórka.
[10.03.2011] 16:55
potopa
Jeżeli chodzi o skuteczne zabiegi na cellulit, to teraz weszła nowość - Smooth Shapes. Jest to połączenie lasera, światła biostymulującego, masażu rolkami i próżni. Wiem, że jest ona dostępna w Klinice La Perla. Dzięki niemu skóra jest gładsza i napięta. Są one bezbolesne i nie trwają długo. Jest to na pewno o wiele lepszy sposób niż używanie kremów czy korzystanie z masaży.
[14.03.2011] 16:35
prwwka0
Ja ostanio zaciekawiłam sie takim zabiegiem www.estmedica.pl/modelowanie-ciala.html#text
i tak sobie mysle czy własnie ten zabieg nie jest jednak odpowiedni jesli chodzi i o modelowanie posladków i stutecznie pozbycie sie cellulitu...
[31.03.2011] 09:47
margarita-4
Wszystkie zabiegi, o których piszecie pewnie wymagają nie małego wkładu finansowego... No ale jeśli ma się już zaawansowane stadium cellulitu to chyba warto wydać trochę pieniędzy na pozbycie się go Zwłaszcza, że nie jest to problem jedynie estetyczny a również medyczny.
[07.04.2011] 10:37
Sasanka24
No jeśli to już zaawansowana forma cellulitu, to kremy raczej nie pomogą :/ Tylko trzeba już wybrać się na jakąś kurację. Ciekawe podejście do usuwania cellulitu mają w klinice vimed. Ale myślę, że tak czy inaczej trzeba zawsze zaczynać od zmiany diety i stylu życia, wtedy łatwiej będzie się pozbyć cellulitu.
[14.04.2011] 00:09
expert
ja na cellulit polecam glinke ghassoul- tania, łatwa do używania w domu a efekty oszałamiające! osobiście używam od ok miesiąca, kupuje na allegro u http://allegro.pl/glinka-ghassoul-100-orygin alna-z-maroka-50g-i1541549768.html bo chyba tu jest najtaniej i czasem fajne promocje robią Pozdrawiam
[06.06.2011] 13:39
sonia2011
Prawda jest taka, że na cellulit jet mnóstwo różnego rodzaju mniej lub bardziej skutecznych metod. Wszystko zależy od tego, ile czasu i pieniędzy jesteście w stanie zainwestować. Poczytajcie sobie trochę tutaj: http://www.estetica.pl/usuwanie_cellulitu/ na temat walki ze skórką.
[13.06.2011] 10:08
OlgaM
Stosowałam różnych kremów na cellulits, m.in.: Eveline Slim 3D, Garniera. Na zaawansowany cellulit radzę wybrać sobie coś z: http://cellulitis.info.pl/najlepsze-na-cellu lit-moj-ranking/. Ja, nigdy nie pozbyłam się cellulitu całkowicie, skończyły mi się pomysły co mogę z nim dalej zrobić- jest widoczny dopiero gdy napnę pośladki lub ścisnę skórę. Ktoś ma podobny problem?
[22.06.2011] 12:38
lansia
Cellulit to zmora większości chyba kobiet. Walczyć można na różne sposoby - masaże, kremy, drenaż limfatyczny. Zależy wszystko od tego jak bardzo zaawansowany jest stan i ile jesteś w stanie wydać. Poczytaj sobie więcej tutaj: http://www.iqmedispa.pl/usuwanie-cellulitu ,112,4.html
[21.07.2011] 11:20
milagrossm
lansia - nie wiem czy to wina mojego komputera ale link mi się nie otwiera. No ale w każdym razie skoro już piszesz o tym centrum to znalazłam w nim zabieg o nazwie body wrap - może z takiego korzystałaś? Wiesz, który lekarz jest w tym najlepszy?
[25.07.2011] 12:58
candy87-87
moja koleżanka ostatnio zdecydowała się na zabieg TRI ACTIVE w estetica studio i muszę powiedzieć, że efekty są widoczne i na prawdę ma gładszą skóre i dużo mniej widoczny cellulit , za taki zabieg trzeba trochę zapłacić, ale czego sie nie robi dla urody i dla poprawy samopoczucia
[29.01.2012] 23:12
załamana z Wrocławia
Dziewczyny,
a czy któraś próbowała tego http://wroclaw.artestetica.pl/eat%E2%84%A2-s kinshock-ujedrnianie-skory/
albo tego http://wroclaw.artestetica.pl/exilis-modelow anie-sylwetki-redukcja-tkanki-tluszczowej-oraz-odmladzanie-t warzy/ jestem już zdesperowana bo nic mi nie pomaga
Ten gabinet mam sprawdzony tylko nie wiem który zabieg wybrać ???
[16.02.2012] 16:08
EVA
Ja jednak polecam AKUSTYCZNĄ FALĘ UDERZENIOWĄ. Jestem przekonana, że problem z cellulitem zniknie. Zabiegi nie są tanie , ale można kupiś pakiet lub śledzić stroną -często bywaja promocje lub oferty specjalne. Zabieg falami nie jest tak znany w Polsce jak w Stanach. Madonna tylko używa falę akustyczną i w ten sposób dba o swoje ciało. Fala działa świetnie na wygładzenie blizn, rozstępów, modeluje sylwetkę a co najważniesze skutecznie usuwa CELLULIT!
[27.02.2012] 12:29
Arabella
polecam zabiegi falą uderzeniową, troche się bałam na poczatku, ale efekty są super,nic nie boli. W Krakowie zanlazałam tylko w jednym miejscu, Signum Medica. Dodatkowo robię sobie dwa razy w tygodniu piling kawowy i niemam już sladu po cellulicie. Zrobiłam sobie ten zabieg tylko na uda, ale na posladki tez zamierzam. Polecam!!!
[27.03.2012] 12:50
spolem
Na pewno warto z tego typu zabiegów korzystać. Jednym z lepszych jest, moim zdaniem, Slim Cell. Można go zrobić w Primavera SPA. Odbywa się on w kapsule SPA i działa na każdy stopień cellulitu. Na pewno taka walka ze skórką pomarańczową jest o wiele skuteczniejsza niż korzystanie z milionów kremów.
[02.04.2012] 18:59
AlinaO
Zabiegi W Elite Też Są Bardzo Dobre Mama Chodziła Na Kilka Zabiegów i Była Zadowolona z Efektow
[13.04.2012] 13:18
kalinka_kart9
Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką EXILIS. Po serii czterech zabiegów są już widoczne fajne efekty. A ogólnie to na narazie nie planuje ich zaprzestawać bo po prostu jestem zadowolona, a w szczelności że robię je w WellDerm, a do specjalistów tam mam zaufanie.

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat