o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Poznam niedoswiadczonego STULEJA,do wiadomych celow,piszciemartynnka7go2.pl

[04.04.2007] 22:54
iMagInatIion
NIE CHCE TRACIC CZASU!! UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
,,Najwazniejsza w zyciu jest improwizacja,Tym sie kieruje.. ,,
[04.04.2007] 22:58
hubelt
stuleja.. brzmi gorąco :skY iS dA LiMiT:
[04.04.2007] 23:03
iMagInatIion
ale slodka psinke masz w avatarku UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[04.04.2007] 23:06
hubelt
hehe to moja tajna bron dziewczyny leca na fluffiego :skY iS dA LiMiT:
[04.04.2007] 23:08
iMagInatIion
hm... UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[20.04.2019] 00:44
[04.04.2007] 23:11
hubelt
oj joke taki :skY iS dA LiMiT:
[04.04.2007] 23:19
iMagInatIion
musze isc spac.ALE MAM NADZIEJE ze jutro dokonczymy pogawedke..jestem napalona nie umiem dlugo bez sexu wytrzymac max tydzienale jest ciezko.I nie bylbys moim pierwszym internetowym(poznanym w necie) kochasiem.. tak ze mam doswiadcznie i wiem czego chce,jestem wiecznie niezaspokojona DOBRANOC!! UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[05.04.2007] 11:05
iMagInatIion
jestem nazat!! a ty? UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[05.04.2007] 11:31
hubelt
ich bin da :skY iS dA LiMiT:
[05.04.2007] 12:18
iMagInatIion
skad jestes slonko? UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[05.04.2007] 12:29
hubelt
coz za bezposredniosc, z Warszawy jestem .. ale niestety nie jestem niedoswadczonym Stulejem . A Ty ? :skY iS dA LiMiT:
[05.04.2007] 12:34
iMagInatIion
Ale wydajesz mi sie tki mily ze..pogodze sie z faktem ze jestes doswiadczonym niestulejem jak przygotowania do swiat? ja jutro choinke ubieram UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[05.04.2007] 12:40
hubelt
och kamien spadł mi z serca.. Ty rowniez wydajesz sie miła fanka gorącego sexu . Ja juz ubrałem za godzine po prezenty i petardy jade . Nie odpowiedzialas mi na pytanie skad jestes.. :skY iS dA LiMiT:
[05.04.2007] 12:43
iMagInatIion
a wiec jestem..z daleka bardzo daleka..(ale na goracy sexik-nawet do niestuleja)ZAWSZE CHETNIE DOJADE!! kurcze musze balwana ulepic i sanki nawoskowac co by mialy slizg.. UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[05.04.2007] 12:50
hubelt
z daleka czyli skad? Oj tam za gorącym,pikantnym sexikiem niestuleje potrawią tez emigrowac .. nie zapomnij o marchewkach dla bałwanka bo biedak uposledzony bedzie :skY iS dA LiMiT:
[05.04.2007] 13:06
iMagInatIion
co prawda to prawda DUZA MARCHEW to podstawa odanej zabawy.. no z Pulaw jestem.. ale dojade-wiec sie nie zrazaj moj piekny!!! dla dziewczyn mojego pokroju nie ma rzeczy niemozliwych wszedzie i wszystko moge zrobic!! nie wazne jakim kosztem!! amysle ze jestes tego wart!! UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[05.04.2007] 13:09
iMagInatIion
..chce dla Ciebie wszystkim byc.. UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[05.04.2007] 13:16
hubelt
Zgadzam sie dobrego bałwana oceniaja po marchewie! W zadnym wypadku sie nie zrazam.. hehe interesująca z Ciebie osobka Puławianko :skY iS dA LiMiT:
[05.04.2007] 13:17
hubelt
PS. Z tym zrobieniem wszystkiego to nie przesadzaj, bo moge wymyslic cos takiego czego nie bedziesz w stanie zrobic :skY iS dA LiMiT:
[06.04.2007] 11:24
mironn  mironn3@tlen.pl
Cześć jestem Mirek i zainteresowały mnie twoje wypowiedzi byćmoże coś poklikamy ???????/
[06.04.2007] 11:26
iMagInatIion
hej!!! witaj slonko! ostrzegam cie odrazu przed podszywaczami(bo grasuja i czychaja zeby tu namieszac) wiec...co cie zaintrygowalo? UWAGA !!! osoba o podobnym nicku do mojego podszywa sie pode mnie!! JA MAM JEDNO ,,T,, W NICKU!! IGNORUJCIE TAMTEGO KLONA!!!!!!!!!
[06.04.2007] 19:13
Reacer 25
Mnie tez zaimnetesowalo
Chetnie bym Cie poznal skontaktujesz sie ze mna?
[06.04.2007] 20:44
IMAgiInatIon
oczywiscie Jako pierwsza zalozylam nick iMagiNAtIon i kazda inna osoba o podobnym to PODSZYWACZ-ignorujcie wszystkie klony-jestem niedopodrobienia a -sevir-jest BOSKI!!!
,,w zyciu najwazniejsza jest improwizacja,tym sie kieruje.. ,,
[07.04.2007] 22:15
iMAgiNatIon
hyhy niezla jestes zapewne wyglad twoich nog wkreca motyw jak bys beczki miedzy nimi prostowala..... niezle lol Free your Imagination
Touch your
Groove your Imagination ....

You Ar3 mY ObSeSiOn ......
iN yOuR heArt.....
nEver suRreNd3r NeVer gIve Up...
Dla przyjaciół...... przyjaciel
Dla wrogów...... wróg
Dla nieznajomych..... zagadka >

i tak do wszystkich ja mam kazda literke pojedyncza w nicku he wiec wyterzcie swoj wzrok albo czeka was pogadanka z jakims nieudanym klonem mojego profilu....
www.clubzone.pl
www.smog.pl
[10.04.2007] 13:17
kada
kurde ja jestem niewyżyty i nie doświadczony ale nie brzydki może się mną zajmiesz?
[10.04.2007] 13:49
Merceded
na tym forum stulejow ci u nas dostatek epidemia czy co?
[18.02.2011] 18:05
Chetny>brunet
No hej chętnie poznam gorącą autorke tematu
[19.02.2011] 13:48
młody93
Heyy
[19.02.2011] 15:18
KochanekDoskonały
Ja jestem z Lubelskiego i chetnie sie spelnie
[24.01.2019] 14:11
dobrodziej kołodziej i złodzej
wylewam na was morze wody święconej