o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Obozy i Kolonie

1 2 3 4   » 7 Strony tematu:
[25.05.2010] 12:24
brakmitlenu
Mój młodszy brat był z nimi ostatnio na obozie strzeleckim, czy tam paintballowym nie wiem już dokładnie. Ale wrócił bardzo zadowolony. Cały czas mieli jakieś rozrywki zapewnione więc się nie nudzili. W tym roku też chce jechać, ale chyba na strzelecki już go rodzice nie puszczą, może wybiorą mu coś obozów językowych ...
[25.05.2010] 14:38
jamajka85
Przeglądam ofertę tego biura ok-tour i bardzo mnie rozbawiała oferta Hip-hop kids akademia, bardzo pomysłowo! Widzę tam mojego bratanka, który ćwiczy rymy i taniec. Fajnie, że powstaje coś oryginalnego, a nie tylko obozy, na których jedyną rozrywką jest gra w podchody.
[29.05.2010] 15:16
brakmitlenu
Hehe, no na obóz hip hopowy prędzej go puszczą niż na strzelecki (mówię o moim brackim). Ale najprawdopodobniej w tym roku wybiorą mu coś z oferty tego biura, ale z obozów językowych, żeby lepiej załapał akcent itd. Był ktoś z was / waszej rodziny na tym obozie językowym? Jakieś wrażenia przemyślenia? (mówię o tym obozie w Londynie) ...
[31.05.2010] 15:14
ziuta3
Myślę,że na taki obóz z ok-tours każdy rodzic pośle swoje dziecko. Tak naprawdę nie ważne jest gdzie ale ważne jest z kim. Czyli przede wszystkim liczy się kadra, musi być odpowiedzialna i dobrze przygotowana do obowiązków, które ma pełnić life is brutal
[04.06.2010] 21:41
krolik1980
Ja tam polecam "maluszkowe obozy" travelshopowe:
http://www.travelshop.com.pl//lato ,360.html
Wiele fajnych ofert znajdziecie też na portaluwww.odsapka.pl
Tam zamieszczone są oferty kilkunastu biur podróży, które od kilkunastu lat są obecne na rynku turystycznym jako organizatorzy kolonii, obozów i zimowisk dla dzieci.
[17.10.2019] 12:40
[05.06.2010] 13:34
świstak07
proponuje to: http://www.panoramio.com/photo/36003696 i inne foty tego kolesia
[08.06.2010] 13:14
viśnia
hej!
jestem matką 7 latka. zawsze miałam problem ze znalezieniem dla niego jakiejś fajnej koloni w przyzwoitej cenie.
wczoraj natknęłam się na coś bardzo fajnego obozeo.pl się to nazywa.
jest tam zakładka kolonie i prezentują kilka podgrup. oferta bogata, ale usystematyzowana, więc łatwo się poruszać po tej stronie... polecam!
[13.06.2010] 12:16
Ktoś...
Witam! Mam problem: nie mogę znaleźć ciekawych miejsc na pobyt w czasie wakacji... Chciałabym je spędzić na jakimś obozie piłkarskim,gdyż interesuję się piłką nożna. Szukałem w necie ale nic nie mogę znaleźć. Proszę o znalezienie jakiegoś fajnego obozu... Interesuje mnie Pruszków i jego okolice... Z góry dzięki...
[15.06.2010] 11:13
Jagoda-atm
Sporo ciekawych obozów pogrupowanych w wielu kategoriach znajduje się pod tym linkiem, konkretni konsultanci pod telefonem szybko podpowiedzieli mi kilka fajnych ofert http://www.poland.as/kolonie-obozy-mlodziezo we Pozdrawiam
[02.07.2010] 14:56
Jasiek Bravo
viśnia (10.06.08 13:14):
hej!
jestem matką 7 latka. zawsze miałam problem ze znalezieniem dla niego jakiejś fajnej koloni w przyzwoitej cenie.
wczoraj natknęłam się na coś bardzo fajnego obozeo.pl się to nazywa.
jest tam zakładka kolonie i prezentują kilka podgrup. oferta bogata, ale usystematyzowana, więc łatwo się poruszać po tej stronie... polecam!
Kolonia dla 7latka? Ja bym się bał moją latorośl wysłać w takim wieku na kolonie :/
Chyba bezpieczniej jest gdy skończy chociaz lat 10, prawda?
Chociaż mój brat dopiero jak skończył 14 lat to pojchał na pierwsze kolonie z ok-tours. To bardzo racjonalny wiek na wojażowanie po świecie bez rodziców.
Ale lat 7? i wanna make it last forever! uuu, babe!
[16.07.2010] 12:20
maya123
No nie wiem, dla mnie 7 lat i na kolonie to całkiem normalne, ale też zależy jakie jest samo dziecko czy będzie się tam samo dobrze czuło czy nie Wracając do pytania to ja tez się składania ku OK-Tours, profesjonalna opieka a dzieciaki wracają bardzo zadowolone z takich tematycznych obozów.
[03.08.2010] 15:12
marasbone
7 lat to normalny wiek na kolonie, moi koledzy jeździli tak na wakacje co roku, jak byli dziećmi. Widzę, że pojawiają się opinie na temat ok-tours , ja byłem na obozie organizowanym przez nich, takim dla dorosłej młodzieży (18-25 lat) i było super. Poznałem fajnych ludzi, w tym fajną dziewczynę, z którą mam kontakt do dzisiaj.
[07.09.2010] 14:20
onesagain
marasbone - i jak jest na takich obozach studenckich? Bo tak to się chyba fachowo nazywa ;> ?
Ja też słyszałam o ok-tours same pozytywne wrażenia i faktycznie maja bardzo bogatą ofertę jeśli idzie o wyjazdy tematyczne.
[28.10.2010] 16:08
elodie
Jasiek a dlaczego dopiero od 10 roku życia puściłbyś dziecko na kolonię? Ja pojechałam na swoją pierwszą kolonię jak miałam zaledwie 6 lat i nic mi się nie stało. Pojechałam co prawda ze starszą siostrą, ale ona jest starsza tylko o rok, więc wtedy miala 7. I tak jeździłyśmy już co roku gdzieś na kolonię czy obozy. Trzeba tylko znaleźć dobre biuro podróży, tak jak np. juz wspominane ok-tours, które ma wykwalifikowaną kadrę opiekunów i nie trzeba się aż tak bardzo martwić
[26.01.2011] 18:38
Barek88
I jak dzieciaki były zadowolone? http://www.dyskrecja.pl/
[04.02.2011] 15:11
sonia2011
Ja jestem zwolenniczką metody usamodzielniania dziecka. Uważam, że im wcześniej maluch zacznie podróżować z rówieśnikami, tym lepiej dla jego rozwoju. Oczywiście nic na siłę, jak będziecie wiedzieć, że może sobie z rozłąką z rodzicami nie poradzić, to raczej nie. Jednak już umiejący się ubrać, zjeść,. umyć ośmiolatek może spokojnie wyjechać np. na tygodniową kolonię. Zobaczcie jakie fajne tematyczne obozy można zaproponować maluchowi (hip hop, jeździectwo, windsurfing).http://www.ok-tours.com.pl/
[23.02.2011] 10:03
moj_londyn
Witam, ! Zapraszam wszystkich do odwiedzin strony biura podroży Moj Londyn http://www.turystyka.mojlondyn.pl/ . Wiele ciekawych kolonii za bardzo korzystne promocyjne ceny !! Kolonie organizowane sa nad polskie morze,opieka w 100% wykwalifikowana, ZAPRASZAMY
[23.02.2011] 10:05
marasbone
Ja słyszałem określenie obozy dla dorosłej młodzieży. Na tych z ok-tours było bardzo przyjemnie, można było się zabawić bez kontroli, poznać fajnych ludzi
[01.03.2011] 14:25
margarita-4
To biuro, o którym piszecie (między innymi marasbone) wygląda całkiem, całkiem. Jeśli dziecko ma już jakieś "doświadczenie" w takich wyjazdach to może czas spróbować obozu zagranicznego lub językowego za granicą? W końcu poznanie nowego kraju, jego kultury, odmienności kulturowej, religijnej itp. bardzo wzbogaca kompetencje, nie tylko językowe ale też osobowościowe
[22.03.2011] 10:50
aleksandra-600
Czemu nie? Ale rzeczywiście nie fajnie tak rzucac dziecko na głęboką wodę i na pierwszy samodzielny wyjazd wysyłać za granicę. Radziłabym najpierw wysłać je na kolonię w Polsce (chociazby ten mały sportowiec czy mały artysta) i nie przesadzać jeszcze z nadmiarem wrażeń Bo to tez może przynieść skutki odwrotne do zamierzanych
[30.03.2011] 08:31
kolonistka
ja od dłuższego czasu jeżdżę z biurem Czerwiński Travelwww.ctravel.pl
do tej pory jeździłam tylko na polskie kolonie a teraz jadę do Grecji, koleżanka była w zeszłym roku i była mega zadowolona! dużo moich koleżanek jeździ z tym biurem
[02.04.2011] 18:39
Kurs  wojoss@tlen.pl
http://www.ekademia.pl/kurs/Kierownik_Koloni i_19_edycja#t34818
[05.04.2011] 16:57
mirekkk
Witam. Polecam biuro tyrystyczne KLIWER. Czas maksymalnie wypełniony ciekawymi zajęciami, po powrocie dzieciaki przez tydzien obowiadały wrażenia z pobytu przy okazji zdobyły patent żeglarski, poszukiwały skarbów, grały w siatkówkę, palanta, podchody itp. Godnie polecenia
[11.04.2011] 14:43
kakareko
moje dziecko jadzie z biurem Moj Londyn do Darłowa nad polskie. co roku wybieramy oferte tego biura i zawsze bylo wszystko okej - zadnych problemow i niedociagniec.www.turystyka.mojlondyn.pl
[13.04.2011] 08:40
margarita-4
A jeszcze tak nieco odbiegając od głównego wątku - bukowaliscie już miejsca na koloniach dla dzieci? czy zwlekacie z tym do ostatniej chwili? I wysyłacie dzieciaczki na taki wyjazd z ich kolegami czy raczej zdajecie się na to, że po prostu na miejscu kogoś poznają?
[18.04.2011] 14:57
dobrotka
Polecam kolonie organizowane dla maluszków od 5 do 10 roku życie w gospodarstwie agroturystycznym na Mazurach.Dzieci poznają prawdziwe życie na wsi, w co się bawić bez chińskich zabawek i komputera.Moje Pierwsze Samodzielne Wakacjewww.mpsw.com.pl
[18.04.2011] 20:27
dobrotka
Polecam kolonie dla małych dzieci w wieku 5-10 lat w gospodarstwie agroturystycznym na mazurskiej wsi.Moje Pierwsze Samodzielne Wakacjewww.mpsw.com.pl
Dzieci na tej koloni będą opiekować się zwierzątkami, poznają życie na prawdziwej polskiej wsi z dala od zgiełku miasta.
[19.04.2011] 10:28
deborah83
Moja siostra wyslala syna w zeszlym roku na oboz z Funclubem, do Chorwacji. W tym roku tez jedzie, z tego co wiem do Hiszpanii. Byli zadowoleni.
[22.04.2011] 14:47
AKN
Kolonie Mazury 2011 Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 - 13 lat
na niezwykłe kolonie z Akademią Nauki. Wraz z dziećmi będziemy odkrywać niezwykłość natury, makro i mikroświata oraz bogactwo wewnętrzne każdego dziecka. 1. Unikatowe programy kolonii,
2. malowniczo położony ośrodek nad mazurskim jeziorem,
3. bogaty program wycieczek i animacji,
4. opieka doświadczonych pedagogów, to wszystko sprawia, że dzieci wracają z naszych kolonii
wypoczęte, zadowolone i odprężone. Zapraszamy na niezwykłą, wakacyjną przygodę
z Akademią Nauki ! http://kolonie.akn.com.pl
[27.04.2011] 20:06
Trenerka  Akademia@tlen.pl
zapraszamy na wspaniałe obozy organizowane przez nasz klub Gdyńską Akademię Żeglarstwa dla dzieci w wieku od 6-15 lat, oraz na półkolonie żeglarskie w Gdyni jakie prowadzimy od poniedziałku do piątku od godziny 8 17.
więcej informacji na stroniewww.akademiazeglarstwa.com .pl

1 2 3 4   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat