o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Obozy i Kolonie

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[18.03.2007] 16:19
Julia123444
Macie jakieś sprawdzone biura podróży z których Wy albo Wasze dzieci wyjeżdżały na kolonie lub obozy?
[16.05.2007] 17:06
Karola1
Witam,

Wiem, że BP TRAVEL SHOP ze Szczecina ma bardzo przemyślane programy wyjazdów dla dzieci i mlodzieży. Nie wiem, skąd jesteś, ale oni wyjeżdżają praktycznie z calej Polski.
www.travelshop.com.pl
POzdrawiam
[04.07.2007] 21:53
black-rockgirl  nadola@tlen.pl
Biuro podróży o nazwie Triada
[06.03.2009] 20:21
atacama
Polecam naszą firmę Atacama. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu obozów dla dzieci i młodzieży.

Zapraszam nawww.atacama.pl
[15.04.2009] 12:54
cynamon812
Witam. polecema obozy i kolonie językowe za granicą z firmy Lektor. pozdrawiam wszystkich!
[23.09.2019] 07:48
[18.04.2009] 14:03
Kalmarka
Jestem agentem turystycznym i musze powiedziec ze akurat Triada w koloniach i obozach - hmmm niekoniecznie. Jeżeli ktoś robi wszystko i łapie się wszystkiego to tak naprawdę niczego nie robi dobrze.
Jezeli chcesz wysłać dziecko to polecam ATAS, KOMPAS, BUT,KOMPAN tez jest OK. Są to biura ktore specjalizują się w organizowaniu wypoczynku dzieci i młodziezy. Działaja od lat i znaja sie na tym co robią. Sprawdzaj jaką dane biuro ma kadrę wychowawców bo to oni będą pilnować twojego dziecka.
Gdyby jeszcze jakies pytanka chetnie odpowiem- siedzę w tym od lat
Pozdr
[27.04.2009] 22:09
wilu22
Jakby ktoś szukała pomocywww.przewodnik-beskidzki.za.pl
[06.05.2009] 13:57
krasnalica
z tego co patrze i tez w innych watkach i forach, to znany jest Almatur i mają doświadczenie w organizacji takich obozów i chyba duży wybór z tego co jest na ich stronie: akcjenawakacje.pl
[07.05.2009] 14:13
laminx
byłem z Almaturem już parę razy na obozach młodziezowych i zawsze było fajnie, widzę ze mega wybór mają teraz
[08.05.2009] 14:12
kornelia.19
ja się zgadzam z laminex, zazwyczaj obozy sa do 18 r.ż, ja już przekoczyłam granicę, a szkoda :/ ale kiedys sama jeździłam z tego biura i zawsze bylo w porządku.
[23.05.2009] 22:19
kapitan22.22
Ciekawe propozycje kolonii i obozów możesz znaleźć na
www.ok-tours.com.pl. Przede wszystkim zapewniają dzieciakom jakąś rozrywkę: taniec, konie, żagle itp. Są to obozy w kraju i z granicą, ale ja nie polecam wysyłać dzieci na obozy zagraniczne, bo lepiej jest kiedy dzieci są czymś zajęte, a nie przez cały dzień przesiadują na plaży i w hotelu.
[29.05.2009] 23:11
potopa
rowniez polecam ok-tours, pare razy bylam na obozach z ta firma i jeszcze nigdy nie narzekalam
[02.06.2009] 11:53
Motylekcf
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Toruńskiej zaprasza dzieci i młodzież na Kolonie językowo-konne i językowo-taneczne, które odbędą w trzech wspaniałych miejscach Polski.
Oferta dla firm i instytucji!!

/Oferta dla firm i instytucji: W przpadku zgłoszenia się co najmniej 5 osób na kolonie językowe z oferty KSM Dicezji Toruńskiej (mogą być w różnych terminach) uczestnicy otrzymują 10% RABATU./

1. Grabowiec: kolonie językowo-konne

Turnus Termin

I 20.06.09 – 29.06.09

II 29.06.09 – 07.07.09

III 08.07.09 – 16.07.09

IV 17.07.09 – 25.07.09

V 27.07.09 – 04.08.09

VI 05.08.09 – 13.08.09

VII 17.08.09 – 25.08.09

- dla dzieci od 8 do14 lat

- poziom języka początkujący i średnio-zaawansowany

- 4 posiłki dziennie

- 1 godzina jazdy konnej dziennie

- wycieczka do Torunia - miasta Mikołaja Kopernika i przepysznych pierników

- koszt 1200 zł / po zniżce 1100 zł Zapraszamy na obozy do Grabowca. Jest to urocza kraina rozpostarta na leśnych nabrzeżach Wisły, położona w powiecie toruńskim, oddalona zaledwie 10 km od miasta Mikołaja Kopernika.

Cały obiekt obejmuje 4 stajnie, 4 siodlarnie oraz wiele dużych padoków i pastwisk, na których konie mogą się cieszyć swobodą i ruchem. To idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Koloniści spędzą tu czas z dala od zgiełku, w cudownym i ekologicznym zaciszu.

Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych, miłą atmosferę na zajęciach, 1 godzinę dziennie jazdy konnej pod okiem instruktora, dużo zabawy i oczywiście naukę języka angielskiego.

W ramach kolonii zapewniamy wycieczkę do przepięknego Torunia. 2. Sikórz: kolonie językowo-taneczne

Turnus Termin

I 13.07.09 – 22.07.09

- dla młodzieży od 14 do 19 lat

- poziom języka średnio-zaawansowany i zaawansowany

- 4 posiłki dziennie

- 1 godzina nauki tańca dziennie

- koszt 999 zł / po zniżce 900 zł Malowniczo położona miejscowość Sikórz znajduje się w odległości ok. 12 km na północny zachód od Płocka. Wyjątkowo piękne położenie Sikorza, w dolinie Skrwy Prawej, dobry klimat i lasy od dawna przyciągają turystów i wczasowiczów. Urok miejsca i życzliwość ludzi sprawiają, że czas wakacji upływa tu szybko i przyjemnie.

Ośrodek dysponuje 2 boiskami sportowymi, salami wykładowymi i bardzo dobrze wyposażoną siłownią.

Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 3-5 osobowych, 1 godzinę nauki tańca pod okiem instruktora, wycieczkę autokarową do Płocka i miłą atmosferę na zajęciach. 3. Zamek Bierzgłowski: kolonie językowo-taneczne

Turnus Termin

I 10.07.09 – 19.07.09

II 06.08.09 – 15.08.09

- dla młodzieży od 8 do 14 lat

- poziom języka początkujący i średnio-zaawansowany

- 4 posiłki dziennie

- 1 godzina nauki tańca dziennie

- wycieczka do Torunia – miasta Mikołaja Kopernika i przepysznych pierników

- koszt 1050 zł / po zniżce 950 zł Zapraszamy na obozy językowe do uroczej miejscowości Zamek Bierzgłowski, 15 km od Torunia - miasta Mikołaja Kopernika i przepysznych pierników!!! Atmosfera gotyckiego zamku krzyżackiego z XIII w. pozwoli uczestnikom przenieść się w czas mężnych rycerzy, pięknych księżniczek i wspaniałych przygód. Zamek Bierzgłowski jest jedną z najstarszych obronnych budowli krzyżackich. Kompleks zamkowy składa się z zamku głównego i przedzamcza.

Nowo odremontowany ośrodek służy jako miejsce spotkań, szkoleń, a także rekolekcji. Zamek Bierzgłowski jest idealnym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Miejsce to pełne jest spokoju i ciszy.

Tutaj warto przyjechać!

Ośrodek zapewnia doskonałą domową kuchnię, zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych oraz po jednym pokoju 5 i 6 osobowym. Zapewniamy 1 godzinę nauki tańca pod okiem instruktora i świetną atmosferę na zajęciach.

W ramach obozów zapewniamy również wycieczkę do Torunia. Bliższe informacje:

Oferta kolonii letnich 2009 oraz karty uczestników do pobrania dokumentach!!!

Możliwość uzyskania zniżki do 100 zł!! Informacje w biurze!!

NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI… Biuro KSM

Szkoła Języków Obcych

Ul. Moczyńskiego 8/10

87-100 Toruń

Tel. (056) 621 14 12

Kom. 509 176 469

Czynne od pon-pt od 8.00-16.00

e-mail: ksm-torun@tlen.pl

Konto bankowe:

Pekao S.A. I O/Toruń nr: 27 1240 4009 1111 0010 1123 2314
[08.06.2009] 13:38
czarek40-40
hej ja serdecznie polecam Tour Club. wakacje dla maluszków (KRAB CLUB) i starszych dzieciaków. co roku wysyłamy z nimi dzieci. mają ciekawy program, atrakcyjne ceny - a co najważniejsze dzieciaki są bardzo zadowolone. w tym roku również wysyłamy je z Tour Clubem. dla starszego obóz windsurfingowy (ma 15 lat) na helu, a młodszy syn (7 lat) spędzi wakacje z maluchami w Ustroniu

polecam wam!
[06.07.2009] 11:20
czarek40-40
hej i jak tam decyzje o wakacjach waszych dzieciakow? wczoraj nasz starszy syn wyjechal na oboz. dzwonilismy i wszystko okej... zbliza sie rowniez termin wyslania naszego malucha. wkoncu troche czasu dla siebie z zona...

pozdrawiam
[21.01.2010] 09:35
salvador_dali
Ja w tym roku sprawuję pieczę, że się tak staromodnie wyrażę, nad wyjazdem kolonijnym mojego brata. Myślę o tym już teraz, bo widomo, że grubo przed sezonem można trafić na różne promocje. Ciekawie jawi się oferta ok-tours, ale pogadam jeszcze z młodym. W końcu to on będzie 2 tygodnie na tych koloniach :] tara riri ram
[28.01.2010] 16:16
andzikj
W tym roku wysyłam moje dziecko na obóz z Ok-tours. Mają bardzo ciekawą ofertę obozów tematycznych, na których dziecko może rozwijać swoje pasje. Warto zajrzeć na ich stronę i zapoznać się ze szczegółami.
[29.01.2010] 15:24
aleks10_29
Ok.tours to dobry wybór z tego co słyszałam. Najlepiej jednak sprawdzić to samemu - podzwonić , przejechać się i popytać wśród znajomych. Na pewno maja bardzo odpowiedzialną kadrę, która otacza dzieci należytą opieką
[01.02.2010] 15:19
syskaaa87
witajcie! tak szukam i szukam w internecie informacji o koloniach i najbardziej chwalone jest właśnie ok-tours. Zastanawiam się tylko czy ktoś wie, ile lat musi mieć dziecko, by wysłać je na kolonie? Chodzi mi oczywiście o dolną granicę
[21.02.2010] 14:55
Kasia i Andrzej K.
My rowniez naszego syna wyslalismy z biurem podrozy tour club. byla to najlepsza decyzja jaka moglismy podjac. Syn juz nas uprzedzil, ze nigdy nie pojedzie z innym biurem. program byl tak obfity ze nie bylo czasu na nude a tym bardziej na tesknoty. To najwazniejsze. Duzo ciekawych, swietnie poprowadzonych zajec ze: wspinaczki, nurkowania, tenisa, zeglarstwa itp. nie dalo sie wszystkiego spamietac. Byl na mixie teraz wybieramy pakiet na ten rok. Prawdopodobnie jakies rolki, lub deska. Sam bym chetnie pojechal na taki oboz. TOUR CLUb to na prawde (tak jak maja w hasle) aktywny wypoczynek. to biuro z czystym sumieniem polecam teraz znajomym.
[26.02.2010] 09:57
zuczek3103
Moja siostra zawsze wysyła swoje dzieci z biurem ok- tours, o którym już tutaj była mowa. Biuro to specjalizuje się w wyjazdach dla dzieci, pracują tam sami wykwalifikowani pracownicy, dlatego masz pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne A to bezpieczeństwo naszych pociech powinno być najważniejsze
[28.02.2010] 10:41
ziuta3
Ja co prawda jeszcze swoich dzieci nie mam( na sczęście),ale postanowiłąm się wypowiedzieć w tej kwestii. Mój ojciec wysłał swojego 12 lerniego synana wakacje z ok-tours. Myślałąm,ze będzie tragicznie, bo to koszmarny dzieciak( ewidentnie podmienili go w szpitalu).Wrócił zadowolony( o dziwo, bo on nic tylko narzekał) i chciał pojechać kolejny raz. life is brutal
[05.04.2010] 16:44
aaazra
bardzo fajne kolonie i to od lat organizuje hamaktur, tam wycowankami sa studenci AWFU (w ofercie jest jazda konna, survival, generalnie duzo ruchu) polecam wszystkim!
[05.04.2010] 22:29
xooora
najlepiej to chyba na survival z Hamak Turem
[12.04.2010] 15:38
Magda.Mala.Mi
Ja swoje dzieciaki puszczam w świat z biurem podróży Funclub (www.funclub.pl). Biuro sprawdzone przeze mnie (a właściwie przez moje dzieci) już w ubiegłym roku. Opieka i ratownicy wopr dobrze przygotowani. Dodatkową zaletą jest program animacji, który nie tylko zapełnia wolny czas, ale również pogłębia wiedzę na temat kraju czy miejsca, do którego wybrały się dzieci. Magda Mała Mi
[15.04.2010] 12:30
mama Julki
Witam,
Moje dziecko od lat jeździ na kolonie do Olejnicy organizowane przez Pana Rafała. Córka zawsze jest zadowolona bo kadra jest ta sama (wiec zawsze się cieszy, że spotka swoje ulubione panie), sprawdzona i odpowiedzialna. Mało tego w tym roku wysyłam moja córkę na 2 turnusy bo w tym roku Pan Rafał zrobił obozy z gwiazdami, a to chyba jedyna szansa aby dziecko spędziła ze swoim idolem kilka dni, a nie tylko autograf. Gorąco polecam napewno i Państwo będziecie zadowoleni podaje stronęwww.wakacjezesportem.pl
Pozdrawiam mama Julki
[19.04.2010] 09:55
tombak
Szarpie Travel - znajomi od lat wyjeżdżają i niezmiennie są zadowoleni, z innymi biurami nie mam doświadczeń nawet pośrednich ale znalazłam kiedyś coś takiego, może się komuś przyda http://www.forumkolonijne.pl/ chyba tak szło
[19.04.2010] 13:44
xaac
hamak travel - aktywny wypoczynek, jak Polska to rejsy, jezdziectwo, a jest tez mozliwosc wyjazdu do grecji i nurkowania. Opiekunami sa studenci AWFu. http://www.hamak-tur.pl/index.php?page=ofert a-lato-2010
[05.05.2010] 13:02
zaroslak123123
Bardzo bezpieczne kolonie dla dzieci. Wakacje w Polsce w ekologicznej, bezpiecznej wiosce dziecięcej ZAROŚLAK - http://www.zaroslak.com.pl Wiele atrakcji, grono licencjonowanych opiekunów. Warsztaty bębniarskie, nauka tańca, zabawy w indian i wiele innych atrakcji. Kolonie dla dzieci organizowane od 1991 roku.
[21.05.2010] 23:24
kakka
siemka wybiera sie ktos na kolonie do turcji http://www.kolonieiobozy.pl/tunezja??? jade sama i jakos tak sie bojee;/
[24.05.2010] 21:30
phoebe82_82
kakka, czego się boisz? chyba właśnie największa frajda jak się jedzie poznać grupę zupełnie nowych ludzi jeśli natomiast o wiarygodne biuro chodzi, dobre opinie słyszałam o ok-tours i w tym roku ich wypróbuję

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat