o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

Krwawy rok w kinie?

[30.12.2006] 13:13
Koper
Nie zauważyliście, że ostatnimi czasy pojawiło się pełno nowych horrorów, a co jeden to bardziej krwawy od drugiego. Poprzednie lata obfitowały w amerykańskie wersje japońskiego straszenia duchami dzieci o mokrych włosach, teraz z kolei mamy modę na tzw. "krwawy remake". Przepis jest prosty. Bierze się scenariusz filmu z lat 70. lub 80., nieco go zmienia (głównie zwiększając ilość krwi i wnętrzności pokazywanych na ekranie), zatrudnia młodych/młode, przystojnych/ładne aktorów/aktorki i zaraz mamy hit. Czasem zamiast odgrzewania starych kotletów można dokręcić drugą czy trzecią część, albo wymyśleć coś rzekomo całkiem nowego.
Choć podobno w ilości krwi i przemocy na ekranie nikt nie przebije Mela Gibsona i jego "Pasję" i "Apocalypto".
W każdym razie, jak wam się ta tendencja podoba i co sądzicie o niedawno powstałych krwawych filmach takich jak:
"Piła 2", "Hostel", "Wzgórza mają oczy", czy nawet zdecydowanie najlepszy, choć pomijany w zestawieniach (bo nie amerykański) horror "Zejście", który krwawy robi się dopiero w finale.
? "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[23.01.2007] 17:24
gregor
Co ja robiłem przez cały rok że nie obejrzałem żadnego z tych filmów ?
[09.01.2020] 12:44
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

» Odpowiedz na ten temat