o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

CO ZROBIĆ BY MIEĆ OBFITY WYTRYSK STRZELAJĄCY DO GÓRY??

1 2
[25.04.2016] 08:53
euzebio54
moriand (16.04.2016.22 07:32):
W takim razie najlepsze będą ziołowe środki .Te nie mają takich skutków ubocznycH. Poczytaj sobie na przykład o Cum on. Aktualnie sam przyjmuję, zasugerował mi to lekarz urologa.MIałem lekkie problemy z erekcja i ten powiediał mi ,że nie ma co faszerować się od samego początku lekami. Warto jest zobaczyć jak dzialają na mnie takie ziołowe środki i co się okazało to toże bardzo skutecznie. Środek rzeczywiście sprawil, że miałem o wiele większą ochotę , mogłem dłużej i wytrysk był o wiele mocniejszy tka iwec wypróbuj sobie.

Masz na myśli konkretnie ten środek http://t1p.de/xuf8 ??
Pytam, bo czytam sobie na jego temat w różnych miejscach i generalnie pozytywne opinie można o nim znaleźć w wielu miejscach.
[27.04.2016] 06:33
felror
euzebio54 (16.04.2016.25 08:53):
moriand (16.04.2016.22 07:32):
W takim razie najlepsze będą ziołowe środki .Te nie mają takich skutków ubocznycH. Poczytaj sobie na przykład o Cum on. Aktualnie sam przyjmuję, zasugerował mi to lekarz urologa.MIałem lekkie problemy z erekcja i ten powiediał mi ,że nie ma co faszerować się od samego początku lekami. Warto jest zobaczyć jak dzialają na mnie takie ziołowe środki i co się okazało to toże bardzo skutecznie. Środek rzeczywiście sprawil, że miałem o wiele większą ochotę , mogłem dłużej i wytrysk był o wiele mocniejszy tka iwec wypróbuj sobie.

Masz na myśli konkretnie ten środek http://t1p.de/xuf8 ??
Pytam, bo czytam sobie na jego temat w różnych miejscach i generalnie pozytywne opinie można o nim znaleźć w wielu miejscach.

Tak to jest właśnie to. Negatywne opinie również są ale tych pozytywnych jest więcej i jak sobie o nim czytałem to w zasadzie to właśnie mnie skłoniło do zakupu Tyle,ze trzeba to brać systematycznie bo jak nie bierzesz tego regularnie to nie masz nawet co liczyć na efekt tak więc trzeba się tego nauczyć....
[29.10.2017] 07:47
seba27
jeśli się powstrzymujesz z sexem przez tydzień to zawsze coś uzbierasz.w moim przypadku to się nie sprawdzało.dwie kobiety i co drugi dzień akrobacje.gdyby nie prosent600 to bym już poległ.
[29.10.2017] 07:47
seba27
jeśli się powstrzymujesz z sexem przez tydzień to zawsze coś uzbierasz.w moim przypadku to się nie sprawdzało.dwie kobiety i co drugi dzień akrobacje.gdyby nie prosent600 to bym już poległ.
[30.10.2017] 00:26
je.bać darmowe reklamy

[nie mam nic do powiedzenia]
[18.02.2019] 13:45
[23.01.2018] 14:01
222rydz
prosent 600 tylko tyle i aż tyle.
[23.01.2018] 15:54
222rydz
ogólnie spożywam qP!
[16.04.2018] 15:48
Hjacynt
Na większą ilość spermy najlepsze jest...masowanie prostaty,któreswietnie zapobiega rakowi prostaty.Służy do tego masażer prostaty.Skutkiem ubocznym jest zdwojony orgazm,Przy jednoczesnym stosunku masz potrójny orgazm.brak sexu nie daje większej ilości spermy.Męskie ciało jest tak zbudowane,by codzienną porcje wydalać zastępując świeżą.
[26.04.2018] 13:40
lalagrin
ja bym brała tabletki jak by ode mnie to zależało np. prosent 600 czytałam że ma dobre efekty, ale mój facet na żadne leki nie chce się zgodzić.
[26.04.2018] 16:13
co ty nie powiesz?
Naprawdę ma dobre efekty, pracowniku sprzedaży?
[23.05.2018] 18:49
Łopata
Raz w życiu miałem tak obfity, że aż się wystraszyłem. Jak to zrobić? Musisz sprawić aby penis stał bez przerwy około 4-5 godzin. Wiem, że to trudne, ale jest to wykonalne - albo długi stosunek, ale to moze być męczące dla kobiety, albo bardzo długa gra wstępna, albo przed właściwym stosunkiem pomóż sobie - nie musisz walić, ale ważne jest tylko żeby cały czas stał. Gdy już będzie cie bardzo bolał brzuch i okolica podbrzusza (ból jest trudny do zniesienia ale się da) to moge wam zagwarantować, że będziecie mieć wytrysk jak nigdy - oczywiście szybciej wtedy dojdziecie, ale coś za coś. Osobiście jak normalnie strzelam 2-3 razy w normalnych ilościach (5 ml), z normalną prędkością to wtedy strzeliłem z 8 razy w ogromnych ilościach około (20-30 ml) jak z armaty. Polecam spróbować dla ciekawskich.
[06.06.2018] 20:42
Olek888
Są różne preparaty i suplementy popularne. Jak oceniacie ich działanie? Jeśli miałyby zdziałać cuda to na pewno warto się na taki zdecydować. Wiem, że ten http://www.zostactu.pl/produkt/maxatin jest dość popularny. Stosował go ktoś? Jakie macie z nim doświadczenia?
[07.06.2018] 09:09
mamy doświadczenie
w wypierrdalaniu darmowych reklamodawców, stosujących typową dla forów kamuflażową technikę reklamodawczą - niby zapytania.
[10.02.2019] 14:11
saweru
przestan (06.12.2006.31 12:58):
walic konia przez 2 tygodnie, w ogole nie ogladaj zadnych nagich lasek, nie mysl o tym - zobaczysz, oplaci sie.

obfity wytrysk
sia wytrysku
przeduenie wytrysku
jak miec obfity wytrysk
jak zwikszy ilo nasienia
zwikszy wytrysk
=== url-qr.tk/Maxatin ====
[10.02.2019] 17:00
saweru
jem kupem

1 2
 » Odpowiedz na ten temat