o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

DLACZEGO POLSCY MĘŻCZYZNI BIJĄ KOBIETY?

1 2 3 4 Strony tematu:
[28.02.2007] 09:43
zbuntowana
Krzychu34 (07.02.25 00:57):
Każda kobieta powinna mieć wybite conajmniej kilka zębów.. dostać przynajmniej raz siniaka za źle zrobioną zupę, aby nauczyła się lepiej gotować tak jak smakuje mężczyźnie... kilka razy kijem przez plecy aby szybicje przynosiła mu laczki i gazetę jak biedak wróci zmęczoney z pracy... i kilka razy plaskacze w twarz i wytarganie za włosy, że powinna wspomóc biednego męża i bardziej się angażować.

Czy ty kolo jestes normnalny? Ej synek zastanów sie co ty pipepszysz?? Ciekawe co byś powiedział jak byś to Ty był kobieta i facet Cie miał tak lac!!!!Wes zgłoś sie do psychiatry albo jakiegoś zakałdu dla umysłowo chorych!!!! I zdaje mi sie ze zadna kobieta z Toba nie wytrzyma z takim Twoim wlanietym podejsciem!!!!
[02.03.2007] 00:08
facio33
bo kobiety nie szanują facetów ktorzy nie są agresywni... moja matka nawya takich @@@ogryzami
[03.03.2007] 19:42
zo-nk
Chyba dlatego że polskie kobiety sobie na to zasługują Tak.. to ja sławny amant Chinaski.
[04.03.2007] 15:34
zbuntowana
zo-nk (07.03.03 19:42):
Chyba dlatego że polskie kobiety sobie na to zasługują

Czyli z Twojej wypowiedzi wnoskuje ze TYLKO polskie kobiety zasługuja na to zeby koleś je prał a inne nie ej boski kolo jestes weś myśl co Ty piepszysz a tak na marginesie to żadna kobieta nie zasługuje na to by ja facet bił!!!!!Powodzienia z takim podejsciem w zyciu zycze
[06.03.2007] 18:04
Mabh_Vivienne
W takim przypadku idzie się prosto na policję bez żadnego znieczulania się!!!

Też milam taki przypadek w swoim życiu, ale dla mnie jest to równoznaczne z końcem związku. A ten silny chłopiec niech się tłumaczy w sądzie. Zrobiłam to po to żeby wiedział jakie są konsekwencje. W ten sposób zniszczyłam prawnikowi karierę. Następnego dnia też mnie przepraszał ale ja byłam nieugięta.
[20.07.2019] 05:53
[07.03.2007] 10:41
zo-nk
Mabh_Vivienne (07.03.06 18:04):

Też milam taki przypadek w swoim życiu, ale dla mnie jest to równoznaczne z końcem związku. A ten silny chłopiec niech się tłumaczy w sądzie. Zrobiłam to po to żeby wiedział jakie są konsekwencje. W ten sposób zniszczyłam prawnikowi karierę. Następnego dnia też mnie przepraszał ale ja byłam nieugięta.

Nie ma się czym chwalić, widać że obce ci pojęcie miłość i jeszcze w dodatku zrujnowałaś komuś życie i masz z tego satysfacje, brzydze się takimi ludzmi jak ty, w dodatku jeszcze cię przepraszał następnego dnia.
Coś co się zdarza raz może więcej razy się nie powtórzyć, należy dawać szanse. A ty jesteś głupią zimną suką i należy ci się życie w samotności do końca dni Tak.. to ja sławny amant Chinaski.
[09.03.2007] 13:32
nie martw sie
Marie Read (07.02.24 16:33):
dokladnie tak jest (07.02.23 16:31):
ciolo (07.02.16 16:59):
iz-ek (07.02.15 15:11):
Mnie mój facet szarpie, urzywa siły przeciwko mnie, potrząsa mną, rzuca na łóżko, trace orientację..

I TO JEST PRAWDZIWY MężCZYZNA !!!

prawdziwy mezczyzna pokazuje kobiecie gdzie jej miejsce

Jeżeli tak robisz to może już niedługo bedzie Cię można oglądać kratkami . To bedzie jedyna korzyść, nie bedziesz już pisał takich głupot.

ty jak nie bedziesz sluchac swego facia to tez ci nieraz wpierdzieli
[10.03.2007] 21:44
zbuntowana
zo-nk (07.03.07 10:41):

Nie ma się czym chwalić, widać że obce ci pojęcie miłość i jeszcze w dodatku zrujnowałaś komuś życie i masz z tego satysfacje, brzydze się takimi ludzmi jak ty, w dodatku jeszcze cię przepraszał następnego dnia.
Coś co się zdarza raz może więcej razy się nie powtórzyć, należy dawać szanse. A ty jesteś głupią zimną suką i należy ci się życie w samotności do końca dni

wiessz nie ona jemu zrujnwala zycie ale on jej i wes sie wal ze swoimi pogladami bo naprawde psychiatryk ci potrzebny koleszko!!!!Zgłoś sie do lekarza do głowki wiesz moze on ci pomoze bo naprawde zaczyna mi ciebie byc zal za twoja głupote ehhhh
[13.03.2007] 15:30
jak bedziesz
zbuntowana (07.03.10 21:44):

Coś co się zdarza raz może więcej razy się nie powtórzyć, należy dawać szanse. A ty jesteś głupią zimną suką i należy ci się życie w samotności do końca dni

wiessz nie ona jemu zrujnwala zycie ale on jej i wes sie wal ze swoimi pogladami bo naprawde psychiatryk ci potrzebny koleszko!!!!Zgłoś sie do lekarza do głowki wiesz moze on ci pomoze bo naprawde zaczyna mi ciebie byc zal za twoja głupote ehhhh

niegrzeczna to twoj chlop ci wpierdzieli
[17.05.2009] 15:30
egzystentka
Powiem tak - jak czytam wypowiedzi tych facetów co mówią w stylu "trzeba lać by znała swoje miejsce" to chyba tylko można to wziąść na bardzo kiepski, w ogóle niesmaczny żart, a jeśli gadacie na poważnie to w skrócie pragnę was nieco uświadomić

Wyobraźcie sobie, że wkurzył was przyjaciel - facet - tak, że macie ochotę go pobić i to robicie, ale on wam nie oddaje, bo np. tam dajmy na to ma rękę w gipsie i tylko osuwa się na podłogę, potem przepraszacie go za taką akcję, ale za każdym kolejnym razem, gdy was wkurzy to robicie to samo - Jaki facet dałby się tak poniżać i czy w ogóle mowa byłaby o jakiejkolwiek przyjaźni chociaż po jednym takim incydencie???!! Sorry, ale wydaję mi się, ze jak faceci się walą no to raczej rywale, wrogowie a nie przyjaciele, chyba że jakaś chora przyjaźń no to ok ;]

Tak samo nie mieści mi się w ogóle w głowie jak w takim uczuciu, wyższym niż przyjaźń, jakim jest miłość może być miejsce na przemoc??!
Dajcie spokój, a jak uważacie, że macie rację to zastanówcie się czy w ogóle kochacie to swoja "wybranke" ( chyba raczej niewolnice ), bo jakoś nie pasuje mi stwierdzenie jak kocham to biję ;] ..

Powiem tylko, że ja osobiście nie biorę pod uwagę takich poglądów chorych sadystów, nie zamierzam waszym szczekaniem się przejmować i się wkurzać, bo może was to podnieca, nie wiem, w chorej główce rózne plany się snują, ale przez was niektóre kobiety moga myśleć ze wszyscy faceci są tacy..
Ja taka nie jestem i nieyobrażam sobie zadawać się z facetami, który by mieli w zwyczaju rozładowywać swoją agresję na kobietach, takim to mogłabym od razu dać kopa w dupę jakbym tylko zobaczyła takie skłonności, a kwiatki i czekoladki to też by sobie mogli tam wsadzić..
a propos życzę powodzenia i szczęśliwego życia ze swoimi poglądami i znalezieniai posiadania powiedzmy sobie szczerze słodkiej_naiwnej_czarującej_@@@ajacej_sprzatajacej_gotującej cej_masujacej_lizacej
_nastawiajacejpyskzakare NIEWOLNICY IDIOTKI!!!
[18.10.2009] 23:10
Makaka
Mam 18 lat i mnie też mój facet bije codziennie jak się z nim nie zgadzam. Często mam siniaki na rękach, nie raz plułam krwią. Ale ja go kocham i zasługuję na to co on robi bo też nie jestem idealna.
[19.10.2009] 00:49
och
jak kobiet mozna (07.01.19 10:19):
nie bic skoro nie chca sluchac ????
A co to kobieta to pies ze ma sluchac swego pana?
[19.10.2009] 00:52
och
no ale jak jej (07.01.24 14:50):
WWO HWDP (07.01.19 17:31):
jak kobiet mozna (07.01.19 10:19):
nie bic skoro nie chca sluchac ????

Skoro niechce słuchać to niema wiezi .. niema tego trzeba szukaj innej i tyle..
ktora będzie szukać

albo zmień się człowiek by słuchała bo może to twoja wina
Pozdro..
ELO

przywale to zaczyna w koncu sluchac
taki maczo jestes ch**u z***b**y? Naprawde psa w domu masz nie partnera idiota jak Boga kocham! Zeby Cie ktos silniejszy dopadl kiedys napewno go posluchasz
[19.10.2009] 00:58
och

Pewnie najlepiej dawac sie prac i wtedy jeszcze ten co cie leje to jest ofiara bo przeciez on ma problemy ze soba. K***a p******y koles jestes naprawde
[19.10.2009] 01:03
j_ooooll33
Makaka (09.10.18 23:10):
Mam 18 lat i mnie też mój facet bije codziennie jak się z nim nie zgadzam. Często mam siniaki na rękach, nie raz plułam krwią. Ale ja go kocham i zasługuję na to co on robi bo też nie jestem idealna.

Na co zaslugujesz?
Prosze Cie dziewczyno 18 lat i z takim ch**em bedziesz? glupia czy co? uciekaj od niego jak najdalej a najlepiej obdukcja i na policje z dowodami od razu. Posiedzi - zmadrzeje. Wcale nie musisz sie na to godzic bo nikt nie ma prawa Cie bic nawet jak nie jestes idealna.
[23.10.2009] 17:17
AnionimBoy
Nie rozumiem was dziewczyny, Płaczecie, wysyłacie do sądu itp ze was facet bije ale pomimo tego same się pakujecie w te gówno bo wybieracie sobie takich facetów ze oczywiste jest ze was będą bić. Po co niby z nimi jesteście, jeśli chcecie to nie żalcie sie ze was biją bo to nie ma sensu.

Ja osobiście nie wyobrażam sobie bicia jakiej kol wiek dziewczyny, tak samo nie rozumiem gości co to robią
[05.11.2009] 07:59
borys_mc
Ciolo jestes dla mnie zwykla C**a ktora chce sie dowartosciowac, bijac słabsze osoby. ciekawi mnie tylko 1dno czy bys był wstanie podniesc na mnie reke co ? jesli chcesz to mozemy to sprawdzic . meszczyzna ktory bije swoje kobiety jest słaby gnoili go ludzie jak byl mlody i teraz chce pokazac ze ma jaja jest PAKER @@@isty chce byc pępkiem swiata. przy mnie jak by ktos uderzyl kobiete to odcioł bym mu rece . Kobiecie sie nalezy szacunek, chodzby za to ze rodzi dzieci, a to jest wielkie cierpienie, za to ze je wychowuje.... nie chce mi sie juz wymieniac bo pewnie normalna osoba wie o co mi chodzi. pozdrawiam CIptoki! boxujace kobiety.
ps. moze was kiedys spotkam
[09.11.2009] 15:33
Cuilek
Polacy bija swoje kobiety? to chyba niemozliwe! W kosciolach ksieza wychwalaja jacy Polacy sa pobozni! Przeciez to niby wzorowo katolicki narod!
[18.11.2009] 11:19
anonimowy_71
może dlatego,że tyle piją? http://julie.pl/panie
http://iduo.pl
http://motodetal.pl
http://e-blogi.pl/
http://moto-fora.pl
http://fmlodziezowe.pl
[08.06.2011] 11:10
maleńka
idz sie lecz (07.01.25 16:35):
<cytat>zbuntowana (07.01.25 15:47):
<cytat>Łezkaa (07.01.25 14:29):
Najgorsze co może spotkać kobiete to facet który ją bije.A potem przepraszam kwiatki i to samo.To dlatego że oni mogą wszystko a my nic.To są psychopaci tak mi psycholog powiedziała która jest moją znajomą.Nie wolno myśleć że się zmienią bo to nie prawda mówią co innego robią co innego.Uciekajcie od nich nie są nic warci.Nic ich nie usprawiedliwia to że spudnica jest nie odpowiednia czy bluzka.A to że kobieta nie jest dziewica jest częstym powodem ale każdy ma prawo do życia wcześniej bo przecież nie każdemu układają się związki.A zazwyczaj tacy faceci zdradzają i sami mieli po kilkanaście dziewczyn wcześniej.
</cytat> Swieta prawda.....oni nic nies a wraci a azdko zdaza sie taki co nie bije ale nie wolno nam na to pozwalać bo oni nie maja prawa nas bić niech sie sami miedzy soba bija a nie bez bronne kobiety!!!!!!</cytat>
wiekszosc facetow nie bije, a to ze sobie wzielas jakiego buraka po zawodowce nie nie nasza wina

mój facet jest wykształcony i po 3 latach związku zaczoł mnie lac teraz już wiem skąd się wzięło hwdp
[08.06.2011] 11:24
788754678
maleńka (11.06.08 11:10):
idz sie lecz (07.01.25 16:35):
<cytat>zbuntowana (07.01.25 15:47):
<cytat>Łezkaa (07.01.25 14:29):
Najgorsze co może spotkać kobiete to facet który ją bije.A potem przepraszam kwiatki i to samo.To dlatego że oni mogą wszystko a my nic.To są psychopaci tak mi psycholog powiedziała która jest moją znajomą.Nie wolno myśleć że się zmienią bo to nie prawda mówią co innego robią co innego.Uciekajcie od nich nie są nic warci.Nic ich nie usprawiedliwia to że spudnica jest nie odpowiednia czy bluzka.A to że kobieta nie jest dziewica jest częstym powodem ale każdy ma prawo do życia wcześniej bo przecież nie każdemu układają się związki.A zazwyczaj tacy faceci zdradzają i sami mieli po kilkanaście dziewczyn wcześniej.
</cytat> Swieta prawda.....oni nic nies a wraci a azdko zdaza sie taki co nie bije ale nie wolno nam na to pozwalać bo oni nie maja prawa nas bić niech sie sami miedzy soba bija a nie bez bronne kobiety!!!!!!</cytat>
wiekszosc facetow nie bije, a to ze sobie wzielas jakiego buraka po zawodowce nie nie nasza wina

mój facet jest wykształcony i po 3 latach związku zaczoł mnie lac teraz już wiem skąd się wzięło hwdp
to fajnego masz faceta powodzenia.
[21.06.2011] 17:18
skurfiel
Spierz żonę gdy wróci z miasta, nawet jak nie wiesz za co, ona już będzie wiedziała. bez przemocy i patologii nie ma topologii! Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije. Laski lubią być lane, gdy poczują smak krwi w ustach i podszkolą sie w mejkapie tuszując lima, wtedy odczuwają wyższe wartości życia i dyscyplinę. Kobiety są jak dzieci, albo jak zwierzęta, bez przemocy i poczucia strachu robią się mutacje jak emancypantki, rolę się przewracają w społeczeństwach. Facet musi umieć pobić swoją ukochaną, ale tak by nie było śladu, ślad to błąd faceta i umieć wypatroszyć kochanka swojej żony. Zatłuc adoratora swej dziewczyny i porachować żebra swojej siostrze, co się puszcza jak suczka wilczura.Wymyślić porwanie i zmyślne tortury dla brata, który spojrzał w sposób szczególny na jego kobietę.Każdy skurfiel to terrorysta, bez tego facet staje się ciotą, który myśli że jest dżentelmenem a tak na prawdę przychodzi moment, kiedy krzywdzi i przychodzi moment, gdy jest krzywdzony. Czasem jak zlecają zniknięcie adoratora, przychodzi myśl: Przecież to ona jest winna, ona powinna zginąć za zdradę, lub oboje. Jak większy ból potrafi kobieta sprawić mężczyźnie zdradzając go. lub oszukując, albo odchodząc, pod pretekstem wszelakim. Wielu facetów wolało by dostać dobry w@@@, niż przeżywać coś takiego.Stąd mężczyźni leją swoje kobiety. Nawet jak się nauczy być dobrym skurfielem i uwodzicielem to i tak sztuczny szacunek przemienia się w końcu w ból....
[05.09.2012] 12:01
cyprysss2
są kobiety kochające za bardzo....http://www.magnoli.pl/?p=678
[05.09.2012] 16:39
takitaki
facio33 (07.03.02 00:08):
bo kobiety nie szanują facetów ktorzy nie są agresywni... moja matka nawya takich @@@ogryzami
Dokładnie. Widziały gały co brały. Każdy kij ma dwa końce ale najlepiej widzieć tylko jeden (czyli wygodniejszy). Rzesza polskich kobiet jedzie na opinii, że są wszystkie najpiękniejsze na świecie i i wszystko im się należy i później zgrywają wielkie "kłuins". Jak komuś zamiast porządnych facetów imponują bad boye albo jakieś inne pozery super bohatery to już jego problem potem. Rzadko się zdarza by ktoś się aż tak zmienił by najpierw być miły i szarmancki a później stać się oprawcą swojej żony/dziewczyny.
[13.12.2012] 00:24
lolita
Śmieszy mnie to co tutaj piszę spora garść męskich stworzonek. Możecie tylko zobaczyć kiedyś prawdziwego mężczyznę. Będzie wtedy zapatrzony słodkimi oczami w swoją ukochaną kobietę, która jest dla niego boginią. Całuje ją i pieści jej delikatne ciało. Tak, do tego jest stworzony i siły używa tylko w jej lub innych kobiet obronie. W takim mężczyźnie kobieta się zako@@@e miłością absolutną. A zakochana kobieta jest w stanie zrobić dla swojego faceta tak wiele, jak i on dla niej. I czy wy Bezpłciowe Kreatury możecie spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie KOCHAM? Wy siebie nie kochacie, więc jak możecie pokochać takie cudo miłości jakim jest kobieta? Każda wymierzona pięść w stronę kobiety to znak dla Was - nie rozumiem ich, bo nie czuję miłości, chcę tylko zmiażdżyć to co na świecie jest najpiękniejsze, zniszczyć wszystko i lać się z innymi poczwarami. A na końcu zostanie po Was największa Poczwara sama, samiuteńka, tak zła, że nie ma już co niszczyć, że roz@@@i samego siebie.
[28.12.2012] 19:58
olkaaaaaaaaaaaaaaaa
ciolo (06.12.21 15:19):
Kobieta musi wiedzieć kto rządzi w związku!

moze i tak ale mozna to okazac w inny sposob .
[28.12.2012] 22:36
widziały gały
co brały niech się teraz z nimi męczą, nie ma co ich żałować
[19.06.2013] 18:36
zyx
ciolo (07.01.13 23:50):
<cytat>WWO HWDP (07.01.09 18:21):
ludzią się miesz w dupach głowach od tego wszystkiego
Nie umią do tego z drowym rosądkiem podejść
Bo nie myślą o tym tak jak o wszystkim za i przeciw i wiele tego....</cytat>
WIDAć CHłOPCZE żE JESZCZE NIE DOROSłEś DO POWAżNYCH ZWIąZKOW,OD NIEDAWNA MASZ KOBIETE,JESTEś ZAKOCHANY I STąD TWOJE MYśLENIE !

Bija bo sami sa ZEREM i to jedyny ich sposob aby poczuc sie lepiej. Fleje ktorymi wszyscy poniewieraja - odreagowuja w domu. Smutne ale PRAWDZIWE!
[20.06.2013] 19:58
abrter
bo na to zasłużyły sobie swoim postepowaniem i zdradzaniem gdzie popadnie
[17.07.2013] 09:34
mati1236754
"Jedna Polka mówi do drugiej:
-Zdradziłam męża.
-Ale z miłości, czy dla kasy?
-Wiesz co, chyba z miłości, no bo co można dziś kupić za 200 złotych"

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat