o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Człowiek przyjacielem zwierzęcia?

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.12.2006] 21:24
MILUSINSKA
myszeks24 (06.12.22 21:19):
to oczywiście nie do Ciebie MILOSINSKA tylko do Thay Fighter , bo ta osoba ,może i poczytała na temat psów , ale chyba nie ma o nich żadnego pojęcia

No właśnie też mi się tak wydaje! Ta osoba dużo gada, ale jak widać niewiele wie
[22.12.2006] 21:32
myszeks24
Mam pita,jest bardzo przyjazny,ludzie się go boją bo naoglądali się filmów.Moi sąsiedzi też nas omijali szerokim łukiem a teraz złego słowa o nim nie powiedzą,przyznam szczerze że ja też z wielką ostrożnością podchodzę do psów których nie znam , bo to są jednak tylko zwierzęta.A to co można poczytać w książkach, nie zawsze musi potwierdzić się w życiu codziennym. No i oczywiście najwięcej maja do powiedzenie na ten temat ludzie,którzy albo nigdy nie mieli psa , albo opierają się na tragicznych filmikach które pokazała telewizja
[23.12.2006] 17:16
Olala20
Niewiem co to za baba jak ona może nazwać się treserem????? Skandal pies niema się bać swojego właściciela ma sie z nim przyjaźnić traktować go z szacunkiem. Jak ktoś chce mieć posłósznego psa powinien z nim współpracować a nie straszyć go. Współczuje klijentom tej treserki bo przez nią ich psy cierpią niesłósznie
[24.12.2006] 11:01
jessica1987  kcm_1987@tlen.pl
shamajka (06.12.21 07:52):
a ja mam Amstaffa i to jest najcieplejszy pies jakiego znam. do wszystkich sie tuli. wszystko zależy od właściciela. jak ułoży psa. Też chcialabym zająć się dogoterapią i szkolic psy dla ludzi, którzy będą ich potrzebować. Czy ktoś zna miejsca gdzie takie kursy sa organizowane??

hmmm... zgadzam się w pełni mamy z narzeczonym 1,5 rocznego bullterriera i w rodzinie ma najniższy szczebel nie chodzi o to że jest katowany czy traktowany jak powietrze..poprostu wie że bez zgody naszej nie moze nic zrobić np. wejść sam do łóżka..jak psa wychowasz tak będzie ustawiona jego psychika..Manny bo tak się wabi pies..jest dobrym psem i dostaje najwięcej miłości z rozsądkiem..pozdro
[24.12.2006] 11:05
jessica1987  kcm_1987@tlen.pl
myszeks24 (06.12.22 21:18):
A ty znowu swoje, to że pies zalicza się do rasy agresywnej , nie oznacza że taki jest, zrozum to wreszcie.Mam sąsiada,który posiada małego kundla,pies jest średniego wzrostu ale jest agresywny nie tylko w stosunku do zwierząt ale także rzuca się na ludzi.Więc przestań opowiadać że tylko te\"agresywne\" są takie złe

tak tak ja mam bullterriera 1,5 rocznego i o agresij bez komendy nie ma mowy jak psa wychowasz taki będzie jak mu za duzo pozwolisz to koniec..a po drugie to nie wiem czy ktoś to zauważył ale to właśnie te małe to psy atakujące a duże broniące..nie rzucają się do psów o byle co..przejdą obojętnie a taki mały a rzuca się jak pchła na grzebieniu...
[17.08.2019] 16:14
[24.12.2006] 11:23
Jedyny7
ja bardzo lubie psy, ale jak sobie biegam w nocy po parku a tu biegają i bawią sie i gryzą 2 amstaffy nikt mi nie powie że nie ma sie czego bać... http://video.google.pl/videoplay?docid=67306 9479290029615&q=szowinistyczne+%C5%9Bwi%C4%99ta
[13.01.2007] 02:10
goniawawa
skąd ty się pani TRESERKO wzięłaś?????
pies ma słuchać pana tak
pies ma kochać pana tak
pies MA SIĘ NIE BAĆ PANA - TAK
i tego się trzymajmy
tak naprawdę szkolenia są dla \"właścicieli\" co by się nauczyli rozumieć język psi i egzekwować
tyle
pozdr
[31.05.2007] 19:22
MalaMisia
A wiecie, że ta pani treserka pożal się boże to jest AGNIESZKA BOCZULA?? Świetnie pasuje :/ Nie raz widziałam tą panią w pracy w parku i jest narpawdę żałosna...
[26.11.2011] 15:21
D
MalaMisia (07.05.31 19:22):
A wiecie, że ta pani treserka pożal się boże to jest AGNIESZKA BOCZULA?? Świetnie pasuje :/ Nie raz widziałam tą panią w pracy w parku i jest narpawdę żałosna...
Dzisiaj ją spotkałam i mam nagrania jak szarpie psa! wiele razy!
[13.01.2019] 20:38
Moniua
My mamy przyjaciela w domu, adopciaka od nich https://sdz.org.pl/ i sami także staramy się być dla niego najlepszym przyjacielem. Polecam jak najbardziej adoptowac, bo to jednak przyłożenie się do zmiany losu zwierzecia i szansa na to, żeby odmienić jego życie
[24.03.2019] 16:15
Julkaio
Wszysko zalezy, bo różni są ludzie, dobrze by bylo, gdyby człowiek był dobrym przyjacielem zwierzaka. Polecam bardzo ichj https://sdz.org.pl/program-pit/ oni pomagają zwierzakom, można dzięki nim sprawić, że te otrzymają kochający dom. Ja mam od nich adopciaka, pieseła wzieliśmy, kochamy go oboje bardzo i ma kochaącyc dom
[26.03.2019] 16:58
some_more
Bardzo często tak jest, dlatego warto o swoje zwierzęta dbać, ja na przykład w tym celu zaopatruje się w świetnym sklepie zoologicznym - Rikoland.pl
[28.04.2019] 10:22
iiihuhuhu
Tacy ludzie jak oni to są po prostu najlepsi przyjaciele zwierząt https://sdz.org.pl/ polecam jak najbardziej ich bo opiekuja sie nimi znakomicie i dzięki nim mozna zyskać prawdziwych przyjaciół na całe zycie. Jestem szczęśliwa że mam swojego kotka dzięki nim. Cudowny przyjaciel

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat