o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Człowiek przyjacielem zwierzęcia?

1 2 3 4 Strony tematu:
[20.12.2006] 18:08
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

- Ludzie kupują sobie wielkie i agresywne psy, a potem dzwonią do mnie po nocach, bo pies zmusił ich do zabarykadowania się w łazience - opowiada Anka, która zawodowo zajmuje się szkoleniem psów.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8012 --
Redakcja o2.pl
[20.12.2006] 19:07
lilika
pies bez powodu tez nie jest agresywny
[20.12.2006] 21:33
Sissy
jak głupi właściciel to pies głupieje .... i na odwrót ... mądry właściciel to pies mądry.

miałam kiedyś charta afgańskiego. podobno to głupie psy, choć nie wiem, dlaczego tak niektórzy sądzą. bo jeśli pies nie służy i nie podaje łapy to wcale nie znaczy, że jest głupi, tylko że nie chce do końca się zniewolić. a przy tym może być wdzięczny i milusiński. Moja Astusia jako nieliczny afgan chodził po mieście bez smyczy i przychodził na każde zawołanie. z psem trzeba jak z dzieckiem ... rozmawiać

niektórzy ludzie nie zasługują na to, by mieć psa. a i jest grupa ludzi, dla których trzeba byłoby wystawiać pozwolenia na posiadanie psa. a dla tych, którzy katują swoje psy, zafundowałabym dużo surowsze kary! "W miłości kobiety są profesjonalistkami, a mężczyźni amatorami"

- F. Truffaut
[20.12.2006] 22:06
hyhyhygdh
zawsze wiedzialem ze zwierzeta sa wielkie.... (kocham zwierzeta mam psa sliczny pies...)
[20.12.2006] 22:21
-ARTi
Liliko - potwierdzam Twoje słowa - z psem (ze zwierzętami) trzeba rozmawiać. Ktoś, kto powiedział, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, pewnie wiele ze swym Przyjacielem gadał. Dopiero wówczas Stworzonko może oddać nam całego siebie, swą miłość, zrozumienie.
Jeśli ktoś mi mówi o psie agresywnym, to po pierwsze na badania psychiatryczne wysłał bym (nie)właściciela, później zajął się psem.
Myślę, że każdego psa można ułożyć, jak i każdego psa można skrzywdzić. To zależy tylko od człowieka. Bo pies, jako nasz przyjaciel podda się każdemu z tych zabiegów w dobrej, psiej wierze ;(

ARTi - przyjaciel 60kg brązowej miłości.
[17.08.2019] 16:02
[20.12.2006] 23:39
freefly
Jak Tak ograniczona i ewidentnie sfrustrowana baba może nazywać się treserem??!!?? - Przecież jej wypowiedź typu - "Dzidek, ten pieprzony pies ma się ciebie @@@ bać! Rozumiesz?" świadczy o całkowitym braku profesionalizmu a nawet podstaw do wykonywanego zajęcia. Ona powinna się leczyć a nie trenować zwierzęta!! Sam się tym zajmuję i nie potrafię sobie wyobrazić, by jakikolwiek z moich studentów z takim podejściem mógłby skończyć kurs pozytywnie. To iż twierdzi że nie narzeka na brak klientów nie dziwi Tesco też nie narzeka -ale o jakości nie wspomnę.... Pewnie dlatego do niej potem dzwonią po nocach, tylko zawsze można zwalić na właściciela "że niby sie do wskazówek nie zastosował" - przecież klientów można zdobywać w dwa sposoby - jakością (i tylko ten sposób sie liczy), albo ceną i szybkością. Oba rozwiązania nie idą w parze. Z jej wypowiedzi wynika że każdy własciciel powinien chodzić z "pastuchem elektrycznym" - Pytanie tylko co zrobić jak nie ma pastucha. Pies nie ma się bać!! Pies ma czuć szacunek a nie strach!! - LUDZIE!! STRZEŻCIE SIĘ TAKICH TRESERÓW!! To przez takich wlasnie jak ta baba jest tyle wypadków ze zwierzętami!! Największa bolączka tego świata głupota otaczająca nieliczne przejawy zdrowego rozsądku.... - Boże! Skąd tyle głupków na świecie??!!
[21.12.2006] 00:20
Seiza
Podoba mi sie ten artykul, ale taki jest troche o wszystkim i o niczym. Na artykul o zwierzetach jako takich za krotki, o pasach za malo szczegolowy... Nie da sie niestety w kilku akapitach opisac calych skomplikowanych stosunkow ludzie-zwierzeta. Czuje zdecydowany niedosyt i czekam na wiecej

Pozdrawiam wszystkich milosnikow zwierzat
[21.12.2006] 00:23
rambo 8 w telewizji
Ze zwierzakami to tak jak z autami... Tylko dla odpowiedzialnych zdrowo myslacych ludzi Z jedna roznica... auto nie czuje a zwierze tak
[21.12.2006] 00:23
leiia
jak zawsze spłycony, a mogło być tak pięknie ...
a fragnemt o pieprzonym psie - fuj co za obleśnie babsko ona szkoli tylko kogo?? Jak mozna o przyjacielu człowieka tak mówić a błędy popełnił on i o nim można mówić właściel imbecyl ..
[21.12.2006] 00:25
TadeuszTadeusz
zastanawiam się o czym jest ten artykuł? a moze to sa trzy artykuły?
[21.12.2006] 00:32
czytacz.uk
generalnie temat na artykuł niezły, ale wykonanie fatalne. Kto to zaakceptował? Co za redaktorzy pracują w o2??? Przecież to nic nie wnosi. Zrobione jest pobierzenie, \"po łebkach\", tragedia. Jest to po prostu żenujące. Ale tak to bywa, gdy nie zatrudnia się dziennikarzy na etat, tylko bierze co lecie od freelancerów.

Faktem jest też, że było tu całkiem sporo niezłych tekstów napisanych właśnie przez wolnych strzelców, ale powyższy do nich się zdecydowanie nie zalicza.
[21.12.2006] 00:32
TadeuszTadeusz
Pnie Maciejewski, wiem, ze nie pracuje Pan dla BBC, ale prosze sie postarac. Wierze w Pana!
[21.12.2006] 00:37
TadeuszTadeusz
Redaktorzy o2, jest dopiero 37 minut po północy, może zdążycie do rana napisać coś lepszego?
[21.12.2006] 00:56
hodowca
ja tak wyszkoliłem moja owieczkę że co rano daje mi pól litra mleka
[21.12.2006] 01:15
TERRORIZER
czytajac o dogoterapi nasunelo mi sie moze troche glupie pytanie:
czy to prawda, ze slina psa pomaga w gojeniu ran, rowniez czlowiekowi? jesli mysle, o samym pisie, to wydaje mi sei to dosc logiczne i prawdopodobne, ze natura wyposazyla go wjakis podstawowy "lek" na plytkei obrazenia, ale czy to dziala roweniz na czlowieka? pytam, bo raz sie spotkalem z sytuacja, kiedy pewna osoba skaleczona (czy oparzona, juz nie pamietam) dlon wsaadzila w pysk swojemu psu zeby ja polizal. GayHunter - Pierwszy Pokemon Czwartej Rzeczypospolitej zaprzeczający powszechnej opinii, że człowiek w 3/4 składa się z wody; GayHunter w 3/4 składa się z tłuszczu.
Pozostała 1/4 to skóra spływająca z podbródka na cycki, z cycków na brzuch a z brzucha na PiS. dę.
[21.12.2006] 02:06
-==-
"Specjalnie przeszkolony pijak" hahaha, rozwaliło mnie to
[21.12.2006] 07:47
-izolda-
ku*wa, co to za artykul.....
zenada, dno
moze to jakis eliminacyjny tekst do nagrody Pulitzera...?
[21.12.2006] 07:52
shamajka
a ja mam Amstaffa i to jest najcieplejszy pies jakiego znam. do wszystkich sie tuli. wszystko zależy od właściciela. jak ułoży psa. Też chcialabym zająć się dogoterapią i szkolic psy dla ludzi, którzy będą ich potrzebować. Czy ktoś zna miejsca gdzie takie kursy sa organizowane??
[21.12.2006] 08:02
author
-==- (06.12.21 02:06):
\"Specjalnie przeszkolony pijak\" hahaha, rozwaliło mnie to

Jak zwykle się włączam do dyskusji o własnym tekście. To był taki żart, cieszę się, że pan zrozumiał
[21.12.2006] 08:04
sebCA
Potwierdzam .że amstafy czy pit bule to super psy.Mamy 1,5 roczną suczke ,syn ma 10 lat a ona życia bez syna nie widzi.NIGDY JESZCZE NIE ZA3WARCZAŁA NAWET NA PSA,NIE MÓWIĄC O LUDZIACH. jAK PSA WYCHOWASZ TAKIEGO BĘDZIESZ MIAŁ.
[21.12.2006] 08:04
author
TadeuszTadeusz (06.12.21 00:37):
Redaktorzy o2, jest dopiero 37 minut po północy, może zdążycie do rana napisać coś lepszego?

Pan jest mocno uzależniony od tych tekstów z tezą, czy tylko tak trochę?
[21.12.2006] 08:11
sialalaKasia
hmm na zart to troche za długie było... kupa niczego tylko txt do czytania nic wiecej ... a do tego ta treserka jaka odwazna i subtelna \"..@@@..\" hehehe w sumie to nawet posikac sie przy tym txt mozna
[21.12.2006] 08:13
sialalaKasia
hmm z tego co wiem ślina psa zawiera penicylinę
[21.12.2006] 08:22
sliwka80
Jak czytalam o Pani Basi,to sie az wzruszylam
[21.12.2006] 08:35
author
sialalaKasia (06.12.21 08:11):
hmm na zart to troche za długie było... kupa niczego tylko txt do czytania nic wiecej ... a do tego ta treserka jaka odwazna i subtelna \\\"..@@@..\\\" hehehe w sumie to nawet posikac sie przy tym txt mozna

Pisząc żart miałem na myśli "przeszkolonego pijaka", ale też się cieszę, że pani zrozumiała
[21.12.2006] 08:37
Prawdziwamilosniczkazwierzat
Pozdrwiam wszystkich pseudo milosnikow zwierzat,ktorzy trzymaja swoje pieski w ciasnych mieszkaniach w centrum miasta i wypuszczaja je na 10 minut dziennie,zeby mogly wysrac sie na samym srodku chodnika!!!Oczywiscie nie ma mowy zeby po nich posprzatac,gardze takimi ,,milosnikami''!!!!!
[21.12.2006] 08:54
Hate
hmmm "treserka" do doopy jakbym cos takiego uslyszal na szkoleniu zarzadalbym zwrotu pieniedzy i poszukal lepszego szkoleniowca. art taki jakis nieskladny , poklejony z kawalkow.
[21.12.2006] 09:20
kaylight
freefly (06.12.20 23:39):
Jak Tak ograniczona i ewidentnie sfrustrowana baba może nazywać się treserem??!!?? - Przecież jej wypowiedź typu - \"Dzidek, ten pieprzony pies ma się ciebie @@@ bać! Rozumiesz?\" świadczy o całkowitym braku profesionalizmu a nawet podstaw do wykonywanego zajęcia. Ona powinna się leczyć a nie trenować zwierzęta!! Sam się tym zajmuję i nie potrafię sobie wyobrazić, by jakikolwiek z moich studentów z takim podejściem mógłby skończyć kurs pozytywnie. To iż twierdzi że nie narzeka na brak klientów nie dziwi Tesco też nie narzeka -ale o jakości nie wspomnę.... Pewnie dlatego do niej potem dzwonią po nocach, tylko zawsze można zwalić na właściciela \"że niby sie do wskazówek nie zastosował\" - przecież klientów można zdobywać w dwa sposoby - jakością (i tylko ten sposób sie liczy), albo ceną i szybkością. Oba rozwiązania nie idą w parze. Z jej wypowiedzi wynika że każdy własciciel powinien chodzić z \"pastuchem elektrycznym\" - Pytanie tylko co zrobić jak nie ma pastucha. Pies nie ma się bać!! Pies ma czuć szacunek a nie strach!! - LUDZIE!! STRZEŻCIE SIĘ TAKICH TRESERÓW!! To przez takich wlasnie jak ta baba jest tyle wypadków ze zwierzętami!!

Witam,
Mam pieska któremu przydałaby się tresura. mogę prosić o kontakt na @?
[21.12.2006] 09:28
OW
Prawdziwamilosniczkazwierzat (06.12.21 08:37):
Pozdrwiam wszystkich pseudo milosnikow zwierzat,ktorzy trzymaja swoje pieski w ciasnych mieszkaniach w centrum miasta i wypuszczaja je na 10 minut dziennie,zeby mogly wysrac sie na samym srodku chodnika!!!Oczywiscie nie ma mowy zeby po nich posprzatac,gardze takimi ,,milosnikami\'\'!!!!!

Taaa, najlepiej to widać jak się idzie latem po ul. Pułwaskiej w Warszawie, na wszystkich prawie balkonach siedzą olbrzymie wilczury i szczekają w niebogłosy, albo wyją. Właściciele są w pracy i nie wrócą z niej przed 19, a piesek siedzi cały dzień sam w kawalerce, ale za to jest kochany i śłodki i pańcia jego wycałuje, jak wróci z plaćki. Kur...icy można dostać z czymś takim
[21.12.2006] 09:33
jagodam
A jeszcze gorsza jest sytuacja, gdy właściciele idą do pracy, a pies zostaje sam w domu...wyje wówczas i szczeka naprzemiennie..i tak aż do powrotu domowników... Czy to jest odpowiedzialne zachowanie ludzi dorosłych??
[21.12.2006] 09:39
OW
jagodam (06.12.21 09:33):
A jeszcze gorsza jest sytuacja, gdy właściciele idą do pracy, a pies zostaje sam w domu...wyje wówczas i szczeka naprzemiennie..i tak aż do powrotu domowników... Czy to jest odpowiedzialne zachowanie ludzi dorosłych??

A jeszcze pasienie tych psów jakimiś świństwami i brak ruchu, potem wychodzi taki zwierzak na skwerek, może i chciałby pobiegać, może nawet pogoniłby kota, ale nie daje rady, brzuch przeszkadza i właściciel też woli postać sobie pod drzewkiem niż przebiec się trochę. Skąd to się bierze? Pies potrzebuje ruchu, przestrzeni...ale nie - musi być maskotką, bo pan i władca kawalerki na Mokotowie wymyśłił sobie, że musi mieć dużego foksteriera, bo tak i już, bo on kocha foksteriery.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat