o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Wstyd być Polakiem

1 «   18 19 20 Strony tematu:
[01.10.2009] 01:23
Becks
Gocha_094 (06.12.22 16:29):
Święta racja! Lepiej się nie przyznawać, że jest się polakiem... Kradną, oszukują i przez nich cierpia inni ludzi, który chcą zarobić... I niech mi nikt nie mówi, że to nie jest prawda, bo wszyscy dobrze wiedzą jak jest! a te całe menelstwo i żulstwo? przyjeżdzzają do nas turyści i wiadomo, że więcej tu już nie przyjadą, bo po co? non stop słyszy się o kradzieżach, gwałtach, zabójstwach... wstyd być polakiem!

to w takim razie po jaka cholere tu piszesz po polsku i to jeszcze na polskim forum?? i przestan uogolniac. ja jestem polakiem i nie kradnie i nie oszukuje, i nie pozowlke zeby takie byle co mnie obrzalo!!! moze ty jestes zlodziejka, zulerka, chamem i pijaczka, wiec lepiej sie do polakow nie przynawaj bo wstyd ze polska ma takich dupkow jak ty!!
[01.10.2009] 01:25
Becks
pieciak (06.12.23 12:26):
przebywam w UK i powiem tyle ...to polacy mnie pobili nie Anglicy ...
POLAK POLAKOWI WILKIEM tyle...

widocznie ci sie nalezalo cymbale!!
[01.10.2009] 01:29
Becks
justyśka27 (06.12.20 00:15):
Oj wstyd i to wielki z zdania nie zmienie.. Mieszkałam z polaczkami, pracuje z polaczkami i mijam ich na ulicy.. oni sa wszedzie tylko czemu nie moga zachowywac jak wszyscy.. czyli normalnie.. kiedy polaczek idzie ulica uzywa słów na k.... ch.. i takich tam jeszcze i myśli przy tym ze nikt go nie rozumie bo to ANGLIA ale niestety w TEJ anglii jest wiecej polakow niz mus ie wydaje......

w takim razie zapraszam cie do krakowa to zobaczysz co wyprawiaja twoi idole angole!! za bardzo uogolniasz. duzo jest buractwa w angli, ale 80% naszych to normalni, uczciwi i spokojni ludzie, tylko sie w oczy nie rzucaja wiec dlatego ich sie nie spotyka
[21.10.2009] 15:28
duduś201
100 prawda (06.12.20 00:49):
Ten artykul to 100% prawda, niestety wstyd i zero kultury, wiekszosc polakow nie ma zakodowanych podstawowych zasad dobrego wychowania. Zachowuja sie jak bydlo, oczywiscie nie wszyscy sa jednostki normalne, ale niestety wiekszosc to kretacze i naciagacze dbajacy o wlasna swoja dupe, w mysl zasady co ja z tego bede mial... i ile...\" .To przykre.

Napisze szczerze gdybym mial mozliwosc to zrzekl bym sie polskiego obywatelstwa, moze ktos moze mi w tym pomoc??

To tylko pokazuje kto wyjeżdża z Polski za granice większość to oszołomy. W kraju pozostają porządni.
[24.10.2009] 19:54
Amant Wszech Czasów k.awaryjna
Bydło co obraża Polaków powinno być skrócone o głowę[wsciekły].Polski babsztyl z zagranicy wyzywał mnie od pijaków mimo tego że unikam bimbru i tym podobnych cieczy i pije to sporadycznie.Jak to widze to w kieszeni otwiera podręczna wyrzutnia rakiet jądrowych .A najbardziej to trzeba sie wstydzić tych gnid z rządu (w sensie jakiejkolwiek władzy-łącznie z radnymi)co włażą w dupę angolom USAńcom i watykańczykom .
[19.06.2019] 05:39
[25.10.2009] 16:30
max01.55
Amant Wszech Czasów k.awaryjna (09.10.24 19:54):
Bydło co obraża Polaków powinno być skrócone o głowę[wsciekły].Polski babsztyl z zagranicy wyzywał mnie od pijaków mimo tego że unikam bimbru i tym podobnych cieczy i pije to sporadycznie.Jak to widze to w kieszeni otwiera podręczna wyrzutnia rakiet jądrowych .A najbardziej to trzeba sie wstydzić tych gnid z rządu (w sensie jakiejkolwiek władzy-łącznie z radnymi)co włażą w dupę angolom USAńcom i watykańczykom .

Zgadzam się z tobą
[25.10.2009] 19:38
nairam-Wolomin
100 prawda (06.12.20 00:49):
Ten artykul to 100% prawda, niestety wstyd i zero kultury, wiekszosc polakow nie ma zakodowanych podstawowych zasad dobrego wychowania. Zachowuja sie jak bydlo, oczywiscie nie wszyscy sa jednostki normalne, ale niestety wiekszosc to kretacze i naciagacze dbajacy o wlasna swoja dupe, w mysl zasady co ja z tego bede mial... i ile...\" .To przykre.

Napisze szczerze gdybym mial mozliwosc to zrzekl bym sie polskiego obywatelstwa, moze ktos moze mi w tym pomoc??

Wydaje mi sie że nie trzeba jechac nigdzie zagranice by przekonac sie jakim jezykiem tu w kraju posługują sie rodacy i wielu pewnie z tych którzy tu zabierają głos i wylewają krokodyle łzy na codzien tez go tu uzywają zwłaszcza młodsi, więc czemu tu sie dziwic .Wpierw zadbac o kulture tu w kraju a i na zewnątrz nie trzeba bedzie sie wstydzic wtedy pozdrawiam Marian
[23.12.2009] 22:21
TurboDymoMen
Ktos napisal ze polska inteligencja byla tepiona. Gdyby polska ynteligencja byla w Anglii to mowiliby po angielsku. Niestety wiekszosc ledwo duka co 30 slowo po angielsku i szczyca sie ze gadaja po angelsku. A polski do juz kompletne dno i prostytucja. To wszystko w tym temacie.
[31.03.2010] 10:35
wiewiórka97
Czytałam ostatnio książkę Ady Martynowskiej pt. "karpie, łabędzie i Big Ben", w której autorka opisuje życie polki na emigracji. I muszę wam powiedzieć, ze i ona nie oszczędziła naszych rodaków. Opisała kilka sytuacji, którymi raczej jako naród nie zyskamy sobie pochlebnej opinii.
[01.04.2010] 02:27
gosc12312131
nie zgadzam sie z wami, zaglosuje na rydzyka ----------------------------------------
http://polishpopulationclock.prv.pl/
[02.04.2010] 21:08
Tereeenia
Jestem dumna z tego, że jestem Polką!
Mamy osoby, którymi możemy się pochwalić:
- Krystynę Jandęwww.krystynajanda.net
- Edytę Górniak
- Krzysztofa Koczorowskiegowww.koczorowski.net
czy chociażby Marię Sadowską.
[20.01.2011] 02:25
lrr
Tereeenia (10.04.02 21:08):
Jestem dumna z tego, że jestem Polką!
Mamy osoby, którymi możemy się pochwalić:
- Krystynę Jandęwww.krystynajanda.net
- Edytę Górniak
- Krzysztofa Koczorowskiegowww.koczorowski.net
czy chociażby Marię Sadowską.

[17.02.2011] 21:06
no movve
Polska to :
-gdy patrze przez okno idzie jaki 18 latek ze swoja lysa glowa i pije piwo
-jestesmy dnem gospodarczym
-wszyscy mardzy ludze uciekaja stad
-docenia sie tylko tepakow a inteligentni ludzie z wyksztalceniem siedza bezrobotni w domach i nie moga dostac pracy
-zarobki tak male .ze trzeba umiec niesamowicie rzadzic sie pieniedzmi by zyc na poziomie
-wszystko jest drogie
-drogi sa dziurawe jak ser szwajcarski ostatnio przez to popsulo mi sie zwieszenie
-w telewizji nie mka dobrych filmow ani meczy pilki noznej nie wspominajac juz o koszykowce .
- gdybym nie musial pracowac dzien i noc ,zeby zarobic niecale 1.5 tys. zlotych na miesiac napisal bym jeszcze wiecej . Pozdrawiam
[13.08.2012] 19:52
gość345
Dlaczego wstydzę się że jestem Polakiem, dlatego że od ponad 20 lat szargamy na każdym kroku wolność którą wypracowali nam nasi ojcowie. Tego się wstydzę.
Złodziejstwa i kombinatorstwa na każdym krotku, prowadzę rozległe interesy za granicą i wstydzę się przyznać że jestem Polakiem, dlaczego, dlatego że większość osób ma negatywne doświadczenia z Polakami, oszustwa, przekręty. Dłużnicy nie płacą latami, ale widząc przykład pana plichty w TV wiedzą że są bezkarni i mogą śmiać mi się w twarz, powstaje mnóstwo firm które naciągają naiwnych Polaków, zresztą nie tylko Polaków, bo oszukujemy sie że można tanio lub za darmo dostać coś dobrego, niestety, porządnie po ryju dziś się nie dostanie jeśli się komuś nie zapłaci. Rzygam już tą mętalnością naszego narodu i chęcią/nadzieją szybkiego łatwego zarobku, niewiele róznimy się od Ukrainy, jesteśmy krajem 3 świata i będziemy nim dopóki ludzie będą tak naiwni i będą się naciągali na przekręty takich prostaków jak pan plichta. Wstydzę się że jestem polakiem, przez tych sk[...nów którzy bezczeszczą pamięć naszy@@@ców i dziadów którzy przelewali krew za Polskę. Dziś w Polsce gówno sprzedadzą nam zamiast hamburgera żeby zarobił kilka zł, kure....wo na każdym kroku, wstydzę się że jestem Polakiem, każdego dnia ...
[23.08.2012] 00:18
kikazzz
Nie można myśleć stereotypowo. Jeżeli wstydzimy się przyznawać do swojej narodowości, bo inni Polacy są tacy i tacy, to coś z nami nie tak. Jeżeli wstydzimy się tego, nie pokazujemy innym, że jednak my możemy godnie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Nie można cały czas postrzegać się jako ci gorsi.
[23.08.2012] 09:08
Denat
To co że ta osoba jest z Polski w każdym kraju znajda się idioci bez kultury i wychowania. Dlatego tym bardziej powinnaś się przyznawać że jesteś Polakiem żeby ludzie widzieli że w Polsce nie żyją tylko chamy i prostaki. http://www.i-medyczny.pl/
[23.08.2012] 16:06
pauli631
http://allegro.pl/show_user.php?search=quali ta_control markowe ciuchy w suuuper cenach! zapraszam na zakupy
[20.01.2014] 11:06
3444ferrferef
Gdy wyjechałam za granicę, najpierw czułam trudną do opisania więź z Polakami, później wstyd, a teraz neutralność. Potrafimy się zachowywać naprawdę żałośnie, jak wypuszczone z klatki zwierzęta, nie szanujemy innych ludzi, czujemy się lepsi.
Prawdą jest, że często Polak Polakowi zrobi największe problemy, ale ale... jesteśmy dobrymi specjalistami, pracujemy dużo i ciężko, jesteśmy odpowiedzialni (serio!).
Pracując za granicę zawsze do najbardziej poważnych prac managerowie wybierali Polaków, bo wiedzieli, że nie będą się obijać i szybko zauważą każdą nieprawidłowość.
[20.01.2014] 11:07
Kamillso2
Wszystkim pracującym za granicą polecam firmę rozliczającą zwrot podatku: http://zwrotpodatku.eu/holandia_zwrot_podatk u
[21.01.2014] 11:53
limonkattt
Witam jestem nowa trafiłam ty przypadkiem grzebiac w necie i to co czytam to prawda jacy sa polacy w UK mam tam rodzine mieszkam w Polsce i doskonale wiedza jaka mam sytuacje ze trzy lata temu zmarł mi syn 25 letni za jedenascie mcy maż zostałam z 15 letnia córka prosiłaM ICH BY MI POMOGLI ZAŁATWIC PRACE bo tu jestem sama a oni ciociu ciezko tu z praca a na wakacje do mnie do Polski i szpanuja a mnie serce peka gdzie wiez rodzinna serce pytam i na swoim przykładzie wiem jacy sa
[27.10.2018] 08:06
Yeezy Boost
Yeezy Boost
[27.10.2018] 08:06
Yeezy Boost
Kamillso2
Wszystkim pracującym za granicą polecam firmę rozliczającą zwrot podatku: http://zwrotpodatku.eu/holandia_zwrot_podatk u
[26.04.2019] 14:08
orhan service
Agnieshka_86 (06.12.2006.21 17:40):
jakiś Polak narzeka na rodaka zagranicą, a z kolei ten rodak narzeka na tego Polaka. Jaka przewrotnoś losu Co?Łatwo widzieć wady u innych.Niedługo zmieniam narodowość i ciesze się z tego na maksa!

Thanks for sharing. i like it to read this post. Regards, https://eazy2move.com/

1 «   18 19 20 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat