o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

Wiedźmin

1 2
[23.12.2006] 13:26
Koper
Ale żeś Kipol Amerykę odkrył... normalnie Nobla dostaniesz...

Znani aktorzy to od wielu, wielu lat (właściwie od początków kina) magnes przyciągający ludzi do kin. "Titanic" był skierowany do kobiet głównie (czy nawet dziewcząt), stąd trzeba było zadbać by główny bohater im się spodobał - stąd boski Di Caprio a nie Sly Stallone, który jest poza tym zwyczajnie słabszym aktorem od Leonardo.
A czy ktoś by obejrzał tak wychwalaną, rzekomo niskobudżetową "Gattacę" gdyby nie grali tam Uma Thurman, Jude Law i Ethan Hawke? Nikt by o tym filmie nie usłyszał pewnie nawet.
I napisałem "rzekomo niskobudżetowym", bo kosztował on bodaj ze 40 milionów zielonych amerykańskich dolarów, z czego chyba połowa jak nie więcej trafiła do kieszeni tejże trójki aktorów. Ale pewnie warto było tyle im dać, żeby mieć jakąś tam frekwencję zapewnioną. Producenci z Hollywood umieją kasę liczyć.
A wracając do "Titanica" - mnie ten film nie zachwyca, nie jestem jego entuzjastą i jak już napisałem uważam go za najsłabszy obraz Camerona. Jednakże nie można mu odmówić solidnej realizacji, świetnych zdjęć, muzyki, scenografii, przyzwoitego aktorstwa... I tyle. A "Wiedźmin" - bo o nim tu mowa była z początku, tego nie ma: realizacyjnie to jest kicha. Dlatego też w hierarchii filów stoi hen daleko za "Titanikiem". "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[23.12.2006] 17:47
Kipol  yadeya@tlen.pl
Wszystkiego najlepszego Wam wszystkim z okazji świąt życzę-założymy oddzielny topik dla kilku osób??..Nie wiem czy warto... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[24.12.2006] 00:15
Narya
dzięki kipol i wzajemnie: wesołych świąt
---
bez komentarza
[28.12.2006] 19:34
Koper
No i gdzie ta, co miała "Wiedźmina" obejrzeć? Jeszcze w szoku? "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[28.12.2006] 19:41
każdy_ma_swój_świat
Cierpliwości, toż w końcu to cnota
Jeszcze nie obejrzałam "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[21.02.2020] 23:31
[30.12.2006] 13:02
Koper
każdy_ma_swój_świat (06.12.28 19:41):
Cierpliwości, toż w końcu to cnota

A kto twierdzi, że jestem cnotliwy? "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[30.12.2006] 23:21
Kipol  yadeya@tlen.pl
Przez net trudno stwiedzić. żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[30.12.2006] 23:39
Koper
Ty już nie bądź taki jak... Smo. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[04.01.2007] 21:13
każdy_ma_swój_świat
film obejrzałam, nie ma co się rozpisywać - beznadziejny, fakt

A gwoli cnot: trzeba się starać "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[23.01.2007] 17:22
gregor
Koper "Dwie twarze" ?
Widzę tu małą robótkę dla Batmana
[23.01.2007] 19:34
Narya
każdy_ma_swój_świat (07.01.04 21:13):
film obejrzałam, nie ma co się rozpisywać - beznadziejny, fakt

ostrzegaliśmy

[23.01.2007] 21:16
każdy_ma_swój_świat
ale nie żałuję, jestem niczym niewierny Tomasz, musiałam przekonać się na własnej skórze "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[14.10.2007] 16:54
Gohan
Siema ej prosze dajcie linka do tego filmu...Bardzo chcę go obejrzeć nawet jeśli jest kiepski...
[23.03.2009] 22:37
Geralt Riv
Książka i gra na pc ok . Film i serial do duszy. Geralt z filmu i serialu nieudolnie macha mieczem jak siekierą a efekty specjalne do zrobienia w domu.
[09.01.2020] 11:23
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 2
 » Odpowiedz na ten temat