o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

Wiedźmin

1 2
[18.12.2006] 19:45
każdy_ma_swój_świat
Szukam tego filmu i nigdzie nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś go posiada, byłabym wdzięczna za zamieszczenie linków lub przesłanie na adres: salomepassion@o2.pl "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[18.12.2006] 20:30
Narya
Nie oglądaj tego filmu. Nie warto. Lepiej pozostać w błogiej nieświadomości niż znać tak kiczowaty film.
Lepiej oprzeć się tylko na sadze Sapkowskiego w wersji książkowej.
---
bez komentarza
[18.12.2006] 23:56
Koper
Tu się (wyjątkowo? ) z Naryą zgodzę - ogranicz się do książek, tudzież komiksów, ale tę amatorską błazenadę zarówno w wersji niby kinowej jak i odcinkowej telewizyjnej sobie daruj. No chyba, że lubisz się śmiać z czyjejś nieudolności. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[19.12.2006] 00:18
Kipol  yadeya@tlen.pl
Koper (06.12.18 23:56):
Tu się (wyjątkowo? ) z Naryą zgodzę - ogranicz się do książek, tudzież komiksów, ale tę amatorską błazenadę zarówno w wersji niby kinowej jak i odcinkowej telewizyjnej sobie daruj. No chyba, że lubisz się śmiać z czyjejś nieudolności.

Odpowiem tak-obejrzałem w kinie i wprawdzie nie kląłem tak,jak po "Ogniem i mieczem",ale solennie sobie obiecałem nie wydawać nawet tych kilku złotych na takie "dziełka". żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[19.12.2006] 08:21
Narya
Koper (06.12.18 23:56):
(wyjątkowo? )

A to co to znaczy? Nie wyjątkowo, a zawsze. Indoktrynacja polityczna. Partia rządzi, partia radzi, partia nigdy cię nie zdradzi.
---
bez komentarza
[29.03.2020] 14:57
[19.12.2006] 17:58
każdy_ma_swój_świat
Książki czytałam. Powiem szczerze, że nie lubię ich ekranizacji, ale mam ścieżkę dźwiękową do wiedźmina i bardzo mi się podoba, więc chciałabym obejrzeć. Chociażby po to nawet, aby stwierdzić, że koniec jest kiczowaty... "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[19.12.2006] 19:27
Kipol  yadeya@tlen.pl
Ech...dajcie mi topór.... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[19.12.2006] 20:15
każdy_ma_swój_świat
nie waż się... "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[19.12.2006] 21:28
Kipol  yadeya@tlen.pl
każdy_ma_swój_świat (06.12.19 20:15):
nie waż się...

A niezrozumieliśmy się.To cytat z książki.Pozwól,że dokończę"...a rozwalę tę bramę".Działo się to w sytuacji,gdy nie wpuszczano pracowników i aktorów współdziałających przy filmie o wikingach do studia...
Ale coś się tak uparła z tym wiedźminem?A może to Żebrowski tak podziałał na zmysł estetyczny?Jako wiedźmin nie był zły...Tak samo jak "Ogniem i mieczem ratował "Bohun"...tak tutaj nie sposób było uratować filmu przy tej konstrukcji,a zmiany w stosunku do pierwowzoru były,najoględniej mówiąć,odrażające... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[19.12.2006] 21:51
Narya
Skoro uparłaś się na ten film.. a w salonie empik patrzyłaś? Jak tam nie ma, to zobacz dowww.empik.com (ale nie sądzę). W ostateczności rzucaj się na allegro. Na allegro wszystko jest.
---
bez komentarza
[20.12.2006] 00:20
gregor
Nigdzie nie znajdzie tego filmu bo on stoi sobie u mnie na półce
[20.12.2006] 00:38
Koper
Jedyna kopia. Resztę fani spalili na stosie wraz z reżyserem. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[20.12.2006] 01:49
Kipol  yadeya@tlen.pl
Koper (06.12.20 00:38):
Jedyna kopia. Resztę fani spalili na stosie wraz z reżyserem.

Niestety reżysera WSI porwało(prawdopodobnie w celach poznawczych-jak z dobrego zrobić sieczkę),co znacznie utrudnia poszukiwania,ale i sznur,i konar jest przyszykowany.... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[20.12.2006] 14:48
każdy_ma_swój_świat
no cóż... "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[20.12.2006] 15:23
Kipol  yadeya@tlen.pl
Nie żałuj-widzisz przy Koperze Żebrowski wygląda jak młodszy brat Dzwonnika z Notre Dame,dlatego słusznie zasłużył na miano(jak Adams)pożeracza serc niewieścich.Daj Mu szansę...Z pewnych źródeł wiem,że aktualnie jest sam....i powodzenia-On jest trochę nieufny,ale ma inne hmm walory... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[20.12.2006] 19:37
każdy_ma_swój_świat
yyy... widzisz, wracając do tematu wiedźmina, wcale na Żebrowskiego nie lecę... "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[20.12.2006] 22:56
Koper
Oczywiście, że nie lecisz, przecież nie jesteś samolotem... "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[21.12.2006] 11:21
Narya
kazdy_ma_swoj_temat ja tam ci odpowiedziałem jakby co..
---
bez komentarza
[21.12.2006] 12:38
każdy_ma_swój_świat
no jasne, dzięki wielkie. A film już mam, teraz brakuje mi tylko czasu, żeby obejrzeć, ale to się wykombinuje

"Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[21.12.2006] 16:54
Kipol  yadeya@tlen.pl
każdy_ma_swój_świat (06.12.21 12:38):
no jasne, dzięki wielkie. A film już mam, teraz brakuje mi tylko czasu, żeby obejrzeć, ale to się wykombinuje

Opowiedz koniecznie o wrażeniach i nie przejmuj się naszą opinią.W końcu "Tytanica" też ktoś oglądał... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[21.12.2006] 21:31
każdy_ma_swój_świat
Słowo harcerki (przyznaję się - harcerką nie jestem, ale fajnie to brzmi), że opowiem "Dopóki czujesz nienawiść, póki płoniesz w piekle gniewu, twoje możliwości mają swój kres. Będziesz na łasce innych duchów i magów. Gniew jest siłą, która gubi, a nienawiść zaślepia"
[21.12.2006] 22:04
Koper
Kipol (06.12.21 16:54):
Opowiedz koniecznie o wrażeniach i nie przejmuj się naszą opinią.W końcu \"Tytanica\" też ktoś oglądał...

No już nie porównuj Titanica z Wiedźminem. Titanic miał dobrego reżysera i był fahcowo zrobiony jakby nie patrzeć. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[22.12.2006] 00:20
Narya
Titanic jest ciekawym filmem nie-polskim. Wiedźmin jest ciekawym filmem polskim, w którym spaprane są rasy nie-ludzie, jak: elfy i krasnoludowie (latają w tym filmie tylko jakieś karły i hipisko-indianie z długimi włosami).
A to jest obraza już.. majestatu!
---
bez komentarza
[22.12.2006] 00:56
Kipol  yadeya@tlen.pl
Wiem widok krasnoludów prawie do wściekłoście mnie doprowadził,ale nie chciało mi się żygać,jak podczas obejrzenia(na szczęście krótkiego)fragmentu Tytanica żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[22.12.2006] 12:07
Narya
A co w 'Titanicu' było aż tak złe? Nie trawisz filmów romantycznych?
---
bez komentarza
[22.12.2006] 13:02
Koper
No właśnie. JA też miłośnikiem kina tego typu nie jestem i w ogóle uważam Titanica za najsłabszy film Camerona, ale jednak w swoim gatunku (romansidła na tle historycznym) to bardzo solidna produkcja. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[22.12.2006] 14:40
Kipol  yadeya@tlen.pl
Powiem co jest do dupy w tym filmie-kto z największej tragedii morskiej robi ckliwe romansidło traci nie tylko szacunek,ale i powinien budzić powszechny niesmak.Może Amerykanie o bliźniaczych budynkach nakręcą romans,jak to kochająca para rozstaje się w płonącym budynku?Ale wspaniały film...Jego sposób ujęcia nie ma tu nic do rzeczy.
Ujmę to tak:Zróbmy romans w Oświęcimiu-pokażmy jaka wspaniała jest miłość,a na koniec kilkunastosekundowa wstawka z krematorium,ale po co one,ono nie jest ważne...
Taki to wspaniały fim o miłości-a powinien pokazać kilkuminutową walkę o każdy oddech pod wodą topionych ludzi...nie pokazał,bo tragedia źle się sprzedaje ale szajs zrobiony z tragedii sprzedał się,ale oczywiście nie dla mnie.
Skoro yważacie,że jest to niezłe-proszę bardzo,ale osobiście uważam filmy niemieckie,kręcone za czasów A.Hitlera za dużo lepsze.A mówią o podobnych sprawach.... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..
[22.12.2006] 19:18
Narya
Kipol (06.12.22 14:40):
Powiem co jest do dupy w tym filmie-kto z największej tragedii morskiej robi ckliwe romansidło traci nie tylko szacunek,ale i powinien budzić powszechny niesmak.Może Amerykanie o bliźniaczych budynkach nakręcą romans,jak to kochająca para rozstaje się w płonącym budynku?Ale wspaniały film...Jego sposób ujęcia nie ma tu nic do rzeczy.
Ujmę to tak:Zróbmy romans w Oświęcimiu-pokażmy jaka wspaniała jest miłość,a na koniec kilkunastosekundowa wstawka z krematorium,ale po co one,ono nie jest ważne...
Taki to wspaniały fim o miłości-a powinien pokazać kilkuminutową walkę o każdy oddech pod wodą topionych ludzi...nie pokazał,bo tragedia źle się sprzedaje ale szajs zrobiony z tragedii sprzedał się,ale oczywiście nie dla mnie.
Skoro yważacie,że jest to niezłe-proszę bardzo,ale osobiście uważam filmy niemieckie,kręcone za czasów A.Hitlera za dużo lepsze.A mówią o podobnych sprawach....

Miłość z czasów obozu Auschwitz-Birkenau, ale ta prawdziwa, miała rzeczywiście miejsce. 40 róż... jak ktoś wie o co chodzi.
---
bez komentarza
[22.12.2006] 23:38
Koper
Kipol - o co Tobie chodzi. Przecież jest masa filmów, właściwie większość istorycznych melodramatów', gdzie mamy miłość na tle wielkiej ludkziej tragedii - na tle I, II WŚ, wojny secesyjnej itd. Może spodziewałeś się filmu w stylu "Posejdona" albo "72 metry", ale to nie ten gatunek, na litość boską. W Auschwitz też pewnie ktoś się w kimś zakochał i nie widzę przeszkód by zrobić o tym film (nie wiem o czym pisze Narya - może właśnie o cyzmś takim). Tylko co to za porównanie w ogóle - Auschwitz a Titanic?? Przecież Titanic to był luksusowy statek (pomijając dolne pokłady, hehe), gdzie śmietanka towarzyska bawiła się w najlepsze a nie miejsce morderczej pracy i zagłady ludzi. Także porównanie jak dla mnie zupełnie chybione. "In this world (...)
there will always
be rich and poor.
Rich in gifts...
poor in gifts.
Rich in love...
poor in love."
[23.12.2006] 00:18
Narya
Kipolowi chodzi pewnie o to, że na bazie ludzkiej tragedii zbija się pieniądze na kiczowatych filmach. Tj. komercjalizacja i konsumpcjonizm w modzie. Albo chodziło mu jeszcze o coś innego.
---
bez komentarza
[23.12.2006] 00:28
Kipol  yadeya@tlen.pl
To była jedna sprawa.Drugą jest ta,że jak na tyle pieniędzy włożone w reklamę filmu odniósł on niebywałą klapę finansową-uratowało go tylko jedno -amorek o blond włoskach-spójrzmy prawdzie w oczy-czy było wielu wielbicieli filmu?Nie,ponieważ homoseksualne zapatrywania nie są dominujące w społeczeństwie.A gsyby zamiast pana Di wstawić tam Sywestra Stallone...klapa moi mili panowie....Przestańcie więc pleść o warsztacie i innych duperelach a spójrzcie prawdzie w oczy-taki film polega na obrazie głównej bohateki i bohatera-ich relacje i osnowa to sprawa drugorzędna i pozbawiona znaczenia... żadna gwara, nieuku, to nieznany ci język polski..

1 2
 » Odpowiedz na ten temat