o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to normalne, że facet każe mi....

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[14.01.2016] 21:34
emil.walpiss
Anka1993 (10.07.2010.09 11:26):
Cześć
Uwielbiam lizac dupę mojemu facetowi. Przyznam że pierwszy raz troche sie krępowałam i mnie tez to brzydziło ale dziewczyny wszystkiego trzeba spróbowac aby to ocenić. Pamietam jak dziś jak podczas lizania odbyto mojemu facetowi poszedł pierd nie no nie w nos prosto do buzi, nie chciał tego wymnskło mu sie, byłam zszokowana myslalam że sie zżygam, ale po tem sama go zaczełam prosić aby puszczał bonak podczas tych pieszczot dla mnie rewelacja nak tym swoim ciepłym powetrzem nadmucha mi usta. Wtedy zwieracz mu się bardziej rozluźnia i moge spokojnie włożyć koncówkę jezyka do środka uwielbiam to jak on sie pżóniej wiję równocześnie pieszcze ręką jego penisa, miodzio. Jak juz go nieżle podniecę to chwita mnie zrywa mi gatki i wjezdża swoim penisem w moje szambo (odbyt) uwielbiam jak mnie rąbie po gecku. Także dziewczyny spróbujcie tich pieszczot liżcie dupy swoim facetom a nie tylko przysłowiowo "lizać dupy szefom w pracy". Tam tak naprawdę nie śmierdzi gównem przynajmniej ja nie czuję a jeśłi nawet to po pierwszym liżnięciach odbyt jest już czysty także higena zapewniona.
Pozdrawiam
to super swietna dziewczyna jestes ja szukam takiej kobiety na stale
[14.01.2016] 21:37
emil.walpiss
ja tez uwielbiam takie kobiety ktore lubia lizac lub piss lub podobne zabawy,tym bardziej ze teraz jestem singiel od 3 miesiecy,,podam maila emil.walpiss@o2.pl
pozdrowka Emil
[13.05.2016] 17:08
fanatykk
ja uwilebiam lizac niemyte dupsko swojej zonie ale także listonoszowi, babie na straganie, swojemu szefowi, teściowej i sasiadce z klatki, uwielbiam ssać frędzle z hemoroidów
[14.07.2016] 13:35
Perwers
Mam 43l zadbany wysoki żonaty.
Ale żona nie lubi mi lizać tyłka.
Jestem chetny na spotkanie.
Ja Gniezno ale mogę dojechać.
Napisz Anna Zapalniczki2@interia.pl
[22.09.2016] 22:45
Emilek
ah to normalka jak sie kocha do lizanie dupy tak smakuje jak szampan,,ja juz mialem kobiety wlozku co nic nieczulem to nawet calowanie mnie obrzydzalo ,ajak kochalem to lizala dupe mi i sie calowalismy ze slinka Bajer superosko smakuje wszystko .
[19.08.2019] 16:30
[23.09.2016] 00:34
Emilek
tez rowniez poznam nawet na stale nawet ozenilbym sie chetnie zdziewczyna co lubi dupke lizac ,emiljon@gazeta.pl lub gg 6126514
Emil
[23.09.2016] 01:04
Ducze
Martynka18. (06.12.2006.12 11:30):
Mój facet też lubi gdy liże mu odbyt, ponoć to dla nich przyjemne, czasmi daje sie na to namówić żeby mu zrobić przyjemność

Rzygać się chcę z tego co piszesz. Miej godność i nie bądź bydłem. Macie całować ręce sobie nawzajem, stać na kolanach a nie użerać się gównem.
[23.09.2016] 01:10
Dzierżyński
Perwers (16.07.2016.14 13:35):
Mam 43l zadbany wysoki żonaty.
Ale żona nie lubi mi lizać tyłka.
Jestem chetny na spotkanie.
Ja Gniezno ale mogę dojechać.
Napisz Anna Zapalniczki2@interia.pl

Bydle, opowiem wszystko twojej żonie. Ty będziesz stać przed nią na kolanach i modlić o przebaczeniu. Jeśli ktoś i będzie lizać tyłek - to ty. A ja będę całował twojej żonie ręce i masakrował cię nogami dopóki nie zdechniesz we własnym gównie. Zwyrodnialec który zdradza za to że żona nie staje się bydłem..... Zdechniesz.
[23.09.2016] 01:48
Dzierżyński
@@@ tępe!!!!! I faceci i babki!!!!! Jestem cudzoziemcem i mnie adorowało w Polsce to że była krajem rycerzy i rewolucjonistów którzy walczyli nie patrząc na to jak potężny jest wróg i szli na śmierć w walce nie skłoniąc głowy. Nie wpisywali się w to co jest niesłuszne i nie troszczyli się o swym losie lecz niszczyli to co niesłuszne nawet gdy ta droga prowadziła do ich śmierci. Stosunki mężczyzn i kobiet budowali na zasadzie tego że mają być dobrymi do siebie nawzajem, całować ręcę, pójść na śmierć za ukochanego/ukochaną. Wy jesteście tymi kto się wpisał w system, tymi którzy myślą że są fajni/e, nie nudni/e, interesujący/e. Jesteście najnudniejszym bydłem, mieszczuchami myślącymi jedynie o swym brzuchu i genitliach! Jeśliby cała rzeczywistość poszła przeciwko temu o kim myślicie że go/ją kochacie i związek z tym kimś groziłby wam problemami, dyskomfortem (nie mówiąc o śmierci) - to porzucilibyście "ukochanego/ukochaną" i sami gnębilibyście go jeśliby system wam to kazał ustami "znajomych", "kolegów", "przyjacieli" - ustami tłumów mieszczańskiego bydła. Wam nie ma po co żyć, nie jesteście godni być śmieciem pod nogami takich jkimi bli polscy rewolucjoniści!
Zdradzacie żón dlatego że chcecie by ktoś wam lizał czy sami lizaliście, oceniacie ludzi przez pryzmat przynależności do tego brudu! Jesteście jednym śmierdzącym bagnem.....
[18.01.2019] 21:25
Martadelka1981
emil.walpiss (16.01.2016.14 21:34):
Anka1993 (10.07.2010.09 11:26):
Cześć
Uwielbiam lizac dupę mojemu facetowi. Przyznam że pierwszy raz troche sie krępowałam i mnie tez to brzydziło ale dziewczyny wszystkiego trzeba spróbowac aby to ocenić. Pamietam jak dziś jak podczas lizania odbyto mojemu facetowi poszedł pierd nie no nie w nos prosto do buzi, nie chciał tego wymnskło mu sie, byłam zszokowana myslalam że sie zżygam, ale po tem sama go zaczełam prosić aby puszczał bonak podczas tych pieszczot dla mnie rewelacja nak tym swoim ciepłym powetrzem nadmucha mi usta. Wtedy zwieracz mu się bardziej rozluźnia i moge spokojnie włożyć koncówkę jezyka do środka uwielbiam to jak on sie pżóniej wiję równocześnie pieszcze ręką jego penisa, miodzio. Jak juz go nieżle podniecę to chwita mnie zrywa mi gatki i wjezdża swoim penisem w moje szambo (odbyt) uwielbiam jak mnie rąbie po gecku. Także dziewczyny spróbujcie tich pieszczot liżcie dupy swoim facetom a nie tylko przysłowiowo "lizać dupy szefom w pracy". Tam tak naprawdę nie śmierdzi gównem przynajmniej ja nie czuję a jeśłi nawet to po pierwszym liżnięciach odbyt jest już czysty także higena zapewniona.
Pozdrawiam
to super swietna dziewczyna jestes ja szukam takiej kobiety na stale
[12.06.2019] 08:55
Ogolona
Pamiętam że mój ojciec prosił lizać mu odbyt. Na początku nie chciałam ale potem jakoś sie przyzwyciaiłam, i nawet zaczęło się podobać. A jak mąż poprosił to zrobić to nie potrafiłam mu odmówić. Bo w sumie mam już doświadczenie w tym temacie. Więc został zadowolony
[12.06.2019] 10:05
Dorota 123
Ogolona (19.06.2019.12 08:55):
Pamiętam że mój ojciec prosił lizać mu odbyt. Na początku nie chciałam ale potem jakoś sie przyzwyciaiłam, i nawet zaczęło się podobać. A jak mąż poprosił to zrobić to nie potrafiłam mu odmówić. Bo w sumie mam już doświadczenie w tym temacie. Więc został zadowolony

A mnie kiedyś ksiądz to zaproponował, ale odmówiłam. Dzięki temu od 15 lat nie chodze do kościola
[08.07.2019] 23:45
sexmalwina.pl
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat