o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to normalne, że facet każe mi....

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[11.12.2006] 20:35
Marlena24
...wylizywać skwarki ze swojego kakaowego oczka? hmmm...nie wiem sama czy jest to zboczenie czy jak, powiedzcie mi co jest w tym podniecającego, jeśli w ogóle...a tak to na nic nie narzekam, ogólnie jest z.a.j.ebiście! pozdrawiam
[12.12.2006] 11:30
Martynka18.
Mój facet też lubi gdy liże mu odbyt, ponoć to dla nich przyjemne, czasmi daje sie na to namówić żeby mu zrobić przyjemność
[12.12.2006] 13:58
olax
dziewczyny! czy wy jesteście normalne?!! fuuuuj! nigdy swojemu facetowi nie wylizałabym odbytu!! k.u.rwa szok!!
[12.12.2006] 14:04
aniuleczka25
a Ja lubie ciągnąć ogolone fiutki
[12.12.2006] 14:09
Sebuś....
Do Martynka18 Prawda jest taka ze to my Faceci lubimy lizać odbyty od Kobiet
[26.04.2019] 12:41
[12.12.2006] 14:17
olax
dajcie spokój! jak raz spróbowałam wypucować mojemu facetowi kakaowe oczko to mało nie skończyło się to bełtem! k.u.rwa, rozchylił nogi i tak zaje.b.ało gó.w.nem! że szok! jak już powiedziałm nigdy! więcej tego nie zrobię! i dajcie już spokój!
[12.12.2006] 14:20
AURELCIA_WILMON
olax (06.12.12 14:17):
dajcie spokój! jak raz spróbowałam wypucować mojemu facetowi kakaowe oczko to mało nie skończyło się to bełtem! k.u.rwa, rozchylił nogi i tak zaje.b.ało gó.w.nem! że szok! jak już powiedziałm nigdy! więcej tego nie zrobię! i dajcie już spokój!

jak masz faceta brudasa i łachudre to nie dziwne, a teraz w podskokach !!!
[12.12.2006] 14:25
Anula17LODZ
właśnie ja się nie spotkałam żeby facetowi śmierdziało gównem z dupy, oczywiście jeśli odpowiednio wcześniej się do tego oboje przygotujecie.
Jest to miłe uczucie dla obydwojga
[12.12.2006] 15:26
niewidoczna
Fascynujący temat.
[12.12.2006] 17:26
kamila.
jeśli kogoś ten temat brzydzi to niech sie nie wypowiada i w ogóle niech tu nie wchodzi! a jeśli chodzi o lizanie pupki to ja zawsze od tego zaczynam grę wstępną z moim Misiaczkiem...później On robi mi to samo i muszę przyznać, że jest wtedy bosko! ciarki mi chodzą po całym ciałku! ludzie! liżcie sobie odbyty!
[12.12.2006] 17:37
MALINOWAluka
tak sobie czytam te wasze wywody i powiem wam, że jest racja w tym, że pieszczoty tego typu są rewelacyjne!! Ale żeby nie było tak słodko to dodam, że kiedyś jak "pucowałam" kakalca swojemu facetowi to dostałam takiego bengala! w jape, że mało nie zeszłam z tego świata! Aż cała żółta sie zrobiłam!! A smród był taki, że jeszcze chodził za mną chyba przez jakieś dwa tygodnie! Oczywiście nie jestem już z tym chamem, poznałam innego, jestem z nim do tej pory, czyścioszek jakich mało! achh!! ten to ma dopiero kakalca! miodzio!! hmmm....tak sie wczułam, że pewnie i dzisiaj coś będzie! pozdrawiam, buziaki w kakaowe oczka ***
[12.12.2006] 17:55
Writer
@@@ ale sie Ośmiałem Ja nawet bym niekazał żadnej Lizać Odbuty To Obrzydliwe dla mnie Może i podniecające ale poniżające

POZDRO Dla Normalnych
[12.12.2006] 18:09
ŁOWCA DUSZ
ile ludzi tyle zboczen
[12.12.2006] 18:25
fajny gostek.
dla mnie to normalne, mam pełen odlot kiedy dziewczyna wkłada mi swój języczek w dziórkę i namiętnie zatacza kółka...no wymiękam wtedy całkowicie! pozdro marlenko
[12.12.2006] 20:06
patwiecz
moim zdaniem nie
[12.12.2006] 20:19
robak69
to raczej normalne, w koncu kazdy chce miec czyste dupsko
[12.12.2006] 23:14
haaaaaa
MALINOWAluka (06.12.12 17:37):
tak sobie czytam te wasze wywody i powiem wam, że jest racja w tym, że pieszczoty tego typu są rewelacyjne!! Ale żeby nie było tak słodko to dodam, że kiedyś jak \"pucowałam\" kakalca swojemu facetowi to dostałam takiego bengala! w jape, że mało nie zeszłam z tego świata! Aż cała żółta sie zrobiłam!! A smród był taki, że jeszcze chodził za mną chyba przez jakieś dwa tygodnie! Oczywiście nie jestem już z tym chamem, poznałam innego, jestem z nim do tej pory, czyścioszek jakich mało! achh!! ten to ma dopiero kakalca! miodzio!! hmmm....tak sie wczułam, że pewnie i dzisiaj coś będzie! pozdrawiam, buziaki w kakaowe oczka ***

szkoda ze sie nie wysr.al moze bys znormalniala i przestala takie rzeczy robic
[13.12.2006] 00:24
kojot311

[nie mam nic do powiedzenia]
[13.12.2006] 00:28
kojot311
laski wy jestescie @@@ane a wasi faceci jeszcze bardziej to swiadczy o jednym ze faceci wasi maja sklonnosci homoseksualne.No ale coz
Debile tez musza zyc na tym swiecie. A wy dziewczyny jak lubicie gowna to zatrudnijcie sie w kanalizacjach miejskich.Hahahaha prostaczki ...
[13.12.2006] 07:48
Fekallus
A ja lubię strzelić @@@ mojej kochanej latrynce- zwlaszcza jak mi jezorem gmera a lbo zwalę się jej na klatę, między cycki
[13.12.2006] 13:33
lekarz123
Fekallus (06.12.13 07:48):
A ja lubię strzelić @@@ mojej kochanej latrynce- zwlaszcza jak mi jezorem gmera a lbo zwalę się jej na klatę, między cycki

@@@.nij jej klocka do ryja i dopchaj patykiem, pilnuj by wszystko zjadla,zeby nic nie wyplula, pozniej daj jej buziaka
[13.12.2006] 14:47
Martynka18.
Poprawka, mój facet nie śmierdzi gównem, robiłam to wiele razy i nigdy nic nie czułam !!!
[13.12.2006] 18:22
fajniutka1981
a ja zdecydowanie wolę swojemu facetowi @@@nąć z połykiem niż lizać mu tyłek! co to ma być?! chociaż nie powiem, on moją d.u.pcie liże namiętnie prawie codziennie i tak ma być!!
[13.12.2006] 18:23
fajniutka1981
o.b.ciąg.nąć z p.oł.ykiem!
[13.12.2006] 19:24
WWO123
@@@ jak czytam te tematy to jedna myśl się nasuwa

Same @@@ wszedzie @@@ niema już pożanych kobiet na tym forum chyba

Takiej to by nikt normalny chyba nawet kijem nie tknoł

Pierodli mnie zdanie napalonych capów . A wolnośc słowa jest więc wyrażam swoje zdanie .. Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
Pamiętaj a bedziez zapamiętany
DOBRO ZA DOBRO ZłO ZA ZłO
WSZYSTKO MA SWE WARTOśCI CZAS NADRABIAć ZALEGłOśCI I POMYSLEć O PRZYSZłOśCI W TYM śWIECIE WIELKIEJ LUDZKIEJ PROżNoSCI JEST WIELE MOżLIWOśCI BY COS OSIAGNąC SAMEMU TO INICJUJąC I WSZYSTKIE MARZENIA DOKONUJąC .
[13.12.2006] 19:37
lalunia P
obrzydlistwo! chyba sie pożygam... ;/ jestescie zboczone!
[13.12.2006] 19:39
iMaGiNaTion
eh.. kazdy ma jakies tam swoje zboczenia ale to juz lekka przesada ;/ chce do jednego miejsca na ziemi gdzie problemy przestaja miec znaczenie ....
[13.12.2006] 19:39
fajniutka1981
WWO123 (06.12.13 19:24):
@@@ jak czytam te tematy to jedna myśl się nasuwa

Same @@@ wszedzie @@@ niema już pożanych kobiet na tym forum chyba

Takiej to by nikt normalny chyba nawet kijem nie tknoł

Pierodli mnie zdanie napalonych capów .

A wolnośc słowa jest więc wyrażam swoje zdanie ..

tobie to bym nigdy nie wylizała kakaowego oka! ty stary capie! nigdy! zapomnij! a mogło być tak pięknie! a tak, to sam tego chciałeś, maszeruj grzecznie do kibelka i sam sobie poruszaj skórą!
[13.12.2006] 19:45
fajniutka1981
ooo! proszę! odezwały sie świętę! a pewnie pucujecie rowy swoim facetom jak leci! a ja tam jestem szczera i wcale sie tego nie wstydzę, że mam taką fantazję jaką mam! a wy zakłamane małolatki powiedzcie nam prawdę! też wylizujecie skwarki, co?!
[13.12.2006] 19:49
iMaGiNaTion
ej sory kto jak kto ale ja mam swoje zasady k.o.r.w.a. dziewczyno jestes bardziej pusta niz ustawa przewiduje..... jestem ciekawa jaki ty masz oddech po czyms takim fu...........
a po drugie normalny i pozadny kolo nie dal by sobie takich rzeczy robic ....
jak tak bardzo to lubisz to zamiast jego d.u.p.s.k.a. wyliz kibel!! na to samo ci wyjdzie ;... chce do jednego miejsca na ziemi gdzie problemy przestaja miec znaczenie ....
[13.12.2006] 19:50
WWO123
fajniutka1981 (06.12.13 19:45):
ooo! proszę! odezwały sie świętę! a pewnie pucujecie rowy swoim facetom jak leci! a ja tam jestem szczera i wcale sie tego nie wstydzę, że mam taką fantazję jaką mam! a wy zakłamane małolatki powiedzcie nam prawdę! też wylizujecie skwarki, co?!
Wiesz takie kobiety jak ty to dla mnie poprsotui @@@ bez zasad.

I zamknij japaczke bo gównem jedzie .
Co ty wiesz omnie

mówisz prawde to fakt jaką jesteś pustą szmatą tyle a ten temat.

Bywaj galaretko . Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
Pamiętaj a bedziez zapamiętany
DOBRO ZA DOBRO ZłO ZA ZłO
WSZYSTKO MA SWE WARTOśCI CZAS NADRABIAć ZALEGłOśCI I POMYSLEć O PRZYSZłOśCI W TYM śWIECIE WIELKIEJ LUDZKIEJ PROżNoSCI JEST WIELE MOżLIWOśCI BY COS OSIAGNąC SAMEMU TO INICJUJąC I WSZYSTKIE MARZENIA DOKONUJąC .

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat