o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Szatańskie zabawki

1 2 3
[08.12.2006] 17:04
konsumentD
jestem konsumentem, zyje w spoleczenstwie konsumcyjnym
konsumuje wszystko
i co z tego ze moze i jestem uzalezniony jak dobrze mi z tym :]
lubie se zapalic
co rano wstaje i musze zalaczyc komuter (by sprawdzic co tam w necie swiszczy)
a od wrzesnia 3 razy zmienialem telefon .. i mam fajny superowy i za kazdym razem jak sobie cos kupie fajnego to jestem zadowolony i szczesliwy i ciesze sie jak dziecko
i dobrze mi z tym
[08.12.2006] 17:19
nie ma konca tej podrozy
konsumentD (06.12.08 17:04):
jestem konsumentem, zyje w spoleczenstwie konsumcyjnym
konsumuje wszystko
i co z tego ze moze i jestem uzalezniony jak dobrze mi z tym :]
lubie se zapalic
co rano wstaje i musze zalaczyc komuter (by sprawdzic co tam w necie swiszczy)
a od wrzesnia 3 razy zmienialem telefon .. i mam fajny superowy i za kazdym razem jak sobie cos kupie fajnego to jestem zadowolony i szczesliwy i ciesze sie jak dziecko
i dobrze mi z tym

W sumie... Ja tak mam z filmami i czasami z grami. Kupuje cos, jestem zadowolony ze to mam, a potem i tak nie ogladam przez dlugi czas lub w ogole albo nie gram Jesli cos poprawia nastroj i innym nie szkodzi, to jest dobre.
[08.12.2006] 17:30
Insp. Gadget
My tu sobie piszemy, a w telewizji leci sobie teraz pewnie reklama \"super zajefajnego, mega welofunkcyjnego i super odlotowego sprzetu\" - w takim świecie żyjemy - obsesja goni obsesję, uzależniony człowiek to dobry człowiek - bo on musi i jest z tego kasa - i jakoś tak nikt go nie pyta czy \"naprawdę\" chce. A wrazie czego to zawsze znajdzie się jakiś alkoholik, na którego zawsze można złozyć całą winę. I co tu pisać - to wszystko pewnie mi-się-śni-mi

A teraz lista uzeleżnień które do tej pory zauważyłem : Praca, Sex, Jedzenie, Pieniądze, Zakupy, Alkohol, Leki, Narkotyki, Papierosy, Sekty, Gadżety - pewnie jest wiecej, piszę o tych o których mówi się coraz wiecej.

A więc do zobaczenienia w ośrodku terapii uzaleznień - Hejah - Chciałem napisać inaczej ale wyjdzie reklama
[08.12.2006] 18:59
pseudo-nim
zmienilem mp3 na mp4...... aaaaaaaaaa ratunku jestem gadzietaziemesmesim........ pojutrze zmienie moja franie na pioracy automat........ a czysta na zubrowke.......... ratujcie mnieeeeeee.....

[08.12.2006] 20:12
Faralion
no GHunter ale żeś teraz mi zainponował...
to był prawie manefist...
musi Cię to wkurzać, ale nie przejmój się...
zawsze jest leprze jutro, idź teraz zjedz coś, umyj zęby... i
PIIERDOLNIJ SIĘ CZYMŚ MOCNO W ŁEP...
a jak jeszcze raz przeczytam coś takiego to znajde Cię i zabawie się w huntera i skopie Ci to GHunterowskie dupsko, bo już mnie wkurrwiać zaczynasz, jest powód czemu Cię nikt nie lubi... więc zmień swoje wypowiedzi albo giń... ZERZE
[31.03.2020] 19:11
[09.12.2006] 00:00
ciejas1
...heh, nie wiem czy to co widzimy na tym zdjeciu mozna nazwac gadzetami... moze 5lat temu teraz to szit!! hehehehhehehe
[09.12.2006] 11:13
.dzidzia.20.
ciejas1 (06.12.09 00:00):
...heh, nie wiem czy to co widzimy na tym zdjeciu mozna nazwac gadzetami... moze 5lat temu teraz to szit!! hehehehhehehe

podobnie pomyslałam jak zobaczyłam zdjęcie przypomiała mi się moja pierwsza komórka wielkości pilota do TV... .:nkt nie jest dobry przez przypadek:.
[09.12.2006] 11:17
nie ma konca tej podrozy
.dzidzia.20. (06.12.09 11:13):
ciejas1 (06.12.09 00:00):

podobnie pomyslałam jak zobaczyłam zdjęcie przypomiała mi się moja pierwsza komórka wielkości pilota do TV...

Widzialem najrozniejsze piloty do TV. Takie niewielkie zupelnie oraz calkiem spore, ale... Choc Twoja komorka pierwsza mogla byc jego wielkosci, to w ogole w ogole pierwsze komorki byly ciekawych rozmiarow

A co do w ogole sprzetu starszego, to niektorzy tez to traktuja jako gadzety. Kupuja stary sprzet, ktorego nawet sie nie wykorzystuje
[09.12.2006] 13:12
.dzidzia.20.
moja pierwsza kom była typową jak to sie mowi "cegłą" z małym wyświetlaczem.. ale ten dzwiek smsa...czestotliwość ładowania.. bezcenne

Niektóre rzeczy stają się bardziej cenne z wiekiem ta cenę przelicza się równiez w zł
Mi np. stare stojące zegary się bardzo podobają..hmmm.. .:nkt nie jest dobry przez przypadek:.
[09.12.2006] 13:31
klokier
czy nie lepiej jest zaplanowac sobie zakup jakiegos sprzetu ktory sluzyl by nam na dluzszy czas i niemiec problem z zmienianiem go co piec minut. choc moze i moja rada jest moze i dobra to jednak zycie pokazuje i tak zwsze odmienne reakcje ale po co mamy kark?
[09.12.2006] 19:51
zochadopotęgi
dinebedoua (06.12.08 10:09):
\"Mp4 (MPEG-4 Part 14) jest to standard kodowania dźwięku i obrazu. Został napisany z myślą o telewizji cyfrowej oraz przesyłaniu multimediów przez internet. Zapewnia dobrą jakość przesyłanych danych przy niskiej prędkości transferu. Rozszerzenie plików w tym formacie to mp4.\"

\"MP3 (ang. MPEG-1/2 Audio Layer-3) to popularny format stratnej kompresji dźwięku opierający się na zmodyfikowanej dyskretnej transformacie cosinusowej i używający modelu psychoakustycznego. Format został stworzony we Fraunhofer Institute. Przy tworzeniu jego pierwszej implementacji wykorzystywany był m.in. utwór Suzanne Vegi Tom\'s Diner w celu dostosowania kompresji do brzmienia ludzkiego głosu.\"

Pustaki...!!!

To ma być,,brzmienie ludzkiego głosu?,,Chyba żart?
[09.12.2006] 19:59
zochadokwadratu
Insp. Gadget (06.12.08 17:30):
My tu sobie piszemy, a w telewizji leci sobie teraz pewnie reklama \\\"super zajefajnego, mega welofunkcyjnego i super odlotowego sprzetu\\\" - w takim świecie żyjemy - obsesja goni obsesję, uzależniony człowiek to dobry człowiek - bo on musi i jest z tego kasa - i jakoś tak nikt go nie pyta czy \\\"naprawdę\\\" chce. A wrazie czego to zawsze znajdzie się jakiś alkoholik, na którego zawsze można złozyć całą winę. I co tu pisać - to wszystko pewnie mi-się-śni-mi

A teraz lista uzeleżnień które do tej pory zauważyłem : Praca, Sex, Jedzenie, Pieniądze, Zakupy, Alkohol, Leki, Narkotyki, Papierosy, Sekty, Gadżety - pewnie jest wiecej, piszę o tych o których mówi się coraz wiecej.

A więc do zobaczenienia w ośrodku terapii uzaleznień - Hejah - Chciałem napisać inaczej ale wyjdzie reklama

Pozdrawiam insp.gadż.
[09.12.2006] 20:00
zochadokwadratu

[nie mam nic do powiedzenia]
[09.12.2006] 20:07
nie ma konca tej podrozy
.dzidzia.20. (06.12.09 13:12):
moja pierwsza kom była typową jak to sie mowi \"cegłą\" z małym wyświetlaczem.. ale ten dzwiek smsa...czestotliwość ładowania.. bezcenne

Niektóre rzeczy stają się bardziej cenne z wiekiem ta cenę przelicza się równiez w zł
Mi np. stare stojące zegary się bardzo podobają..hmmm..

Zegary stojace, wiszace, male, duze, cebule... tylko jakos do tych na reke nie moge sie przyzwyczaic :/ A pozostale... Chcialbym kiedys jeden pokoj w domu sobie zegarami zastawic. Po dziadku to chyba mam
[09.12.2006] 20:11
nie ma konca tej podrozy
klokier (06.12.09 13:31):
czy nie lepiej jest zaplanowac sobie zakup jakiegos sprzetu ktory sluzyl by nam na dluzszy czas i niemiec problem z zmienianiem go co piec minut. choc moze i moja rada jest moze i dobra to jednak zycie pokazuje i tak zwsze odmienne reakcje ale po co mamy kark?

Ale czesto nie chodzi nawet o to, ze trzeba wymieniac sprzet, ale sie po prostu chce. Moze akurat z gadzetami takimi tak nie mam, ale z niektorymi innymi rzeczami, o ktorych wspominalem wczesniej, osobiscie mam tak. Film, gra, ksiazka (dzisiaj doszlo kilka nowych filmow, trzy westerny, trylogia hellraisera, airplane! i dark crystal i jeszcze odebralem w koncu na poczcie infernal affairs - i nie wiem kiedy to wszystko obejrze, biorac pod uwage, ze jeszcze mam troche zaleglych filmow X) )

Niektorzy lubia imponowac innym w ten sposob (bo i przede wszystkim uwazaja, ze tak mozna zaimponowac), a inni kupuja, bo lubia kupowac albo kolekcjonowac takie zabawki. A znowuz inni z nudy moze.
[10.12.2006] 09:05
.dzidzia.20.
nie ma konca tej podrozy (06.12.09 20:07):
.dzidzia.20. (06.12.09 13:12):
moja pierwsza kom była typową jak to sie mowi \\\"cegłą\\\" z małym wyświetlaczem.. ale ten dzwiek smsa...czestotliwość ładowania.. bezcenne

Mi np. stare stojące zegary się bardzo podobają..hmmm..

Zegary stojace, wiszace, male, duze, cebule... tylko jakos do tych na reke nie moge sie przyzwyczaic :/ A pozostale... Chcialbym kiedys jeden pokoj w domu sobie zegarami zastawic. Po dziadku to chyba mam

hmm cały pokoj w zegarach ciekawe czy wszystkie wybijałyby tą samą godzinę na rekę nie posiadam zegarka..przecież taka funkcja jest w każdej komorce

INSP GADGET ciekawe uzależnienie..jedzenie .:nkt nie jest dobry przez przypadek:.
[10.12.2006] 17:13
jakie tam szatańskie zabawki
nie czepiajmy się ludzi.
Nie chce gadżetu? nie potrzeba? denerwują mnie gadżety? to nie kupuję! proste.
Jak ktoś lubi posiadać gadżety, najnowsze zabawki elektroniczne, wyróżniać się przez to z tłumu to niech kupuje jak go na to stać, co w tym złego? Przecież fajnie sobie od czasu do czasu coś nowego sprawić.
Nie rozumiem tej całej nagonki. Każdy robi to co chce o ile nie szkodzi innym. gadżeciarze innym nie szkodzą a wręcz pomagają bo dają miejsca pracy, napędzają koniunkturę itd.
Odczepmy się od gadżeciarzy, ich wybór - ich pieniądze. To tak jak czepiać się bogaczy za to że żyją wystawnie i wydają kupę pieniędzy na bzdury. Mają - to niech wydają, a nie gromadzą. przecież w ten sposób dzielą się kasą z innymi i gospodarka się kręci.

chill
[10.12.2006] 19:25
mekka
gadzety sa fajne, lubie elktronike uzytkowa, nowoczesne technologie w samochodach, pewnie wywodzi sie to z tego ze lubie filmy s-f albo jest na odwrot; raczej kupuje realnie - obecnie mam odtwarzacz iriver 1gb i mam go zamiar miec jeszcze dlugo dopoki nie wjedzie jakis nowy format kompresji, ale bezstratnej (taki jak np flac) i upowszechni sie jak mp3;
nowoczesne gadzety zblizaja mnie troche do przyszlosci (chociaz to produkty terazniejszosci); jedyna chora sytuacja miala miejsce z tel komorkowymi - w ciagu jednego roku mialem 7 modeli i wcale sie tym nie podniecam, przyznaje ze byla to glupota bo trzeba bylo kupic jeden, a dopakowany, obecny mam zamiar miec dopoki sie nie rozsypie;
inna sprawa ze dla niektorych gadzety to hobby, czy modelarzowi wydajacemu swoje oszczednosci na nowe modele samolotow mozna zarzucic ze jest chory psychicznie?
co do GHunter'a: komentarze tego goscia zadko kiedy wnosza cos do tematu, sa typowym laniem wody, gosc pewnie chce zaistniec, jego sprawa ale moglby pisac konstruktywnie
[10.12.2006] 20:35
szary_user
ale te na foto to raczej nie zabawki tylko jakis szrot który dawno bym wywalił za okno i zmiana sprzetu była by raczej wskazana a to nie choroba tylko prawidłowe dzialanie
zwykłem wiadomosci MMS nie przeczytasz.
gorzej jak ktos zmienia co tydzien to sie zgodze ze ma cos nie tak w głowie. stopka w przebudowie...
http://www.zanim.napiszesz.prv.pl/
[10.12.2006] 21:37
mekka
no raczej, jak ktos ma hajs to czemu niby ma nie wydac na cos fajnego, w koncu zarobil, wiec niech ma z tego jakas frajde; gadzety sa spoko, ulatwiaja zycie
[09.03.2013] 16:44
zadermader
Szukam dobrego, smiesznego prezentu na osiemnastke. Prosze o pomoc w wyborze z tego sklepu:www.kramikmariana.pl/prezent-na-18.html
[09.03.2013] 16:48
milenki752
Zblizaja sie urodziny mojego wybranego, dlatego musze mu cos kupic, a najlepsze prezenty dla chlopaka znalazlam na http://kramikmariana.pl/prezent-dla-chlopaka .html takze jak cos wybierzecie ciekawego to ja chetnie kupie
[09.01.2020] 10:47
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat