o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Szatańskie zabawki

1 2 3
[07.12.2006] 17:20
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Gadżeciarze nie odpuszczają żadnej modnej zabawce. Są w stanie wydać na nią bardzo dużą sumę pieniędzy. Twierdzą, że nie są uzależnieni. Ale czy na pewno?

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7929 --
Redakcja o2.pl
[07.12.2006] 17:43
GHunter
Tytuł jakoś mi nie pasuje do treści... no ale nieważne.

Tak się zastanawiam co ludzie widzą w tych gadżetach? Większość z nich ma 1 funkcję fajną, którą można przyszpanować albo się podniecać samemu, za to reszta funkcji kuleje...
Dla mnie takie gadżeciarstwo jest bez sensu. Jeżeli coś ma spełniać swoją funkcję to i tak będzie bez względu na to jakie jest... Strona z jajami ^^

www.ghunter.info ^^

Bonus

http://skocz.pl/plusorangeera

Sprawdź

Czeee internetowe ścierwa, pan GHunter pogra wam na nerwach, za te wszystkie na forum pomyje, ej pajace- @@@ wam w ryje!
Recenzenci , wielcy krytycy, zakompleksieni shizofrenicy, analfabeci, netowe śmieci, których bardziej już nie da się oszpecić, swoje kompleksy i niepowodzenia, pustkę twojego gównianego istnienia leczysz w sposób bardzo żałosny! Wydaje Ci się, że jestes taki ostry???

Dziś pan GHunter w mordy wam pluje internetowe @@@ i @@@e!

Rok 26, strona @@@ista, dla moich ludzi wypas.
A Ty dalej szczytujesz przed kompem, masturbacja jedynym twoim sportem, geneza kompleksu jest prosta- dla otoczenia znaczysz tyle co na dupie krosta!
Jestes nikim i tak już zostanie "na wieki wieków.Amen" ;]

Czeee netowy onanisto, próbujący na siłe zabłysnać!
Sam już w życiu niczego nie osiągniesz, więc się kundlu przy@@@asz do mnie!
Ty debilu tyle razy ci mówiłem, sie nie podoba nie czytaj i tyle...
Proste, kundle zazdrosne, że GHunter dalej jedzie z koksem...

Jadę dalej i nic mnie nie zatrzyma- żadna @@@ netowa padlina.
Pomyśl o tym gdy zbierze cię na farmazony krytyku @@@ony!

A telas pan Dzihantel pokazał wsiśtkim ślodkowy palec i powiedział źebyśćie się pociałowali w pupe

[08.12.2006] 00:08
ćśog
kupuję bez opamiętania małe zwierzątka z malego zoo... nie wiem czy to zaliczyc pod gadzety
[08.12.2006] 00:11
Ahmaad
GHunter (06.12.07 17:43):

Tak się zastanawiam co ludzie widzą w tych gadżetach? Większość z nich ma 1 funkcję fajną, którą można przyszpanować albo się podniecać samemu, za to reszta funkcji kuleje...
Dla mnie takie gadżeciarstwo jest bez sensu. Jeżeli coś ma spełniać swoją funkcję to i tak będzie bez względu na to jakie jest...
-nie widzisz zwiazku miedzy epitetem 'szatanski' a tym, że te gadżety potrafia uzależnić?
-Co widza masz napisane w artykule.
-dla mnie uzaleznienie od internetu jest bezsensu.

Czlowieku pomysl zanim cos napiszesz, lepiej juz bylo jak wstawiales pusty koment z samym podpisem pod nim.
[08.12.2006] 00:13
nazik
GHunter
gościu czy z Toba jest coś nie tak? Czy tylko kolejne dziecko "neozdrady?" Wszędzie Ciebie pełno a nic nie wnosisz na forum, taki trolik po prostu! Masz jakaś radoche ze jesteś pierwszy pod artykułem? czy to tylko jakiś kompleks, zresztą Twoj podpis mówi bardzo dużo o Tobie... hehehe
[31.03.2020] 18:35
[08.12.2006] 00:29
Czochraniec
eBay. To jest szatańskie narzędzie ułatwiające nabywanie szatańskich zabawek W ciągu miesiąca stałem się m.in. posiadaczem serii klasycznych gier telewizyjnych, płyt kompaktowych z muzyką elektroniczną z lat 70 oraz kolekcjonerem filmów oraz plakatów z Godzillą. Każdej z tych rzeczy użyłem raz. Może jeszcze kiedyś. Fajno je mieć.
[08.12.2006] 00:33
centurion
Gadzeciaze tandeciarze
[08.12.2006] 00:53
news
Internet to pajecza siec, w ktora wpadamy jak muchy.
Ktos ma potege.
Tel. komorkowe tez sa rodzajem sieci.
Pamietam czasy, kiedy nie bylo takich rzeczy.
Coraz bardziej stajemy sie prosci.
Jak organizmy jednokomorkowe.
Pewnie za jakis czas nawet nie bede musial ruszac rekami i ustami by zdzialac to co chce.
Słabe na maxa.
[08.12.2006] 01:09
czarny6
a wystarczy przez moment zastanowic sie nad swoimi potrzebami
ale na to potrzeba wysilku i troche logiki
1. nowe nie znaczy lepsze
2. jak sie na czyms nie znamy to jest duza szansa ze kupimy jakis chlam
3. kupujmy to co nam na prawde potrzebne (badz wiemy ze bedzie potrzebne wkrotce)
4. nie wszystko zloto co sie swieci
[08.12.2006] 01:09
O kant dupy potłuc
Te maniakalne zjawiska to chęć zabicia myśli o marności i bezsensie życia które przesycone jest pustką jakby na to nie spojrzeć. Nie wiem co dalej pisać bo jakoś mam pustkę w głowie...spać grzecznie a nie srać po nocach
[08.12.2006] 01:23
kalwik

Dla mnie takie gadżeciarstwo jest bez sensu. Jeżeli coś ma spełniać swoją funkcję to i tak będzie bez względu na to jakie jest...

Gej Hunter
wy@@@a stąd grzecznie !!!!

Pobiegaj trochę tłuściochu
a nie całe dnie trzepiesz kapucyna przed kompem.

I ku*wa zacznij pisać na temat świński ryju !!!
[08.12.2006] 01:30
Boobass
GHunter ty idz sie leczyc Masz kompleks bycia pierwszym... jak te dzieci na smogu lub pudelku ktore krzycza pod artykulem- pierwszy!!! Czy to ma sens? Wyjdz do ludzi!!!
[08.12.2006] 01:35
boroo

Mniej tłuszczu a więcej mózgu wieprzu
[08.12.2006] 02:08
eustachy koniowal
o kuffa ja widze ze was bardziej GHunter interesuje od samego tematu ;P
[08.12.2006] 03:03
A ja lubię Gadżety
wkońcu po to się pracuje, żeby coś sobie kupić, a jak jeszcze sprawia to przyjemność to czemu nie. Lepsze to niż pijaństwo czy hazard. Poza tym nakręca się koniukture, ludzie mają prace i jakoś się kręci.
[08.12.2006] 07:06
Beezqp
Ileż ja znam takich żenujących ludzi ;f Biedne, bezmózgie istoty, którym nadmiar pieniędzy robi wodę z resztek szarych komórek. Gardzę takimi ludźmi. Tym bardziej, że tak naprawdę nie kupują tego po to, żeby spełniało to jakąś ważniejszą funkcję w ich życiu. Kupują tylko po to, żeby imponować, chwalić się, "ile to rodzice nie dali mi pieniędzy".

Bo jak inaczej wytłumaczyć np. mojego kumpla, który co 2 tygodnie przychodził do szkoły z nową komórką? Albo kolesi, którzy mają w domu po 4-5 odtwarzaczy mp3, każdy z "innej generacji", a tak naprawdę nie dość, że grają tak samo, to nawet nie są używane, bo w sumie to nie słuchają muzyki. Żenada pełną gębą.
[08.12.2006] 07:09
el inodoro
A o2 jak zwykle p*****li.
[08.12.2006] 07:41
zochadokwadratu
Czy kobiety to też gadżety?
[08.12.2006] 08:09
kleptoman
KLEPTOMANIA JEST W KAZDYM Z NAS
[08.12.2006] 08:45
moskowaty
a ja jestem uzalezniony od sciagania zdjec golych babek z netu. nawet ich pozniej nie ogladam. po prostu musze je miec (bo takie fajne) i tyle.
[08.12.2006] 08:47
balas
ciekawe skad maja kase na to wszystko? (3000 w ciagu miesiaca), przeciez wszyscy narzekaja, ze w kraju jest zle i malo sie zarabia, a tu o na glupi odtwarzacz i komrke tyle kasy
[08.12.2006] 09:02
pieknakobieta_
wystarczy mieć jakąś sumę na początku, by kupić a później już jest się specjalistą allegro i obraca się starymi przedmiotami, wymienia na nowe...
sprawdzone - potwierdzone
[08.12.2006] 09:41
jammm
cytat z artykolu: "...Nie znam się na tych elektronicznych szczegółach, ale czy to ważne? - odpowiada Marta. Przyznaje, że to już trzeci odtwarzacz, który sprawiła sobie w ciągu roku. Dlaczego? - Bo muszę mieć najnowocześniejszy sprzęt. I tyle - mówi..."

CECHA CHARAKTERYSTYCZNA GADZECIARZY - NA OGOL NIE ZNAJA SIE NA SPRZECIE..
[08.12.2006] 09:45
jammm
A ja lubię Gadżety (06.12.08 03:03):
wkońcu po to się pracuje, żeby coś sobie kupić, a jak jeszcze sprawia to przyjemność to czemu nie. Lepsze to niż pijaństwo czy hazard. Poza tym nakręca się koniukture, ludzie mają prace i jakoś się kręci.

ale z ciebie kretyn/kretynka.. nawet wyslowic sie nie potrafisz na minimalnym poziomie.. napewno jako pierwszy/pierwsza kiedys zaimplantujesz sobie dodatkowy procesor.. hahaaa..
[08.12.2006] 09:48
jammm

ale pajac z ciebie.. interenetowy Kononowicz.. hahaaa..
[08.12.2006] 10:02
konon
ZNISZCZYĆ WSZYSTKO ! PO CO GADŻETY ? TZN GADŻETY TYPU KUBKI Z MOIM WIZERUNKIEM I KOSZULKI TO TAK A RESZTA ZNISZCZYĆ !!! MOGĘ JESZCZE ZEZWOLIC NA DLUGOPISY ZE MNĄ I ZESZYTY RESZTA NIE ! SPALIC ZNISZCZYC !!!
[08.12.2006] 10:09
dinebedoua
"Mp4 (MPEG-4 Part 14) jest to standard kodowania dźwięku i obrazu. Został napisany z myślą o telewizji cyfrowej oraz przesyłaniu multimediów przez internet. Zapewnia dobrą jakość przesyłanych danych przy niskiej prędkości transferu. Rozszerzenie plików w tym formacie to mp4."

"MP3 (ang. MPEG-1/2 Audio Layer-3) to popularny format stratnej kompresji dźwięku opierający się na zmodyfikowanej dyskretnej transformacie cosinusowej i używający modelu psychoakustycznego. Format został stworzony we Fraunhofer Institute. Przy tworzeniu jego pierwszej implementacji wykorzystywany był m.in. utwór Suzanne Vegi Tom's Diner w celu dostosowania kompresji do brzmienia ludzkiego głosu."

Pustaki...!!!
[08.12.2006] 10:26
Nie lubię
A ja lubię Gadżety (06.12.08 03:03):

Jeżeli pracujesz i jesteś sam to się na byle co pozwalasz, ale jak Ci ten nawyk zostanie, a Ty założysz rodzinę to nie chciałabym być Twoją żoną /nie chcę nią być, byś się nie musisał martwić, to jest tylko przykład/.
Gadżeciarz nie potrafi się opanować, i nieważne, że dziecko nie ma do szkoły na książki, kobieta co do garnka włożyć, bo liczysz się TY i Twoja chwilowa zachcianka. Jeżeli kobieta upomni się o pieniądze, że facet ma obowiązki, to głównie usłyszy "Ja na to pracuję, to mogę sobie kupić".
Potem taki przedmiocik poużyje z miesiąc, aż do czasu jak kumpel z pracy nie kupi sobie czegoś nowszego, to palant by być lepszym od niego znów wyda pieniądze na jakies duperelstwo...
Przeważnie związek z chorobliwym gadżeciarzem, a na takiego zaczynasz "wyglądać" kończy się rozwodem.
Dobrze jest opanować się. I nie myśleć kategoriami: ja zarabiam to mogę sobie to kupić. Masz rozum? To rusz nim.

Co do obraźliwych komentarzy na faceta o nicku GHunter...są żałosne, jak Wy sami. Nie lubisz go czytać /jak ja/ to go nie czytaj, ale daj, człowieku, inym się wypowiedzieć. To jest publiczne forum!
I odzywki typu "masz kompleksy", cytaty: "I ku*wa zacznij pisać na temat świński ryju ", "Mniej tłuszczu a więcej mózgu wieprzu", tłuściochu... itp. itd. świadczą tylko i wyłącznie o osobie, która to pisze. Poziom szkoły specjalnej...

El inodoro
Tylko na tyle Cię stać? Lepiej milcz.

Zochadokwadratu
Kobiety to nie gadżety. Kobiety są tak samo jak Ty isiotami myślącymi, mówiącymi i czującymi. Niczym gorszym od mężczyzny.
Gadżet to przedmiot.
Dobrze to wiedziałeś/ałaś więc dlaczego chcesz niepotrzebną kłótnię wywołac? Dlaczego zniżasz się do poziomu przedszkolaka?

Kleptoman
Kleptomania to chorbliwe branie tego, co się podwinie pod ręką. Nieistotne czy się to przyda, czy nie, czy to od biedaka czy bogatego. Kleptoman nie panuje nad swoimi odruchami. Gdyby było inaczej nazywał by sie złodziejem.
I nie zgadzam się, ze w każdym z nas jest kleptoma. Nie posiadam np. odruchu z półki do kieszeni. I cieszę się z tego.

Moskowaty.
Twój problem to nadaje się do tematu: Uzależnieni.
Tu jest o gadżetach, a goła kobieta z netu nie należy do takowych rzeczy. Chyba...że to bryloczki z gołymi babami.
Niezdrowe uzależnienie, szczególnie, ze "po prostu musze je miec"... te muszę...

Balas
Nigdy Ci nikt nic nie ukradł? To masz szczęście.
Niektórzy te najnowsze rzeczy mają z kradziezy. Tobie, ze sklepu, z hurtowni, czy przez wyłudzenie. Inni za posiadanie gadżetów najnowszych oddają się /usługi seksualne, sponsoring/.
Jest też taka grupa ludzi, co ma bogatych rodziców.
No i w końcu ci, którzy zarobią sobie na to.

Jammm
Proszę Cię... artykUł, nie artykÓł.
Gadżeciarze znają się na sprzęcie Tylko nie wszyscy. A ci, co się nie znają to po prostu są szpanerzy. Jednych i drrugich nie lubię.

Cieszę się z jednego. Na pewno nie jestem gadżeciarką. Praktycznie nie posiadam nawet telefonu komórkowego, co wiele osób dziwi. A ja im zadaję pytanie. Jeżeli komóra taka niezbędna to jak sobie ludzie /30 latkowie/ radzili bez niej 10 czy 15 lat temu.
Dziecko miało mózg, rozwijało fantazję przez pracę. Teraz to mali biznesmeni., Nawet do szkoły nie wybiora się bez telefonu.
Komputer mam, jak kupowałam moje wymagania były takie, by nie zepsuł mi się przynajmniej przez 2 lata, a strona internetowa by mi się dłużej niż 15 s. nie otwierała. Nie miało dla mnie znaczenie czy to procesor Duron, Pentium4, Celeron czy jeszcze inny.
Może źle robię, ale śmieszą mnie ludzi młodzi /sama mam prawie 28 lat/ stojacy na przystankach i:
- mój telefon ma mp3
- a mój 262 tys kolorów
Lub coś podobnego...
Kiedyś telefon miał dzwonić i wysyłać SMSy, rozumiem, ze doszły MMSy, ale czy reszta jest potrzebna? Dodają jakąś cyferkę przed nazwą, telefon zostaje ten sam, ale idioci rzucą się na niego, bo najnowszy model wyszedł na rynek...
To tylko przykład z tym telefonem, ale tak jest praktycznie z każdą zbedną na codzień rzeczą.

I nie wymądrzam sie. Piszę tylko moje spostrzeżenia.
Pozdrawiam
[08.12.2006] 10:30
xc3
dinebedoua (06.12.08 10:09):
\"Mp4 (MPEG-4 Part 14) jest to standard kodowania dźwięku i obrazu. Został napisany z myślą o telewizji cyfrowej oraz przesyłaniu multimediów przez internet. Zapewnia dobrą jakość przesyłanych danych przy niskiej prędkości transferu. Rozszerzenie plików w tym formacie to mp4.\"

\"MP3 (ang. MPEG-1/2 Audio Layer-3) to popularny format stratnej kompresji dźwięku opierający się na zmodyfikowanej dyskretnej transformacie cosinusowej i używający modelu psychoakustycznego. Format został stworzony we Fraunhofer Institute. Przy tworzeniu jego pierwszej implementacji wykorzystywany był m.in. utwór Suzanne Vegi Tom\'s Diner w celu dostosowania kompresji do brzmienia ludzkiego głosu.\"

Pustaki...!!!

MPEG4 Audio...
[08.12.2006] 11:31
pieknakobieta_
Dziekujemy ci "Nie lubie" za tak obszerne i bardzo szczegółowe wyłuszczenie problemu zżerającego fora o2.
[08.12.2006] 11:32
Mrs Nobody
ja jestem uzależniona od kosmetyków, co dzień muszę kupić choć drobną rzecz w drogerii.. uważam, że takie uzależnienia są niegroźne, więc po co się burzycie? To nasza sprawa ile kasy i na co tracimy. Przecież nikomu się z tego powodu krzywda nie dzieje.

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat