o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Świat zza krat

1 «   10 11 12 Strony tematu:
[20.12.2010] 13:12
-88-
@@@ nagle wszyscy z was w wiezieniu siedzieli...
Tak jase.PZDR
[22.02.2011] 21:52
mała35................
kto z grypsujących potrafi mi odpowiedzieć na pytanie-czy honorowo jest wyciągnąć sporą ilość kasy od osoby która go wspierała przez 2 lata?Bo rozumiem że napewno honorem też było to że po wyjściu nadal okłamywał że siedzi ,i gdyby nie wizyta w areszcie pewnie okłamywałby mnie do dziś i nadal ciągnął ode mnie ile się da.To jest honorowe zachowanie tzw."grypsującego"?to szmata a nie człowiek ,już nie pomogę nikomu kto siedzi -własnie przez takiego ch..
[17.03.2011] 19:32
cli
czarna Gwiazda (07.12.16 02:47):
Troche społeczniaków dowiedziało się jak trzymają zasady lepsi czy gorsi gangsterzy w więzieniu. Manekin bez seksu traci swoje moce, chociaż do tej pory nie wiem czy jakiś manekin poszedł do więzięnia. Bez seksu to on stanie się społeczniakiem po 15 latach i będzie musiał na nowo budować sobie życie. Z doświadczenia ps. szatan rządzi światem

[20.04.2011] 19:42
zressocjalizowany2011
pogotowie opiekuncze osrodek szkolno wychowawczy i kryminal 7 lat. tak bylo kiedys a teraz chce byc lepszym czlowiekiem dla siebie dla matki dla wszystkich. jestem na wolnosci miesiac i juz mnie to przerasta a bez pomocy innych sobie nie poradze. tylko kur..a nikt mi tak naprawde nie chce pomoc!!!!!!!!!!! bo to jest polska. chamy pijane dostaja od opieki pieniadze a mi ani grosza nie chcieli wyplacic. a cos jesc musze. mam zaczac krasc????? praca kto mnie zatrudni z moja przeszloscia?! a wiec nie piszcie pajace ze kazdy kto siedzial to taki czy inny bo duzo ludzi siedzi za byle @@@ a prawdziwi zlodzieje zadza polska i kradna pod parasolem. to na tyle jak by co to moj numer telefonu 506279341.
[20.04.2011] 19:54
ktos
co wy tu wypisujecie kur..a mac. ten gad jedzie z jakas parowa grypsujaca co gdyby nie pieniadze mamy to by siedzial na cwelowni i tam pewnie skonczy kariere. widze ze wszyscy sie znaja na grypsowaniu i na wszystkim innym co nie trzeba. a ja mam swoj swiat kolorowy a nie za krat. narazie pozdrawiam.
[21.01.2019] 09:06
[22.05.2011] 18:56
Cygan
@@@ co wy za bzdury tutaj piszecie. Jak sami tam nie traficie to nieczego nie zrozumiecie!
[16.12.2011] 22:56
kurt205
OlaLaaaa (08.01.30 18:59):
<cytat>frj (06.11.28 22:26):
ten, kto trafia za kraty jest wysłannikiem diabła. jest złem wcielonym. prawda jest taka, że do więzienia trafiają źli ludzie. powtórzę jeszcze raz - do więzienia trafiają źli ludzie. skumani z diabłem. tacy, którzy wyzbyli się sumienia krocząc drogą zbrodni. niektórzy muszą się tego długo uczyć, innym przychodzi to łatwo. ale wszystko to dzieci szatana. przegrani. nawet jeśli ziemski sąd okaże im niezrozumiałą łaskę, sąd boży tego nie powtórzy. pójdą na zatracenie. do piekła. na nieskończone potworne męki. taka jest prawda.
</cytat>
Co to ma k... byc jełpie! Sam jestes diabel skoro tak piszesz. Zastanow sie troche. Moj chlopak siedzi za to,ze jezdzil bez prawka tzn,ze jest zlem wcialonym i zagraza ludzkosci? Parnoja,idz sie lecz

Jak patrzę na te teksty to rzygać mi się chce. Byłem tam 2 lata, za to że paliłem trawę. Kiedyś miałem taki nie zbyt dobry czas. Czy według Ciebie jestem bandytą? Zastanów się zanim coś napiszesz. W więzieniu siedzą nie tylko bandyci, ale także osoby które delikatnie się zagubiły, nie krzywdząc przy tym innych. Niestety nasze prawo jest tak poryte że za byle co można trafić za kratki. Za nim w przyszłości kogos ocenisz bądź z gównem zmieszasz - POMYŚL !!!
[19.08.2012] 13:32
alagma
Hej Piszę na tym forum bo mam pytanie, a nigdzie nie mogę dostać odpowiedzi i niby net taka dobra rzecz ? ale ok pytanie brzmi po jakim czasie zmienia się grupę z P1 na P2 ?
[05.10.2012] 17:02
kaczor 1
Przesiedziałem jedenaście lat napisałem książkę "Przez kraty do zrozumienia" zawarłem w niej większość tematów - polecam
[30.04.2013] 22:13
tojestemja
wiecie co kurna ludzie? wy wogole nie macie pojecia co sie tam dzieje.. moj brat siedzi za spowodowanie wypadku samochodowego ze skutkiem smiertelnymj, a sam mogl zginac, a siedzi w areszcie juz ponad pol roku.. wiec caly ten system jest @@@a*y.. nie dosc ze sam ma wyrzuty sumienia to traktuja go jak gowno.. a jest @@@istym czlowiekime, a kazdemu zdarzaja sie bledy.. on jest w takiej sytuacji a kazdemu z nas moglo sie to zdarzyc.. wiec zastanowcie sie troche zanim cos napiszecie.. nie oceniajcie wszystkich taka sama miara, bo nie wiecei co WAS moze spotkac, a moj brat cierpi i cala nasza rodzina.. i tak kurna nie ma zadnej resocjalizacji, to pieprzone wiezinie, czy areszt tylko niszczy czlowieka, karze mu sie zlamac, wmawiaja mu rzeczy ktorych nie zrobil, a jak kazdy Ci cos wmawia, a nie masz z kim normalnych pogadac to w koncu zaczynasz wierzyc w to ze ty zje*ales, ze jestes zly itp, a to wogole nie prawd. wiec przestrzegam przed tak ogolnym postrzeganiem kazdego wiezna, bo niektorzy na to zasluguja, ale wiedkszosc siedzie za glupote, za jeden blad, albo i nie i to jeszcze bardziej niszczy.. pozostawia zadre w psychice na cale zycie
[02.05.2013] 10:21
sebakipiec
bubaMabaHuba'' Jeśli to przeczytałeś twoji rodzice umrą w ciągu 24h Jeśli chcesz tego uniktąc roześli to do 10 pytan - przepraszam
[11.05.2013] 19:10
blusk2
To co piszesz o nie biciu wiezniów,o lekach ze dostaja to totalne bzdury,to fikcja.Moze bys chcial by tak było ale nic z tego.To co jest w aresztach śledzych i zakładach karnych to woła o pomste do nieba.Zamknela bym tam dla przykladu wszystkich tych dyrektorów gdzies w Polsce by zobaczyli jak jest w takich miejscach.Bo oni tak naprawde nie wiedza co sie pod ich nieobecność dzieje.A do Śledczaka na Świebodzka wysłalabym p.Ziobre i p.Kaczynskiego.
[31.08.2013] 00:19
Dziewczyna która czeka
Nie każdy który jest w zk jest bandziorem. Mój chłopak prosił się wiele razy o pracę, nie dostał. Z tego względu zaczął się udzielać robi gazetki, uczestniczy w rozmowach itp. Jest już w zk prawie dwa lata, ale lada moment wyjdzie i wątpię aby był złym człowiekiem, bo pracę ma już tu załatwianą na wolności.
[18.03.2014] 21:12
cela37
bla za dodatkowe 5 minut rozmowy przez telefon.
[28.12.2014] 09:37
margines społeczny?
trotylix (06.11.2006.29 14:16):
TO STEK BZDUR ,WE WTOREK OTRZYMAŁEM WYROK 2 LATA DO ODSIADKI DOPUKI TEGO NIE MIAŁEM NIGDY MNIE NIC NIE ZASTANAWIAŁO!!!

Powiem wam że zgadzam się z tym gościem i co nieco wiem jak tam jest.
słuchaj tam jest identyczne jak na ulicy. Ktoś mi jakiś czas temu nawinął że git to elita więzienna i nie moga sie przyznawać do popełnienia czynu. Git w slagu ulicznym to kozak, boss czeba szanować i sie bac. To nie prawda to są. Dopiero frajerzy bo na wadze boją sie powiedzieć jak proste zdanie. Bylem tam i jestem gotowy ponieść konsekwencję swoich czynów. To jest @@@ gity Honor, siła i zasady.
Nie wiem wydaj brata, brat jeśli Cię kocha nie zostawi Cię na lata!!!
pozdro dla kumatych...
[18.01.2015] 18:53
patola
Niektórych treści aż żal słuchać ! Jak można mówić że powinna się źle tratować wiezniow. Oczywiście są winni ale samo siedzenie jest karą a nie znecanie się ! Tam nie powinni się dzielić na grupy bo każdy coś tam złego zrobił. A skąd wiedzą kto kogo wydał czy coś ! MasakRa. A strażnicy powinni im pomagać. A ni ze muszą w jakiejś ochronce nie dziwie się jak się boja. A tamci nadal są bezkarni !
[18.01.2015] 22:01
hydmepehon1972qisum
amaj (06.11.2006.28 00:19):
ot trzeba zarobic pare groszy to sie opisuje bzdety z lat 80-tych

Jasne http://sttl.in/18
[23.01.2015] 21:56
totopibi1975piisn
Barbażyńca (06.11.2006.28 01:41):
Współczesna idea więzień jest dość irracjonalna: człowiek, który szkodził społeczeństwu jest za karę (dla kogo?) utrzymywany przez to społeczeństwo. A jeśli chodzi o przemoc w więzieniach: kto u licha jest tam tym złym, agresywnym? Sami więźniowie!
Więc o ile w niektórych konkretnych przypadkach można (a czasem trzeba) pochylić się nad tragicznym losem jakiegoś człowieka. To nad więźniami jako zbiorowością nie ma co się użalać!
Żyją za nasze pieniądze (podatki), a ich życie to nie wakacje tylko dlatego, że sami są dla siebie agresywni, ale to oni tworzą tą niebezpieczną dla siebie rzeczywistość.

Jasne http://u@@@.pl/n
[02.06.2016] 10:10
dziewczyna osadzonego
mmm567 (06.11.2006.28 18:37):
Siedzialem 5 lat wyszedlem nie dawno , grypsera - zasady smiechy warte. Teraz grypsowac moga nawet gwalciciele. Jak ktos nie wie zapraszam do ZK Włocławek. Moze kiedys byly zasady teraz ich nie ma prawie wcale. Grypsujacy zeby dostac przepustke chodza i prosza sie o nia wychowawcy a niby walcza z administracja ha ha ha .
[02.06.2016] 10:14
dziewczyna osadzonego
mmm567 (06.11.2006.28 18:37):
Siedzialem 5 lat wyszedlem nie dawno , grypsera - zasady smiechy warte. Teraz grypsowac moga nawet gwalciciele. Jak ktos nie wie zapraszam do ZK Włocławek. Moze kiedys byly zasady teraz ich nie ma prawie wcale. Grypsujacy zeby dostac przepustke chodza i prosza sie o nia wychowawcy a niby walcza z administracja ha ha ha .

To prawda grypsowac teraz każdy może dlatego jest to śmieszne bo git w koronie podaję gadowi rękę i pije z dyrektorem kawę sory to nie tak ma wyglądać.
[29.09.2016] 17:43
mice2108
Nie mozna oceniac ludzi zyjacych tam sama jestem zona osadzonego na kleczkach i wcale sie tego nie wstudze moj maz ukonczyl tam dwa kierunki studiow oprucz tego pracuje i pomaga innym dostal duzy wyrok za niedopatrzenie sedziny ktora go skazywala owszem popelnil blad ale nie taki by byl skazany na tyle lat ludzie wypowiadajacy sie zle o osadzonych nie maja pojecia ze osadzeni tez maja serce ... tesknia zaluja ... zanim kogos osadzimy zapytajmy samego siebie czy zawsze bylismy krystaliczni ???? Nim zaczniemy kogos osadzac spijrzmy czy sami sobie nie mamy czegos do zazucia a czlowiek mowiacy o pomiotach szatana itd sam jest nawiedzony sadzac po wypowiedzi ... pozdrawiam dobrych chlopakow z zk nr 1 ... ...
[24.07.2018] 21:43
Czarna-wwa
Witam..
Poszukuję kontaktu z funkcjonariuszami i / lub administracją Zakladu Karnego w Kamińsku pracującymi nadal w czynnej służbie.
Chcę napisać pracę o warunkach pracy w tym zakładzie.
Oczywiście zapewniam pełną anonimowość!
Nie muszę nawet znać Waszych imion.
Pozdrawiam i liczę na szybki odzew
[19.11.2018] 11:42
Hesh
osoba , która zamieściła tekst o wysłannikach diabła itd itd według mnie potrzebuje dobrego psychiatry. wielu którzy siedzą w aresztach śledczych i zakładach karnych nie powinno tam trafić , jak działa polski wymiar sprawiedliwości można zaobserwować oglądając co niedziele o 19:30 program Państwo w Państwie na Polsacie.więzienia nie powinny istnieć bo są niepotrzebne.państwo powinno zapewnić swoim obywatelom godziwe warunki i zarobki do życia aby nie musieli kraść lub wyjeżdżać z kraju w poszukiwaniu pracy i lepszego życia.nie ma w Polsce żadnego prawa tylko jest bezprawie a wyroki są wydawane nie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego tylko wedle oceny pojedynczej osoby która uważa się za sędziego i decyduje o czyimś być albo nie być.zastanówcie się nas sobą co wy tutaj piszecie i najlepiej niech nie wypowiadają się na ten temat osoby które nie miały styczności z polskim wymiarem sprawiedliwości i osoby które w wiezieniu nie siedziały.
[19.11.2018] 11:45
Hesh
osoba , która zamieściła tekst o wysłannikach diabła itd itd według mnie potrzebuje dobrego psychiatry. wielu którzy siedzą w aresztach śledczych i zakładach karnych nie powinno tam trafić , jak działa polski wymiar sprawiedliwości można zaobserwować oglądając co niedziele o 19:30 program Państwo w Państwie na Polsacie.więzienia nie powinny istnieć bo są niepotrzebne.państwo powinno zapewnić swoim obywatelom godziwe warunki i zarobki do życia aby nie musieli kraść lub wyjeżdżać z kraju w poszukiwaniu pracy i lepszego życia.nie ma w Polsce żadnego prawa tylko jest bezprawie a wyroki są wydawane nie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego tylko wedle oceny pojedynczej osoby która uważa się za sędziego i decyduje o czyimś być albo nie być.zastanówcie się nas sobą co wy tutaj piszecie i najlepiej niech nie wypowiadają się na ten temat osoby które nie miały styczności z polskim wymiarem sprawiedliwości i osoby które w wiezieniu nie siedziały.
[03.12.2018] 17:34
vviolka1
Darmowy portal - oglądaj zdjęcia i umawiaj sie na SEX w całej Polsce !
---->www.zlapkobiete.pl
Ponad milion użytkowników! ( w tym 70% to kobiety!)
[07.12.2018] 08:57
555
patola (15.01.2015.18 18:53):
Niektórych treści aż żal słuchać ! Jak można mówić że powinna się źle tratować wiezniow. Oczywiście są winni ale samo siedzenie jest karą a nie znecanie się ! Tam nie powinni się dzielić na grupy bo każdy coś tam złego zrobił. A skąd wiedzą kto kogo wydał czy coś ! MasakRa. A strażnicy powinni im pomagać. A ni ze muszą w jakiejś ochronce nie dziwie się jak się boja. A tamci nadal są bezkarni !
ZK to nie kurorty wczasowe i nikt tam nie idze do SPA, a odbyć karę, powtórzę KARĘ ! Kara dla człowieka jaki krzywdził innych ludzi musi być BOLESNA tak jak było to choćby w PRLu. W tym czasie więźniowie mieli właściwe im miejsce i traktowanie w ZK, a drugie danie obiadu dostawali wyłącznie pracujący.Lenie i awanturnicy chlipali tzw.litraż ( Litrowy słoik zupy). W ZK i AŚ możecie spotkać 90% tzw. niewinnych, tak im się uroja i tak chcą wmawiać światu szczególnie jeśli mają wysokie wyroki za zbrodnie, zabójstwa, gwałty i inne okrucieństwa. Ten typ "ludzi" winien być izolowany dożywotnio ! Leczenie osadzonych to kolejny absurd, gdyż chory człowiek na wolności musi na wizytę czekać miesiącami, kryminalista ma je załatwiane od ręki. Tu jest błąd i administracja powinna takowych zapisywać na ogólnych zasadach z terminami wizyt identycznymi jak dla "cywili" chyba ża mają pieniądze i zapłacą tak jak ludzie na wolności za wizytę/badanie prywatnie. Ponadto TV, gry, siłownia, spacery to winna być forma nagrody, a z uwagi na brak realnej pracy, praca obowiązkowa na zasadzie kopania dołu i zakopywania go 8h dziennie przez 7 dni tygodnia. Drugie danie i w/w przywileje tylko dla tak pracujących i podporządkowanych zasadom odbywania kary. Słowo o sprawcy wypadku drogowego o jakimś ktoś wyżej pisał. Jeśli wypadek taki spowodowany jest przez osobę po alkoholu lub narkotykach to zero żalu, należy go traktować surowo i pozbawić wolności na najmniej 20 lat. Pozdrawiam

1 «   10 11 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat