o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego porządny facet nie może znaleźć dziwczyny???

1 «   58 59 60 61 62   » 392 Strony tematu:
[09.11.2009] 10:09
matsilver  matsilver@tlen.pl
Ja niestety się obawiam, że większość kobiet tylko mówi że szuka porządnego a tak naprawdę to "słodkiego drania" jak to mówią dziewczyny.
[09.11.2009] 10:16
brunetkka
Niestety, mnie słodki drań nie jest potrzebny, wystarczajaco sie napatrzylam na swojego ojca, zeby juz miec dośc takiego faceta..
[09.11.2009] 10:49
Super może jest więcej dziewczyn które myślą tak jak ty i może spotkam kiedyś taką
[09.11.2009] 10:53
brunetkka
Jak to mówią kto szuka, w końcu znajdzie..albo kazda potwora znajdzie swoejgo amatora
[09.11.2009] 11:08
zdemotywowany
też sobie kiedyś tak wmawiałem
[20.07.2019] 05:33
[09.11.2009] 11:09
Właśnie ja cały czas szukam ale nie na siłe
[09.11.2009] 17:57
CEZAR II
matrix-77 (06.11.26 23:53):
prosze o jakąś podpowiedz, moze to ja robię coś źle, nie znam się na kobietach, a chciałbym bardzo w przyszłości mieć rodzinkę

Chłopie zapomnij o tym,że są porządne dziewczyny,to tak jak byś szukał dinozaura,jedno i drugie dawno wyginęło.
Dzisiaj kobiety szukają męszczyzny który ma 20 milionów na koncie 79-85lat i 45stopni gorączki.I najlepiej jak by po nocy poślubnej umarł.
Wez się w garść i wal do agencji towarzyskiej,to stracisz tylko stówę albo dwie,-dobrze radzi stary Macho-2 ryba
[09.11.2009] 19:51
zdemotywowany
nie generalizuj...co najwyżej możesz napisać,że porzdne dziewczyny są już zajęte i będzie to bliższe prawdzie niż oferta wysłania do burdelu.
[10.11.2009] 11:35
rozczarowana.
CEZAR II (09.11.09 17:57):
prosze o jakąś podpowiedz, moze to ja robię coś źle, nie znam się na kobietach, a chciałbym bardzo w przyszłości mieć rodzinkę

Chłopie zapomnij o tym,że są porządne dziewczyny,to tak jak byś szukał dinozaura,jedno i drugie dawno wyginęło.
Dzisiaj kobiety szukają męszczyzny który ma 20 milionów na koncie 79-85lat i 45stopni gorączki.I najlepiej jak by po nocy poślubnej umarł.
Wez się w garść i wal do agencji towarzyskiej,to stracisz tylko stówę albo dwie,-dobrze radzi stary Macho-2

porządni są w necie gdy sami o sobie tak myślą, w realu już mniej i ma sie to tak do kobiet jak do męskiego grona
[10.11.2009] 12:06
CEZAR II
rozczarowana. (09.11.10 11:35):

Wez się w garść i wal do agencji towarzyskiej,to stracisz tylko stówę albo dwie,-dobrze radzi stary Macho-2

porządni są w necie gdy sami o sobie tak myślą, w realu już mniej i ma sie to tak do kobiet jak do męskiego grona

I tu się z Tobą zgadzam,bo jeśli ktoś jest dobry to wie sam najlepiej na kogo go stać i nie musi tutaj się anonsować.Nie ma na to reguły czy rady.Miłość sama wybierze Ci tę jedyną ukochaną osobę.
Musisz tylko lepiej się postarać i rozejrzyj się w koło siebie.
Odejdz od komputera i wydż do ludzi,-pokaż im co sobą przedstawiasz,-
a zobaczysz,że przyjdą efekty.-matrix77-głowa do góry i ruszaj w świat ryba
[10.11.2009] 13:59
rozczarowana.
CEZAR II (09.11.10 12:06):

I tu się z Tobą zgadzam,bo jeśli ktoś jest dobry to wie sam najlepiej na kogo go stać i nie musi tutaj się anonsować.Nie ma na to reguły czy rady.Miłość sama wybierze Ci tę jedyną ukochaną osobę.
a zobaczysz,że przyjdą efekty.-matrix77-głowa do góry i ruszaj w świat

rozglądałam sie ale ... tu można w ładne słowa sie ubrać a w życiu twardo stąpać po ziemi i już nie to samo
[10.11.2009] 17:51
CEZAR II
rozczarowana. (09.11.10 13:59):

rozglądałam sie ale ... tu można w ładne słowa sie ubrać a w życiu twardo stąpać po ziemi i już nie to samo
Z kim ja w końcu rozmawiam,czy to jest chłopak czy dziewczyna
bo już się pogubiłem,bo piszesz- "rozglądałam"a na początku był problem chłopaka który szuka dziewczyny i jest prządny,o co tu chodzi? ryba
[10.11.2009] 18:13
rozczarowana.
CEZAR II (09.11.10 17:51):
rozczarowana. (09.11.10 13:59):

Z kim ja w końcu rozmawiam,czy to jest chłopak czy dziewczyna
bo już się pogubiłem,bo piszesz- \"rozglądałam\"a na początku był problem chłopaka który szuka dziewczyny i jest prządny,o co tu chodzi?

to ten chłopak jest porządny, a ja jestem tylko dziewczyną ktora mu kibicuje i życzy powodzenia
[10.11.2009] 20:18
zdemotywowany
hej sorki,że się reklamuje,ale założyłem nowy temat i chciałbym poznać opinie i nternautów
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5940201
[13.11.2009] 11:44
małamimi
nie myslicie, że caly problem polega po prostu na tym, żeby ludzie się odnleźli????? są i porządni faceci i porządne dziewczyny ale frajerów/frajerek nie brakuje i czasem cięzko się przed nimi ustrzec,ale to nie jest powód do generalizowania...
[13.11.2009] 12:48
Ghoster
małamimi (09.11.13 11:44):
nie myslicie, że caly problem polega po prostu na tym, żeby ludzie się odnleźli????? są i porządni faceci i porządne dziewczyny ale frajerów/frajerek nie brakuje i czasem cięzko się przed nimi ustrzec,ale to nie jest powód do generalizowania...
Tak?? skoro trafiam na ame frajerki to nie mam czego "nie generalizowac" ;p,
[13.11.2009] 16:30
małamimi
a uwazasz ze wiecej kobiet juz w zyciu nie poznasz??????????

ja tez spotkalam wielu frajerow albo takich ktorzy sami nie wiedzieli czego chca, nie raz ktos mnie oszukal...obserwowalam tez zwiazki w ktorych jedn strona była wartościowym czlowiekiem a druga wykorzystywala, manipulowała...tzn że mam wcale już nie wierzyc w ludzi???
[14.11.2009] 10:04
creativeaurvana
CZEMU WIĘKSZOŚĆ KOBIET NIE SZANUJE MĘŻCZYZN (nie dotyczy to uczuciowych kobiet,

które szanują mężczyzn i wiedzą one, czym jest prawdziwa miłość- tych kobiet jest BARDZO mało!).
Celem moim jest przekazanie PRAWDY i otwarcie oczu kobietom, by zrozumiały jak podle traktują mężczyzn i nie widzą w tym swojej winy.
Oto cała prawda: 1) Kobiety nie doceniają uczuciowych mężczyzn, którzy pragną mieć rodzinę i jak najlepsze relacje z kobietą. Uzasadnienie: kobieta woli iść chlać z koleżankami, a mężczyzna jest dla niej mniej wart, niż butelka piwa. Niestety!!! Ponadto kobiety NAGMINNIE wybierają koleżanki, zamiast spędzać czas z mężczyzną- za nic mają uczucia mężczyzny i pragnienie jego, by móc cieszyć się jej obecnością. Mężczyzna pragnie spędzać z nią czas, ale w kółko przegrywa z jej koleżankami, lub co gorsze przegrywa z butelką piwa, bo ona zamiast spędzić z nim miło czas w domu, to pójdzie chlać piwo.
2) Kobiety wolą ostrych mężczyzn, bo wg nich uczuciowy mężczyzna, to nadaje się tylko do kosza, gdyż wg kobiet taki mężcyzna jest przewidywalny i nudny. Uzasadnienie: chore to jest, bo widać BARDZO dokładnie, kto ma uczucia, a kto ich nie ma (WIDAĆ KTO UMIE KOCHAĆ!!!). Czyli mężczyzna ma uczucia, a kobieta ich nie ma. Zatem kobiety wolą wiązać się z ostrymi mężczyznami, niż wybrać tego jednego wiernego, który ją będzie zawsze kochał i szanował, i NIGDY nie nawyzywa, ani nie skrzywdzi w żaden sposób. Niestety wolą one tych, którzy je z czasem nawyzywają od najgorszych. Bo naczytają się one żałosnych kolorowych pisemek, w których marni ludzie (wg mnie nie wiedzący czym jest prawdziwe uczucie i miłość) wypisują głupoty, że WARTO się (chore to moim zdaniem) pokłócić z mężczyzną, gdyż potem jest lepszy seks. Zatem kobiety wolą związki OPARTE CO JAKIŚ CZAS NA KŁÓTNIACH, bo tak płytko one postępują, że wolą budować związek na kłótniach, niż na samych przyjemnych chwilach!
3) Inną ważną kwestią jest to, że wiele kobiet nie wie, czym jest prawdziwa miłość. Uzasadnienie: Ponieważ zakłada ona z mężczyzną rodzinę (często mają dziecko lub dzieci), zaś gdy mężczyzna idzie pracować i często pracuje do wieczora, to ona w tym czasie zabawia się np. na czacie z obcymi mężczyznami i szuka z nimi podniety. Smutne to, bo facet dba o nią i rodzinę, zaś ona nie umie kochać i robi z niego głupca, gdyż on myśli że ona zajmowała się domem i dzieckiem, zaś ona w tym czasie wolała siedzieć na czacie i pisać z obcymi mężczyznami np. o seksie i o tym, co ją podnieca! To mogła nie zakładać rodziny i nie wiązać się z tym facetem, SKORO NIE DOJRZAŁA DO MIŁOŚCI (lub nigdy nie dojrzeje do tego), nie umie być wierna, UCZCIWA i kochać go!
4) Mitem jest, że kobiety najczęściej wolą bogatych facetów- one NIESTETY kierują się wyglądem faceta! Mają jasne kryteria- zwłaszcza wysokich brunetów o niebieskich oczach szukają, najczęściej powyżej 185 cm. A jeżeli facet nie ma takiego koloru włosów lub/i takiego wzrostu, to dla takiej kobiety nadaje się on już tylko do kosza. CZEGO TO DOWODZI? Otóż tego, że kobiety to wzrokowcy, bo mężczyzna może być uczuciowy, kochający, rodzinny i mieć pełno innych zalet, ale niestety ona go nie zechce, gdyż musi mieć czarne włosy. Ale przecież ufarbować sobie włosy to kwestia 15 minut. Nieporównywalnie trudniej jest zmienić charakter mężczyzny na lepszy, ale widać, że KOBIETY CENIĄ WYGLĄD faceta, niż jego osobowość. Mężczyzna umiejący kochać całym sercem i pragnący rodziny przegra z umięśnionym facetem, któremu np. brakuje tych cech. Ale cóż kobiety tym się kierują.

Chciałbym dodać, że wiem, iż są jeszcze uczuciowe, wierne, mądre, szanujące się i kochające Polki, których ten mój komentarz nie dotyczy- szacunek dla nich. Napisałem to w celu pokazania kobietom prawdy i proszę mężczyzn o powielanie tego postu na innych forach, gdyż warto te problemy pokazać kobietom, żeby nie zrzucały winy na mężczyzn za rozpady związków i za to, że faceci w pewnym momencie mieli dość i zrezygnowali z kobiety. Bo żaden normalny mężczyzna, który ma uczucia i godność, nie pozwoli, aby kobieta go dalej poniżała. To znaczy zrozumie on, że nie warto przed tego typu kobietami się poniżać. Wszystkim facetom, którzy pragną wymarzonej i uczuciowej kobiety, życzę, aby taką poznali.
Autor komentarza: jest najlepszym na świecie ekspertem do spraw kobiet i rodziny. Jest osobą wierną, sprawiedliwą, rodzinną, czułą na ludzkie krzywdy i umiejąca kochać calym sercem.
[15.11.2009] 09:33
CEZAR II
creativeaurvana (09.11.14 10:04):
CZEMU WIĘKSZOŚĆ KOBIET NIE SZANUJE MĘŻCZYZN (nie dotyczy to uczuciowych kobiet,

które szanują mężczyzn i wiedzą one, czym jest prawdziwa miłość- tych kobiet jest BARDZO mało!).
Celem moim jest przekazanie PRAWDY i otwarcie oczu kobietom, by zrozumiały jak podle traktują mężczyzn i nie widzą w tym swojej winy.
Oto cała prawda: 1) Kobiety nie doceniają uczuciowych mężczyzn, którzy pragną mieć rodzinę i jak najlepsze relacje z kobietą. Uzasadnienie: kobieta woli iść chlać z koleżankami, a mężczyzna jest dla niej mniej wart, niż butelka piwa. Niestety!!! Ponadto kobiety NAGMINNIE wybierają koleżanki, zamiast spędzać czas z mężczyzną- za nic mają uczucia mężczyzny i pragnienie jego, by móc cieszyć się jej obecnością. Mężczyzna pragnie spędzać z nią czas, ale w kółko przegrywa z jej koleżankami, lub co gorsze przegrywa z butelką piwa, bo ona zamiast spędzić z nim miło czas w domu, to pójdzie chlać piwo.
2) Kobiety wolą ostrych mężczyzn, bo wg nich uczuciowy mężczyzna, to nadaje się tylko do kosza, gdyż wg kobiet taki mężcyzna jest przewidywalny i nudny. Uzasadnienie: chore to jest, bo widać BARDZO dokładnie, kto ma uczucia, a kto ich nie ma (WIDAĆ KTO UMIE KOCHAĆ!!!). Czyli mężczyzna ma uczucia, a kobieta ich nie ma. Zatem kobiety wolą wiązać się z ostrymi mężczyznami, niż wybrać tego jednego wiernego, który ją będzie zawsze kochał i szanował, i NIGDY nie nawyzywa, ani nie skrzywdzi w żaden sposób. Niestety wolą one tych, którzy je z czasem nawyzywają od najgorszych. Bo naczytają się one żałosnych kolorowych pisemek, w których marni ludzie (wg mnie nie wiedzący czym jest prawdziwe uczucie i miłość) wypisują głupoty, że WARTO się (chore to moim zdaniem) pokłócić z mężczyzną, gdyż potem jest lepszy seks. Zatem kobiety wolą związki OPARTE CO JAKIŚ CZAS NA KŁÓTNIACH, bo tak płytko one postępują, że wolą budować związek na kłótniach, niż na samych przyjemnych chwilach!
3) Inną ważną kwestią jest to, że wiele kobiet nie wie, czym jest prawdziwa miłość. Uzasadnienie: Ponieważ zakłada ona z mężczyzną rodzinę (często mają dziecko lub dzieci), zaś gdy mężczyzna idzie pracować i często pracuje do wieczora, to ona w tym czasie zabawia się np. na czacie z obcymi mężczyznami i szuka z nimi podniety. Smutne to, bo facet dba o nią i rodzinę, zaś ona nie umie kochać i robi z niego głupca, gdyż on myśli że ona zajmowała się domem i dzieckiem, zaś ona w tym czasie wolała siedzieć na czacie i pisać z obcymi mężczyznami np. o seksie i o tym, co ją podnieca! To mogła nie zakładać rodziny i nie wiązać się z tym facetem, SKORO NIE DOJRZAŁA DO MIŁOŚCI (lub nigdy nie dojrzeje do tego), nie umie być wierna, UCZCIWA i kochać go!
4) Mitem jest, że kobiety najczęściej wolą bogatych facetów- one NIESTETY kierują się wyglądem faceta! Mają jasne kryteria- zwłaszcza wysokich brunetów o niebieskich oczach szukają, najczęściej powyżej 185 cm. A jeżeli facet nie ma takiego koloru włosów lub/i takiego wzrostu, to dla takiej kobiety nadaje się on już tylko do kosza. CZEGO TO DOWODZI? Otóż tego, że kobiety to wzrokowcy, bo mężczyzna może być uczuciowy, kochający, rodzinny i mieć pełno innych zalet, ale niestety ona go nie zechce, gdyż musi mieć czarne włosy. Ale przecież ufarbować sobie włosy to kwestia 15 minut. Nieporównywalnie trudniej jest zmienić charakter mężczyzny na lepszy, ale widać, że KOBIETY CENIĄ WYGLĄD faceta, niż jego osobowość. Mężczyzna umiejący kochać całym sercem i pragnący rodziny przegra z umięśnionym facetem, któremu np. brakuje tych cech. Ale cóż kobiety tym się kierują.

Chciałbym dodać, że wiem, iż są jeszcze uczuciowe, wierne, mądre, szanujące się i kochające Polki, których ten mój komentarz nie dotyczy- szacunek dla nich. Napisałem to w celu pokazania kobietom prawdy i proszę mężczyzn o powielanie tego postu na innych forach, gdyż warto te problemy pokazać kobietom, żeby nie zrzucały winy na mężczyzn za rozpady związków i za to, że faceci w pewnym momencie mieli dość i zrezygnowali z kobiety. Bo żaden normalny mężczyzna, który ma uczucia i godność, nie pozwoli, aby kobieta go dalej poniżała. To znaczy zrozumie on, że nie warto przed tego typu kobietami się poniżać. Wszystkim facetom, którzy pragną wymarzonej i uczuciowej kobiety, życzę, aby taką poznali.
Autor komentarza: jest najlepszym na świecie ekspertem do spraw kobiet i rodziny. Jest osobą wierną, sprawiedliwą, rodzinną, czułą na ludzkie krzywdy i umiejąca kochać calym sercem.

JEŚLI MYŚLISZ,ŻE TO CO NAPISAŁEŚ KTOŚ PRZECZYTA,TO GRUBO SIĘ MYLISZ!!!
NAPISAŁEŚ KSIĄŻKĘ-CZYTAJ SOBIE SAM. ryba
[15.11.2009] 13:21
PB98
A ja myślę że współczesne kobiety są wykreowane przez tą część mężczyzn, które interesuje tylko jak największa ich ilość (łagodnie pisząc). Obecnie kobiety nie zwrócą uwagi na bogatego, dobrze ubranego, szarmanckiego mężczyzny. On jest na straconej pozycji z tym facetem co ma gadane, wyśle jej odpowiedniego SMS-a, gdy ten siedzi przy piwie z kumplem mówiąć mu że ta jest do "obrobienia". A ona zachwycona już jaki to on jest wspaniały itp..

Kobiety pomimo tego że już nie mają szacunku do siebie samych to nie wybierają partnerów tylko dają się pierwszemu lepszemu co ma umiejętność pokierowania jej myślami (i ona nie jest jedyną której tak robi). Potem jest ten stereotyp że facet to świnia (owszem jest tak, ale tylko dlatego że taki egzemplarz zrani X kobiet, a taki porządny ledwo co zdobędzie jedną w okresie kiedy on z 10).

Obecnie taki porządny mężczyzna po paru latach związku dowiaduje się że jego ukochana zdradza go od paru miesięcy i nie chce już dalej z nim być odchodzi do niego. W 70% wracają potem z płaczem, niestety już jest za późno.
[17.11.2009] 14:39
justa85
Nie będe się tu rozpisywać podoba mi się Twoje podejście i szukam normalnego faceta- Jak coś napisz do mnie
[17.11.2009] 22:30
creativeaurvana
Do justa85. Cześć nie wiem czy chodziło Ci o Mnie, chyba że sie myle.
[18.11.2009] 11:37
anonimowy_71
Bo mało jest porządnych dziewczyn http://julie.pl/panie
http://iduo.pl
http://motodetal.pl
http://e-blogi.pl/
http://moto-fora.pl
http://fmlodziezowe.pl
[19.11.2009] 11:32
kobra180
justa85 (09.11.17 14:39):
Nie będe się tu rozpisywać podoba mi się Twoje podejście i szukam normalnego faceta- Jak coś napisz do mnie
hej justa. moze chcesz pogadac na gg z milym i spokojnym slązakiem ??
[20.11.2009] 14:49
stokrotkaaa
szukam chlopaka z okolic wolina(zachodniopomorskie)w wieku 16-18 lat.Jestem inna niz wiekszosc dziewczyn ktore same pchaja sie do lozka!!! piszcie na gg 11873593

Szukam milosci a nie przygody!!
pozdrawiam
[21.11.2009] 09:14
PB98
Teraz historia z życia wzięta.
Wyobraźcie sobie sytuację, szukacie partnerki, wyżalacie się już na forum jakie to jest trudne. Idziecie pocieszyć kolegę którego rzuciła dziewczynę do klubu, i tam spotykacie starą znajomą którą zawsze uważaliście za miłą i ładną. Potem podejmujecie kontakt wszystko ok, aż do spotkania które niestety źle zorganizowaliście. Takie niezobowiązujące, ja przychodzę ze znajomymi ona ze znajomą. Miejsce jest za głośne i dyskusja wogóle nie istnieje pomimo chęci z obu stron. Ogólnie po całym wydarzeniu obie strony są zawiedzone. A tu nagle kolega przejął inicjatywę i się z nią umówił. Mało tego jeszcze zaprasza ją do siebie kiedy ja tam jestem pomimo iż wie jaka jest sytuacja. Jak na razie nic między nimi nie jest. Kolega jest lepiej zbudowany ode mnie, ale ma jedną maleńką wadę swoją poprzednią dziewczynę niejednokrotnie zdradzał (ona o tym nie wiedziała). Teraz dziewczyny mogą sobie odpowiedzieć kto ma większe szanse ja czy on. No niestety nie ja, bo osoby lekko nieśmiałe są zawsze na straconej pozycji. Taka rada dla wszystkich, dziewczyny nie należy szukać, szukać należy znajomości, jak czujecie że się rozwija to wtedy w to wchodźcie bo tak można się rozczarować jak ja .
[22.11.2009] 02:02
student z Wrocławia
Już od dłuższego czasu obserwuję ten wątek. Pytanie jakie zostało zawarte w temacie dyskusji jest nie do końca sprecyzowane. Uwarzam iż dla każdego z forumowiczów słowo "porządny" będzie oznaczało zupełnie inny zestaw cech. Z czasem przeradza się to w koncert życzeń. Zestaw cech które są "wymagane" daleko odbiegają od samego wyznaczającego cechy, no chyba że mówimy o szukaniu dopełnienia. Czyli jak kobieta jest piękna to szuka inteligentnego mężczyzny.
Sam jestem osobą która chciała być w takim związku który da mi jeszcze większą motywację do życia. Jak dotąd dobrze mi szło:
2 kierunki studiów, praca, języki obce, mnóstwo przeczytanych książek, ciekawość świata, aktywne uprawianie sportu.
Kobieta nie ma być dodatkiem, tylko ewidentnie równoprawnym partnerem, prawdziwym przyjacielem, zgraną kochanką i tą osobą która samym wzrokiem, czy gestami "powie więcej niż 1000 słow".
Czym innym jest robić wspaniałe żeczy na codzień samemu, a czym innym kiedy możesz o nich opowiedzieć tej wyjątkowej osobie, która nie tylko zrozumie, ale także wyrazi swoje zdanie i opowie o tym co sama zrobiła. Na codzień to także nie jest tylko mówienie sobie czułych słów i idealizowanie. Czasem trzeba ostro zareagować, powiedzieć "co nam leży na wątrobie", ale pomagać w problemach jakby to były nasze własne.
Kwestia wygląu, uważam żę każdy przywiązuje w jakiś minimalny sposób uwagę do wyglądu. Mamy swoje ważne lub mniej ważne cechy które są dla nas z punktu partnera istotne. Co dla mnie wydaje się być piękne dla Kowalskiego będzie czymś co odpycha i na co totalnie nie zwraca uwagi.

Na koniec chciałem tylko zadać pytanie do nielicznego grona kobiet wypowiadających się na tym forum.
Co czujecie idąc ulicą, widząc mężczyznę który patrzy wam głęboko w oczy, przez ten krótki moment, czego oczekujecie jeśli jest on w kręgu waszych zainteresowań? Zanzaczm to jest tylko chwila, minięcie się z nim na ulicy. Spodziewam się odpowiedzi: "miło, ale nic nie poradzę" "fajnie, ale ale już się mineliśmy". Chciałem usłyszeć bardziej opisane reakcje, odczucia.

Pozdrawiam
[25.11.2009] 17:55
General007
Witam serdecznie chętnie też sie wypowiem na ten temat.Coż..przede wszystkim zauważyłem iż naprawde dziewczyny sie zmieniły,teraz my meżczyzni mamy jeszcze trudniejsze zadanie,staramy sie lecz ciężko czasem jest dogodzic,stajemy na głowie,aby dziewczyna była szcześliwa.To prawda są fajna dziewczyny,lecz je trzeba szukać,bo swiat sie naprawde bardzo zmienil.Mam pytanie,dlaczego tak jest dziewczyne,ze mimo,że my meżczyzni chcemy wam dobrze,to i tak zostajemy odepchnięci?
[25.11.2009] 17:57
General007
Słowo porządny ma wiele znaczeń
[25.11.2009] 18:04
General007
stokrotkaaa (09.11.20 14:49):
szukam chlopaka z okolic wolina(zachodniopomorskie)w wieku 16-18 lat.Jestem inna niz wiekszosc dziewczyn ktore same pchaja sie do lozka!!! piszcie na gg 11873593

Szukam milosci a nie przygody!!
pozdrawiam
to wyglada jak ogłoszenie
miłośc od tak nie przychodzi nie pokochasz nowo napotkanej osoby

1 «   58 59 60 61 62   » 392 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat