o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego porządny facet nie może znaleźć dziwczyny???

1 «   50 51 52 53 54   » 392 Strony tematu:
[02.08.2009] 22:56
Lena78
to powiedz mi czemu (09.08.02 22:53):
proponujesz to jako remedium, dla kogoś kto jest odrzucany przez przeciętne kobiety ?

http://baska79121.sympatia.onet.pl/

to ma być remedium ?

O Ty pskudo bez cytatów jest ochrona danych osobowych
No co Baśka też ma prawo domiłości!! A co napisała do Ciebie??
[02.08.2009] 23:00
ale są pewne granice
ale są pewne granice, to , że facet jest z opisywanych tu kategorii ujętej określeniem "porządnych" to nie znaczy, że będzie z kimś, kto nie jest kolokwialnie mówiąc w typie
ja nie jestem "straszny", jak wielu facetów co tu pisza, jestem "przeciętny" więc i chce kogoś przeciętnego i dbającego jak ja (rozmiar, kondycha, sport)
za to znów kobieta odwraca kota ogonem
to kobiety są wzrokowcami totalnymi, bo potrafią trwać w toksycznych związkach mimo wielu złych rzeczy - bo wygląd faceta i chemia
[02.08.2009] 23:08
Lena78
ta....kobiety sa wzrokowcami hahaha nic lepszego nie słyszałam od bardzo dawna, powinieneś jakiś kabaret założyć,
a po co niektóre kretynki stroją się chodzą na solara tipsy i inne masakryczne swiństwa na siebie zkładają?? dla swojej koleżanki?? jasne ze dla facetów!! jak facet widzi cycki, tyłek, szpilki to kapie mu ślina po brodzie, więc nie wypominaj nam kobietom, ze my kierujemy się przy wyborze wyglądem
[02.08.2009] 23:14
kobiety są ślepe czy kłamią
kobiety są ślepe, kłamią czy nie rozumieją?
jak kobieta nie jest wzrokowcem, to skąd tyle trwa w toksycznych związkach, wzdycha do plakatów aktorów, szuka drugiego dźona dipa albo prizon brejków, wiążą sie z tymi co źle ?
bo działają tylko chemią a nie mózgiem
ale... ta rozmowa nie ma sensu, można komuś pokazać 100 dowodów które zaneguje
rozmowa z kobietą nie ma najmniejszego sensu, jak ktoś jest z gatunku co używa hormonów zamiast mózgu... to o czym tu dyskutować
trwaj w swoim przekonaniu, a kolejne 20 letnie pindy będą robić na dyskotece loda temu co ma większy biceps i podbródek, inne będą sie umawiać tylko brunetami 190 po solarium i z 3 dniowym zarostem, inne będą gościem co wydaje 400 na koszulę bo panna na to leci i w domu ma czynsz nie opłacony, bo przecie bajerancką koszule kupił na lachony...
szkoda klawiatury na przekonywanie kogoś kto wie, że białe jest czarne a czarne jest białe
[02.08.2009] 23:19
Lena78
kobiety są ślepe czy kłamią (09.08.02 23:14):
jak kobieta nie jest wzrokowcem, to skąd tyle trwa w toksycznych związkach, wzdycha do plakatów aktorów, szuka drugiego dźona dipa albo prizon brejków, wiążą sie z tymi co źle ?
rozmowa z kobietą nie ma najmniejszego sensu, jak ktoś jest z gatunku co używa hormonów zamiast mózgu... to o czym tu dyskutować
trwaj w swoim przekonaniu, a kolejne 20 letnie pindy będą robić na dyskotece loda temu co ma większy biceps i podbródek, inne będą sie umawiać tylko brunetami 190 po solarium i z 3 dniowym zarostem, inne będą gościem co wydaje 400 na koszulę bo panna na to leci i w domu ma czynsz nie opłacony, bo przecie bajerancką koszule kupił na lachony...
szkoda klawiatury na przekonywanie kogoś kto wie, że białe jest czarne a czarne jest białe

Ja nie trwam w swoim przekonaniu, pragnę Ci jedynie jakoś dać do zrozumienia, ze nie wszystkie kobiety wzdychają do posterów, nie wszystkie kochają kryminalistów, nie chcą mieć metroseksualnych facetów....że większość z nas pragnie miec kogoś normalnego kogoś komu śmierdzi pod pachami, kto rozrzuca skarpetki, kto mlaska przy jedzeniu, z kim można pogadać, kogoś kto rano da nam buziaka, kto pędzi do nas po pracy i cieszy sie ze nas widzi, kogoś dlakogo będziemy najpiękniejsze.....no ale sorry...ty masz swoje przeżycia i dla ciebie wszystkie jesteśmy szmatami i ździrami...
[19.10.2019] 04:26
[02.08.2009] 23:31
kobiety są ślepe czy kłamią
nie wszystkie, znam kilka fajnych i mądrych kobiet - dawno zajętych, od lat w szczęśliwych związkach ze zwykłymi facetami, z ciepłym kluchami bardziej niż, bo ja przy moim Kubusiu to jestem mało ciepły, czy Bartek dla swojej żony to wogóle takie kluchy, że ja przy nim to cham i maczo ostatni
ale to pary co powstały naśćie lat temu, mają po 2 dzieci
i poznali sie w liceum, ja wtedy byłem wychowany moherowo-katolicko i przekonany, że "oni grzeszą" i dopiero potem zacząłem się próbować umawiać z dziewczynami , wcześniej gadałem o seksie po ślubie i czystości duchowej
gdybym wtedy zawierał znajomości a nie robił kolejne stypendia naukowe jak chce rodzina i treningi "dla ojczyzny", dziś bym nie musiał siedzieć godzinami na sympatiach i znosić potwarze od idiotek co muszą mieć wysokiego bruneta drania maczo co jej siłe okazuje
ale jak widać dalej nie dociera i przekręcasz fakty, słowa i interpretujesz inaczej
wiem, że są fajne - ale wolne i jeszcze nie zajęte mają 20-22 lata i z facetem o ponad 10 lat starszym gadać 20 latka nie będzie
bo wiem że jest pełno wolnych i fajnych i mądrych , ale... 20 latka z 31 latkiem sie nie umówi
a panie z linka zamieszczonego mnie nie interesują
a skarpet nie rozrzucam ale układam parami, spod pach też mi nie śmierdzi bo używam perfum i antyperspirantów
a szmaty łatwo poznać, pisze sie w profilu, że ma sie fajny samochód i firmę - same proponują kawe
[02.08.2009] 23:32
dawi3554
Może po prostu szukasz w złych miejscach?

Spróbuj w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl
Tam z pewnością ktoś Cię doceni i odnajdziesz miłość.
[02.08.2009] 23:35
pillsxp
Lena78 (09.08.02 23:19):
kobiety są ślepe czy kłamią (09.08.02 23:14):

Ja nie trwam w swoim przekonaniu, pragnę Ci jedynie jakoś dać do zrozumienia, ze nie wszystkie kobiety wzdychają do posterów, nie wszystkie kochają kryminalistów, nie chcą mieć metroseksualnych facetów....że większość z nas pragnie miec kogoś normalnego kogoś komu śmierdzi pod pachami, kto rozrzuca skarpetki, kto mlaska przy jedzeniu, z kim można pogadać, kogoś kto rano da nam buziaka, kto pędzi do nas po pracy i cieszy sie ze nas widzi, kogoś dlakogo będziemy najpiękniejsze.....no ale sorry...ty masz swoje przeżycia i dla ciebie wszystkie jesteśmy szmatami i ździrami...

Jedna z nielicznych co dobrze mówi, ale niestety jesteś jedną z nielicznych co maja takie podejście do życia a tak to wszystkie są już zajęte i zostały tylko te latawice i pustaki ):
[02.08.2009] 23:43
Lena78
Nasz "marudny" kolega sam pisze, że 20 latka z 30 latkiem sie nie umówi, no i właśnie w tym jest problem, bo znasz opinię tych małolat. To one pragną macho z super autem... przestań już przesiadywać na tych fotkach i sympatiach, przyjdzie dzień, w którym spotkasz tę swoją wymarzoną. Szukanie na siłę dlatego, ze koledzy mają a ja nie to nie jest dobry pomysł.
[03.08.2009] 00:04
wypier.dalaj naciągaczu
dawi3554 (09.08.02 23:32):
Może po prostu szukasz w złych miejscach?

Spróbuj w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl
Tam z pewnością ktoś Cię doceni i odnajdziesz miłość.

wypier.dalaj naciągaczu na kase
[03.08.2009] 08:21
nie prawda
Lena78 (09.08.02 23:43):
Nasz \"marudny\" kolega sam pisze, że 20 latka z 30 latkiem sie nie umówi, no i właśnie w tym jest problem, bo znasz opinię tych małolat. To one pragną macho z super autem... przestań już przesiadywać na tych fotkach i sympatiach, przyjdzie dzień, w którym spotkasz tę swoją wymarzoną. Szukanie na siłę dlatego, ze koledzy mają a ja nie to nie jest dobry pomysł.

moralność nie zależy od wieku, blacharyzm i wartości też nie
największe wymogi to mają "karierowiczki singielki" co uważają, że facet to już dom pod miastem powinien posiadać
te 20-pare lat mają jeszcze czystsze serducha niektóre, bo nie zobaczyły ile dupą można osiągnąć
a gadanie że szuka ktoś na siłe jest idiotyzmem, szuka sie tego, czego brakuje, by to znaleźć
sama to przychodzi tylko starość i próchnica
a gadanie o kolegach to znów to samo co z katowicami i wątróbką, głupie babskie gadanie, skoro 90% ludzi jada czekolade to nie znaczy, że ja tez wole zjeść czekolade od wątróbki - bo koledzy jedzą
poprostu wątróbka jest obrzydliwa i tyle :] i to nie ma nic z kolegami wspólnego :|
a seksu, czułości, dotyku, bliskości potrzebuj prawie każdy
jedni mają powodzenie i bez miłości latają po innych tylko w tym celu, inni mają małe i nie umieją tego oddzielić od sfery emocjonalnej
a jak sie nie ma to sie bardzo chce mieć i sie szuka i próbuje
[03.08.2009] 09:11
Lena78
Sam napisałeś "a jak sie nie ma to sie bardzo chce mieć i sie szuka i próbuje" więc proszę nie krytykuj tych kobiet które też szukają...
Bo jak na razie to tylko ty najbardziej się tu użalasz, wszystko i wszystkich krytykujesz, tylko ty masz rację....
Nie dziwię Ci się ze zadna nie chce z tobą być...ja po trzech dnia czytania Twoich opini mam Cię serdecznie dosyć....
[03.08.2009] 10:06
Honorka
Lena78 (09.08.03 09:11):
Sam napisałeś \"a jak sie nie ma to sie bardzo chce mieć i sie szuka i próbuje\" więc proszę nie krytykuj tych kobiet które też szukają...
Bo jak na razie to tylko ty najbardziej się tu użalasz, wszystko i wszystkich krytykujesz, tylko ty masz rację....
Nie dziwię Ci się ze zadna nie chce z tobą być...ja po trzech dnia czytania Twoich opini mam Cię serdecznie dosyć....

A kto ci każe to czytać ? masz jakiś ku temu obowiązek?
Skoro chłopu będzie lżej na wątrobie jak się wyżali to o to chodzi....po to tego typu wątki się tworzy.
Ty nie musisz w to wierzyć co on tutaj skrobie. Raz wyraziłaś swoją opinię i jest OKI,.
Więcej wyrozumiałości moja droga no i....luzu
[03.08.2009] 10:21
jak każda samotna matka
Honorka (09.08.03 10:06):
Skoro chłopu będzie lżej na wątrobie jak się wyżali to o to chodzi....po to tego typu wątki się tworzy.
Ty nie musisz w to wierzyć co on tutaj skrobie. Raz wyraziłaś swoją opinię i jest OKI,.

jak każda samotna matka próbuje udowadniać, że to faceci nie mają racji, że sa be, odwracać kota ogonem
sama pisała, że była kilka lat z kims kto ją traktował ja materac prawie (skoro wracał do domu i do mamusi potem wkółko) a zaszła w ciążę myśląc, że on sie zmieni ??
to ciąża chyba nie była decyzją OBOJGA osób w związku ? ale jednej co "chciała zmienić faceta", taaak, one ciągle myślą, że my jesteśmy jak chorągiewka i zmieniamy sie o 180 stopni zależnie od wiatru...
ludzie sie zmieniaja, czasem aż o 360 stopni, heh
no właśnie , skoro taka mądra i poucza... to było małżeństwo, wspólna decyzja o dziecku ?
czy tylko 6 lat facet przychodził nocować sobie jak do hotelu i ona pomyślała, że jak będzie dziecko to "ciugieder forewer" ?
ale ona próbuje udowaniać swoją wyższość nad kobietami bez dzieci ?
po 3 dniach może mieć serdecznie dość ale PRAWDY, prawdy o kobietach

skoro była z takimi ciepłymi kluchami, to...
to jak to z tym poczęciem było ?
siadły 2 osoby "kochanie, mężu mój, jestesmy na tym etapie życia, że dziecko chcemy, mamy już stałe prace, mieszkanie, to zakładamy
rodzinę pełną?"
tak było ?
[03.08.2009] 10:27
Lena78
jak każda samotna matka (09.08.03 10:21):
Honorka (09.08.03 10:06):

jak każda samotna matka próbuje udowadniać, że to faceci nie mają racji, że sa be, odwracać kota ogonem
sama pisała, że była kilka lat z kims kto ją traktował ja materac prawie (skoro wracał do domu i do mamusi potem wkółko) a zaszła w ciążę myśląc, że on sie zmieni ??
to ciąża chyba nie była decyzją OBOJGA osób w związku ? ale jednej co \"chciała zmienić faceta\", taaak, one ciągle myślą, że my jesteśmy jak chorągiewka i zmieniamy sie o 180 stopni zależnie od wiatru...
ludzie sie zmieniaja, czasem aż o 360 stopni, heh
no właśnie , skoro taka mądra i poucza... to było małżeństwo, wspólna decyzja o dziecku ?
czy tylko 6 lat facet przychodził nocować sobie jak do hotelu i ona pomyślała, że jak będzie dziecko to \"ciugieder forewer\" ?
ale ona próbuje udowaniać swoją wyższość nad kobietami bez dzieci ?
po 3 dniach może mieć serdecznie dość ale PRAWDY, prawdy o kobietach

skoro była z takimi ciepłymi kluchami, to...
to jak to z tym poczęciem było ?
siadły 2 osoby \"kochanie, mężu mój, jestesmy na tym etapie życia, że dziecko chcemy, mamy już stałe prace, mieszkanie, to zakładamy
rodzinę pełną?\"
tak było ?

to nie ja na 50 stronach tego forum ubolewam, ze nie mogę znaleźć partnera tylko Ty, w kółko w dodatku się powtarzasz....ciągle to samo, bezustannie powołujesz się na portale i wypowiedzi panienek o typie macho.
Ile najdłużej Twój zwiazek trwał skoro tak wszystkie kobiety krytykujesz?? Miesiąc dwa?? To dziwne, ze aż tyle jakaś z Tobą wytrzymała he he he....a co do materaca to sam napisałeś na privie, ze szukasz kobiety do sexu, którego w życiu nie miałeś, czyżbyś zapomniał?? to dlaczegu tu nie wspomnisz, ze chodzi Ci tylko o to?? szukasz porządnej podobno? Tylko do czego głównie??
[03.08.2009] 10:33
jak każda samotna matka
no widać spaczenie kobiet, jeśli ktoś szuka normalnego związku, a normalny związek w połowie jest seksem, to taka uważa, że komuś chodzi o jedno
a po kilku miesiącach "chodzimy i rozmawiamy" chce normalnego związku, jak inni co śpią razem
a nie 5 miesiecy chodzenia z kims, kto oświadcza, że albo przyjaźń albo koniec bo nie podniecam
albo 3 lata z kimś z moherowego domu kto uważa sex 2-3 razy w miesiącu za wystarczająco częsty a 69 za grzech i zboczenie
normalny związek to w połowie sex i facet co szuka normalnego związku , nie szuka przyjaźni, a dużo kobiet w necie myli normalny związek z platoniczną przyjaźnią, bo te moherowe tam też się zgromadziły
mają po 26 lat, są dalej dziewicami luby były z jednym co je po poł roku rzucił bo nie chciały do łóżka
normalni ludzie śpią ze sobą po miesiącu-dwu chodzenia i jest namiętność
panny spotykane w necie potrafią mieć poglądy "po ślubie" "po roku" "2 razy na tydzień to dużo"
[03.08.2009] 10:50
normalne związki
w normalnych szczęśliwych namiętnych związkach ludzie się kochają codziennie, czasem rano i wieczorem czyli 2 razy na dobę, robią to na różne sposoby i chodzi o przyjemność drugiej osoby
tak żyją szczęśliwi ludzie
związek damsko-męski jest związkiem seksualnym
[03.08.2009] 10:59
Lena78
normalne związki (09.08.03 10:50):
w normalnych szczęśliwych namiętnych związkach ludzie się kochają codziennie, czasem rano i wieczorem czyli 2 razy na dobę, robią to na różne sposoby i chodzi o przyjemność drugiej osoby
tak żyją szczęśliwi ludzie
związek damsko-męski jest związkiem seksualnym

no jasne, że jest, dlaczego zatem zostałam wyżej określona mianem materaca?? to że kochałam się ze swoim mężczyzną i tylko z nim to źle?? że spełniałam jego fantazje...to też źle??
[03.08.2009] 11:02
za to że
Lena78 (09.08.03 10:59):
no jasne, że jest, dlaczego zatem zostałam wyżej określona mianem materaca?? to że kochałam się ze swoim mężczyzną i tylko z nim to źle?? że spełniałam jego fantazje...to też źle??

za to że go nie pogoniłaś, jeśli on chciał TYLKO tego i oddalał sie do domu i mamusi, trzeba mu było dać ultimatum albo kazać spadać
inny by wolał mieszkać razem WE DWOJE a nie przychodzić, wychodzić jak w gościach
po paru latach powinno być małżeństwo, wspólna decyzja co do dziecka, a nie że facet jest synkiem mamusi i ma kogoś tylko do rozrywek
jakby kochał - to by mieszkał razem, olewał cały świat , został obok
on nie kochał , on używał
gdyby kochał , to byłby dziś dumnym i szczęśliwym ojcem, jak moi koledzy co sie mi chwalą na ulicy, że dziecko łopatke trzyma
[03.08.2009] 11:05
za to że
zabrakło wyrazu
pogoniłaś po roku-dwu

bo ile tak można żyć jak nastolatki przychodząc i wychodząc ?
to był dla niego "luźny związek" jak widać
po roku życia intensywnego ze sobą powinien dostać "w te albo wewte bo mnie w lata wpędzasz"
i wtedy może by uciekł
i kto inny by zajął jego miejsce i chwalił sie jak moi kumple "ooo łopatką sie mała bawi"
[03.08.2009] 11:10
Lena78
za to że (09.08.03 11:02):
Lena78 (09.08.03 10:59):

za to że go nie pogoniłaś, jeśli on chciał TYLKO tego i oddalał sie do domu i mamusi, trzeba mu było dać ultimatum albo kazać spadać
inny by wolał mieszkać razem WE DWOJE a nie przychodzić, wychodzić jak w gościach
po paru latach powinno być małżeństwo, wspólna decyzja co do dziecka, a nie że facet jest synkiem mamusi i ma kogoś tylko do rozrywek
jakby kochał - to by mieszkał razem, olewał cały świat , został obok
on nie kochał , on używał
gdyby kochał , to byłby dziś dumnym i szczęśliwym ojcem, jak moi koledzy co sie mi chwalą na ulicy, że dziecko łopatke trzyma

nie pogoniłam bo ufałam...ale jak już wiesz, nie wstydzę się tego, ze mam dziecko, nie szukam mężczyzny na siłę, bo już chyba nie bedę w stanie zufać tak komuś po raz drugi... i jestem szczęsliwa teraz, bo mam wspomnienia tych dobrych znacznie wiecej!! I proszę Cię tylko o jedno nie ogólnikuje kobiet, ani wypowiedzi. nie pisz wszystkie, lecz niektóre bo sexizmem zalatuje.
[03.08.2009] 11:11
za to że
wiele kobiet popełnia te błędy , że czeka na cudowne odmienienie
powinnaś zrobić tak , po powiedzmy roku bycia razem "to co albo mieszkamy ze sobą albo spadaj"
jak by nie spadł i był "tylko razem"
to wtedy po kolejnych 2 latach małżeństwo, obowiązki na jego głowe, jak by sie nie podłamał, to wtedy wspólne przygotowywanie do dziecka
ale on widać myślał inaczej
bo jeśli facet zwiewa od zdrowego dziecka i żony co sie nim zajmuje to coś z nim nie tak albo mu chodzi tylko o zabawe
bo jak kobieta sie dzieckiem zajmuje to ma mniej czasu na faceta
jeśli on tego nie rozumiał, to znaczy, że chodziło mu o jedno
tak jest często, tylko problem w tym, że kobiety często słowo TEŻ interpretują jako TYLKO - co sama pokazałaś
a między TEŻ i TYLKO jest wielka różnica
np. nóż służy TEŻ do zabijania i TEŻ do krojenia chleba
a karabin TYLKO do zabijania
kiedy ja mówie, że chce związku to mam na myśli nóż a nie karabin, teraz rozumiesz ??
[03.08.2009] 11:36
Lena78
za to że (09.08.03 11:11):
wiele kobiet popełnia te błędy , że czeka na cudowne odmienienie
powinnaś zrobić tak , po powiedzmy roku bycia razem \"to co albo mieszkamy ze sobą albo spadaj\"
jak by nie spadł i był \"tylko razem\"
to wtedy po kolejnych 2 latach małżeństwo, obowiązki na jego głowe, jak by sie nie podłamał, to wtedy wspólne przygotowywanie do dziecka
ale on widać myślał inaczej
bo jeśli facet zwiewa od zdrowego dziecka i żony co sie nim zajmuje to coś z nim nie tak albo mu chodzi tylko o zabawe
bo jak kobieta sie dzieckiem zajmuje to ma mniej czasu na faceta
jeśli on tego nie rozumiał, to znaczy, że chodziło mu o jedno
tak jest często, tylko problem w tym, że kobiety często słowo TEŻ interpretują jako TYLKO - co sama pokazałaś
a między TEŻ i TYLKO jest wielka różnica
np. nóż służy TEŻ do zabijania i TEŻ do krojenia chleba
a karabin TYLKO do zabijania
kiedy ja mówie, że chce związku to mam na myśli nóż a nie karabin, teraz rozumiesz ??

jasne, że rozumiem
ale jest jeszcze wokół akurat mojej sprawy cała otoczka zdarzeń, o ktorych nie wiesz, a o których ja nie byłam w stanie tu wszystkim opowiadać, dlatego sprawa nie wygląda tylko: przychodził a ja niczym materac, nie chce dziecka bo ma taki kaprys, wraca do mamusi bo mu z nią lepiej...nie nie...to nie tak, nie chce mi się już wypowiadać w tej kwestii bo to nie jest rozmowa na forum
i tak tu każdy na każdym wiesza psy,
nie potrafię jednak pogodzić się z tym jak przez większość panów tutaj na forum traktowane są kobiety i tylko to jest przykre...
my sobie pociśniemy i stłamsimy swój ból w sobie, i stawiamy czoła kolejnemu dniu...
tu na forum grube pytają czy mogą kogoś znaleźć, s
amotne pytają czy mogą kogoś jeszcze spotkać i mieć szansę na udany zwiazek a tu tylko odpowiedzi mężczyzn typu jak:
sie puszczałaś to spierdaczaj,
jak masz bahora to dobrze ci tak
jak jesteś gruba to schudnij świnio,
a w nastepnym wątku sami marudzą, że kobiety ich nie chcą....
[03.08.2009] 11:54
adminuss
luzik

sprawy prywatne załatwiajcie na emaila
krytykowanie innych raczej nie świadczy o dobrym charakterze Sentencja: Nie dyskutuj z idiota bo zniży Cie do swojego poziomu i pokona doswidczeniem ...umówiłem się z Tobą by się zestarzeć ...
[03.08.2009] 11:54
bidulki z kafeterii
Lena78 (09.08.03 11:36):
nie potrafię jednak pogodzić się z tym jak przez większość panów tutaj na forum traktowane są kobiety i tylko to jest przykre...

przykre jest jak one nas traktowały, choć może to specyfika dużych miast, gdzie ciągną karierowiczki a miejscowe są "życzeniowe" ?
bo wiele fajnych ze mną korespodnowało - ale związki na odległość sie nie sprawdzą, bo jest wiele fajnych, dobrze wychowanych przez rodziny dziewczyn z wartościami... 100-200 km od warszawy

my sobie pociśniemy i stłamsimy swój ból w sobie, i stawiamy czoła kolejnemu dniu...

...i popiszem na kafeterii "tęsknię za moim misiem, on wyrok odsiaduje" albo "dziś mnie znów pobił"....
bo duży procent kobiet tak niestety ma

tu na forum grube pytają czy mogą kogoś znaleźć, s
amotne pytają czy mogą kogoś jeszcze spotkać i mieć szansę na udany zwiazek a tu tylko odpowiedzi mężczyzn typu jak:

dużo kobiet jako swoje motto ustawia "carpe diem", rozumiem, że dla nich przyszłość i przeszłość sie nie liczą, a dla nas się liczą

sie puszczałaś to spierdaczaj,

jak z moimi przeciwieństwami to ***

jak masz bahora to dobrze ci tak

jeśli nie wie czym jest antykoncepcja, seks oralny to jest głupia
jeśli 20-23 latka ma dziecko po paru miesiącach znajomości z czarusiem to jest głupia
a głupich nie chcemy, bo głupie

jak jesteś gruba to schudnij świnio,

tak , bo większość (czyli statystycznie ponad połowa) grubasów to nie osoby z chorobami serca, tarczycy... to lenie, olewusy, obżartuchy co oglądają serial, czytają książke i zagryzają ciastkiem a na obiad pyzy lub lazania, potem w wyniku zaniedbań pojawiają sie jako skutek choroby różne
po co komu osoba co własne zdrowie ma gdzieś ? ona będzie ciężarem na starość i dziecko tak samo utuczy

a w nastepnym wątku sami marudzą, że kobiety ich nie chcą....

już nieraz było powiedziane - gruby pasztet nie jest odpowiedzią na "nie maczo" "nie drania" "nie bajeranta"
[03.08.2009] 12:09
Lena78
"związki na odległość sie nie sprawdzą, bo jest wiele fajnych, dobrze wychowanych przez rodziny dziewczyn z wartościami... 100-200 km od warszawy"
sam widzisz, zwiazki na odległość się nie sprawdzają, dlatego najprościej zachaczyć jakąś z miasta w którym się mieszka...moja siostra poznała chłopaka z Warszawy, spakowała manatki i wyjechała do niego..w zeszłym miesiącu po 4 latach bycia ze sobą pobrali się...
odległość nie jest problemem wystarczy chcieć i podziwiam ich za to
...tymczasem życzę powodzenia

p.s
i uśmiechnij się w końcu bo od marudzenia robią się zmarszczki
[03.08.2009] 12:54
adminuss
Lena78 (09.08.03 12:09):
p.s
[03.08.2009] 12:56
uśmiechnę się

uśmiechnę się jak jakaś będzie sie chciała umawiać, a nie znów mi napisze, że miły znaczy nudny, że kompromisowy znaczy bez jaj, nie pijący równa się niemęski...
uśmiechnę sie jak zamiast słów o zostaniu przyjaciółmi po paru spotkaniach - dostane buzi
[06.08.2009] 13:02
Gambis
uśmiechnę się (09.08.03 12:56):

uśmiechnę się jak jakaś będzie sie chciała umawiać, a nie znów mi napisze, że miły znaczy nudny, że kompromisowy znaczy bez jaj, nie pijący równa się niemęski...
uśmiechnę sie jak zamiast słów o zostaniu przyjaciółmi po paru spotkaniach - dostane buzi

[06.08.2009] 13:13
TuP TuP
ja mam masę nastawiaczy do dawania buzi, ale ciężko znaleźć takiego, któremu chciałoby się dać to buzi tak od serca, czule i namiętnie...

1 «   50 51 52 53 54   » 392 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat