o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego porządny facet nie może znaleźć dziwczyny???

1 «   36 37 38 39 40   » 392 Strony tematu:
[20.03.2009] 13:38
Cichy Max
To chyba nie jest powód do smiechu ...zacznę podejrzewać, że naprawdę jesteś niedobra ...chcę...
[20.03.2009] 13:42
anka85.24
jak juz bedziesz tego pewny daj znac
[20.03.2009] 13:45
Cichy Max
A co? Sądzisz, że faceci lecą na zimne, wyrachowane laski? ...chcę...
[20.03.2009] 13:53
anka85.24
niegrzeczna nie koniecznie musi znaczyc "wyrafinowana zimna laska"...
[20.03.2009] 18:46
Cichy Max
A co "niegrzeczna" znaczy?
Jeśli będę pewny, to co wtedy? ...chcę...
[20.07.2019] 05:38
[20.03.2009] 19:32
anka85.24
jak bediesz pewny to wtedy sie dowiesz... "Miłość-najbardziej poetycka forma marnotrawienia czasu."
[20.03.2009] 20:35
Cichy Max
W takim razie jestem pewny . ...chcę...
[20.03.2009] 22:08
anka85.24
udowodnij... "Miłość-najbardziej poetycka forma marnotrawienia czasu."
[20.03.2009] 23:53
Cichy Max
Już sam fakt, że chcesz abym udowodnił coś, czego nie jestem w stanie dowieść, potwierdza Twoją "złą naturę: . ...chcę...
[23.03.2009] 22:01
anka85.24
"Miłość-najbardziej poetycka forma marnotrawienia czasu."
[24.03.2009] 07:11
Cichy Max
...no i dowiedziałem się ...chcę...niekiedy jednak nie wychodzi, niekiedy mam ochotę na pauzę...jestem człowiekiem...
[24.03.2009] 09:16
zigi_123
A powiedz mi proszę Matrixie-77 ile masz wzrostu?
[24.03.2009] 09:20
zigi_123
sprawiedliwy123 (09.03.19 12:25):
nie mozesz znalezc dziewczyny,bo nie ma porzadnych dziewczyn! i nie ma dziewczyn któe zasługuja na porzadnego faceta!

Nie trafiłeś jeszcze na mnie
[24.03.2009] 09:37
zigi_123
Chodź pomalój mój świat... (09.02.27 20:49):
Uważam siebie za normalnego i porządnego chłopaka. Mam 24 lata i mimo młodego wieku bardzo poważnie myślę o życiu i przyszłości. Ale od pewnego czasu zaczynam myśleć że bycie porzadnym i uczciwym chłopakiem to przekleństwo, którego cechy mojego charakteru nie pozwalają się pozbyć. I szczerze mówiąć zaczynam żałować że nie jestem cfaniakiem kretynem i palantem bo wtedy dziewczyn miał bym na dziewczyn pęczki i nie przeszkadzałoby mi to że to żałosne, puste lale. Ale NIESTETY tak zostałem wychowany.

A ja lubię takich jak Ty
[24.03.2009] 11:51
M...........................
Irek86 (09.03.17 21:23):
M.................... (09.03.16 21:32):
witam mam pytanie czy jest tu facet równie samotny jak ja który marzy o tym by odnaleźć tą osobę z którą uda się stworzyć koleżeństwo przyjaźń związek-wspólne spacery przebywanie razem poznawanie się nadawanie na tej samej fali zrozumienie się bez słów- ???? tyle osób pisze ze poszukuje tej 2 właściwej osoby Pisze i co z tego wynika czy udało się któreś z nich spotkać z tą osobą z 2 strony monitora...a nawet spotkać ta właściwa osobę czy tez skończyło się na pisaniu..jeśli jest tu facet równie samotny jak ja któremu zależy na prawdziwym realnym poznaniu się to niech się odezwie czekam....;o)

Zapewne są napisz skąd jesteś i jakiś kontakt to może ktoś się odezwie.

Witam jestem z centrum Polski a ty?????????????
[24.03.2009] 18:15
Irek86
M........................... (09.03.24 11:51):
Irek86 (09.03.17 21:23):
M.................... (09.03.16 21:32):
witam mam pytanie czy jest tu facet równie samotny jak ja który marzy o tym by odnaleźć tą osobę z którą uda się stworzyć koleżeństwo przyjaźń związek-wspólne spacery przebywanie razem poznawanie się nadawanie na tej samej fali zrozumienie się bez słów- ???? tyle osób pisze ze poszukuje tej 2 właściwej osoby Pisze i co z tego wynika czy udało się któreś z nich spotkać z tą osobą z 2 strony monitora...a nawet spotkać ta właściwa osobę czy tez skończyło się na pisaniu..jeśli jest tu facet równie samotny jak ja któremu zależy na prawdziwym realnym poznaniu się to niech się odezwie czekam....;o)

Zapewne są napisz skąd jesteś i jakiś kontakt to może ktoś się odezwie.

Witam jestem z centrum Polski a ty?????????????

Ja z Białegostoku
[24.03.2009] 21:52
anka85.24
Cichy Max (09.03.24 07:11):
...no i dowiedziałem się

nutka tajemnicy jeszcze nikomu nie zaszkodzila "Miłość-najbardziej poetycka forma marnotrawienia czasu."
[24.03.2009] 22:41
Cichy Max
...ale ja nie jestem nikim ...mi szkodzi ... ...chcę...niekiedy jednak nie wychodzi, niekiedy mam ochotę na pauzę...jestem człowiekiem...
[25.03.2009] 16:33
anka85.24
Cichy Max (09.03.24 22:41):
...ale ja nie jestem nikim ...mi szkodzi ...

nie mozliwe...
to nie temat na forum "Miłość-najbardziej poetycka forma marnotrawienia czasu."
[25.03.2009] 19:33
Cichy Max
anka85.24 (09.03.25 16:33):

nie mozliwe...
to nie temat na forum

Fakt, że tajemnice mi szkodzą, to nic takiego, żeby o tym na forum nie pisać ...chcę...niekiedy jednak nie wychodzi, niekiedy mam ochotę na pauzę...jestem człowiekiem...
[26.03.2009] 01:29
krzokowirowka
Cichy Max (09.03.25 19:33):
anka85.24 (09.03.25 16:33):

nie mozliwe...
to nie temat na forum

Fakt, że tajemnice mi szkodzą, to nic takiego, żeby o tym na forum nie pisać
Tak sobie czytam ten temat od w sumie poczatku powstania tego watku. Ciekawych rzeczy mozna dowiedziec sie, ktorych nie dowswiadczylo sie. Ale ostatnio cos sie psuje szczegolnie zasmiecajac temat przez twoja osobe. Mam wrazenie, ze jestes typowy no life 48/48 h na necie, ktory nadrabia swoje braki... i kleske zyciowa na forum. Pewnie nie tylko ja to zauwazylem i zwrocilem uwage ale jeszcze nie jedna osoba to ci powie. Bierz sie do roboty w zyciu realnym i szukaj szczescia bo samo nic sie nie zrobi. Nie pisz, ze jestes taki i taki.. Trzeba siebie za akceptowac.. Niesmialy ? Mozna zakotwiczyc w sobie odwage, pewnosc siebie i wiele innych.. Zainwestuj ten czas w prace nad soba. Poszukaj na necie jak podrywac dziewczyny skutecznie. Wszystko jest opisane.. jak udoskonalic swoje mozliwosci i pewnosc w siebie..zniwelowac strach. Jakiego trzeba sie kreowac, psyhika dziewczyny. Sam sie tego nie nauczyles z doswiadczenia wlasnego to teraz musisz sie dowiedziec z neta. Wszystko opisalem polowicznie ale grunt ze sa jakies skrawki info. Nic na tacy gdzie szukac, kazdy znajdzie ten temat jesli bedzie mial taka potrzebe. Dobra to tyle bo sie rozpisze tylko..
Napisalem monolog. Bye

Pozdrawiam "krejzolów"
[26.03.2009] 15:51
milowy_las
nikt tak pięknie nie mówił...www.youtube.com/watch?v=ou52UO22_BY&feature= related
[28.03.2009] 00:18
505
ona28 (07.06.26 01:01):
witam mam taki sam problem tylko jestem kobietą która nie moze znaleść faceta.Prawda jest taka, że są różne upodobania osobiscie podobaja mi sie faceci spokojni, nieśmiali, w okularach -dlaczego? Napewno szybciej moja uwage przyciagnie facet siedzacy na ławce w parku niż luzaczek w jakims bmw.Mam swoje latka wiekszosć koleżanek ma już swoja połowke a ja chyba straciłam nadzieje na tego jedynego.Dlatego już nie szukam miłości moze taki mój los ze mam być sama.Nie jestem specjalnie piękna i choć wiekszosć mówi ze wyglad sie nie liczy to wcale to nie jest prawda wydaje mi sie że to faceci chca mieć przede wszystkim piękne lale a mało ważne jakie mają wnętrze.
Życzę wam wszystkim spotkania prawdziwej miłości.

Zgadzam się z tobą w 100% - a jestem facetem.

To dlatego, że faceci o bardzo przeciętnym wyglądzie lecą na te piękne - sami siebie nie widząc jak wyglądają.
Albo totalnie brzydcy, ale z kasą - to jeden chłam.

Niech ładni będą z ładnymi.
Brzydcy z brzydkimi.
Średni ze średnimi.

Nieład stanowią tu pieniądze, które zagłuszają prawdę.

Osobiście nie wierzę, że piękna kobieta pokocha byle jakiego.
Niby za co?
Za brzydki ryj i ciało?
Rzygać mi się chce.

Ludzie powinni dobierać się wyglądem.
Wtedy byłoby wszystko ok.
A sfera wewnętrzna powinna mieć swoje prawa.

Ale to jest problem prostytucji.
I sposób tych pięknych kobiet na szybką kasę.
Durnie z tych facetów.
Za wysoko mierzą.
[28.03.2009] 00:21
arol
Ślązaczko, skoro srasz na wszystkich, to wątpię, że jakiegoś chłopa znajdziesz, no chyba, że ktoś lubi być osrany
[28.03.2009] 00:23
eeeeeeerrrgghh
505 (09.03.28 00:18):
witam mam taki sam problem tylko jestem kobietą która nie moze znaleść faceta.Prawda jest taka, że są różne upodobania osobiscie podobaja mi sie faceci spokojni, nieśmiali, w okularach -dlaczego? Napewno szybciej moja uwage przyciagnie facet siedzacy na ławce w parku niż luzaczek w jakims bmw.Mam swoje latka wiekszosć koleżanek ma już swoja połowke a ja chyba straciłam nadzieje na tego jedynego.Dlatego już nie szukam miłości moze taki mój los ze mam być sama.Nie jestem specjalnie piękna i choć wiekszosć mówi ze wyglad sie nie liczy to wcale to nie jest prawda wydaje mi sie że to faceci chca mieć przede wszystkim piękne lale a mało ważne jakie mają wnętrze.

To dlatego, że faceci o bardzo przeciętnym wyglądzie lecą na te piękne - sami siebie nie widząc jak wyglądają.

Brzydcy z brzydkimi.
Średni ze średnimi.

Niby za co?
Za brzydki ryj i ciało?
Rzygać mi się chce.

Durnie z tych facetów.
Za wysoko mierzą.

Powiedzmy ze nie naleze do brzydkich, ale osoba ktora pisze ze
"Ludzie powinni dobierać się wyglądem.
Wtedy byłoby wszystko ok." Tomoimzdaniem musibyc narcyz @@@;/

Chlopcze.. Ludzie powinni dobierac sie wg swych upodoban i tego co lubia a nie tego jak wygladaja
[28.03.2009] 00:25
katTter

Brzydcy z brzydkimi.
Średni ze średnimi.

Niby za co?
Za brzydki ryj i ciało?
Rzygać mi się chce.

Durnie z tych facetów.
Za wysoko mierzą.

Brzydcy z brzydkimi.
Średni ze średnimi.

Niby za co?
Za brzydki ryj i ciało?
Rzygać mi się chce.

Durnie z tych facetów.
Za wysoko mierzą.

Powiedzmy ze nie naleze do brzydkich, ale osoba ktora pisze ze
"Ludzie powinni dobierać się wyglądem.
Wtedy byłoby wszystko ok." Tomoimzdaniem musibyc narcyz @@@;/

Chlopcze.. Ludzie powinni dobierac sie wg swych upodoban i tego co lubia a nie tego jak wygladaja
[29.03.2009] 11:41
przjaciółka
Nie pokazuj dziewczynie że Ci na niej zależy.Kobiety lubią wyzwania to co jest na wyciągnięcie ręki wydaje się być mało atrakcyjne.
[29.03.2009] 15:10
R................
No super a z kim musi się związać kobieta młoda, atrakcyjna po rozwodzie z małym dzieckiem gratuluje inteligenci
[29.03.2009] 15:25
barx62
Kobiety nie zawsze pragną porządnych mężczyzn. Jednak z wiekiem wolą właśnie takich ustatkowanych.
Z kobietami jest równie. trzeba po prostu szukać. Jeśli nie samemu to np. za pomoca biura matrymonialnego...
Pozdrawiam Samotność coraz bardziej Ci doskwiera?
Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym?
Biuro Matrymonialne http://iduo.pl/
[29.03.2009] 20:34
arek_piegus
Najbardziej właśnie zabawne jest gadanie kobitek, że one lubią dobrych, uprzejmych itd. Niestety są to opinie tylko teoretyczne nie związane nic z praktyką... Nie wiem zresztą czemu jeszcze niektórzy goście mogą wierzyć w takie bzdury i myśleć, że jak będą ją kochać w myślach to będą wspaniałymi mężczyznami Niestety w rzeczywistości kobiety traktują takich facetów jak każdego lepszego \\\"bo wszyscy są tacy\\\" albo co najwyżej jako przyjaciela do wypłakania się a następnie powiedzenia mu \\\"jesteś dla mnie za dobry, znajdziesz kogoś lepszego\\\"... Oczywiście będzie odzew ja znam taką a taką ale my chyba w innym świecie żyjemy Tak naprawdę sto razy lepiej być szorstkim i aroganckim w stosunku do kobiet i się sto razy lepiej na tym wychodzi niż na tym romantyzmie albo opowiadaniu w kółko jakie to kobiety są wspaniałe... Wszędzie jest mnóstwo przykładów potwierdzających to co piszę więc nie gadajcie bzdur... Już widzę jak to piękne kobiety chodzą po barach z miłymi nieśmiałymi chłopcami A ich to zawsze zobaczysz w towarzystwie kobiet) W ogóle nie chce mi się pisać już o tym bo i tak będą w kółko powtarzane te frazesy, że kobiety są delikatne i trzeba je adorować i być zawsze w stosunku do nich przemiłym.... A później się oczywiście nie zdarzy, że kiedy pojawia się FACET czyli koleś mający własne zdanie zawsze, nie traktujący kobiet jak ósmy cud świata nagle spowoduje, że zaczynają się gadki \\\"wiesz muszę to przemyśleć\\\" a kończy sie na \\\"wina leży zawsze po obydwu stronach\\\"... A potem jak coś nie wyjdzie to kobieta wraca do jakiegoś właśnie wrażliwca się wypłakać. Ale nie bójcie nie pójdzie z nim do łóżka...Zejdźcie na ziemie romantycy... Jedni piszą wiersze i marzą, drudzy obracają panienki...

1 «   36 37 38 39 40   » 392 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat