o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Seks w szopie

1 2 3
[27.11.2006] 14:14
paulin-a
seks shop w moim miescie jest bardzo apetyczny, wiec nic dziwnego ze od czasu do czasu zagladamy do niego z moim chlopakiem.kwestia gustu. jesli wszytsko za nim sie wejdzie wyglada niesmacznie to faktycnzie moze sie odechciec wchodzic do srodka, ale jesli jest inaczej,to dlaczego nie...jakos nigdy nie czulam wstydu przy wybieraniu gadzetow, wrecz przeciwnie,lubie to.a widok moherowych beretow pukajacych sie w czolo, ze jak to, ze nie przystoi mlodej kobiecie bycia w takich miejscach, napawa mnie smiechem.skoro wiem co sprawia mi przyjemnosc to dlaczego mialabym sobie jej odmawiac.po co czekac na przesylke zamawiajac towar z netu, skoro mozna ja kupic bezposrednio w sklepie.pozdrawiam
[27.11.2006] 15:17
Magdalena 111103852
taa? a nie zauwazyliscie, że ta -natalia- to drugie konto GHuntera? gruba świnio,mamy cie!
[27.11.2006] 15:48
alka_
ta ciemna buteleczka wygladajaca jak krople zoladkowe to nic innego jak popers hehe.. alez mi srodek na potencje
[27.11.2006] 15:50
rupertdehup
Straszne...
[27.11.2006] 15:52
melekaime
@o2 Nie mozna czasem napisac o czyms przyjemnym, tylko gwalty, pedofilia, burdele... __
Teksty piosenek
[13.12.2018] 07:29
[27.11.2006] 16:06
Aqua19
może ktoś się zaśmieje może nie ale przyznam się szczerze, że nigdy nie byłem w sex shopie i nawet mnie nie ciekawi to miejsce bo w sumie niema tam nic dla mnie co mogłoby mi w czymkolwiek pomóc
[27.11.2006] 16:55
lalalalallalalallaalallllabum
mnie te lokale obrzydzają. kiedy codziennie widzę obskurną budę na dworcu zachodnim to utwierdzam się w przekonaniu że w erze internetu nie ma dużego zapotrzebowania na takie miejsca jak sex shopy. chyba że podstarzały erotoman który w życiu monitora nie widział chce sobie kupić gumową lalę.
[27.11.2006] 18:18
321
A gdzie jest Neofista??
[27.11.2006] 19:33
człowiek z klasą
Te ,,Seks Shopy" rujnują tylko nasze państwo!!!
[27.11.2006] 20:03
katarineczka
\"skoro wiem co sprawia mi przyjemnosc to dlaczego mialabym sobie jej odmawiac\"

o ja nie moge... naprawde tak myslicie? to moze w ogole robmy tylko to, co przyjemne. no przeciez fajnie by bylo. myslicie czasem o skutkach tego wszystkiego??
takie odpowiedzi po prostu mnie rozwalaja.
help!
[27.11.2006] 20:17
Vestin
o ja nie moge... naprawde tak myslicie? to moze w ogole robmy tylko to, co przyjemne. no przeciez fajnie by bylo. myslicie czasem o skutkach tego wszystkiego??
takie odpowiedzi po prostu mnie rozwalaja.
help!

Dokładnie - róbmy to, co przyjemne. Jeśli nie krzywdzi to innych ludzi, to czemu niby mielibyśmy tego NIE robić ? Można w uproszczeniu powiedzieć, iż przyjemne = dobre. Subiektywnie, rzecz jasna, bo inaczej nie można...
Znajdą się wrogowie epikureizmu ?
[27.11.2006] 20:24
dcr
A moze ktos ma adresy "normalnie" wygladajacych, czystych i bogatych w oferte sex shopow w Warszawie??
[27.11.2006] 20:42
bigosownik
Korben Dallas (06.11.25 12:13):
W seksshopie byłem raz, parę ładnychlat temu. Chciałem kupic kumplowi gatki typu słonik z trąbą. W srodku bylo raczej smętnie, smutny pan za ladą rozwiązywal krzyżówkę, opis wyposażenia i asortymentu mniej więcej pokrywał się z tym co przeczytałem w artykule. Generalnie czaiłem sie pod seksshopem z dziesiec minut (wtedy jeszcze mnie krepowały takie akcje , srogi gówniarz byłem) a gatek i tak nie dostałem bo nie było

Gumki kupuję w aptece (rzadlo) albo na stacji benzynowej (przeważnie) wiec do seks shopu nie mam po co chodzić. Swoją drogą kiedyś miałem dośc smieszną sytuacje na stacji, a właściwie byłaby smieszna gdyby nie bylą smutna. Płacę za benzynę, brałem jeszcze jakąś gazetę i prezerwatywy. Za mną czekało 2 innych panów, którzy widząc że biorę gumki zaczeli sie glupio cieszyc. Wychodząc ze stacji usłysałem jeszcze jak jeden mówi do drugiego \\\"Pedał jakis czy co?\\\". Noż cholera jasna, jaki ma związek kupowanie prezerwatyw z moją orientacją seksualną, wytłumaczy mi ktos?

Kupowałeś kumplowi majtki ? A jak się ubierasz ? Może wygladasz na \"pedała\" ?
[27.11.2006] 21:21
eXi
paulin-a (06.11.27 14:14):
seks shop w moim miescie jest bardzo apetyczny, wiec nic dziwnego ze od czasu do czasu zagladamy do niego z moim chlopakiem.kwestia gustu. jesli wszytsko za nim sie wejdzie wyglada niesmacznie to faktycnzie moze sie odechciec wchodzic do srodka, ale jesli jest inaczej,to dlaczego nie...jakos nigdy nie czulam wstydu przy wybieraniu gadzetow, wrecz przeciwnie,lubie to.a widok moherowych beretow pukajacych sie w czolo, ze jak to, ze nie przystoi mlodej kobiecie bycia w takich miejscach, napawa mnie smiechem.skoro wiem co sprawia mi przyjemnosc to dlaczego mialabym sobie jej odmawiac.po co czekac na przesylke zamawiajac towar z netu, skoro mozna ja kupic bezposrednio w sklepie.pozdrawiam
bardzo madrze ;] grzeczna dziewczynka
[27.11.2006] 21:34
Bartosz18latek
Moim wzmacniaczem jest spowiedź, wiernośc Bogu i czystośc przedmałżeńska. Pozdrawiam
[27.11.2006] 21:39
Bartosz18latek
A i nie "uprawiam" masturbacji i pettingu, które sa szczytem egoizmu i niszcza miłośc, które jest jego przeciwienstwem.
[27.11.2006] 21:40
Bartosz18latek
Sorki, że 3 razy się wpisuje, moje gg to 7079721
[27.11.2006] 22:36
bynajmniej nie znudzony
beerek (06.11.27 09:18):
Znów o seksie na o2 - tu już jes nuuuuuuuuuuuuudddddddddddnnnnnneeee

jak dla Ciebie 6 jest "nuuuuuuuuuuuuudddddddddddnnnnnneeee" to wyrazy. nieserdeczne.
[28.11.2006] 08:30
roxie
A ja w swoim niewielkim mieście miałam przynajmniej dwa całkiem fajne sex shopy, żadnych kabin, czy tandetnych rysunków. Kupowałam tam seksowna bieliznę i muszę przyznać, że była na poziomie (z resztą za odpowiednią cenę). Teraz mieszkam w Poznaniu i widziałam już kilka sex shopów (na razie tylko z zewnątrz) i też wyglądają normalnie. A co do wstydu- czego tu się wstydzić? To przecież naturalne, mieć ochotę na ładną bieliznę, czy podniecające zabawki, prawda?
[28.11.2006] 08:30
a moim zdaniem
sex shopy upadają bo jednak minął już czas, w którym ludzie traktowali taki sklep jakoś inaczej. ale moim zdaniem ludzie nadal wstydzą sie chodzić do takich sklepów, ponieważ traktują to bardzije jako pokazywania swojej intymności, co robią w sypialni itd. ja sama jak kupywałam swojemu chłopakowi prezent na urodziny to weszłam do sklepu, ale tak szczerze mówiąc głupio się czułam. pani która obsługiwała klientów nie wiedziała nawet dokładnie co ma w tym sklepie. nie umiała doradzić poprostu nie była fachowa. za to jak byłam w drugim sklepie to babka bez zażenowania opowiadała o wszystkich produktach i to właśnie u niej kupiłam prezent. chociaż czułam się jakbym rozmawiała z moją babcią bo kobieta była w na prawdę w podeszłym wieku, ale widać znała się na tym i podziwiam ją za to, że umiała powiedzieć to wszystko co powiedziała. i to jest dopiero profesja.
[28.11.2006] 10:22
23-latka
20-latek pewien (06.11.27 01:31):
Ogólnie to powiem tylko tyle że świat zchodzi na psy, każdemu tylko w głowie sex !!! Dno i wodorosty

Czlowieku,seks to ludzie!!!nie mam pojecia dlaczego tak Cie to bulwersuje...Seks to od dawna juz nie tabu,a szukanie urozmaicen to nic zlego!ja z facetem czesto odwiedzamy sex shopy i nie widze w tym nic zdroznego. Seks to uczucie,fantazja i dobra zabawa,w ktorej gadzety moga stanowic ciekawy dodatek!pozdrowionka!
[28.11.2006] 16:19
Adam J
Zaczynam wpadać w popłoch! Gdzie się podział G HUNTER ??????????
[28.11.2006] 23:12
W_M
wyjątkowo mierny ten tekst - pisany pewnie jako zapchaj dziura ... ale szacunke dla dzinnikarzy to odległa przeszłość ...
[29.11.2006] 08:38
mariolka_78
ngatyw (06.11.27 09:50):
Czy ktoś pomyślał o ludziach którzy jednak potrzebują jakiegoś wzmacniacza?
W internecie też są przekłąmania jeśli chodzi o produkty...Osobiście znam kilka kobiet które nie wstydzą się wejść kupić jakiś gadźet by urozmaiciś sobie życie erotyczne...Co z kobietami których mężowie są za granicą...chcą mieć poczucie bezpieczeństwa, nie chcą wyrzutów z powodu zdrady...a potrzeby mają...są na pewno potrzebne te sklepy ale towar powinien być podany przez fachowca znającego się na temacie a nie ignoranta który zamiast wibratora sprzedaje termosy...

jasne. mnostwo takich kobiet na calym swiecie, tylko jakims dziwnym zrzadzeniem losu malo ktora potrafi sie do tego przyznac A ja czasem bywam w seks-sklepikach, mam jeden ulubiony, gdzie symaptyczny starszy pan na moj widok mów: "dzien dobry! miło ZNÓW Panią widziec "
Z reguły kupuję prezerwatywy w duzych zbiorczych opakowaniach, bo niestety nie w kazdej aptece czy kiosku mozna takie spore paczki nabyc. Dla mnie to zaden wstyd. Na razie! z mezem nie potrzebujemy "wspomagania" ani zadnych sztucznych.... ale kto wie, kto wie... jak nam sie znudzi... Dla tych ktorzy pewnie zaraz skomentuja ze prezerwatywy - i mąż.... mam powazne przeciwskazania do brania prochów anty...(dodatkowe "hormony" mi nie sluza) a spirale itp. NIE CHCE I JUZ. A córcie jedna juz mam, z uciech i przyjemnosci bardzo lubimy korzystac, wiec "guma nie jest taka zła. TAK TAK wiem BEZ jest o niebo lepiej. Ale w sumie to inny temat wiec ...
pozdrawiam. A i jeszcze jedno KOBIETKI to zaden wstyd wejsc do takiego "sklepu" - czasem maja swietna seksowna bielizne, niekoniecznie rozowa warto kupic i rozbudzic w ukochanym ukryte rzadze
[29.11.2006] 09:02
zboczeńcy
Dla tych, którzy chwalą się, ze urozmaicają związek przez zabawki... Co zrobicie jak wam się zabawki skończą? Koniec związku? bo nudny?..
Na tym wasz problem polega... uważacie seks za coś przyjemnego, coś co trzeba robić by mieć z tego przyjemność... ale to seks bez uczucia, więc potrzebne są te zabawki... A jak się to znudzi to dam głowę, że związek się kończy...
Dlatego nie będę uprawiać seksu dla samej przyjemności.
[29.11.2006] 11:29
sunlight
Miyake (06.11.27 10:18):
W Krakowie też jest przynajmniej jeden fajny i bardzo elegancki sex-shop z olbrzymim asortymentem - cóż z tego jak ceny porażają... Wizyta w nim była naprawdę fajnym przeżyciem - ekspedientka wiedziała co do czego służy, część najwidoczniej przetestowała na sobie co też mi się spodobało Można było bez problemu włączyć różne urządzonka itd. Odwiedzałabym ten sklep z chłopakiem dużo częściej gdyby ceny były przystępniejsze - głupia paczka zwykłych prezerwatyw kosztowała 2-3x tyle co w aptece :/ Niemniej jednak nie wyszłam z pustymi rękami
A moge wiedziec co to za sex shop? I przy jakiej ulicy?
[29.11.2006] 15:57
iva22222
Nic dziwnego że branża przeżywa małe rozczarowanie. Sklepy wyglądają dość nieciekawie- jaskrawe napisy, wulgarne plakaty. Może warto zorganizować coś w rodzaju samoobsługowego sklepu z normalnym wystrojem i obsługą gdzie mozna także kupić perfumy, kosmetyki wino jakieś drobiazgi. Jeśli chcesz to zapytasz jeśli nie to płacisz przy kasie i wychodzisz. Ludzie nie chcą zagłębiać się w nieciekawe ulczki przy których takie sklepy istnieją (a istneją bo nie stać właścicieeli na wynajem pożądnego lokalu, pozatym klientela też nie należy do najbogatszych ponieważ gadżety kupią w owiele bardziej przystępnym miejscu, a bielznę cóż... stać ich na tą firmową w markowym sklepie.No i w necie nie ma bezpośredniego kontatu ze sprzedawcą.
[29.11.2006] 16:06
tak jak ja
iva22222 (06.11.29 15:57):
Nic dziwnego że branża przeżywa małe rozczarowanie. Sklepy wyglądają dość nieciekawie- jaskrawe napisy, wulgarne plakaty. Może warto zorganizować coś w rodzaju samoobsługowego sklepu z normalnym wystrojem i obsługą gdzie mozna także kupić perfumy, kosmetyki wino jakieś drobiazgi. Jeśli chcesz to zapytasz jeśli nie to płacisz przy kasie i wychodzisz. Ludzie nie chcą zagłębiać się w nieciekawe ulczki przy których takie sklepy istnieją (a istneją bo nie stać właścicieeli na wynajem pożądnego lokalu, pozatym klientela też nie należy do najbogatszych ponieważ gadżety kupią w owiele bardziej przystępnym miejscu, a bielznę cóż... stać ich na tą firmową w markowym sklepie.No i w necie nie ma bezpośredniego kontatu ze sprzedawcą.

Hm.. Jak Cie wstyd to nie wchodź tam... Wam to by pasowało jakby w hipermarketach wprowadzili stoiska z takimi wulgarnymi rzeczami.. Niech dzieci pooglądaja, pouczą się, a w wieku 10 lat będą wiedzieć co to oral, anal, jak stawia się laskę... Chorę.
Jeżeli kochasz nie potrzebujesz takich "zabawek". Urozmaicenia potrzebują osoby, które wiążą się z 2 osobą tylko dla seksu. Ciągle czegoś nowego... Zaczyna się normalnie, później trzeba używać zabawek, później nagrać swój związek i najlepiej puścić go w obieg w sieć, później trójkąty, czworokąty, wielokąty, a później już się jest tak zdemoralizowanym, ze nawet gwałty nie pomagaja by się podniećić... później mordestwo podczas gwałtu.... I nie mówcie mi, ze takich osób jest mało, albo w ogóle takie przypadki nie mają miejsca. Bo sami siebie oszukujecie.. Właśnie takich przypadków jest coraz więcej i więcej... Takich zdemoralizowanych osobników obojga płci jest coraz to więcej.. A zaczęło się od przełamania tabu...
Żałośni jesteście, niby ludzie...
[29.11.2006] 17:08
sunlight
tak jak ja (06.11.29 16:06):
iva22222 (06.11.29 15:57):

Hm.. Jak Cie wstyd to nie wchodź tam... Wam to by pasowało jakby w hipermarketach wprowadzili stoiska z takimi wulgarnymi rzeczami.. Niech dzieci pooglądaja, pouczą się, a w wieku 10 lat będą wiedzieć co to oral, anal, jak stawia się laskę... Chorę.
Jeżeli kochasz nie potrzebujesz takich \"zabawek\". Urozmaicenia potrzebują osoby, które wiążą się z 2 osobą tylko dla seksu. Ciągle czegoś nowego... Zaczyna się normalnie, później trzeba używać zabawek, później nagrać swój związek i najlepiej puścić go w obieg w sieć, później trójkąty, czworokąty, wielokąty, a później już się jest tak zdemoralizowanym, ze nawet gwałty nie pomagaja by się podniećić... później mordestwo podczas gwałtu.... I nie mówcie mi, ze takich osób jest mało, albo w ogóle takie przypadki nie mają miejsca. Bo sami siebie oszukujecie.. Właśnie takich przypadków jest coraz więcej i więcej... Takich zdemoralizowanych osobników obojga płci jest coraz to więcej.. A zaczęło się od przełamania tabu...
Żałośni jesteście, niby ludzie...
tak jak ja --> Dobrze sie czujesz??
[30.11.2006] 18:13
januszw46
idą tam Ci co lubią lub potrzebują żaden to grzech ale i nie chwała, potępiać nie ma sensu , niektórzy glośno ganią ale ????????

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat