o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Czy jestem gejem

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[23.11.2006] 01:49
on 18 latek
Witam czy jak podniecaja mnie faceci tzn. w czasie masturbacji fantazjuje o seksie z nimi na czacie siedze w pokoju geje esemesuje z kolesiami z czatu ale jeszcze nigdy nie miałem kontakto fizycznego z gejami tzn. nigdy sie nie umawiałem. Czy ktos ma podobnie jak ja tzn ze jestem gejem czy nie. Z dziewczyna byłem ostatni raz 2 lata temu.
[23.11.2006] 13:45
A jak zakodował ci się
w umysle seks z dziewczyną, ten z przed 2 lat. Tam tkwi odpowiedz na twoje wahania. Nie jest obojetne dla hetero, co czuje z kobietą. Mozesz interesować się i ogladać fujary i jadra facetów, ale jak pomyslisz w głab siebie, to przezycie i cheć posiadania kobiety jawi się jako pierwsza potrzeba.
Natomiast jak bez echa w twojej psychice sa tamte doświadczenia, bo umysłem, wzrokiem i emocją interesuje cię facet. To moze i rzeczywiscie cos w orientaci jest pogmatfane.
Tak czy siak.
To ty jesteś w stanie pokierować swoją płciowoscia. Jak chcesz zostać z kobietami nigdy nie waż próbowac z facetem, nie namawiaj ty i nie daj się namawiać. Pamietaj, nigdy, bo odwrotu raczej po tym nie bedzie. Pokochaj jedna jedyną i badz jej wierny. Życia nie przegrasz i bedziesz szczesliwy tyle, że musisz uwazać lub nawet prosić niekiedy o pomoc medyczną.
Na dzisiaj zaniechaj intensywnego interesowania się a szczególnie podniecania się facetami. Ogladać mozesz ale bez namietnosci i nie zaczesto.
[05.12.2006] 16:16
DrWitold
jesli kręcą Cie faceci (niezależnie od tego czy w kontakcie bezpośrednim czy pośrednim) to jesteś gejem. Jeśli tak samo kręcą Cię dziewczyny to jesteś bi.

pozdro
[05.02.2008] 21:06
rafal92
witam
jestem chlopakiem, mam 16 lat i boje sie ze jestem gejem. przegladalem forum, ale i tak nie wiem co mam dalej o tym myslec. poniecaja mnie filmy erotyczne z facetami, wiec przestane je ogladac. jednak moj pociag do facetow jest troche \"inny\" - mianowicie w facetach podoba mi sie tylko to, co powyzej pasa (twarz, miesnie, cialo itp.) a reszty (np. penisa) po prostu sie brzydze. jak kazdy nastolatek miewam sny erotyczne, ale wylacznie z facetami, co mnie najbardziej niepokoi. mam wielu przyjaciol i jeden z nich bardzo mi sie podoba i bardzo mi na nim zalezy. jedank ten chlopak to jedyny facet, ktory mi sie podoba i mnie podnieca. nigdy mu tego nie powiem i jest mi przez to ciezko. oprocz niego podobaja mi sie dziewczyny, do ktorych nie czuje jednak zbyt duzego pociagu seksualnego, ale przyznam, ze calowanie sie z ladnymi dziewczynami jest fajne. byc moze wynika to z tego ze raczej nie mialbym zbyt duzych szans u zadnej ladnej dziewczyny. teraz jak juz wiecie kilka rzeczy na moj temat, to mam nadzieje, ze ktos z was to zrozumie i pomoze mi odpowiedziec na najbardziej dreczace mnie pytanie w moim zyciu - \"czy jestem gejem?\" bardzo prosze wasze e-maile. moj adres: rafal.92@tlen.pl.
pozdro dla wszystkich
[06.02.2008] 00:41
okiem geja
Trudno powiedzieć, jaka jest Twoja własciwa orientacja. Jeśli byłeś w stanie podniecić się z kobietą i jednocześnie odczuwasz to z mężczyzną, to w takim razie jesteś biseksualny. Jeśli kobiety nie są dla Ciebie wcale atrakcyjne seksualnie, w przeciwieństwie do mężczyzn, wówczas jesteś homoseksualny. Heteroseksualizmu chyba charakteryzować bliżej już nie trzeba.
Nie jest prawdą, że człowiek może sterować swoją orientacją. Od najwcześniejszych lat wiedziałem, ze to właśnie do mężczyzn, a nie do kobiet czuję pociąg zarówno w sensie romantycznego przywiązania, jak i w sferze seksualnej. Nierzadko mężczyzna wypiera te skłonności pod presją otoczenia, jednak, nie łudźmy się, biologia ma swoje prawa. Prędzej, czy później pojawi się jakiś wyzwalacz. Tak samo wie heteroseksualny chłopak, że pociągają go tylko dziewczyny. Dlatego nie ma sensu się niepokoić, jaki jesteś, ani niczego wmawiać sobie na siłę, tylko spokojnie, metodycznie przeanalizować swoje PRAWDZIWE odczucia. Jeśli masz z tym problem, poszukaj pomocy najpierw w sieci, potem w literaturze specjalistycznej i u kompetentnego psychologa (możesz np. zadzwonić do ośrodka interwencji kryzysowej i tam uzyskasz namiary na specjalistę od podobnych problemów).
[20.05.2019] 02:54
[09.07.2008] 23:15
BOYKOTT
Ja jestem gejem i jestem z tego zadowolony. mam chlopaka ktorego bardzo kocham i dla niego bym wszystko zrobil. to jest moj trzeci zwiazek i mam nadzieje ze bedzie staly. jest poprostu fajnie. mieszkamy razem w niemczech i tez zastanawiamy sie nad slubem. ja mam 24 lata, a on 26. mamy tez duzo seksu. uzaleznilem sie od tege. musze miec codziennie bo inaczej jestem wnie sosie. napisze wam wiecej i podam wam kiedys moj profil wwww.gayromeo.com

Pozdro Tomasz
[31.08.2008] 02:40
BOYKOTT
myślę że... (08.07.21 14:21):
gejem nie jesteś....
A dlaczego tak myslisz?? mam chlopaka i zyjemy razem.... oczywiscie sex tez mamy ze soba.....
[01.09.2008] 18:12
ale nie Ty tylko..
autor tematu
[08.09.2008] 21:35
Hm-chyba zartujesz
Pederasci-jestescie chorymi zboczencami.Zal mi was.Moze ta choroba z USA skloni was do zaprzestania tych pedalskich praktyk i pomoze powrocic do normalnosci.Nie piszcie mi ze sie tacy urodziliscie,bo to nieprawda.Wy nie chcecie byc normalni,bo poki co jest wam wygodnie.Hanbicie swoje ciala.To obrzydliwe.
[11.11.2008] 22:11
BOYKOTT
Gejem byc jest @@@iste Poco mi kobieta?? baby kasztuja.... nie sa tanie..... a jak jeszcze dziecko dojdzie to juz katastrofa.....
[11.11.2008] 23:55
mężczyzna przed 40-tką
Hm-chyba zartujesz (08.09.08 21:35):
Pederasci-jestescie chorymi zboczencami.Zal mi was.Moze ta choroba z USA skloni was do zaprzestania tych pedalskich praktyk i pomoze powrocic do normalnosci.Nie piszcie mi ze sie tacy urodziliscie,bo to nieprawda.Wy nie chcecie byc normalni,bo poki co jest wam wygodnie.Hanbicie swoje ciala.To obrzydliwe.
Nie wiesz, co za głupoty piszesz.

TAKI SIĘ URODZIŁEM. Całe dzieciństwo próbowano mi wmawiać, że normalne jest zalecanie się do koleżanek. Nigdy tego nie czułem i nie rozumiałem. Czułem i rozumiałem natomiast, że ciągnie mnie do chłopaków. To ich chciałem dotykać, trzymać za rękę, pocałować się.

Kiedy zaczął się okres dojrzewania nic nie uległo w tej kwestii zmianie. NIgdy nie przyszło mi do głowy, że kobieta może być obiektem pożądania, czy, że można się z nią pocałować. Zawsze takim obiektem byli mężczyźni. Wczesna dorosłość i czasy późniejsze - to samo. Zaznaczam, nie jestem mizoginem - mam mnóstwo koleżanek i przyjaciółek, widzę ich urodę, bardzo je lubię, ale tylko tyle. Część z nich, więcej, niż połowa, wie o mnie.

Przyjaciele płci męskiej także wiedzą i akceptują moją orientację. Nie zdarzyło mi się odtrącenie towarzyskie z TEGO POWODU.

Teraz, z pozycji mężczyzny sporo po 30-tce powiem tylko tyle: JESTEM HOMOSEKSUALNY i dobrze mi z tym. NIGDY nie pragnąłem zmiany, NIGDY NIKT MI TEGO NIE WMAWIAŁ, wręcz przeciwnie, z każdej strony bombarduje mnie heteroterroryzm. Mnie to jednak nie rusza. JESTEM HOMOSEKSUALISTĄ I TAKI SIĘ URODZIŁEM tak samo, JAK HETEROSEKSUALIŚCI TACY SIĘ RODZĄ. MAM TAK SAMO, JAK KAŻDY CZŁOWIEk, NIEZBYWALNE PRAWO DO ŻYCIA NA SWÓJ WŁASNY SPOSÓB. Byłbym nieszczęśliwy naprawdę, gdyby ktoś na siłę, brutalnie ingerowałby w moje życie i próbował mnie zmieniać w imię swoich własnych wizji normalności.

I TEGO NIC NIE ZMIENI.

Czy jestem nienormalny? Nie wydaje mi się. Zrobiłem karierę w swoim zawodzie (praca naukowa), jestem cenionym fachowcem z osiągnięciami. Uważam, że mam podstawy do stwierdzeń, że nie jestem społecznie nieprzydatny, choć jednostki Twojego pokroju próbują mi to wmawiać na forach internetowych. Bardzo wątpię, czy powiedziałbyś mi to samo w realu, co tutaj przeczytałem na temat homoseksualistów. Po prostu nie miałbyś argumentów podczas konfrontacji.

Autorowi tematu życzę powodzenia w docieraniu do własnej tożsamości.

Dziękuję za uwagę.
[16.11.2008] 19:58
BOYKOTT
mężczyzna przed 40-tką (08.11.11 23:55):
Hm-chyba zartujesz (08.09.08 21:35):

Nie wiesz, co za głupoty piszesz.

TAKI SIĘ URODZIŁEM. Całe dzieciństwo próbowano mi wmawiać, że normalne jest zalecanie się do koleżanek. Nigdy tego nie czułem i nie rozumiałem. Czułem i rozumiałem natomiast, że ciągnie mnie do chłopaków. To ich chciałem dotykać, trzymać za rękę, pocałować się.

Kiedy zaczął się okres dojrzewania nic nie uległo w tej kwestii zmianie. NIgdy nie przyszło mi do głowy, że kobieta może być obiektem pożądania, czy, że można się z nią pocałować. Zawsze takim obiektem byli mężczyźni. Wczesna dorosłość i czasy późniejsze - to samo. Zaznaczam, nie jestem mizoginem - mam mnóstwo koleżanek i przyjaciółek, widzę ich urodę, bardzo je lubię, ale tylko tyle. Część z nich, więcej, niż połowa, wie o mnie.

Przyjaciele płci męskiej także wiedzą i akceptują moją orientację. Nie zdarzyło mi się odtrącenie towarzyskie z TEGO POWODU.

Teraz, z pozycji mężczyzny sporo po 30-tce powiem tylko tyle: JESTEM HOMOSEKSUALNY i dobrze mi z tym. NIGDY nie pragnąłem zmiany, NIGDY NIKT MI TEGO NIE WMAWIAŁ, wręcz przeciwnie, z każdej strony bombarduje mnie heteroterroryzm. Mnie to jednak nie rusza. JESTEM HOMOSEKSUALISTĄ I TAKI SIĘ URODZIŁEM tak samo, JAK HETEROSEKSUALIŚCI TACY SIĘ RODZĄ. MAM TAK SAMO, JAK KAŻDY CZŁOWIEk, NIEZBYWALNE PRAWO DO ŻYCIA NA SWÓJ WŁASNY SPOSÓB. Byłbym nieszczęśliwy naprawdę, gdyby ktoś na siłę, brutalnie ingerowałby w moje życie i próbował mnie zmieniać w imię swoich własnych wizji normalności.

I TEGO NIC NIE ZMIENI.

Czy jestem nienormalny? Nie wydaje mi się. Zrobiłem karierę w swoim zawodzie (praca naukowa), jestem cenionym fachowcem z osiągnięciami. Uważam, że mam podstawy do stwierdzeń, że nie jestem społecznie nieprzydatny, choć jednostki Twojego pokroju próbują mi to wmawiać na forach internetowych. Bardzo wątpię, czy powiedziałbyś mi to samo w realu, co tutaj przeczytałem na temat homoseksualistów. Po prostu nie miałbyś argumentów podczas konfrontacji.

Autorowi tematu życzę powodzenia w docieraniu do własnej tożsamości.

Dziękuję za uwagę.
WIELKIE SLOWA
Przynajmniej jedna osoba ktora sie swoich pogladow nie wstydzi
[23.11.2008] 15:47
Ja mam podobny problem
Mam 16 lat i podniecają mnie faceci. Sęk w tym, że tylko tyle!
Do facetów odczuwam tylko pociąg seksualny. Natomiast emocjonalny wyłącznie do kobiet. Tzn. lubię z nimi przebywać, rozmawiać, nawet marzę o wspólnym życiu w przyszłości.
I właśnie sam już nie wiem jak to ze mną jest....
[23.11.2008] 15:48
Dodam jeszcze
że zaczęło się to ze 2-4 lata temu, przedtem podniecały mnie wyłącznie dziewczyny...
[23.11.2008] 16:58
Nie martw się
Ja mam podobny problem (08.11.23 15:47):
Do facetów odczuwam tylko pociąg seksualny. Natomiast emocjonalny wyłącznie do kobiet. Tzn. lubię z nimi przebywać, rozmawiać, nawet marzę o wspólnym życiu w przyszłości.

Przyjmij zasadę, że nie ulegniesz nigdy chłopakowi i sam nie będziesz nikogo namawiał. Bywaj z dziewczynami i zainicjuj pierwszy raz z kobietą, którą pokochasz na umór. To będzie taki rozruch na przyszłość i w tym się realizuj. Okazuje się, że homoseksualizm jest jedynie skłonnością genetyczna, co nie daje automatycznego przełożenia, że musisz mieć seks z facetem. Kultura i obyczaje powszechnie obowiązujące, równie wysoki maja w tym udział. Jak nie zechcesz seksu z facetem to go nie będzie. Ważne abyś go nigdy nie posmakował.
Radzę abyś nie martwił się na zapas, żyj swobodnie i wybierz to co wg ciebie, jest dla ciebie najlepsze. Nie ufaj, że homo jest wrodzone i seks z kobieta jest nie możliwy. To bzdura uznana prawnie aby uwolnić od potępienia homoseksualistów, którzy wybrali drogę zgodna z genetycznymi predyspozycjami. Traktuj to jako wolny wybór.
[27.11.2008] 09:46
powiem ci to otwarcie
Nie martw się (08.11.23 16:58):
Ja mam podobny problem (08.11.23 15:47):

Przyjmij zasadę, że nie ulegniesz nigdy chłopakowi i sam nie będziesz nikogo namawiał. Bywaj z dziewczynami i zainicjuj pierwszy raz z kobietą, którą pokochasz na umór. To będzie taki rozruch na przyszłość i w tym się realizuj. Okazuje się, że homoseksualizm jest jedynie skłonnością genetyczna, co nie daje automatycznego przełożenia, że musisz mieć seks z facetem. Kultura i obyczaje powszechnie obowiązujące, równie wysoki maja w tym udział. Jak nie zechcesz seksu z facetem to go nie będzie. Ważne abyś go nigdy nie posmakował.
Radzę abyś nie martwił się na zapas, żyj swobodnie i wybierz to co wg ciebie, jest dla ciebie najlepsze. Nie ufaj, że homo jest wrodzone i seks z kobieta jest nie możliwy. To bzdura uznana prawnie aby uwolnić od potępienia homoseksualistów, którzy wybrali drogę zgodna z genetycznymi predyspozycjami. Traktuj to jako wolny wybór.

Powiem ci to wprost i bez ogródek - pieprzysz koleś, bo gdyby homo nie było wrodzone, to podobałyby mi się samice, a tak nie jest. Zawsze ciągnęło mnie do samców, nie do samic. Tego, co wrodzone, nie da się oszukać. Dodam, że ciągnęło mnie, zanim usłyszałem słowa homo i heteroseksualizm i zanim zaczęto mi wmawiać, że pociąg do samic jest jedynie słuszny.

Proponuję spojrzeć ci na swoje wpisy z dystansu - pouczasz i uważasz, że masz 100% racji. Otóż jej nie masz. Ludzie są różni. Ty możesz być hetero, inny będzie zoo i dla niego to własnie jest normalne i nikt nie ma prawa tego oceniać w kategoriach dobre/złe. Psychologia już dawno się wycofała z pojęcia normalności. Proponuję nie być zacofanym i iść za postępem naukowym tak samo, jak idziesz za postępem technicznym, a to, że korzystasz z internetu jest na to korzystanie z postępu technicznego najlepszym dowodem.

[30.11.2008] 22:48
barteket
POMOŻCIE
Mam 16 lat skońcozne w dzieciństwie zawsze ppodnicaly mnie dziewczyny mialem sny seksualne tylko z dizewczynami mieszkam na wsi i ubieram sie inaczej niz wszyscy ma dluzsze wlosy nie ubieram sie na tym zadupie duzą wage [rzykladam do wygladu nie lubie w-f i pare ludzi zbijali sie ze mnei ze jestem pedalem i wogole az w koncu sam zaczolem sie nad tym zastanawiac i od roku gdzies zaczeli podniecac mnei faceci mam taka ochte na seks z faecatem ze nie moeg wytrzyamc ale tylko na skes nawet nei moglbym faceta poclaowc w usta bo bym sie zrzygal a o uczuci juz nie mowic ale ostatnio w moich snach sa sami faceci kobiety mnei nei ppodniecaja uczuciowo tak bardzo a fizycznie nie. Mysle o rpzyszlości z kobietą. Uwilbiam ich cialo sam nei wiem co mi sie dzieje Czy jestem gejem??
[06.12.2008] 17:45
postawiony_w_kącie
Witam. Pytacie "czy jestem gejem?" "czy jestem bi?" Moim zdaniem na pewno jesteście jednym: jesteście ludźmi. Bez względu na to jak ułoży się Wasze życie seksualne. Proponowałbym dystans do problemu, chociaż zdaję sobie sprawe jak jest to trudne. Seksualność to tylko pewien element życia. Są jeszcze inne - dużo bardziej kluczowe - moim zdaniem. Pozdrawiam i życzę spokoju i samoakceptacji bez względu na stan rzeczy
[06.12.2008] 18:25
Bartek.
barteket (08.11.30 22:48):
POMOŻCIE
Mam 16 lat skońcozne w dzieciństwie zawsze ppodnicaly mnie dziewczyny mialem sny seksualne tylko z dizewczynami mieszkam na wsi i ubieram sie inaczej niz wszyscy ma dluzsze wlosy nie ubieram sie na tym zadupie duzą wage [rzykladam do wygladu nie lubie w-f i pare ludzi zbijali sie ze mnei ze jestem pedalem i wogole az w koncu sam zaczolem sie nad tym zastanawiac i od roku gdzies zaczeli podniecac mnei faceci mam taka ochte na seks z faecatem ze nie moeg wytrzyamc ale tylko na skes nawet nei moglbym faceta poclaowc w usta bo bym sie zrzygal a o uczuci juz nie mowic ale ostatnio w moich snach sa sami faceci kobiety mnei nei ppodniecaja uczuciowo tak bardzo a fizycznie nie. Mysle o rpzyszlości z kobietą. Uwilbiam ich cialo sam nei wiem co mi sie dzieje Czy jestem gejem??

Sory kolego ale w jakim to języku napisałeś?
[03.01.2009] 18:31
Spieszę z pomocą
barteket (08.11.30 22:48):
POMOŻCIE

poprzez przetłumaczenie twojego tekstu. Starałem się zachować pierwotny styl i wydźwięk, co uczyniło go bardziej zrozumiałym. Niestety niespójny jest nadal psychicznie.
A oto tłumaczenie:

"POMOŻCIE
Mam 16 lat skończone, w dzieciństwie zawsze podniecały mnie dziewczyny, miałem sny seksualne tylko z dziewczynami. Mieszkam na wsi i ubieram się inaczej niż wszyscy i mam dłuższe włosy. Nie ubieram się na tym zadupiu, ale dużą wagę przykładam do wyglądu. Nie lubię w-f, bo paru kolegów nabijało się ze mnie. Mówili, że jestem pedałem i w ogóle; aż w końcu sam zacząłem się nad tym zastanawiać. Od roku gdzieś, zaczęli podniecać mnie faceci. Mam ochotę na seks z facetem, tak mocno mnie pociąga, że aż nie mogę wytrzymać ale tylko na seks, bo nie mógłbym faceta nawet pocałować w usta, bo bym się porzygał a o uczuciu już lepiej nie mówić. Ostatnio w moich snach są sami faceci, kobiety mniej mnie podniecają uczuciowo, ale fizycznie nie. Myślę o przyszłości z kobietą. Uwielbiam ich ciało, sam nie wiem co mi się dzieje Czy jestem gejem??"
[11.01.2009] 15:12
Germaniak
W młodym wieku czesto tak jest ze czujemy poped do osoby tej samej plci, ale to wcale nie znaczy ze jestesmy gejami/lesbijkami
po prostu tylko fascynuje
szczegolnie przy masturbacji(ktora czasami potrafi dac nam wiecej przyjemnosci) niz seks z druga osoba.
[20.01.2009] 01:22
męskim okiem
olo620__ (09.01.19 11:37):
rafal92 (08.02.05 21:06):
witam
jestem chlopakiem, mam 16 lat i boje sie ze jestem gejem. przegladalem forum, ale i tak nie wiem co mam dalej o tym myslec. poniecaja mnie filmy erotyczne z facetami, wiec przestane je ogladac. jednak moj pociag do facetow jest troche \\\\\\\\\\\\\\\"inny\\\\\\\\\\\\\\\" - mianowicie w facetach podoba mi sie tylko to, co powyzej pasa (twarz, miesnie, cialo itp.) a reszty (np. penisa) po prostu sie brzydze. jak kazdy nastolatek miewam sny erotyczne, ale wylacznie z facetami, co mnie najbardziej niepokoi. mam wielu przyjaciol i jeden z nich bardzo mi sie podoba i bardzo mi na nim zalezy. jedank ten chlopak to jedyny facet, ktory mi sie podoba i mnie podnieca. nigdy mu tego nie powiem i jest mi przez to ciezko. oprocz niego podobaja mi sie dziewczyny, do ktorych nie czuje jednak zbyt duzego pociagu seksualnego, ale przyznam, ze calowanie sie z ladnymi dziewczynami jest fajne. byc moze wynika to z tego ze raczej nie mialbym zbyt duzych szans u zadnej ladnej dziewczyny. teraz jak juz wiecie kilka rzeczy na moj temat, to mam nadzieje, ze ktos z was to zrozumie i pomoze mi odpowiedziec na najbardziej dreczace mnie pytanie w moim zyciu - \\\\\\\\\\\\\\\"czy jestem gejem?\\\\\\\\\\\\\\\" bardzo prosze wasze e-maile. moj adres: rafal.92@tlen.pl.
pozdro dla wszystkich

Ja mam podobnie... tyle że w kobietach kręci mnie jedynie przytulanie sie calowanie itd... reszta mnie wręcz brzydzi... z zewnątrz oczywiście bo jesli chodzi o charakter i wgl. to wyobrazam sobie związek tylko z kobietami ale nie sex! w facetach jesli chodzi o wygląd. Jesli chodzi o facetow to kręci mnie wszystko od stóp do włosów... lecz związku i milosci z facetem sobie nie wyobrazam... mam 13 lat nie chce byc gejem ale czuje wyrazny pociąg do ,,zabawy,, z facetami. CO ROBIĆ? odp. prosilbym przesyłać na olo620@interia.eu ponieważ na forum nie zawsze moge wejsc...

Człowieku!!!!!

MASZ DOPIERO 13 LAT

Poczekaj z psychoanalizą jeszcze ze 4-5 lat. Teraz zrobisz sobie tylko krzywdę.
[20.01.2009] 14:15
olo620__
ksiondz_proboszcz (09.01.19 12:45):
TAK JESTEŚ GEYEM! WEŚ SIE LECZ PSYCHUIATRYCZNIE! ALBO SOBIE JAJA ODETNIJ!

E fajnie że ludzie sobie żarty stroją na takim forum... ;/

A jednak martwi mnie to nie chce być gejem co kolwiek by było! Jest coś co moge zrobić?
[22.01.2009] 14:04
julek0001  julek0001@tlen.pl
to coś jak koleś co ma sny o gejach ale jest niby hetero http://expertia.pl/obuwie/material/jestem-he teroseksualny-a-miewam-sny-homoseksualne pozdrawiam
[26.01.2009] 15:53
marett
Wielu chlopakow ma takie mysli...a to wina najczesciej dojrzewania...to jest stwierdzone naukowo...faeci porownuja sie do innych, wiec wydaje sie wielu z was ze oni was kreca...wielu takze onanizuje sie przy gay porno lub fantazjach z facetami, a tak naserio to niewielu zrobilo by to na zywo...radze pierwszy raz miec z dziewczyna a potem jesli sie nic nie zmieni to chyba jednak jest sie gejem..
wielu z was po prostu sobie to wmawia, a to wszytsko wina TV, radia, Internetu..ja npo w wieku 13-14 lat nie wiedzialem co to gay, less, a teraz...nawet dzieci 6-letnie juz wiedza...
[17.02.2009] 23:10
...Niepewny...
Mam dokladnie ten sam problem.W czasie kiedy sie masturbuje ogladam porno z facetami lub sobie wyobrazam jak z kims uprawiam sex(oczywiscie z facetem).
Nie kreca mnie az tak dziewczyny lubie spedzac z nimi czs.Gdy sie podniece lubie ogladac meskie ciala od nog przez penisa i tolw az po twarz.
Nie mam pojecia co sie ze mna dzieje nie chce tego ale przy masturbacji lubie o tym myslec.Wszystko zaczelo sie na przelomie 1 i 2 klasy gimnazjum.
Najczesciej kiedy po wytrysku siade i pomysle jestem zly na siebie ze myslalem o gejach.Staram sie myslec o rzeczach innych niz wyzej wymienione ale niebardzo
mi wychodzi.Czytalem ze to wynik burz hormonalnych zwiazanych z dojrzewaniem.Pomuzcie jak sie z tego\"wyleczyc\".
[18.02.2009] 21:29
nie wyleczysz się
jeśli masz juz 16 lat to koooniec
[18.02.2009] 21:31
a zreszt ą
z czego sie tu leczyć
[23.02.2009] 00:29
Tykutyk
Mam problem...

Strasznie lubie w czasie masturbacji fantazjowac o seksie.. czasem gejowskim a czasem z dziewczynami. Strasznie sie boje, że jestem jakiś inny ;P Nie chce być gejem itd.. brzydzą mnie mężczyźni całujący sie albo trzymajacy za ręke... Za to na ładne laski lubie popatrzec ;P
[23.02.2009] 02:25
zimny prysznic na łeb
Tykutyk (09.02.23 00:29):
Mam problem...

Strasznie lubie w czasie masturbacji fantazjowac o seksie.. czasem gejowskim
Nie chce być gejem itd.. brzydzą mnie mężczyźni całujący sie albo trzymajacy za ręke...

Weź koleś nie pitol, skoro cię brzydza, to jak możesz walić konia i podniecać się myślą o ich seksie? Myslisz, że czytelnicy forum łykną takie gówno?
[26.02.2009] 16:14
opolanin15
ja mam prawie 16 lat i też wale przy gejowskich filmach. niiewiem dlaczego. poprostu jakoś już tak mam. mam dziewczyne itp. ale maże czasami o tych sprawach. to źle?
ps. niemam nic do geji w przeciwieństwie do innych. znam takich co uwielbiają lesbijki a geja to by za....ali

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat