o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Ciąża bez spuszczenia się w środku? Blagam odpowiedzcie czy to możliwe!!!!

1 2
[15.11.2006] 20:59
katrinaaa
wczoraj z chlopakiem mialam rocznice nasza kolejny miesiac razem, doszlo do tego ze calowalismy sie a potem wzielam go do buzi... a pozniej nie wytrzymalam i tak dotknal jej.. troszke tylko wszedl.. nie spuscil sie, czy moge zajsc w ciaze??????????
[16.11.2006] 13:45
OLA35
NIE ma takiej mozliwosci! wiesz mi
[16.11.2006] 13:51
JessicaSw
No wlasnie,ja tez mam problem.Czy to mozliwe ze moge byc w ciazy,gdy uprawialismy sex z gumka i bez spuszczania w srodku??Albo podczas zabawy,gdy wlozyl mi kilka razy (bez prezerwatywy) ale bez spuszczania sie??Boje sie i przezywam bardzo bo spoznia mi sie okres...
Czy moge byc w ciazy????
[16.11.2006] 14:06
OLA35
JessicaSw (06.11.16 13:51):
No wlasnie,ja tez mam problem.Czy to mozliwe ze moge byc w ciazy,gdy uprawialismy sex z gumka i bez spuszczania w srodku??Albo podczas zabawy,gdy wlozyl mi kilka razy (bez prezerwatywy) ale bez spuszczania sie??Boje sie i przezywam bardzo bo spoznia mi sie okres...
Czy moge byc w ciazy????

nie napewno nie
[16.11.2006] 14:11
JessicaSw
OLA35 (06.11.16 14:06):
Czy moge byc w ciazy????

nie napewno nie

Dzieki Uspokoilas mnie troche...
[20.05.2019] 02:56
[16.11.2006] 15:24
Tak nie rocie bo to źle
Czy moge byc w ciazy????

jak z guką nie robcie wytrysku na zewnątrz, Szkoda chopaka. On ma strasznie mało przyjemnosci, bo to stosunek nie pełny i co najgosze (wrecz zgubne)w trakcie trwania orgazmu pozbawiony jest pozytywnych bodźców ( wyjęty z pochwy) a licznie potarzane takich stosunków, oslabia popęd chłopaka i prowadzi do nerwic.
Jak wkłada bez gumki, to zregóły jast mocno podniecony i wydziela się z penisa sluz wraz z doniesza zywych plemników. To grozi wpadką.
Dlatego obowiazkowo musi być gumka, obowiazkowo obliczone dni niepłodne i tylko w te dni robić sobie dobrze i porzadnie przezywać orgazm. Inaczej chłopak bedzie zchorowanym nericowcem i szybo stanie sie impotentem.
Trzeba wzajemnie dbać o siebie aby i ona, i on mogli długo radowć sie tym dobrodziejstwem.
[16.11.2006] 16:31
agentka scully
Tak nie rocie bo to źle (06.11.16 15:24):

Trzeba wzajemnie dbać o siebie aby i ona, i on mogli długo radowć sie tym dobrodziejstwem.

Amen.
[16.11.2006] 18:23
Ola35
OLA35 (06.11.16 14:06):
Czy moge byc w ciazy????

nie napewno nie

naprawde nie martw sie bedzie dobrze...wkoncu mam 35pozdrawiam
[05.12.2006] 16:21
DrWitold
plemniki nie są wydzielane jedynie w trakcie wytrysku. Penetracja "bez spuszczania się" choć niezwykle rzadko, jednak może doprowadzić do zapłodnienia.

P.S. zabepieczajcie się, stosujcie pigułki i prezerwatywy - inaczej po 9 miesiącach możecie się ździwić. Czego Was uczą w tych katolickich szkołach?

pozdrawiam
[05.12.2006] 16:31
Możliwe Uwierzcie
Współzyłam z moim mężem metodą nie do końca nie skończył we mnie a po 4 tyg dowiedziłam się ze bedę mamusią
[13.12.2006] 15:18
sialala
oczywiście ze mozliwe!podczas stosunku u mężczyzny wytwarza się przezroczysty płyn w którym równiez są plemniki i niestety(dla niektórych)mozna zajsc w ciaze (wiem cos na ten temat wszystko ginie...
[19.03.2007] 23:57
madziuniaaa87
witam mam pytanie niedawno doszlo do zblizenia razem z chlopakiem,zabezpieczylismy sie prezerwatywa kochalismy sie nie dlugo nie doszlo do wytrysku ani tez nie bylo orgazmu bylam dopiero 2 dni po ostatniej miesiaczce .Chcialam sie spytac czy istnieje prawdopodobienstwo ze taki kontakt plciowy mogl sie zakonczyc ciaza? Pytam poniewaz nie uzywam tabletek antykoncepcyjnych a nie jestem jeszcze zbyt dowiadczona jesli chodzi o te sprawy i byc moze troche przewrazliwiona.Prosze o odpowiedz. pozdrawiam .
[20.03.2007] 11:30
Hermes-posłaniec bogów
Szansa istnieje zawsze nie ma 100% metody antykoncepcyjnej.Ostrożności nigdy za wiele. Jeśli nie doszło do wytrysku to praktycznie nie ma szans na zajście w ciążę.
[20.03.2007] 18:29
hfk
to mozliwe gdyz u chlopakow wytwarza sie plyn zwany prejakulat ktorym rowniez moze zaplodnic kobiete
[06.05.2007] 20:05
ona1614
Czy moge byc w ciazy????

[06.05.2007] 20:12
ona1614
ona1614 (07.05.06 20:05):
Czy moge byc w ciazy????

ja też mam pytanko...kochałam sie z moim chlopakiem i robiliśy to 5 minut z gumką O NIE PEKŁA!!... nie dosżło do wytrysku ani orgazmu... Czy jestem w ciązy ??Katuje sie pomózćie ...
[06.05.2007] 21:31
Hermes-posłaniec bogów
ona1614 (07.05.06 20:12):
ona1614 (07.05.06 20:05):
Czy moge byc w ciazy????

ja też mam pytanko...kochałam sie z moim chlopakiem i robiliśy to 5 minut z gumką O NIE PEKŁA!!... nie dosżło do wytrysku ani orgazmu... Czy jestem w ciązy ??Katuje sie pomózćie ...

Nie jesteś na 100%
[06.05.2007] 22:12
Raiden DnB
dzieci jak nie macie pojecia o sexie i jakie sa mpzliwosci zajscia w ciaze i wszelakich chorob to narazie poki co pobawcie sie sami/same w domu za pomoca wlasnych raczek i nabierzcie troche doswiadczenia i odpowiedzialnosci ...bo takie banalne pytania zadajecie na tym forum ze az żal ... :|
[19.06.2012] 09:21
jędrek2000
Utwierdzacie mnie w przekonaniu że laski a w szczególności młode dupy to tumany kostropate,nie Wiesz nic o sex-ie to go nie uprawiaj proste.Zrodzisz coś podobnego do siebie i społeczeństwo już mocno durnowate zgłupieje do końca a ja będę musiał się ewakuować za granicę,bo już nie ma z kim normalnie porozmawiać.
Boże coś Polskę narodem takim obdarzył...Ku..a jak można zajść w ciąże od loda ?! przez żołądek albo dwa razy wpakuje bez gumy i już dziecko Normalnie jak płodzisz pingwina to walisz pare razy do końca i tu nie ma pewności że będzie bombel.
[12.12.2012] 15:34
asiula199500
Czy możliwe jest to, że jestem w ciąży gdy kochalam się z Moim chlopakiem dwa razy raz po razie bez zabezpieczenia, ale do wytrysku nie doszlo w pochwie ?.
[12.12.2012] 15:47
asiula199500
Witam.
Mam pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo w zajście Ciąży, gdy kochalam się z Moim chlopakiem dwa razy raz po razie bez zabezpieczenia? dodam że nie doszlo do wytrzysku w pochwie !
Proszę o szybką odpowiedz. Dziękuje
[02.01.2013] 19:06
dosordka
Prawdziwie bez gumki i kończenie w środku
http://loveshow.pl/category/spust-w-srodku/
[14.02.2013] 02:34
ShowLove
http://www.showlove.pl
[20.02.2013] 17:02
monikapol
hfk (07.03.20 18:29):
to mozliwe gdyz u chlopakow wytwarza sie plyn zwany prejakulat ktorym rowniez moze zaplodnic kobiete

Owszem wytwarza się taki płyn ale naukowo jest udowodnione , że nawet jeżeli zawiera śladowe ilości plemników i i tak są one upośledzone i nie zdolne do zapłodnienia.
[20.02.2013] 21:57
sexxxxkam
A na przyszłość korzystajcie z sex kamerek to nie biedzicie mieli zmartwię .
http://8.blox.pl
[14.01.2015] 12:51
Gościnnie
Ludzie....pamiętajcie żeby się zabezpieczać przed stosunkiem.
Tym bardziej, jeżeli idziecie do łóżka z kimś, kto w Waszych oczach
nie jeste kandydatkom/em do wspólnego życia. W ten sposób możecie
zniszczyć życie i sobie i tej drugiej stronie. Nerwów przy tym też co nie
miara... Siedzenie i myślenie a co "będzie gdy..."
Czy można zajść w ciąże z preejakulatu czy nie? Nie wiem, wiem jedno...
Gdybym się zabezpieczył, nie miał bym tyle stresu, nerwów i oczekiwania.
Dlatego pisze dla Was na swoim przykładzie. Nikogo nie oceniam i sam nie chce
byc oceniany. U mnie się dobrze skończyło...życzę wszystkim oczekującym w nerwach
żeby też sięudało no i myślmy na przyszłość, bo nigdy nic nie wiadomo...
[15.01.2015] 02:50
tylko qurvy tak robią
Gościnnie (15.01.2015.14 12:51):
Ludzie....pamiętajcie żeby się zabezpieczać przed stosunkiem.
Tym bardziej, jeżeli idziecie do łóżka z kimś, kto w Waszych oczach
nie jeste kandydatkom/em do wspólnego życia..

W takiej sytuacji nikt naprawdę rozsądny i mający swoją godność nie idzie z tym drugim się rżnąć. Zarówno dotyczy to kobiet, jak i mężczyzn. Do cholery, seks to nie jest wydmuchanie nosa, czy umycie rąk, to jest intymne spotkanie dwojga ludzi na najgłębszym poziomie i nie robi się tego z byle kim
[03.08.2015] 22:14
angelikalis123
Zgadzam się ,zabezpieczać trzeba się zawsze. Oszczędzamy sobie i stresu i nerwów. A tak to potem człowiek rozmyśla i się zamartwia. Czasami niepotrzebnie.
[19.09.2015] 10:55
patisonek123
Właśnie tez mam taki problem. KOchałam się z moim chłopakiem,on wszedł we mnie, no może z dwie minuty bez gumki. Póżniej spuścił mi się na brzuch ale to było jakieś 5 min później. Mogłam zajść w ciążę? jeju prosze o pomoc
[22.09.2015] 23:21
Stefan_333
kiedyś przeżywałem podobne dylematy, raz nam gumka z dziewczyna pękła, pojechaliśmy do ginekologa żeby cos przepisał, kobietka policzyła kiedy dni płodne i nas uspokoiła, ale wtedy powiedziała nam coś co zapamiętałem całe życie:
- wie Pan jaka jest stuprocentowa metoda antykoncepcyjna??
- yyy nie, jaka Pani doktor
- wstrzemięźliwość!!
no i taka jest prawda!
rzadko nierzadko ale wpadki sie zdarzają a to bardzo ważne, żebyśmy ukochane dzieci mieli z ukochaną osobą, po później wszyscy cierpią. Gumki są beznadziejne, ale chyba nieuniknione.. albo tabletki.. i nie ma z tym co czekać bo dużo stresów jest
pozdrowienia
[09.01.2016] 18:23
poisa4
Hej. Ostatnio z chlopakiem kochalismy sie bez gumki i spuscil sie na ZewnatrZ. Za jakas godzine Znowu dosZlo do zblizenia i znow spuscil sie na zewnatrz. Czy mozliwe Ze jestem w ciazy ?

1 2
 » Odpowiedz na ten temat