o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

HERBALIFE - ZIOŁA ŻYCIA

1 2 3
[25.04.2007] 17:34
Asiaa
Panie Pawle z Wrocka

Przyznam się, że nie do końca rozumiem o tej polaryzacji struktur białkowych
nie jestem blondynka. 
Czy mógłbsy dokładniej wytłumaczyć to co napisałeś? Zainteresowało mnie to.
Podaje ci emial joanna@ewellness.pl
Produkty firmy Herbalife, sa wchłaniane na poziomi komórki, jest to nanotechnolgia i nie ma w nich nic, co jest modyfikowane genetycznie.
Pozdrawiam serdecznie
[25.04.2007] 23:55
buuuuuhahahahaaaaaa
Asiaa (07.04.25 17:34):
Panie Pawle z Wrocka

Przyznam się, że nie do końca rozumiem o tej polaryzacji struktur białkowych nka. 

Podaje ci emial joanna@ewellness.pl
Produkty firmy Herbalife, sa wchłaniane na poziomi komórki, jest to nanotechnolgia i nie ma w nich nic, co jest modyfikowane genetycznie.
Pozdrawiam serdecznie

Ty ciemny garotłuku poczytaj w Wikipedii
co to jest nanotechnologia
zanim zaczniesz bredzić

Naukowcy się znaleźli:
"polaryzacja struktur"
"wchłanianie na poziomie komórki"

Siedzicie na skrzynkach pełnych Herbalife i marzycie o milionach
zarobionych na frajerach, podczas gdy ktoś z was zrobił frajerów
i sprzedał hurtowo bezwartościowy badziew za niebotyczną cenę.
Tu nawet chaotyczne wrzucanie "pseudonauki" nie uratuje

[26.04.2007] 08:18
Asiaa
zanim zaczniesz bredzić

Wikipedia to nie jest dobre źródło informacji, bynajmniej dla mnie.

Po 1 ja Ciebie nie wyzywam, trochę kultury jeszcze nikomu na Internecie nie zrobiło krzywdy!!!!!!!!!!!
Jeżeli nie masz argumentów to nie wyzywaj ludzi.

A jak już chcesz to poszukaj sobie o Niteworks i Louisem Ignarro
Nagrody Nobla nie dają byle komu

Pozdrawiam serdecznie
I życzę miłego dnia
możesz wejść na moja strone www.joanna.ewellness.pl
[28.07.2007] 12:28
Sebastian P
Hmmmm a ja myśle tak. Na początku jak powstało Herbalife, nie było żadnej rady naukowo medycznej Huges poprostu zlecił jakiemuś cześkowi, żeby zrobił koktajl proteinowy, błonnik zprasowany itp ;P DOPIERO, jak firma się rozrosła to Kupiła rade za barrrrdddzzzzooooo godziwe pieniądze, żeby niby zapewnic jakosc produktow Ale ta jakość się nie zmieniła, nadal to jest zwykly koktajl i blonnik itp Poprostu amerykański styl robienia SHOW i reklamy, robi ludzią wody z muzgu i ślepo we wszystko wierzą Owszem produkty działają, temu nie zaprzeczam, dziwne żeby nie działały jak mają wszystkie wartości odżywcze odpowiednio zbilansowane ale są inne środki które działają w ten sam sposób i są tańsze A możliwość biznesu... Owszem jest i to wielka, o ile trafisz na uczciwych ludzi, a tych jak wiadomo w polsce jest mało Ja byłem w firmie, na początku wielkie obietnice, przekonywali mnie żeby zrobić Supervisora, po 2 tygodniach a ja głupi, po szkoleniu, na ktorym dałem sobie zrobić pranie muzgu Pożyczyłem na sv I co z tego mam ?? Nic, bo mój sponsor informacyjny się na mnie wypiął, ale za to miał w prezencie ode mnie kwalifikacje :P Asiu, wierz mi,Luis Ignarro,Jim Rohn etc. do puki nie zobaczyli sumy z kilkanastoma zerami na koncie, to by nawet nie założyli znaczka herbalife :P Myślisz,że Ignarro dał wyłączność na swój produkt, bo jak to powiedział na filmie, \"Kocha tą firme\" ?? Może i kocha,ale nie za to co sobą reprezentuje, tylko za to ile mu zapłacili :P Ode mnie tyle :P
[29.07.2007] 20:44
StopAnoreksji
iwa26 (06.11.13 18:11):
Nie wiem dlaczego tak uwazasz,może zawiodłeś się na jakimś dystrybutorze a może nie zalecałeś się do wskazań przy stosowaniu tych produktów i dlatego nie zadziałały, jeżeli chcesz na ten temat porozmawiac zapraszam, mój email: iwona_kos@poczta.fm,co chodzi o cene to zgadzam sie, produkty nie są tanie ale skuteczne, zapraszam na stronewww.herbalife.com.pl ,moze pan przeczytac historie osób które stosowały produkty herbalife,znajdują sie tam również ceny.Zapraszam.Pozdrawiam

Zagadzam sie w zupelnosci z iwa.Produkty Herbalife sa oparte na soi a wiec glownym zrodle bialka dla wegetarian i jak widac- nie tylko.BARDZO pomoglo mi odchudzanie Herbalife,dlatego tez zostalam Doradca Herbalife.Zaprasam na moja strone- kto chce,niech zajrzy nie zmuszam nikogo http://www.malgorzata.mojafigura.pl/ zapraszam na bezplatne konsultacje.
[20.06.2019] 10:10
[08.09.2007] 11:29
Asiaa
Panie Sebastianie, bardzo mi przykro ze trafiłeś na dorobkiewicza, ale nie można wszystkich wkłądac do jednego worka. Firma Herbalife jest o tyle specyficzna, bo pracuja tu ludzie, a jak ludzie to zawsze sa jakieś kłopoty i problemy, bo praca z ludzmi jest najtrudniejsza każdy ma prawo pracować, właśnie nie wyłączając osób które się na prawdę do tego nie nadają, bo chca tylko zarobić pieniądze, ale tez sa tacy, dla których ważny jest klient i osoba z która współpracują. Proszę zapoznać się z misja i wizja firmy.
Jak byś się dobrze zapoznał z początkami firmy Herbalife to bys wiedział ze od początku była rada Naukowa Medyczna, ponieważ Mark Hughes, postarał się o to. Nie jest to zwykłą firma, która od tak sobie powstała.
Mark nie zlecił zadnemu czeskowi, czy grzeskowi, zrobienie produktów. To jest absurd, ponieważ gdyby to była prawda firma już dawno nie było by na rynku.
O 2004 akcje mojej firmy sa notowana na giełdzie Nowojorskiej. Nie każda firma może tego dokonać.
Podaj mi choc 1 przykłąd podobnego produktu, który działa by tak jak Herbalife i jest tańszy. Obecnie na rynku światowym jest około 600 firm suplementacyjnych, ale żadna nie ma takich dobrych i tak rewelacyjnych produktów, jeżeli tak to, dlaczego jest tyle ludzi grubych, chorych….
Ok., niektórzy mogą powiedzieć ze to nie działa, ze Herbalife nie działa, ale jak zle stosowali, lub podjadali, lub w najgorszym przypadku mieli niedouczonego konsultanta, nic na to nie poradzę. Mogę tylko wytłumaczyć gdzie był popełniony bład i przeprosić.
I nikt nie kupił zadanej Rady naukowej, bo po 1 żadna sława z dziedziny medycyny naukowej w jakieś tam firmie nie pozwoliłaby sobie na to, aby wykorzystywano jego nazwiska i to nawet za gruba kase, weźmy np. Luis Ignarro napisał książke „Nigdy wiecje chorób serca”, w 1998 roku dostał nagrodę Nobla za odkrycie tlenku azotu i co on robi dla naszego organizmu. TAK Luis Ignarro dał wyłączność filmie Herbalife na swój produkt, za który dostał nagrodę Nobla, ponieważ wie, że to, co zrobił trafi w dobre rece.
Po 2 gdybyś był w Koloni w tym roku wiedział być, co Jim Rohn robił na początku jak powstała firma i kim był dla Marka, oraz jakie ma podejście do firmy Herbalife. Byłam na jego szkoleniu i jestem pod wielkim wrażeniem, już nie raz miałam możliwość słuchania jego wykładów, bo firmę znam 10 lat, ale dopiero teraz zaczęłam poważnie pracować.
Poznałam Marka jak byłam Barcelonie w 1998 roku i wiem co mówie.
A tak na prawde gdy inne produkty działay to bez pomocy Herbalife powinnam byc zgraba i ładna, ale NIK mi nie mógł pomóc, żadne inne środki które brałam i stosowałam nie dały takiego efektu jak produkty Herbalife. Wizyty u dietetyków u lekarzy, nic, zrozum nic….
Drogi Sebastianie jeżeli będziesz chciał ze mną porozmawiać, to napisz do mnie na gadu gadu 8716627. Może będę mogła Ci pomóc i jakos wybrniesz z tej sytuacji.
Podaje także moja strone, gdzie jest mój opis jak kiedys wygladała i jak teraz wygladam.
http://www.joanna.ewellness.pl/index.php?p=1 38

Jestem dumna z tego ze współpracuje z fimra Herbalife i bardzo szczęśliwa, bo zmieniło się moje zycie, podróżuje, poznaje nowych ludzi i pomagam innym, gdzie pomoc drugiemu człowiekowi jest dla mnie najważniejsza. W tym roku byłam już w Koloni i Brnie, za pare dni będę w Pradze, w październiki lece do Rzymu i na Sycylie a w listopadzie do Turcji, jaka inna firma da mi takie możliwości? I nie jestem żadna fanatyczka, po prostu kocham to co obie i
Pozdrawiam serdecznie i cieplutko

Asia
[20.09.2007] 11:41
niunia 4 5
Mam problem ponieważ zalogowałam się na forum medycznym i dostałam odpowiedź od kobiety która jest konsultantką Ewellness. Nie wiem czy ludzie którzy tam pracują chcą nabierać ludzi na pieniadze, czy też naprawdę pomagają. Proszę dziewczyny odpowiedzćie jeśli wiecie coś na ten temat. Pozdrawiam
[20.09.2007] 22:52
niunia 4 5
Witam mam pytanie do ludzi którzy próbowali odchudzać sie na ziołach Herbalife. Firmy ewellness. Proszę o odpowiedz tych którzy to brali a nie tych co tylko przypuszczaja lub myślą .....!!!!
[22.09.2007] 18:18
Ktosia5
Zobacz sama czy działaja czy nie.
Odpowiedz na to pytanie zostawiam Tobie.

http://www.vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/3 41/diety/odchudzanie/du_id/153403
[24.09.2007] 15:26
mikass0
na ostatnim maratonie warszawskim było stoisko herbalife'u gdzie można było zmienić sobie poziom tłuszczu we krwi. Niby głupota ale fajna była ta maszynka do mierzenia, wyglądała jak kierownica bolidu f1 ...budzę się rano, by odkrywać świat na nowo...
[24.11.2007] 15:00
trzeźwy
Herbalife to firma notowana na giełdzie nowojorskiej - jej akcje ciągle zwyżkują.
Dziwne, że ktos kupuje akcje oszustów sprzedających proszki....

Herbalife dziala od 27 lat w USA - czyli w kraju gdzie ludzie sądzą się o WSZYSTKO (nawet jak jakaś oferma obleje się sama kawą w barze) - do dziś nie było ANI JEDNEGO procesu wytoczonego firmie Herbalife.
Cud jakiś? Troche to dziwne w przypadku firmy handlującej "ściemą"....

W Radzie Naukowej siedzi facet, który dostał Nobla w dziedzinie medycyny. Poza nim jest tam jeszcze kilkadziesiąt sław naukowych w dziedzinie medycyny i dietetyki....

Na calym swiecie miliony ludzi wreszcie pozbyło się nadwagi i odzyskało dobre samopoczucie.....

I tak dalej.

ALE TO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA DLA ZIDIOCIAŁYCH FRUSTRATOW Z TEGO FORUM.

Oni są "mądrzejsi" od akcjonariuszy Herbalife, znaja sie lepiej na żywieniu i medycynie niz facet z Noblem, a efekty zdrowotne innych ludzi to kłamstwo i "wyciąganie pieniędzy od naiwnych".

Koronnym dowodem na "oszustwo" Herbalife jest fakt, że Ignaro bierze pieniądze za swoją pracę w Radzie Naukowej. Powinien pracowac za darmo, wtedy byłby wiarygodny.

I tak dalej.

Szkoda dyskutować z idiotami.
Więcej - nigdy nie wdawaj się w dyskusję z idiotą.
Najpierw cie sprowadzi do swojego poziomu - a potem zabije doświadczeniem.

Proponuję więc nie odpowiadac więcej na te głupkowate wpisy.
Tak będzie najlepiej.
[27.01.2008] 06:54
gielo
Trochę odgrzeję ten wątek. Herbalife jest obecnie oficjalnym sponsorem i dostawcą swoich suplementów dla drużyny L.A Galaxy, w której gra m. inn. David Beckham. Trochę to dziwne, że drużyna na światowym poziomie bierze śmieciowe produkty i odnosi sukcesy nie uważacie ?

Ale jak mówił przedmówca dla niektórych niusy z podwórkowej bramy są bardziej wiarygodne niż, to co mogą zobaczyć na własne oczy.

Tutaj macie, krótki artykuł po Polsku ale jest cała masa po angielsku jak ktoś rozumie, wystarczy poszukać.

http://www.marketingsportowy.pl/index.php?op tion=com_content&task=view&id=229&Itemid=54
[03.02.2008] 16:47
Aquaria
znowu debil podbil topik (07.04.24 21:46):
NIE KUPUJCIE GOWNA O NAZWIE HERBALIFE!!!!!

TO BEZWARTOSCIOWY BADZIEW SLUZACY DO OKRADANIA NAIWNYCH!!!

Tak właśnie na tym 'gównie' jak twierdzisz schudłam 50kg w 8 miesięcy. Grtatuluję słownictwa i kultury. Pozdrawiam.
[03.02.2008] 18:13
Przywracacz realizmu
Aquaria (08.02.03 16:47):
znowu debil podbil topik (07.04.24 21:46):
NIE KUPUJCIE GOWNA O NAZWIE HERBALIFE!!!!!

TO BEZWARTOSCIOWY BADZIEW SLUZACY DO OKRADANIA NAIWNYCH!!!

Tak właśnie na tym \'gównie\' jak twierdzisz schudłam 50kg w 8 miesięcy. Grtatuluję słownictwa i kultury. Pozdrawiam.

po napisaniu tego postu Aquaria podrapal sie po jajach i zaczal marzyc o forsie.
I ze moze wreszcie sprzeda te zalegajace kartony proszku, za ktory zaplacil juz firmie gotowka, a nie schodza.
Za pozno zauwazyl glupek, ze nie jest dystrybutorem, tylko jeleniem najnizszego poziomu, z ktorego wyssano forse pozostawiajac bezwartosciowy proszek.
[03.02.2008] 20:20
Aquaria
Przywracacz realizmu (08.02.03 18:13):
po napisaniu tego postu Aquaria podrapal sie po jajach i zaczal marzyc o forsie.
I ze moze wreszcie sprzeda te zalegajace kartony proszku, za ktory zaplacil juz firmie gotowka, a nie schodza.
Za pozno zauwazyl glupek, ze nie jest dystrybutorem, tylko jeleniem najnizszego poziomu, z ktorego wyssano forse pozostawiajac bezwartosciowy proszek.

http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/d iety/odchudzanie&page=0&range_id=2008-01/du_id/153403

Zapraszam na tę stronę - mój pamiętnik odchudzania łącznie ze zdjęciami. Jestem kobietą! Trochę ogłady.
[04.02.2008] 22:10
herrgot
Aquaria (08.02.03 20:20):
Przywracacz realizmu (08.02.03 18:13):

http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/d iety/odchudzanie&page=0&range_id=2008-01/du_id/153403

Zapraszam na tę stronę - mój pamiętnik odchudzania łącznie ze zdjęciami. Jestem kobietą! Trochę ogłady.

kobieta-jeleniem najnizszego poziomu firmy z kulek sniegu?
komu ty chcesz wmowic dziecko w brzuch ze swoimi nic niewartymi cudami
diety
buuuhahahaha
[26.04.2008] 12:32
Alexsa
Ewellness to tylko strona dystrybutora, ja bylam jej klientka schudlam ponad 15 kg. Jest to konkretna osoba, umie postepowac z osobami ktore maja nadwage. Polecam, bo warto
[27.04.2008] 04:03
gema
Cwaniak zalozyciel Herbalife zmarl majac 40 lat.
Tombak doradza jak zapobiec lysieniu majac glace az do plecow i tandetne tytuly kupione za kilka rubli.
Najlepszy wic, ze do wszystkich bzdur dorzuca sie koncowke -terapia.
(magnetoterapia urynoterapia)
Ja tez robie na tym niezla forse z witaminami niejakiego Dr. Ratha.
Nie zazyjesz - to dreczy cie sumienie, ze zachorujesz, albo masz zatruty organizm. Teraz lataja za mnie szeregowcy i zbieraja forse,
bo mnie nie wolno reklamowac produktow - jest zakaz dla lekarzy.
Rynek jest pojemny na kilka miliardow zlotych. Placebo dobrze ludziom robi i jest tansze, niz lekarz. Tak trzymac! Wszyscy ktorzy nie czytaja Tombaka, nie zazywaja Herbalife, albo witamin doktora Ratha, maja zanieczyszczony toksynami organizm i niedobry metabolizm. Ratujcie sie!
Buuuahahahahahaha
[29.04.2008] 13:21
karcys2412
ja generalnie tez jestem nastawiona negatywnie do różnego rodzaju herbatek na odchudzanie itp. , ale moje koleżanki piją własnie herbatki Vitax i sa zadowolone. twierdzą ze widzą i czuja różnice przed i po zastosowaniu!! karcyska
[17.12.2008] 11:24
Kiniusiak
A mi sie udalo schudnac dzieki produktom Herbalife i jesem zadowolona to tylko zalezy od nas .
Warto sprobowac.
Pozdrawiam
[01.04.2009] 14:27
Dariaa
Witam, ja napsialam do Pani Joanny i jestesm zadowolona schudłam ponad 10 kg w 3 miesiace. Wczesniej mi sie nie udalo zadna dieta schudnac Pozdrawiam i dziekuje
[09.09.2009] 18:46
HumanRacing22
www.zdrowyswiat.pl calivita najlepsza!
[09.09.2009] 22:58
zoko
A ja jakoś nie wierzę w ten cały herbalife. Zresztą z ziołowych specyfików to chyba tylko papieru toaletowego używam (kupuję mola herbal sensitive bo mi faktura i zapach odpowiada). Nawet herbatek ziołowych nie pijam ani się homeopatycznie nie leczę. A na odchudzanie najlepsza jest dieta ŻM
[19.09.2009] 01:55
juz szczupła
zoko (09.09.09 22:58):
A ja jakoś nie wierzę w ten cały herbalife. Zresztą z ziołowych specyfików to chyba tylko papieru toaletowego używam (kupuję mola herbal sensitive bo mi faktura i zapach odpowiada). Nawet herbatek ziołowych nie pijam ani się homeopatycznie nie leczę. A na odchudzanie najlepsza jest dieta ŻM

Jak tak czytam tego typu wypowiedzi to wiem kolego ze niedługo i tak sięgniesz po suplementy...Człowieku czy ty nie widzisz co się dzieje wokół Ciebie? Myślisz te choróbska które dotykają coraz szersze kręgi ludzi wokół mnie to nie dla mnie bo ja jestem zdrowy? Już noworodki rodzą się z zanieczyszczonym organizmem...Matka, która się dobrze odżywia, suplementuje naturalnymi suplementami takimi np. jak Herbalife ma dużo większe szanse by urodzić zdrowe dziecko...a zdrowe dziecko plus prawidłowa dieta, ruch to zdrowy człowiek.

jak myślisz dlaczego coraz więcej ludzi choruje nawet jak stosuje tą Twoja dietę ŻM? ponieważ są niedożywieni jakościowo nawet jak mają 20 kilo nadwagi. Organizm tylko wtedy produkuje tkanke tłuszczową jak nie dostarczamy mu:
1. odpowiedniej dawki ruchu w stosunku do spozywanych kalorii
2. długotrwale nie dostarczamy komórce wszystkich składników odżywczych jakie potrzebuje codziennie.

Tkanka tłuszczowa to magazyn.

Jedz mniej a będziesz szczupły i chory. Ktoś kto nie miał nigdy nadwagi nie zrozumie szczupłego \"inaczej\".

Ja na produktach Herbalife schudłam 10 kilo i 34 cm w obwodach..żadna...powtarzam żadna dieta nie dała mi takich rezultatów i nie była moją ostatnią. Teraz zmieniłam swój sposób odżywiania i styl życia bo nie chce już nigdy powrócić do tego co było. Nie ma diety cud jest odżywianie komórkowe!!
[04.02.2011] 01:56
katia nowa
Asiaa (07.04.26 08:18):
zanim zaczniesz bredzić Wikipedia to nie jest dobre źródło informacji, bynajmniej dla mnie. Po 1 ja Ciebie nie wyzywam, trochę kultury jeszcze nikomu na Internecie nie zrobiło krzywdy!!!!!!!!!!!
Jeżeli nie masz argumentów to nie wyzywaj ludzi. A jak już chcesz to poszukaj sobie o Niteworks i Louisem Ignarro
Nagrody Nobla nie dają byle komu Pozdrawiam serdecznie
I życzę miłego dnia
Ja się tylko zastanawiam dlaczego, jeśli Herbalife jest tak cudowny, jedyny i niezastąpiony, doskonale zbilansowany, nie jest stosowany dla osób z nadwagą lub otyłością, wtym kliniczną, a wręcz przeciwnie zaleca się operacje lub zbilansowana dietę z normalnej żywności, a nie sprasowanej.
[04.02.2011] 01:58
katia nowa
Asiaa (07.04.26 08:18):
zanim zaczniesz bredzić Wikipedia to nie jest dobre źródło informacji, bynajmniej dla mnie. Po 1 ja Ciebie nie wyzywam, trochę kultury jeszcze nikomu na Internecie nie zrobiło krzywdy!!!!!!!!!!!
Jeżeli nie masz argumentów to nie wyzywaj ludzi. A jak już chcesz to poszukaj sobie o Niteworks i Louisem Ignarro
Nagrody Nobla nie dają byle komu Pozdrawiam serdecznie
I życzę miłego dnia
Ja się tylko zastanawiam dlaczego, jeśli Herbalife jest tak cudowny, jedyny i niezastąpiony, doskonale zbilansowany, nie jest stosowany dla osób z nadwagą lub otyłością, wtym kliniczną, a wręcz przeciwnie zaleca się operacje lub zbilansowana dietę z normalnej żywności, a nie sprasowanej.
[05.02.2011] 00:10
katia nowa
TEAM Herbalife (07.03.19 21:24):
<cytat>mlody senior (07.03.18 23:39): Ja tez nie pisze polskimi znakami, ale za to z Hameryki. Bylem troche wyzej w hierarchii Herbalife jako senior manager.
</cytat> Powiem tak, nawet nie chce mi się odpowiadać na ten post, ale coś jednak wyskrobie Dlatego,że owy \\\"młody senior\\\" już na wstępie wali kit, bo nie ma takiego stanowiska w herbalife jak \\\"Senior Manager\\\". A jeżeli myślisz, że nagrodę nobla dają ludziom za piękne oczy i badania na myszach... to sorry ale to było żałosne... Skoro dostał tą nagrodę za \\\"Wpływ tlenków azotu na układ krwionośny CZŁOWIEKA\\\" to logiczne jest,że musiał to jakoś sprawdzić prawda ? A to, że ludzie wyżej postawieni zarabiają na dystrybutorach to jest normalne i nikt tego nie ukrywa Tak działa MLM na całym świecie Dostajesz premie za to,że wyszkoliłeś kolejnego dystrybutora później owy dystrybutor znajdzie kolejnego dystrybutora którego on już wyszkoli, i on dostanie premie lub zysk z hurtu. Logiczne jest to,że trzeba się napracować, aby piąć się wyżej nic za darmo nie ma. Aha widzę,że już ktoś zadał to pytanie, ale zadam je ponownie Skoro owe bezwartościowe proszki nie działają, to dlaczego przeciwko Herbalife nie toczy się i nigdy sięnie toczył żaden proces sądowy ? Dlaczego ludzie chudną i czują się świetnie po nim ? Dlaczego obroty firmy ciągle idą w góre skoro ten jak to nazwaliście \\\"bezwartościowy proszek\\\" nie działa ? Przecież w przeciągu 27 lat istnienia formy ludzie by sie kapnęli, że produkty nie działają i firma by zbankrutowała prawda ? To jest moje zdanie. Ja osobiście jestem zadowolony ze współpracy z firmą Herbalife i nigdy nie zrezygnuję z tego zajęcia Nie dość,że można na tym zarobić sporą kasę to jeszcze można się pożądnie przy tym bawić
Dlaczego ludzie chudną?
A kto by nie schudł, gdyby jedynymi posiłkami w ciągu dnia był koktajl rano i wieczorem oraz obiad, najlepiej lekki, oraz min. 2 litry wody.
Tu nie ma niczego nadzwyczajnego, stosowałam tę dietę i schudłam 14 kg, kto by sie nie stosował do diety za którą zapłacił przeszło 400 zł, gdyż koktajl wystarcza tylko na 20 dni, a nie można dokupić połowy ( jak ją stosowałam nie było jeszcze saszetek ani batoników itp.) "Tajemnicą" jest spożywanie małej ilości kalorii z dużą zawartością białka, które jest ciężej trawione niż inne składniki odżywcze, a jak się trudniej trawi to potrzebuje więcej energii, a jak organizmowi dostarcza się jej mało to czerpie ją z sadełka. OT I CAŁA TAJEMNICA. Po drugiej ciąży znów przytyłam, ale nie było mnie już stać na Herbalife i zaczęłam poprostu pić kefiry, jeść jogurt naturalny ( WŁASNEJ ROBOTY) z otrębami, jadłam dużo ryb, chudej wołowiny i warzyw z własnego ogródka- CZUŁAM I CZUJĘ SIE ŚWIETNIE, wyniki mam w normie,A PRZEDE WSZYSTKIM NIE CHODZĘ GŁODNA!!!
Nie wiem, czy jest ktoś taki jak "senior menager", ale jest napewno supervisor, i znam takich, którzy brali pożyczki, aby zrobić odpowiedni obrót na tego nadzorce- kierownika, a później mieli problem z upłynnieniem towaru- ot cały biznes.
[22.08.2012] 15:48
drumavlaro1976
potwierdzam to -
[05.09.2012] 13:33
metzcunnasim1987
- http://tabletkiodchudzajace.waw.pl
[28.09.2012] 20:27
diehardperra1976
bardzo dobrze napisane -

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat