o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

metoda żenni

[01.11.2006] 23:24
synek 24
czy ktoś korzystał z metody Żenni w leczeniu nadczynności tarczycy?
[02.11.2006] 11:44
ania30x

[10.11.2006] 01:38
bazyley
Ja wiem o Wiktorze Zenni wszystko.
Ostatnio kupil sobie "doktorat" na Colombo Univ. na Sri Lance
i pewnie niedlugo dokupi sobie tytul profesora divinologii.
I Ty mozesz zostac doktorem i profesorem, takim, jak masazysta
Zenni, lub odlewnik brazu Kazimierz Piotrowicz.
Ceny sa przystepne.
A tytul "doctor of naturopathy" jest prawie nie do odroznienia od tytulu lekarza. Jest w Kanadzie taki "College of Naturopathy",
cokolwiek ten pseudonaukowy termin mialby oznaczac.
Tym ostatnim swieca w oczy macherzy od firmy Akuna, sprzedajacy
"lek na wszystko" o nazwie Alveo.
Podobnie szajka od vilcacory wylansowala "Profesora Fernandeza",
ktory byl kiedys w armii peruwianskiej sanitariuszem.

I tak bez konca.

Zastanawiam sie ile firma Akuna zaplacila Relidze za mozliwosc
zamieszczania jego przepitego pyska na nic nie wartych "leczacych
srodkach spozywczych".
Moze by tak zapytac oficjalnie przez strone sejmowa....
[23.11.2006] 10:39
Zennin
A to chyba jest nielegalne polugiwac sie tytulami naukowymi,
jesli sa kupione.
Ludzie naiwni we wszystko uwierza.
[04.06.2012] 11:52
universumed
Zennin (06.11.23 10:39):
A to chyba jest nielegalne polugiwac sie tytulami naukowymi,
jesli sa kupione.
Ludzie naiwni we wszystko uwierza.

Jeden z filozofów powiedział :"Wiem że nic nie wiem" , jeżeli ktoś pisze, że wie wszystko tzn. że nie wie nic.Znam dr Żenni osobiście , jego metoda pomogła mi w leczeniu jak i odzyskaniu wiary że będę mogła żyć spokojnie nie bojąc się każdego dnia,każdej,godziny i minuty.Nie interesuje mnie jego tytuł naukowy, ale wyniki jego metody.Alva Edison miał tylko trzy lata szkoły, a jego żarówka funkcjonuje do dziś.
[21.02.2020] 16:20
[11.06.2013] 07:40
Agapit
Zainteresowała mnie ta metoda i mam zamiar z nie skorzystać.Śmieszą mnie wypowiedzi małoskowych ludzi,którzy bojąc się wszystkiego nie otwierają się na możność poznania swoich horyzontów,a przez to uważają,że postawa negatywna daje im prestiż.Lekarze,którzy łączą naukę medyczną z nauką poznania natury człowieka mają lepsze wyniki w leczeniu niż tacy,którzy zatrzymali się w miejscu czerpią zyski z firm farmakologicznych i fundują tylko chemie.
[03.11.2013] 14:45
Paweł Rolicz
Czy elektrony w aparacie Żenni przepływają przez święconą wodę nabierając dzięki temu wszechstronnie uzdrawiającej mocy? Nauka zna różne wspaniałe odkrycia, np. 1,5=2 lub obalenie zasady sprzeczności Arystotelesa opisane na mojej stroniewww.rolicz.allalla.com.
[13.10.2016] 14:08
Aga2016  Piaseczno@tlen.pl
Paweł Rolicz (13.11.2013.03 14:45):
Czy elektrony w aparacie Żenni przepływają przez święconą wodę nabierając dzięki temu wszechstronnie uzdrawiającej mocy? Nauka zna różne wspaniałe odkrycia, np. 1,5=2 lub obalenie zasady sprzeczności Arystotelesa opisane na mojej stroniewww.rolicz.allalla.com.

chciałam napisać o tym jak w moim życiu wyglądał temat elektrostymulacji ale jako spam potraktowano adres mojego artykułu
[13.10.2016] 14:12
Aga2016  Piaseczno@tlen.pl
Dla zainteresowanych o efektach elektrostymulacji nie tylko metodą zenni.
lavazzaamodomiopl(kropka)blogspot(kropka)com
[24.10.2017] 10:37
Fizjoterapeuta
Paweł Rolicz (13.11.2013.03 14:45):

Metoda Zenni wydaje sie dzialac na wszystko, jednak to dzialanie przeplywu pradu przez nasz organizm dziala stymulujaco na przemiane materii w komorkach. Powoduje zwiekszenie ukrwienia, wiecej krwi - wieksza przemiana materii - szybsze leczenie ustroju. Prawie cala fizjoterapia dziala w ten posob. Polaczenie pradow bernarda i galwanicznych powoduje pobudzenie gruczolow wydzielniczych i stymulacje.
[07.03.2019] 16:18
Monika123Qwaw
Witam jak dla mnie bardzo fajna. jak ktoś poszukuje salonu polecam https://beauty-room.pl/elektrostymulacja-zen ni
[07.03.2019] 19:28
No ale
za reklamy się płaci, a nie umieszcza się je gdzie się komu podoba.
[15.12.2019] 20:01
Dariusz ze Zgorzelca
Moja wnuczka Wiktoria z Łagowa k/Zgorzelca jest żywym przykładem że ta metoda jest jedyną bezinwazyjną w leczeniu guzków tarczycy. Lekarze nawet z renomowonach klinik namawiali do operacji usunięcia guzików. Kilka wizyt u dr. Źenni we Wrocławiu i kilka zabiegów zupełnie usunęło guzki. A były nie małe. Mój tel. 515 496 801.
[16.12.2019] 11:27
naprawdę żenni?
Turlaj dropsa non profit. Nie będzie nabijania kabzy.

» Odpowiedz na ten temat