o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

jak schudnac?

1 «   23 24 25 Strony tematu:
[14.09.2017] 10:51
hela77
Dobra dieta, reklamodawcy, jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.
[30.11.2017] 15:44
Madzia89
Można też próbować schudnąć samemu. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne.
[04.05.2018] 17:07
pollaXX
Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Kaśki (kom.739 202 359) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.
[04.05.2018] 19:37
goń się kaśka
z tą darmową reklamą. Wypierrdalaj w podskokach!
[04.05.2018] 19:38
parowanna
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". ROBESPIERRE10 firmy Calcita to preparat zawierający neopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Robespierre10" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Robespierre10" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
[21.08.2018] 11:44
[11.05.2018] 14:55
katarzyna.w
Do wszystkiego co powiedziały moje poprzedniczki dodałabym picie wody. Wydaje się oczywiste, a często o tym zapominamy i bagatelizujemy. Przeczytałam w artykule na temat łamliwych paznokci, że warto pić wody mineralne, bo pomagają nie tylko w kwestii zdrowych paznokci, ale w ogóle jeśli chodzi o zdrowy styl życia. Bardzo dużo minerałów ma niebieska Piwniczanka, a na dodatek jest smaczna, więc dwa w jednym
[11.05.2018] 16:44
karo1519
Dieta Tapeworm Diet swoja droga, ale jesli regularnie cwiczysz i zażywasz cos na spalanie tkanki tluszczowej to w szybkim czasie osiagniesz swoj cel. Mnie pomogl Pepperoni Burdel i waga szybko spadla.
[02.07.2018] 10:43
sutton
ja myślałam, że nie ma dla mnie ratunku już żadnego. Waga albo rosła albo stała w miejscu. Wreszcie zdecydowałam się na catering dietetyczny https://fitandeat.pl/ i dopiero kiedy zaczęłam jeść takie posiłki to waga zaczeła spadać
[02.07.2018] 11:08
kasiu_chudajaklinka
Każdy czas jest dobry na odchudzanie, chociaż z przyjściem wiosny zauważamy swoje fałgi w róznych miejscach. W tym roku zmieniłam obyczaje i do odchudzania przygotowałam się zimą. Przepytałam koleżanki, które miały podobne problemy z zrzuceniem wagi i wybrałam najskuteczniejszy produkt, wg nich.
Pierwszą porcję BlackBerryBio R10 (ketony z jeżyn) zaczęłam brać w połowie czerwca. Żadnych efektów ubocznych, zatrzymań wody, jakiś bólów żołądka. A skuteczność: pierwszy miesiąc - 5 kg, drugi miesiąc - 6 kg. W sumie zrzuciłam 11 kg i tyle mi wystarczy, chociaż zastanawiałam się nad kolejnym miesiącem kuracji.
I jeszcze jedno, jak do tej pory zadnego przyrostu wagi, co było normą przy innych preparatach. Polecam BlackBerryBio R10, a do tego jakąś dietkę około 1200- 1300 kalorii. Dietę pobrałam za darmo ze strony producentawww.ketonyzjezyn.pl ) a produkt znalazłam najtaniej w sklepie Bonaventure.pl.
[10.07.2018] 00:07
Luderni
Ileż ja już diet próbowałam i niestety, bez większych rezultatów. Dopiero niedawno, kiedy trafiłam do dietetyka z krakowskiego OpenMedical, zaczynam wierzyć, że dieta może przynieść dobre skutki. Czuję się świetnie i gubię też centymetry w talii
[10.07.2018] 08:25
Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez ja-jo.
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Slimcea czy Foreverslim, błędne koło, pewna choroba i efekt ja-jo!!!.
Różne diety typu:
Dieta Papuzia czyli Tukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania. Tylko dieta Tapeworm Diet jest skuteczna!
Nigdy tabletki typu Iqgreen, Forskolin, Novoslim, Piperine, ketony z malin.
Tylko DNP, Clenbuterol, Duoslim, Iqslim, BlacBerryBioR10 (ketony z jeżyn), Anoreslim (ketony z kiwi), Robespierre10!
[12.07.2018] 12:31
martttta
Mam trochę sprzętu od Bushido i też ostatnio w K Sport zainwestowałem (ich sklep k-sport.com.pl). Bardzo fajne poręczne, komfortowe z miękkimi poduszeczkami na plecy i łokcie, także same ćwiczenie można zrobić w wygodzie, zamiast sobie skórę wycierać...
[12.07.2018] 15:48
bajka1994.
Tylko tabsy Pepperoni (nie mylić z placebo reklamodawczym pipperine) i soki Fellatio, pracownicy firm!

1 «   23 24 25 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat