o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Pogrzeb po polsku

1 2 3 4 Strony tematu:
[22.01.2019] 12:52
omatis
Dobry zakład pogrzebowy dopilnuje wszelkich formalności i zapewni tradycyjny Polski pogrzeb. Jeżeli mieszkacie w województwie dolnośląskim to skontaktujcie się zwww.augstra.pl Na nich można w pełni polegać.
[01.02.2019] 12:58
nartmik
Ja również korzystałem z usług wcześniej tutaj wspomnianego zakładu pogrzebowegowww.pogrzeby-dudek.pl i mogę wam powiedzieć że warto się z nimi skontaktować. Pracują tam osoby świetnie przygotowane do przeprowadzania ceremonii pogrzebowych.
[20.05.2019] 17:04
romualld44
U nas było standardowo dość.. Skorzystaliśmy z pomocy firmy pogrzebowej http://gloria-wloclawek.pl . Wszystko formalności i kwestie związane z pogrzebem - załatwione sprawnie . Później skromna stypa i to w sumie tyle. Niektórzy chyba zapominają, że pogrzeb to nie wesele.
[19.07.2019] 12:16
fortner
Polacy zawsze dają duże wieńce kwiatowe na pogrzebach. Nie jest to spotykane w każdym kraju. Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą,która przygotowuje kompozycje kwiatowe na pogrzeby to polecam wam http://kremacje-lodz.pl/ Na nich można w pełni polegać.
[06.08.2019] 13:13
lambili
Warto rozejrzeć się za jak najlepszym zakładem pogrzebowym, który potrafi przygotować profesjonalną i tradycyjną ceremonię pogrzebową. Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Wrocławia to polecam wam skontaktować się zwww.pogrzeboweuslugi.pl Sam korzystałem z ich usług w zeszłym roku i wiem że podchodzą do wykonywanej pracy bardzo profesjonalnie.
[17.08.2019] 15:58
[07.08.2019] 09:48
yortal
Znalezienie dobrego zakładu pogrzebowego, który wszystkim się zajmie jest ważne. Jeżeli mieszkacie na terenie Katowic i rozglądacie się za odpowiednią firmą to polecam wamwww.pogrzebyzorza.pl Na nich można w pełni polegać.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat