o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam...
 » Odpowiedz na ten temat

czaty

[14.09.2006] 23:02
czat
szukam zagranicznych czatów typu onet . czateria ITP zna ktoś ?

   (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.07.2007] 22:44
Detektyw2003
Komunikator to raz a dwa to czat . Niby to samo ale rożni się bardzo. Zazwyczaj czaty kojarzą wie wam z Interia Onetem (kamerzysta). Wielu z was nie widziało na oczy czatu lub komunikatora o nazwie PalTalk.Na Skype da się rozmawiać w kilka osób. Co byście powiedzieli gdyby w rozmowie brało udział 30 osób.Zasada polega na tym ze jeden mówi reszta bandy słucha . Słuchać może nawet sto i więcej osób. Do tego programu nie trzeba mieć super łącza. Na czacie Paltak są pokoje (room) bo tak się nazywa kanały w których jesteśmy. Dzielą się na erotyczne muzyczne religijne i dyskusyjne. Na innych czatach zazwyczaj jest mocna cenzura . Na paltaku są pokoje bez cenzury tym więcej Qrew i członów komuś poślemy tym większa frekwencja.Nie będę wam dużo opowiadał trzeba zainstalować i samemu zobaczyć jak to wygląda
http://www.youtube.com/v/V7GS0t2SNpY
http://www.youtube.com/v/M1tNL4rvQyU
kto chce od razu ściągnąć ten program czatu-komunikatora to z tej stronki http://www.paltalk.com/en/start_chatting.sht ml Z tej strony sciagniesz program PalTalk Jeśli uważacie że nie warto instalować tego czatu to podajcie nazwę lepszego czatu głosowego.
To jest jedyny czat głosowy . Nie znam innego. Fakt że na tym czacie przebywają ludzie dorośli ale zachowują się jak dzieci. Te linki które są na youtube jest trochę skompresowany głos i obraz . Podałem żeby było widać mniej więcej jak to wygląda.
Byłem na Interii byłem na WP byłem na Onecie,
Jeszcze raz powtórzę jeśli znacie lepszy czat głosowy polski to podajcie nazwę . Nie mylcie czatu z komunikatorem. Na Tlenie też są czaty ale wyglądają jak „ flaki w oleju”.
Pytam o Czaty takie jak czaty naTlenie onecie wp interia czateria itp…. http://pl.youtube.com/dedektyw2003

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [10880281]
[10.09.2007] 19:03
paltalk czat
Wytłumaczyłem Reklamy w ostatnim akapicie. Większość komunikatorów ma baner począwszy od Gadu-gadu a na Yohoo zakończywszy. Baner to jest mała przeszkoda. Jeśli uważasz że jest to nudne to podaj ciekawszy czat niż ten co podałem. Prawda jest taka że nic nie wymyślisz. Kilka lat temu Yahoo był komunikatorem który miał dobry moduł czatów głosowych. ( nie ma już dzikich pokojów publicznych . z Yahoo większość przeszła na paltalk.) Taki czaty głosowe są nie tylko na paltaku ale on jest najbardziej znany. Np. Inspeak on podobnie działa jak paltalk. Napisałem ten post z dwóch powodów 1) że nie ma tego na polskich komunikatorach 2) Dość ciekawe rozwiązanie ponieważ komunikatory służą bardziej w zamkniętej grupie rodzina przyjaciele a czaty służą bardziej otwartej grupie. Kilka postów które zrobiłem było sprostowaniem tego co jest od 10 lat powielane nie prawdziwe informacje. Polacy mają dobre komunikatory i myślę jak im się podsunie pomysł to chętnie wykorzystają taki moduł czatu głosowego
Teraz nudne to zrobiło się wszystko. Kilka lat wcześniej to było oblężenie na kawiarenki internetowe i ludzie wchodzili na irc-a na czaty ale i nie tylko . Dzisiaj jest kryzys na takie rzeczy . Nawet takie fora blogi strony internetowe oglądalność mają minimalną. Popularność mają torenty i rozebrane panienki nic już nie bawi na necie.
Odnośnie obrazków i gifów na czatach to ja jestem tego przeciwnikiem. Takie obrazki są dobre dla dzieci. Dawno byłem na WP i widziałem jak ciągle leciały obrazki kiełbasy. Mnie one nie bawiły.
Sam osobiście robiłem te linki na YouTube . Pierwsze zrobiłem w złej rozdzielczości. Emitony to ja wyłączam ale one są również . Zawodowcy i profesjonaliści nie potrzebują komiksu. Dawno z tego wyrosłem.
Chciałem ci zrobić przyjemność i nagrać ten program ale bardzo dziecinny i zrobiłem tylko fotke i postanowiłem to szybko odinstalować.Nie da się porównywać rysunków do Webcamery. Głosu ludzkiego do jakiegoś Gifu. Kiedyś zrozumiesz zę z komiksów się wyrata tak jak wyrasta się ze stawiania babek z pisku

http://paltalkowo.blogspot.com/
http://pl.youtube.com/profile_favorites?user =dedektyw2003

   (Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11232060]

 » Odpowiedz na ten temat