o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Chinka do łóżka

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[12.09.2006] 17:04
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Niektóre Chinki, jak dwudziestodziewięcioletnia Mei twierdzą po prostu, że biali faceci są lepsi w łóżku i bardziej romantyczni.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=7366 --
Redakcja o2.pl
[12.09.2006] 19:42
Szybka i konkretna
Dziewczyny,macie jakieś doświadczenia z chińczykami? Pójdź,gościu,w moje progi,otwarte Ci wrota...
[12.09.2006] 20:25
HERONA
ja kiedys pracowałam z chinczykami i musze przyznac ze to bardzo mili i pracowici ludzie. A chinki to samo - jeszcze takie zabawne.
Wiec wywarli na mnie pozytywne wrazenie i nie umiem nic złego na ich temat napisac. "Wiedzieć, że wiemy, co wiemy, i że nie wiemy tego czego nie wiemy - oto prawdziwa wiedza."
[12.09.2006] 22:03
GHunter
Dziwić się że chinki twierdzą że biali są lepsi w łóżku, skoro średnia długość penisa chińczyka to 7 cm

Co kto lubi... byle się nie rozlazło po kraju... Rozmowy z Dziećmi PoKeMoNaMi, PoKeMoNy z pamiętników Bravo, Blachary z Fotki, amatorskie dotąd nie publikowane filmy i wiele więcej! To wszystko tylko w serwisie PoKeWaRs!

www.ghunter.info ZAPRASZA!

Doładowanie komórczaka za free? Niemożliwe? A jednak! 2 zł dostajesz już na starcie!!

https://www.blue.pl/echoBanner?idAgent=Mzk5M A==&idBanner=Nw==

Sprawdź

[13.09.2006] 00:18
osek
ghunter a skad ty wiesz jaka dlugoscia dysponuja chinczycy ?? Podejrzane chlopcze podejrzane..... Widocznie nie wszyscy europejscy faceci jezdza do chin na chinki .
[19.06.2019] 05:31
[13.09.2006] 00:36
hrhrhr
osek
sudanczycy maja ponoc ~21/22 cm
i wcale nie trzeba odstawiac gax-sex tripu sladami stasia i kalego zeby to wiedziec ;x
[13.09.2006] 00:41
ILJ
ja tylko takich bialych to bym za**** nigdy bym sie nie wazyl urazic, skrzywdzic zadnej chinki japonki czy koreanki na szczescie mam z nimi dobry kontakt widuje sie z nimi co ktorys dzien, i ciesze sie z takeij znajomosci, a takich grubych pe***** zasra**** biznesmenow wrzucilbym do pary dla gejow tak zeby zostali tam przeorani przez kazdego, grube swinie siedza i pierdza w stolek codziennie kiedy to inni charuja na tych pasozytow! wstyd biali ludzie powinni sie wstydzic jakkolwiek tylko wspolczuc takim naiwnym chinkom! a bialych wystrzelac!
[13.09.2006] 00:43
ILJ
ILJ (06.09.13 00:41):
ja tylko takich bialych to bym za**** nigdy bym sie nie wazyl urazic, skrzywdzic zadnej chinki japonki czy koreanki na szczescie mam z nimi dobry kontakt widuje sie z nimi co ktorys dzien, i ciesze sie z takeij znajomosci, a takich grubych pe***** zasra**** biznesmenow wrzucilbym do pary dla gejow tak zeby zostali tam przeorani przez kazdego, grube swinie siedza i pierdza w stolek codziennie kiedy to inni charuja na tych pasozytow! wstyd biali ludzie powinni sie wstydzic jakkolwiek tylko wspolczuc takim naiwnym chinkom! a bialych wystrzelac!

dla pary (chcialem ujac = do baru) heh coz pozna pora mozg wysiada
[13.09.2006] 01:07
asasasasasasaspl
Azjatki są piękne i seksi to fakt
[13.09.2006] 01:45
webster hall
Ten artykul ma w sobie duzo prawdy .. ja mieszkam w NY , bylem ostatnio na imprezie w klubie gdzie duzo chinek tajek japonek bylo i zeby ktoras poderwac to naprawde nie bylo zadnego problemu ;] w sumie to nigdy nie bylo problemow ale one po prostu same ci sie pchaja do lozka ;] a jakie zgrabniutkie .. mmm extra
[13.09.2006] 04:22
Bartłomiej Magierowski
Warto jeszcze wspomnieć o pewnym profesorze z Szanghaju. Gość z Anglii, wykładowca. Jakiś czas temu zrobiło się głośno o jego blogu. Chwalił się w nim, ile Chinek zaliczył, opisywał szczegółowo swoje przygody. O blogu zrobiło się głośno i Chińczycy rozpracowali dokładnie o kogo chodzi, na jakim uniwersytecie i założyli stronę z komentarzami na jego temat. Chińczycy ostro mu się tam odgrażają. Możliwe, że gość już wyjechał z Chin, jego kariera seks-profesora zakończona. Głupota ludzka i męska duma aż zadziwiają. ________________________
Bartłomiej Magierowski
www.foto.xip.pl - prawdziwe Chiny XXI wieku
www.photopassion.foto.xip.pl - Photo Passion
[13.09.2006] 06:34
Dvarhk Oldrin
A ja na przykła lubię kobiety włąśnie o azjackim typie urody.... * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Skuteczne metody podrywania! Zobacz
www.podrywanie.xt.pl
[13.09.2006] 07:38
taipei
Mieszkam na codzien w Taipei na Taiwanie juz od 2 lat i musze poiewdziec ze jest duzo prawdy w tym artykule. Jako bialy, nie za brzydko wygladajacy facet mozesz miec tutaj okolo 90% dziewczyn z lokalu do ktorego sie udajesz. I wiekszosc facetow to wykorzystuje, nawet ci ktorzy przyjezdzaja tutaj, a w domu maja szczesliwe zwiazki. Na poczatku mowia "nie, cos ty.." a pozniej widzac jak latwo to przychodzi, widzac ze sa pozadani przez mlode, zgrabne i bardzo piekne dziewczyny, poprostu ulegaja. To poprostu instynkt zwierzecy faceto, zpotegowany pewna iloscia alkoholu i 98% facetow ulega. Jest to prawda, widze to czesto na wlasne oczy. Szczegolnie dlatego ze chinki to prototyp kobiety ktorej kazdy facet szuka: Piekne, seksowne, zgrabne, i maja jeszcze ta kobiecosc w sobie, tego czego wiekszosci europejek lub amerykanek brakuje.
[13.09.2006] 08:00
Romeo27
Ohohoho!!! W następne wakacje jade do Chin.. ALE BEDZIE JAZDA!!!!
Już sie nie mogę doczekać... TECHNO JAZDA!!!!
[13.09.2006] 08:07
Doświadczony
O ile cię idioto stać na taką podróż. Hotele w dużych miastach Chin są droższe niż w Polsce, przelot 3000 PLN. A felieton powstał po to, żeby ludziom uświadomić ten problem, a nie kogoś nakręcać na seks z Chinką. Żal mi cię palancie.
[13.09.2006] 08:17
Elka.M
Szkoda, że biali - to tacy prostacy. Wstdzę, się za takich dupków. Wiadomo, że azajtki to oryginalne, często piękne, zgrabne kobiety, o subtelnym, miłym sposobie bycia. Oczywiście pseudobiznesmeni muszą to wykorzystywać i zachowywać się, jak stado obleśnych samców. Polka narobiłaby z dziką saytsfakcją takiemu tyle kwasu, żeby został bezdomny ! Mam nadzieję, że są też tacy, kórzy rzeczywiście potrafią kochać - nie tylko udawać. Chinki, Japonki, Tajki - nie dajcie się !!!
[13.09.2006] 08:18
Myjka
To zjawisko jest popularne nie tylko w Chinach. Zdarzyło mi się być w zesłym roku w Kenii. To, co zobaczyłam przyprawiło mnie o niemal bulwersację. Piękne, młode (można by rzec dziewczynki, 16 latki) prowadzające się z brzuchatyki Niemcami, obwieszonymi złotem w kierunku na zmianę plaży i hoteli. Nawet jeden dzień dla tych dziewczyn w towarzystwie białego oblecha, był niczym wybawienie- nadzieja na lepsze życie i być może podróż do Europy. Boże... Do czego bieda i ustrój może doprowadzić człowieka...
[13.09.2006] 08:33
wera24
Chinki do łóżka? To śmieszne, jakby w Polsce mało było dziewczyn, które spotykają sie ze starymi oblechami...?Właściwie każdy stary, Polski oblech ma młodą śliczną Polkę. I temu nikt się nie dziwi.
Niestety ciężko spotkać uczciwego faceta... Nie ma juz żadnych wartośći. Małżeństwo to już zwykły układ, który zrywa sie bez problemu. Na każdym kroku można spotkać białego, bogatego gnojka, któremu wydaje się, że dzięki swojej kasie i pozycji jest Bogiem.
[13.09.2006] 08:44
giennio
Myjka (06.09.13 08:18):
To zjawisko jest popularne nie tylko w Chinach. Zdarzyło mi się być w zesłym roku w Kenii. To, co zobaczyłam przyprawiło mnie o niemal bulwersację. Piękne, młode (można by rzec dziewczynki, 16 latki) prowadzające się z brzuchatyki Niemcami, obwieszonymi złotem w kierunku na zmianę plaży i hoteli. Nawet jeden dzień dla tych dziewczyn w towarzystwie białego oblecha, był niczym wybawienie- nadzieja na lepsze życie i być może podróż do Europy. Boże... Do czego bieda i ustrój może doprowadzić człowieka...

Przeczytaj jeszcze raz artykul. Te chinki nie ida za pieniadze do lozka. Sa wyksztalcone, czesto niezalezne i chca tylko poznac kogos egzotycznego dla nich.
A co do "bialych brzuchatych oblechow" - ofiary systemu i kobiet. W zachodnim swiecie wizerunek dobrego meza to dobra praca, zarobek, dom, samochod, wiele kobiet to od swoich mezy wymaga. Zeby to zagwarantowac trzeba harowac bo 12-14 godzin, czesto w weekendy. Nie ma tam miejsca na to aby dbac o swoja figure, nie ma miejca na romantyzm w zwiazku. Po pewnym czasie kobiety wystepuja o rozwod bo ich maz nie jest juz takim jakim kiedzs byl a oni pacuja po to aby placic alimenty na nia i na dzieci. Nie dziwie sie im ze jezdza do takich krajow jak Chiny lub Kenia by tam doswiadczyc tego czego w domu ne dostaja.
[13.09.2006] 09:01
wera24
giennio (06.09.13 08:44):
Myjka (06.09.13 08:18):

Przeczytaj jeszcze raz artykul. Te chinki nie ida za pieniadze do lozka. Sa wyksztalcone, czesto niezalezne i chca tylko poznac kogos egzotycznego dla nich.
A co do \"bialych brzuchatych oblechow\" - ofiary systemu i kobiet. W zachodnim swiecie wizerunek dobrego meza to dobra praca, zarobek, dom, samochod, wiele kobiet to od swoich mezy wymaga. Zeby to zagwarantowac trzeba harowac bo 12-14 godzin, czesto w weekendy. Nie ma tam miejsca na to aby dbac o swoja figure, nie ma miejca na romantyzm w zwiazku. Po pewnym czasie kobiety wystepuja o rozwod bo ich maz nie jest juz takim jakim kiedzs byl a oni pacuja po to aby placic alimenty na nia i na dzieci. Nie dziwie sie im ze jezdza do takich krajow jak Chiny lub Kenia by tam doswiadczyc tego czego w domu ne dostaja.

Nie pisalam, ze ida za pieniadze...wiekszosc mlodych Polek tez nie szuka kasy raczej pozornego bezpeczenstwa,kogos blsikiego, tez sa niezalezne. Jak mozna sie "doswiadczac" czyims kosztem...!?Kto kaze facetowi, pracowac tyle godzin? Zadna kobieta nie powinna byc zalezna od mezczyzny, wlasnie wtedy rodza sie tacy "dobrzy " harujacy faceci i kobiety czekajace calymi dniami na swoich zaharowanych mezow, ktorzy bez problemu znajduja czas na doswiadczanie sie z Chinkami, a nie dla rodzin! Niestety maja wszystko przede wszystkim poglad, ze moga miec kazdego i bezkarnie sie "doswiadczac", bo im sie udalo tylko co - wielki brzuch i samouwielbienie....
[13.09.2006] 09:22
giennio
[13.09.2006] 09:31
eloslimak  tomek_klimek86@tlen.pl
[13.09.2006] 09:33
wera24
giennio (06.09.13 09:22):

Nie pisalam, ze ida za pieniadze...wiekszosc mlodych Polek tez nie szuka kasy raczej pozornego bezpeczenstwa,kogos blsikiego, tez sa niezalezne. Jak mozna sie \\\"doswiadczac\\\" czyims kosztem...!?KTO KAZE facetowi, pracowac tyle godzin? Zadna kobieta NIE POWINNA byc zalezna od mezczyzny, wlasnie wtedy rodza sie tacy \\\"dobrzy \\\" harujacy faceci i kobiety czekajace calymi dniami na swoich zaharowanych mezow, ktorzy bez problemu znajduja czas na doswiadczanie sie z Chinkami, a nie dla rodzin! Niestety maja wszystko przede wszystkim poglad, ze moga miec kazdego i bezkarnie sie \\\"doswiadczac\\\", bo im sie udalo tylko co - wielki brzuch i samouwielbienie....
[13.09.2006] 09:51
A powiedzcie jak to jest: dlaczego chlopak moze sie szczycic, ze przelecial tyle lub tyle dziewczyn i nikt jakos mu nic nie mowi, a kobieta bedzie w podobnej sytuacji nazaywana dziwka?... "To nie złudzenia - to chora rzeczywistość znów przesyła pozdrowienia..."
[13.09.2006] 09:52
R.CH.
Skur....stwem jest tez z pewnoscia wykorzystywanie naiwnych Chinek ( nie wszystkie sa tak po prostu nastawione na seks)A jesli chodzi o normalny na calym swiecie proceder seksclubbingu, to o co tyle rabanu? Seks po prostu jest przyjemny i nie ma sie czemu dziwic ze faceci chetnie spia z pieknymi Chinkami! A Chinki sa naprawde piekne i fascynujace. Przykro sie jedynie robi jesli to sa zdrady malzenskie, no ale to wiadomo ze jest problemem.
[13.09.2006] 09:56
obser_vator
wera24 (06.09.13 09:33):
Od kiedy wyglad jest wartoscia czlowieka, chyba tylko dla pustych karierowiczow.

Od zawsze dla jakichś 90% młodych facetów. Dla 90% młodych dziewczyn wartością odpowiadającą \"cechą\" człowieka jest grubość jego portfela. Taka jest prawda Pozdrawiam.
[13.09.2006] 09:57
hitomi3
Uważam coś takiego za głupotę... Co niby Chinki uważa się za prostytutki, że można je do woli wykorzystywać?? O sorry, to, że wiele dziewcząt z Chin kończy na ulicy nie znaczy, że każda jest dziwką... Zresztą nie można zabawiać się kosztem niewinnej istoty... To naprawdę wstrętne!!
[13.09.2006] 09:58
obser_vator
eloslimak (06.09.13 09:51):
A powiedzcie jak to jest: dlaczego chlopak moze sie szczycic, ze przelecial tyle lub tyle dziewczyn i nikt jakos mu nic nie mowi, a kobieta bedzie w podobnej sytuacji nazaywana dziwka?...

Bo samiec został tak stworzony że chce zaliczać jak najwięcej samic (reprodukcja genów), natomiast samica chce bezpiecznie wychować potomstwo.
[13.09.2006] 10:01
obser_vator (06.09.13 09:58):
A powiedzcie jak to jest: dlaczego chlopak moze sie szczycic, ze przelecial tyle lub tyle dziewczyn i nikt jakos mu nic nie mowi, a kobieta bedzie w podobnej sytuacji nazaywana dziwka?...

Bo samiec został tak stworzony że chce zaliczać jak najwięcej samic (reprodukcja genów), natomiast samica chce bezpiecznie wychować potomstwo.

...potomstwo jednego jedynego samca. "To nie złudzenia - to chora rzeczywistość znów przesyła pozdrowienia..."
[13.09.2006] 10:05
obser_vator
eloslimak (06.09.13 10:01):
obser_vator (06.09.13 09:58):

...potomstwo jednego jedynego samca.

Teoretycznie samica jest gotowa do reprodukcji co roku, prawda? To że nie ma dzieci zawsze "kiedy może" to już tylko zasługa (wina?) naszego społeczeństwa i kultury. U zwierząt wygląda to przecież zupełnie inaczej - a my jesteśmy zwierzętami. Ale odchodzimy od tematu
[13.09.2006] 10:06
polikarp1980
To kwestia matematyki- jak masz ponad miliard potencjalnych kochanek to nie ma bolca coś napewno trafisz

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat