o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie wyjechać w kraju w październiku i listopadzie??

1 «   6 7 8 9 Strony tematu:
[20.01.2017] 09:49
pablovv
W Namibii działa biuro turystyczne, wpisane do rejestru, mam na myśli Wild Wind Safaris. Zabrałem się z nimi do RPA i nie żałuję. Było niesamowicie. Zwłaszcza park Krugera i możliwość obserwowania dzikich zwierząt z najbliższej odległości zrobiło na mnie ogromne wrażenie.
[20.02.2017] 14:41
kubarrr
Byliśmy rok temu na zielonej szkole przy jeziorze Powidzkim w ośrodku Bogdanka ( http://osrodek-bogdanka.pl ). Warto tutaj popytać o nocleg. Warunki do organizacji takich większych grupowych wyjazdów pierwsza klasa. Na miejscu wypożyczalnia sprzętu pływającego, gdzie największą popularnością akurat w naszej grupie cieszyły się kajaki. Była też możliwość zwiedzania lotniska czy lokalnej ścieżki ekologicznej z przewodnikiem. Młodzież w tym roku znowu chce jechać w to samo miejsce, także widać że nie tylko mi się podobało.
[26.02.2017] 20:21
weronczi
ja w październiku byłam w Portugalii, zarezerwowałam sobie ładny apartament na bookaparcie i było bardzo miło a pogoda była przyjemna
[27.02.2017] 09:30
Jol-ka835
W zasadzie bez względu na porę roku polecam udać się na wspaniały wypoczynek do małopolski, a konkretnie www.DworSierakow.pl gdzie mieliśmy okazję spędzić romantyczny weekend, polecam wszystkim, bardzo fajna i spokojna okolica,a do tego pyszne jedzenie.
[28.02.2017] 09:57
Igab
O każdej porze roku można się wybrać do Nosalowego Dworu w Zakopanem. Hotel jest tak przytulny że w szaro burą pogodę nie trzeba z niego nawet wychodzić. Można skorzystać ze strefy spa & wellness i po basenie i masażach zjeść coś pysznego.
[14.10.2019] 20:33
[27.03.2018] 12:08
reniker
W centralnej Polsce znajduje się Uniejów, który oferuje uzdrowisko z Wodami termalnymi. Możecie tam wynająć domkiwww.domkiwuniejowie.pl i spędzić urlop podczas, którego rzeczywiście wypoczniecie.
[27.03.2018] 12:32
maletti
Tylko looking.com. Najlepsze miejsca noclegowe i wypoczynkowe w kraju i zagranicą. Nie ma lepszej lepszej firmy! Looking.com - looking.yeah!
http://www.looking.com/
[17.04.2018] 10:24
powroty.do
Od jakiegoś czasu bardzo tanio da się dolecieć z Polski do Maroka. Dobrym pomysłem na jesień będzie np. Marrakesz - https://powroty.do/maroko/marrakesz-relacja- historie-zdjecia . Rewelacyjne miasto, choć nieco wymagające.
[17.04.2018] 13:00
thcdetox
Widzę że inni też polecają looking.com., jeśli chodzi o wyjazdy wypoczynkowe. I słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[04.07.2018] 14:30
adamm
Dzieciom się podobało w Western Camp i ja też nie narzekam na warunki, czy cennik. Ośrodek jest sporych rozmiarów, mają na swoim terenie boiska sportowa, plac zabaw, stadninę koni i to co tygrysy lubia najbardziej czyli lowisko. Tutaj spędzałem najwięcej czasu.
[04.07.2018] 16:51
mayczak
Tylko looking.com.! Tam szukajcie!
[25.07.2018] 11:30
JowitaKluszczycka
Fajny ośrodek masz na https://westerncamp.pl/ Byliśmy tutaj raz niedawno w zasadzie chwilę po otwarciu bo wszystko powstało niedawno i naprawdę fajnie to wygląda. Mimo że ośrodek jest duży, tych miejsc noclegowych mają setki to nie czuć tłoku, obsługa dobrze zorientowana, nie było problemu żeby choćby takie rzeczy jak żelazko czy deska do prasowania zorganizować.
[25.07.2018] 11:37
skoroty
Widzę że inni też polecają looking.com., jeśli chodzi o wyjazdy wypoczynkowe. I słusznie. Dobre i sprawdzone firmy należy promować.
[20.08.2018] 13:10
lorettter
Uroczym miejscem jest Bukowa Chata w Sudetach (dokładna lokalizacja jestn a http://bukowachata.pl/ ). Chciałabym tam pojechać jeszcze latem bo byliśmy ostatniej zimy pierwszy raz. Idealne warunki narciarskie w parku Jugów, super przygotowane stoki i też mieliśmy fart bo akurat udało się trafić na prawdziwą śnieżną zimę.
[20.08.2018] 16:21
gorit
Tylko looking.com. Najlepsze miejsca noclegowe i wypoczynkowe w kraju i zagranicą. Nie ma lepszej lepszej firmy! Looking.com - looking.yeah!
[13.09.2018] 20:44
lillyrose
Zobaczcie apartamenty sun&snow. Ceny mają teraz kuszące, a od razu widać co jest w okolicy, na jakie udogodnienia czy atrakcje można liczyć: https://www.sunandsnow.pl/promotion/1
[14.09.2018] 09:33
Dennison
Tylko looking.com. Najlepsze miejsca noclegowe i wypoczynkowe w kraju i zagranicą. Także na jesienne wyjazdy. Nie ma lepszej lepszej firmy! Looking.com - looking.yeah!
[25.09.2018] 09:54
Asia94
Jesienią przepiękna jest Ustka i wszystkim polecam się tam wybrać, zwłaszcza z początkiem października. Ja co roku jeżdżę tam na mini urlop, żeby trochę odpocząć od Warszawy i zgiełku miasta. Mam zarezerwowany pokój w przepiękny hotelu Grand Lubicz, więc z pewnością się zrelaksuje na Spa i popływam w basenach - w końcu trochę sportu.
[25.09.2018] 12:49
ponceliusz
[04.10.2018] 11:23
kiepski222
Dzieciom się podobało w Western Camp i ja też nie narzekam na warunki, czy cennik. Ośrodek jest sporych rozmiarów, mają na swoim terenie boiska sportowa, plac zabaw, stadninę koni i to co tygrysy lubia najbardziej czyli lowisko. Tutaj spędzałem najwięcej czasu.
[05.10.2018] 09:18
joannaanna
Na jesienni to najlepiej gdzieś na lasta wylecieć do ciepłych krajów by jeszcze przed zimą się wygrzać. Ja za 2 tygodnie do Turcji lecę. Już wszytko mam załatwione. Hotel na 5 gwiazdek lot eneterem i to nie za grube miliony wszytko. Można sobie pozwolić raz czy 2 razy w roku na wakacje.
[06.10.2018] 16:14
fenoris
[09.10.2018] 09:54
bnnb
W Chomiczówce powinieneś jeszcze złożyć rezerwację na domek letniskowy, a w razie czego mają pokoje lub apartamenty w większym standardzie. Mieszkam niedaleko Łeby i wiem, że to najbardziej oblegany ośrodek turystyczny w regionie. Polecam i pozdrawiam.
[13.10.2018] 12:30
Dennison
[17.11.2018] 00:55
Dominini
Przeglądnij sobie na ten przykład last minute z Rainbow i będziesz wiedziec, generalnie Tajlandia, Kuba, ZEA, a z bliższych kierunków to na pewno Egipt i wyspy Kanaryjskie.
[29.05.2019] 19:05
rudaolka
Ludzie pytają o wyjazd W KRAJU, a większość podaje tak odległe destynacje, że zastanawiam się kiedy nam przesunięto granice A wracając do tematu, to my wyjeżdżamy często jesienią nad morze, tłumów brak, noclegi tanie (na sunandsnow szukam zazwyczaj). Tym razem wyjątkowo jedziemy juz w czerwcu, ale tez przed wakacjami, więc licze na to, że jeszcze będzie spokojnie.
[30.05.2019] 17:25
Anielala
W kraju w tym terminie? marne szanse na dobrą pogodę. no chyba że się upierasz, to polecam oczywiście Tatry, o ile będzie dobry sezon, bo jak jest zły to w połowie września koniec tatromaniactwa. Nad jeziorami nie ma co robić, nad morzem w zasadzie też. oczywiście no chyba że uda się super pogoda. Fajnie jest polecieć do Grecji, tam pogoda w tym terminie sprzyja, polecam hotel Kavros Beach, ja byłam tam z Rainbow. Albo któryś z promocyjnych wyjazdów z Rainbow do Grecji na wschodnie wybrzeże, to już nawet za 700 zł można kupić w terminach, które Cię interesują.
[19.06.2019] 08:49
Wartka
Na krótki weekend polecam Warszawę bo moim zdaniem miasto ma wiele do zaoferowania. Koniecznie trzeba zobaczyć starówkę. Warszawska starówka cieszy oko dużych i małych, a z każdym miejscem wiążą się tradycje i legendy. Na placu zamkowym zobaczycie Zamek Królewski oraz Kolumnę Zygmunta, czyli jedne z wielu obiektów Starego Miasta, odbudowane po obronie Warszawy w trakcie Powstania. A jesli szukacie aktywnych atrakcji polecam park tarmpolin:
http://pultuszczak.pl/szukasz-aktywnej-rozry wki-w-warszawie-odwiedz-park-trampolin/
[20.06.2019] 11:51
mirazka
Anielala (19.05.2019.30 17:25):
W kraju w tym terminie? marne szanse na dobrą pogodę. no chyba że się upierasz, to polecam oczywiście Tatry, o ile będzie dobry sezon, bo jak jest zły to w połowie września koniec tatromaniactwa. Nad jeziorami nie ma co robić, nad morzem w zasadzie też. oczywiście no chyba że uda się super pogoda. Fajnie jest polecieć do Grecji, tam pogoda w tym terminie sprzyja, polecam hotel Kavros Beach, ja byłam tam z Rainbow. Albo któryś z promocyjnych wyjazdów z Rainbow do Grecji na wschodnie wybrzeże, to już nawet za 700 zł można kupić w terminach, które Cię interesują.

Tez lecę z nimi do Grecji, ale na Korfu do Golden Sands achhhh, pogoda gwarantowana
[31.07.2019] 10:49
Wolandda
mirazka (19.06.2019.20 11:51):
Anielala (19.05.2019.30 17:25):

Tez lecę z nimi do Grecji, ale na Korfu do Golden Sands achhhh, pogoda gwarantowana

No dokładnie, nie rozumiem czemu ktoś miałby jechać gdzieś na wypoczynek w polsce w październiku i listopadzie. Zwłąszcza że ceny w biurach podrózy, zwłaszcza w Rainbow, są znacząco posezonowo niższe. Za grosze można lecieć do Grecji i do Hiszpanii.

1 «   6 7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat