o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie na podróż poślubną?

1 2 3 4 Strony tematu:
[02.10.2018] 01:59
Rodovita
Sosenka2 (14.03.2014.25 22:32):
Zaprawdę powiadam Wam nie ma lepszego miejsca na podróż poślubną niż Grecja! Ja polecam wyspę Zakynthos - chyba najpiękniejsze plaże w Europie, niesamowity kolor wody i klimat odpoczynku i siesty, czego chcieć więcej? My byliśmy w zeszłym roku z biurem Rainbow Tours - niedrogo i świetne wycieczki fakultatywne - szczególnie polecam rejsy - widoki zapierające dech w piersiach!

Też zastanawiamy się nad Zakynthos właśnie i rozważamy biuro Rainbow. W jakim hotelu byliście powiedz? I jak go oceniasz?
[17.10.2018] 11:04
kosmitczanka
Rodovita (18.10.2018.02 01:59):
Zaprawdę powiadam Wam nie ma lepszego miejsca na podróż poślubną niż Grecja! Ja polecam wyspę Zakynthos - chyba najpiękniejsze plaże w Europie, niesamowity kolor wody i klimat odpoczynku i siesty, czego chcieć więcej? My byliśmy w zeszłym roku z biurem Rainbow Tours - niedrogo i świetne wycieczki fakultatywne - szczególnie polecam rejsy - widoki zapierające dech w piersiach!

Też zastanawiamy się nad Zakynthos właśnie i rozważamy biuro Rainbow. W jakim hotelu byliście powiedz? I jak go oceniasz?

Podpinam sie pod pytanie - w przyszlym roku planuje odwiedzić tę wyspę.
[27.11.2018] 14:51
nikolette26
moim marzeniem od zawsze był Stany Zjednoczone więc za zgodą mojego męża podczas naszej podróży poślubnej je spełnie ponieważ w marcu 2019 lecimy na wycieczkę Mozaika Zachodniego Wybrzeża USA z konsorcjum jest to wycieczka objazdowa tak jak chciałam bo chcę zwiedzić jak najwięcej i już się doczekać nie mogę - zresztą mój mąż też
[29.12.2018] 16:25
Karlincia
kosmitczanka (18.10.2018.17 11:04):
Rodovita (18.10.2018.02 01:59):

Podpinam sie pod pytanie - w przyszlym roku planuje odwiedzić tę wyspę.

Ja polecam hotel White Olive, fantastyczny! Nie wierzę, że komuś może isę tam nie spodobać. My byliśmy z biurem Rainbow, chociaż to nie ma wielkiego znaczenia, ale akurat mieli najtaniej i jeśli ktoś potrzebuje pomocy rezydentka to pewnie w Rainbow będzie miał lepiej niż w biurach mniej dbających o klienta.
[01.02.2019] 01:21
Mimozka
Byliśmy w podróży poślubnej z Rainbow na Bali. Wspaniałe miejsce, wbrew pozorom nie tylko przez plaże, ale magiczny, świątynny klimat, który nam się udzielił. Strasznie chciałabym tam wrócić, ale to dopiero pewno za parę latek.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat