o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie na podróż poślubną?

1 2 3 4 Strony tematu:
[10.08.2006] 16:24
nibynozka
Jaki kraj polecacie na tę okazję?
[13.08.2006] 20:33
Druzynowy
Polecam Kedzierzyn-Kozle ,hotel z pieknym widokiem na Zaklady Azotowe,very romantic
[14.08.2006] 11:54
miniwan
Wszystko zależy od tego, ile zamierzacie wydać. W miarę możliwości polecam jednak coś za granicą. Warto bo będziecie mieć piękne zdjęcia.
[16.08.2006] 10:24
taagata
Z doświadczenia wiem, że na takich zdjęciach pięknie prezentują się palmy. O ile Dominikana to opcja droga, nawet jak na podróż poślubną, to Egipt jest moim zdaniem w sam raz.
[23.08.2006] 11:13
gorseth
Idealną opcją na tego typu wyjazdy wydają mi się wycieczki 7+7. Przez pierwszy tydzień zwiedzasz i robisz masę zdjęć, a przez kolejny wylegujesz się w przyhotelowym basenie. Byliśmy na takiej wycieczce z rejsem po Nilu i każdy jeden dzień był wręcz magiczny.
[18.02.2019] 22:29
[24.08.2006] 10:56
vivianna
A które kraje nadają się do tych celów niezależnie od pory roku?
[24.08.2006] 12:11
kaszmirrr
DOMINIKANA ! Cos wyjatkowego w sam raz na podroz poslubna
[25.08.2006] 12:17
miniwan
O tak! Tylko ile na to trzeba kasy wydać Najbardziej realistyczny wydaje mi się jednak Egipt. No i sam lot niezbyt długi.
[06.09.2006] 12:02
vesa
Fakt Dominikana to już spory wydatek. Tym bardziej ,że raczej polecam renomowane biuro (a najlepiej wylot gdzieś z europy, a nie z Polski).Bo co prawda pies travel ma tanio- ale samoloty ciasniutkie jakieś.... A to w sumie 13 godzin.Szkoda panny młodej. Ja osobiście podrózowałem pośubnie po Egipcie. Za niecałe 4 kafle w Alfa star masz czterogwiazdkowy hotel w opcji all, ciepłe morze, egzotykę -czego więcej trzeba ??.... POza wylegiwaniem się moża sporo zwiedzić i zobaczyc
[06.09.2006] 13:46
totoro
Myśmy mieli ślub 8 miesięcy temu i pojechaliśmy do Egiptu, a konkretnie do Hurghady, hotelu bodaj Aida Verdi. Cóż ja mogę powiedzieć... Szkoda, że miesiąc miodowy jest taki krótki i raz w życiu W samym hotelu praktycznie tylko spaliśmy (no, powiedzmy, że spaliśmy ), bo inaczej nie zdążylibyśmy się nacieszyć wszystkimi atrakcjami. Woda jest tam tak czysta i piękna, żeśmy się nauczyli nurkować i mojego kochania nie można było z wody wyciągać. Polecam tamte okolice, bo znajdzie się coś dla ludzi aktywnie wypoczywających - jak my - oraz dla tych stacjonarnych turystów. I palmy! Koniecznie!
[08.09.2006] 10:55
rabek
Egipt, mniam Ja byłem w Turcji w te wakacje i poznaliśmy z dziewczyną jedną parę, która przyjechała tam na podróż poślubną. Nie można było powiedzieć, żeby byli niezadowoleni, co to, to nie Polecam więc Turcję egejską. Przetestowane na nowopoślubionych
Myśmy byli z Alfa Starem właśnie, złego słowa o nich powiedzieć nie mogę.
[12.09.2006] 11:48
skszat
Zgadza się. Zwłaszcza Turcja Egejska jest miejscem wręcz stworzonym do tego typu podróży. Jeśli ktoś tam jeszcze nie był, polecam szczególnie 12 wysp.
[18.09.2006] 12:16
taplarka
Właśnie mnie przekonaliście. Podróż poślubna z piramidami w tle to jest to
[09.10.2006] 15:57
rema
Piramidy to nic. Ale te wielbłądy!
Zawsze chciałam zobaczyć Nil, fascynuje mnie mitologia starożytnego Egpitu. Widzieć to na własne oczy, zrozumieć potęgę rzeki, która dawała i żyie, i śmierć. Eh
[18.12.2006] 15:37
iona
Senegal jest magicznym miejscem na podróż poślubną! Byłam tam dwa lata temu z siostrą i jej chłopakiem na wakacjach, a teraz z narzeczonym planujemy tam spędzić nasz miodowy wyjazd. Egzotyka, zupełnie inna kultura, na objazdówce można zobaczyć czarny lad z innej perspektywy.
[16.01.2007] 13:13
Oema
Moze i tak, ale nam rodzina zamówiła już Tunezję Ja wolałabym Egipt, ale zobaczymy
[18.01.2007] 14:21
Binokle
Tunezja od Egiptu nie gorsza, koniecznie pozwiedzajcie meczety, piękne miejsca.
[19.01.2007] 14:18
Perkalik
I Tunezyjskie jedzenie kupione na straganie Naprawdę pychota!
[29.01.2007] 11:03
Kocie sprawki
No nie wiem, waham się... Wykupujecie wycieczki w first minute? Podobno wychodzi znacznie taniej, są promocje teraz. To nie za wcześnie jednak, wakacje w lutym zamawiać...?
[06.02.2007] 18:24
qwe123-80
wylacznie Sheraton Miramar:
http://travelzone.pl/?show=hotele&countryID= 2&hotelID=11
luksus za rozsadna cene - jak to sie mowi
[24.08.2011] 11:03
margarita-4
Jeśli podróż poślubna miałaby być w Polsce i w pięknym i romantycznym miejscu - to czemu nie wybrać się do Głęboczka Wielkiego -> http://www.gleboczek.pl/# /3 <- piękne pokoje, okolica i możliwość skorzystania ze spa
[24.08.2011] 15:39
Goska86
Grecja! Kreta, Rodos... Dwie sprawdzone przeze mnie wyspy i obie warte polecenia.
Ale chyba bardziej podobało mi się na Rodos można wstąpić na jeden dzień do Turcji, takie 2w1 . Biura podróży mają takie wycieczki fakultatywne, przykładowy opis:
Jednodniowa wycieczka autokarem i promem (ok. 1 godz.) do pobliskiego kurortu tureckiego Marmaris. W programie zwiedzanie twierdzy, muzeum starożytności, łaźni tureckiej i portu jachtowego. Możliwość zetknięcia się z kulturą innego kontynentu (Azja Mniejsza). Przewidziany jest czas na zakupy na ogromnym bazarze (szczególniej uwadze polecamy wyroby skórzane, jubilerskie i dywany) oraz wypoczynek na pięknej plaży lub wieczór turecki z tradycyjnymi daniami typowymi dla kuchni tureckiej. Powrót w godzinach wieczornych. (Cena ok. 58 , w tym opłaty portowe) A ten bazar! czego tam nie ma, niesamowity klimat! Na pewno przywieźlibyście stamtąd mnóstwo fajnych pamiątek. A jeszcze co do Rodos - polecam miejscowość Faliraki - są tam fajne plaże i jest blisko do innych ciekawych miejsc, np. do Rodos czy Lindos.
[24.08.2011] 15:43
total-deals.com
Ciekawe oferty wycieczek można znaleźć tutaj http://total-deals.com/pl/city/41/cala-polsk a
[25.08.2011] 13:56
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
margarita-4 ma rację, wyjazd do spa w ramach podróży poślubnej to bardzo dobry pomysł. O Głęboczku słyszałem już wcześniej. Wiem że mają tam zabiegi winterapii oraz własną winnice w której możesz spróbować ich win.
[25.08.2011] 22:08
slawox
Włochy/egipt/tunezja - wszędzie jest pięknie i inaczej http://www.biurotlumaczen24.com - Biuro tłumaczeń Opole
[06.09.2011] 10:39
candy87-87
to jest sprawa niezwykle indywidualna i zależąca od wielu czynników np finansów, ale w Polsce tez jest wiele pięknych miejsc, gdzie można celebrowac to ważne wydarzenie, wiem , że moja znajoma była w Hotelu Głeboczek na pojezierzu Brodnickim, bo jej mąż kocha spokój doskonale wspomina tą podróż, do tego korzystali ze spa i wrócili niezwykle wypoczęci
[14.09.2011] 15:15
sonia2011
A mnie się wydaje, ze jak w Polsce, to chyba najlepiej nad morzem. np.ciekawa jest Jatrzebia Gora. Mają tam fajny ośrodek - Spa Primavera, nad samym morzem. Myślę, że to fajna opcja na wyjazd we dwoje.
[13.05.2012] 23:03
Diena
Może i wakacje w Polsce są ok, ale ja uwielbiam słońce i temperaturę powyżej 30 stopni, a nasz kraj niestety tego nie gwarantuje. Dlatego pewnie pojadę gdzieś na południe Europy, mam w domu katalog Almaturu, pora się na coś zdecydować
[14.05.2012] 20:09
malaczarna189
znajomi wybrali sobie na podroz poslubna Turcje Egejska (Ayvalik) z funclubu i byli zachwyceni, bo slub mocno ich splukal, wiadomo, a wypoczynek w mega pieknym miejscu i bardzo dobrym hotelu wyszedl ich nie wiele
[23.07.2013] 22:47
oskarek007
Mnie od dobrych kilku lat marzy się romantyczny wyjazd z Żoną do Rzymu. Chcemy zrobić sobie taki drugi miesiąc miodowy.
Trochę odpocząć, pozwiedzać miasto i okolice, no i oczywiście spędzić ten czas ze sobą. Na szczęście w tym roku udało mi
się w dobrej cenie zarezerwować bilety lotnicze do Rzymu na http://www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-r zymu.html
i stosunkowo tani,a le przyzwoity hotel przez internet. Dzięki temu mogę w sierpniu żonie sprawić urodzinowy prezent niespodziankę.
[31.07.2013] 21:15
Rozalka26
My z mężem byliśmy w Tunezji w podróży poślubnej. W sierpniu mamy pierwszą rocznicę i zaplanowaliśmy sobie wycieczkę Rzym i Toskania

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat