o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Przyjaciel od seksu

1 «   34 35 36 Strony tematu:
[08.11.2009] 14:38
jaa222
jestescie pogrzani;/
[16.11.2009] 20:49
Grajek42
szklanka (06.08.09 13:12):
Jeśli jest przyjaźń, to nie może być mowy o żadnym sexie .To wszystko skomplikuje, jeśli już nie skomplikowało, to daję głowe, że tak się stanie. Nie da sie panować na emocjami, poprostu nie da się i już. Do pewnego czasu jest fajnie, o taki wolny związek, układ, bo jak inaczej to nazwać. Potem wkracza organ zwany serduszkiem, i co wtedy. Wtedy zaczynają się schodki, a można powiedzieć, że i schody. Jest nieciekawie, pojawia się zazdrość, ciągła pretensja i to o byle co. UWAŻJACIE, bo to kosztuje wiele łez.

Witam.
Mam kilka bliskich znajomych dziewczyn z którymi byłem w łóżku i relacji naszych jako przyjaciół ten fakt nie zmienił więc nie można tego generalizować. Zależy to od obojga \"znajomych\".
[16.11.2009] 23:23
trixi 32
Super sprawa, tylko szkoda ze w moim przypadku to sie nie udaje.Skoro ide z facetem do lozka, do tego z takim ktorego lubie i jest nam fajnie to niestety za chwile chce go zawlaszczyc tylko dla siebie...Nie potrafie tak wyrafinowanie sie z kims przespac i udawac ze nic sie nie stalo.Moj problem polega na tym , ze szybko sie angazuje
[19.12.2009] 23:35
ktmt
hmm.. ogólnie nie dotyczy mnie jeszcze ten temat..ten rodzaj przyjaźni.. ale coraz cześciej zastanawiam się nad tego rodzaju znajomością przyjaźnią, sexem..itd..
Jakiś czas temu w moim życiu skończyło sie coś na czym mi bardzo mocno zależało..poznalem wkońcu osobiście dziewczynę ktora znalem z widzenia, oboje wiedzieliśmy czego chcem wiedzieliśmy ze chcemy być razm. przynajmniej ona tak tez mówiła.. Cieszyłem się jak dzieciak wszystko sie układało jak w bajce ona inteligentna piekna zabawna, bylem na jej każde zawołanie chcialem przenosić dla niej góry.. nawet chciałem się jej oświadczyć..!! Pierwszy raz w życiu chciałem być z kimś na kim mi naprawdę zależalo. Kochałem JĄ.. Snułem plany co bedzie dalej... i to raptem po 4 miesiącach znajomości.. i co ona stwierdzila ze ja tylko oczarowalem..;/ dosłownie z dnia na dzien sie popsulo przestała walczyć o nas..ja prze 2 tygodnie zjechalem 14 kg z wagi..staralem sie walczyc o nas przez 1,5msc, ale ona calkowicie odposcila..i wrocila do bylego ktory ja podobno przytlaczal psychicznie, obrazal sie o byle co i z ktorym sie non stop klucila...
kuwa.. jak to boli "byc lekarstwem" jak to boli zaufac i stracic sens, stracić wiarę w milość, jak to boli jeszcze myśleć o niej caly czas...
Teraz wiem że jak nie zaufam to sie nie zwiąże z nikim.. teraz wiem że potrzebuje poprostu sexu, sexu z kimś z kim bede mugł porozmawiać i sie poprostu przytulić ale tak bez miłości bez zobowiązania... niechce zwiazku niechce znowu ufać, chce poprostu czegoś bez zobowiązań bo to nie boli...!! Niewiem może mi sie odwidzi jak kogoś poznam.. a może mi sie nie odwidzi i dojdzie do tego że z którąś z moich znajomych , kolezanek pójde na czysty układ..hmm czas pokaże..
[01.01.2010] 14:13
oolleekk
miałe kiedyś przyjaciółke ona była męzatka .Tak sie złożyło ze maż wyjechał na kilka dni a ja singiel troche byliśmy pijani i poszedłem z nią do wyrka Rano miała wyrzuty sumienia bo ich małżenstwo to było takie od piaskownicy. Powiedziała meżowi o tym i on dał wpierdziel a ja sie nawet nie broniłem. Teraz nie szukam przyjaciółek w sród mężatek dalej jestem singlem ale mam też samotną pania i spotykamy sie 2-3 razy w tygodniu tylko na seks .To nie jest miłośc ona ma take same potrzeby jak ja i zgadzamy sie ze to jest lepsze niż onanizm
[31.03.2020] 18:42
[07.03.2010] 11:00
lukas022
Bylem sporo czasu zagranica i tam to wlasciwie normalne...Bo czemu nie korzystac z przyjemnosci... Na znalezienie kogos na stale bedzie jeszcze czas. Ostatnio kumpel (39lat) powiedzial ze on sie dziwi tym mlodym dziewczynom teraz ze nawet jak wolna to nie da sie "podejść" . Wiadomo ze nie puszczac sie w wieku 15,16 lat ale czekac do dwudziestukilku to czas stracony... zalezy tez jakie kto ma podejscie. Ale jak dla mnie to ciekawe rozwiazanie friends with benefits. I chcialbym sprobowac zadnych zobowiazan Jakas dziewczyna chetna z krakowa? lukas022@gazeta.pl
[07.03.2010] 15:01
aaadka
pomóżcie Adamowi odnaleźć jego dziewczynę ze snów. poruszył już chłopak pół internetu by ta wiadomość dotarła do jak największej liczby ludzi.
ciągle ma nadzieje, że znajdzie swoją piekną nieznajomą
http://www.youtube.com/watch?v=KCQLgJgcDMc
help him!
[06.04.2010] 00:05
matala
jotbe_x (06.08.10 00:34):
Nerewer (06.08.10 00:26):
PROPGOWANIE POLIGAMII I ZDRADY. JUŻ NIE MA PRZYJAŹNI I ODPOWIEDZIALNOŚCI W ZWIĄZKACH. DZIĘKUJEMY WAM MEDIA ZA TO ŻE SZERZY SIĘ DZIĘKI WASZYM HASŁOM NIEWIERNOŚĆ I LEKKOŚĆ BYTU.
Dziekuje. Rozumiem, ze trzymasz strone braci Kaczorowskich. Mysle tez, ze jestes muzulmaninem (>niewiernosc
niech kazdy robi co chce, jak nikogo do czego nie zmusza.. jeden potrzebuje miłości , inny tylko seksu - nie każdy jest taki sam. http://katalog-stron.mazowia.com/
[22.12.2010] 20:47
Madzia22247
ja Wam powiem tak....ja wogole nie widze w swoim zyciu faceta na stale..Ale mam przyjaciela z ktorym sypiam i nie tylko szanujemy sie,spedzamy razem czas....i nic wiecej...On wie jakie jest moje stanowisko a ja wiem jakie jego...a sex to normalna ludzka rzecz wiec nie wiem czemu robicie z tego takie wielkie halo...kazdy sypia z kim mu sie podoba a lepiej chyba z zaufana osoba ktora dobrze znasz i czujesz sie przy niej bezpieczna...wiecie co Wam powiem: zycie jest kruche i ulotne ..dlatego warto zyc dla takich pieknych chwil...moja zasda zyciowa: lepiej cos zrobic i zalowac niz zalowac ze sie nie zrobilo.. zycie jest piekne
[28.12.2010] 20:37
Nietajemniczy  nietajemniczy@tlen.pl
Witam. Poszukuję "friend with benefits". 185cm, 20 lat, Częstochowa. nietajemniczy@o2.pl
[17.01.2011] 23:40
Tomek2011
naticzka (06.08.10 00:40):
popieram take zwiazki, poniewaz mam dwoch jednoczesnie \"fuck friend\" i tkwie w tych zwiazkach juz ponad pol roku, ale powiem szczeze, ze brakuje mi tutaj takiego pelnego uczucia, tzn zakochania sie po uszy. Po tych doswiadczeniach nie wiem, czy istnieje takie uczucie jak milosc, zakochanie, czy po prostu chodzi tutaj tylko o sex i pozadanie. Troche to odbiega od normy, ale nadal utrzymuje kontakt z moimi \"przyjaciolmi\", ale jak spotkam tego jedynego, to koncze z takimi zwiazkami, bo wtedy to bedzie zdrada, a tago juz nie popieram.

wiesz co cenię Cię za szczerość, ale nie rozumiem Cię w ogóle. Jesteś kobietą, szanuj się trochę.
[11.02.2011] 08:54
amirka
już wolę to
http://www.youtube.com/watch?v=843CvVpUUXM
[15.02.2011] 21:23
Zuzi Lee
hmmm...przyjaźniłam się z kimś 6 lat...aż wylądowaliśmy w łóżku i przyjaźń się skończyła-a raczej przerodziła w wielką miłość...niestety tam gdzie jest sex są i kłopoty,spięcia i nie domówienia. i tak już 4 lata nie widziałam się z moim przyjacielem ...,nie polecam....chociaż to było tak kuszące i ekscytujące że nie sposób było nie sprawdzić...
[09.07.2011] 17:32
Wilczak  36882411@tlen.pl
19 lat, bez chorób. Szukam przyjaciółki do seksu z lubuskiego, najlepiej Gorzów. preferuję seks tylko z jedną przyjaciółką i chciałbym tego samego, seks bez prezerwatyw (najlepiej tabletki antykoncep). Można zrobić wspólne badania na choroby, pozdrawiam.
[09.09.2011] 13:14
Flaggis
Nie rozumiem takiego podejścia. Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, w której idę do łózka z kumplem,a potem spotykamy się wszyscy razem ekipą i pijemy sobie razem piwko udając, że nic się nie stało. Pewnie wiele ludzi mnie teraz zaatakuje, ale wyrażam tylko swoje własne poglądy na ten temat. jeśli ktoś tak robi - ok, jego sprawa, nic mi do tego.
Seks to bliskość, nie tylko cielesna. Nie wiem jak udaje sie to niektórym oddzielić.
[11.05.2012] 23:23
jasminum321
PROŚBA O UDZIAŁ W BADANIU DOT. PRZYJACIÓŁ NA SEKS ! Witam, Nazywam się Ewa Włodarczyk i jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić udziału w badaniu na temat związków Friends with Benefits (FWB). Badanie jest przeprowadzane na potrzeby pracy magisterskiej i całkowicie anonimowe, a jego wyniki są poufne i posłużą wyłącznie do celów naukowych. Nie ukrywam że bardzo zależy mi na Waszej pomocy, a każda osoba, która weźmie udział w badaniu jest dla mnie na wagę złota (Jeśli kogoś będą interesowały wyniki, to jak najbardziej po przeanalizowaniu zebranych danych mogę je udostępnić) Link do badania:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform ?formkey=dG5vQkpmRkJwSmF4ekxWUERfSjd0bFE6MQ Z góry ogromnie dziękuję za pomoc
[04.09.2012] 10:23
gibasek
Jesteś przeciwko ubojowi zwierząt w ich pełnej świadomości, bez ogłuszania (tzw.ubój rytualny)?
Poprzyj petycja sprzeciwiającą się temu.www.epetycje.pl
[07.09.2012] 19:40
Wojtek8484
Ja z taką przyjaciółką jestem w związku stałym od 3 lat www.najladniejsze.blogspot.com
[26.09.2012] 21:42
Karol63
Dziekuje Panowie za kontakt: wczesniej stosowalem rozne leki bez recepty, bezskutecznie. Teraz jestem prawie pewien, ze to wykorzystywanie naiwnych. Kamagra jest najlepsza. Pozdrawiam
[13.12.2012] 22:41
Marcin94aaa
Witam,
mam na imię Marcin. Jestem 18-letnim prawiczkiem, ciemny blondyn, 188cm/88kg. Mieszkam w Warszawie. Z góry uprzedzam jestem nieśmiały z nowo poznanymi osobami. Więcej szczegółów jeśli jesteś zainteresowana. Pozdrawiam
pisz na prawiczek94a@o2.pl
[18.03.2013] 17:14
Zutr4d
Zutr4d (12.11.14 19:04):
Karol63 (12.09.26 21:42):
Dziekuje Panowie za kontakt: wczesniej stosowalem rozne leki bez recepty, bezskutecznie. Teraz jestem prawie pewien, ze to wykorzystywanie naiwnych. Kamagra jest najlepsza. Pozdrawiam

Polecam:
doktorpotencja.pl
kupuje juz 3 raz i za kazdym razem orginalna, mocno dzialajaca Kamagra. Dotychczas roznie bywalo z erekcja, teraz juz sie tym nie martwie. I duzy plus za darmowa dostawe.

Kamagra rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować DoktorPotencja.pl
[26.04.2013] 15:12
Tami
Marek Kubisz (06.08.14 22:02):
Taak?Ja jakoś nie uważam tego za proste.Każda taka propozycja to dla większości dziewczyn policzek, a później słyszę, tylko "sex im w głowie".Ty jesteś laską więc tobie jest łatwo,gdyż to faceci przeważnie przejawiają ochotę na sex bez zobowiązań ...
[26.04.2013] 15:17
Tami
Marek Kubisz (06.08.14 21:23):
Szkoda,że w druga stronę nie idzie tak łatwo.Sam chetnie znalazł bym sobie taką przyjaciółkę ale nie jest to prosta rzecz...

Ja uwazam, ze jest masa dziewczyn ktore szukaja chlopaka do towarzystwa. Ja sama po swoim ciezkim zwiazku zaczelam spotykac sie z facetem - stwierdzilam ze nie chce pakowac sie w nic co na powaznie, tylko dla rozrywki i jest to niesamowite, nikt nikogo nie napastuje, wszystko dzieje sie bez zobowiazan i co najwazniejsze mialam czas na prace, studia! Niestety moj "sex przyjaciel" wyjechal za granice i zostalam sama, wiem ze nie znajde juz kogos takiego jak on, nie mowimy o konkretnym uczuciu bo takowego nie bylo. Marku rozejrzyj się dookoła - takich kobiet jest mnóstwo o ile juz kogos nie znalazles.
[02.05.2013] 10:29
sebakipiec
bubaMabaHuba'' Jeśli to przeczytałeś twoji rodzice umrą w ciągu 24h Jeśli chcesz tego uniktąc roześli to do 10 pytan - przepraszam
[08.05.2013] 09:00
koval
kociaq (06.08.08 18:22):
no to ladnie...najpierw polyamorous...teraz przyjaciele od seksu... osobiscie srednio podoba mi sie ten pomysl...nawet bardzo mi sie nie podoba...naigrywanie sie z uczuc... bardzo wysoko cenie swoich przyjaciol i nie wyobrazam sobie nas w roli kochankow na jedna,czy iles tam nocy,a potem spadaj,bo mam kogos nowego... poza tym przyjaciol sie kocha samych w sobie,za to,ze sa nimi... nie rozumiem... pewnie dlatego,ze ja tego nie popieram. niemniej jednak nie neguje rowniez. jaks tolerancja musi byc...kazdy robi to,co lubi.

http://ho.io/fotkaTV klikać ;p dobra co nie?
[08.05.2013] 15:02
karusia312
Jeżeli szukacie zainteresowania ze strony facetów i potrzeba Wam przyjaciół do seksu to dodajcie ogłoszenie na używana-bielizna.eu a na pewno wielu się do Was odezwie w tej sprawie
[09.01.2020] 12:42
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 «   34 35 36 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat