o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

Jakie języki obce znacie?

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[26.07.2006] 20:25
ciaty
klementyna no log... (06.07.26 19:15):
ciaty (06.07.26 17:43):
klementyna no log... (06.07.26 17:33):
I hate the world today

prostactwo, pospulstwo i chamstwo

każdy ma czasem swój zły dzień, więc o co tak się irytujesz.
A przy okazji cześć klem.

irytować mozna się czymś/kimś nie o co

Poczytaj co wyżej, to może zrozumiesz albo i nie? ehhh... jak to ludzi dzisiaj nosi! A wszystko przez te upały...

poczytałem, i jak sądzisz? czy dałem radę zrozumieć?
Moim skrytym marzeniem jest Aleksandra.

[28.07.2006] 20:35
jeszcze
tutaj
[05.09.2006] 23:07
amal63
Włoski, angielski, rosyjski, japoński (w fazie początkowej). Tylko po co Ci te ihformacje? Per le donne che hanno personalita e anche...
[07.09.2006] 23:23
Amiko
Mi tre bone parolas Esperante.
[12.09.2006] 18:59
goodmaker-new
Niemiecki, rosyjski,trochę ukraiński, śladowo angielski. Pozdrowienia dla wszystkich!
[22.11.2019] 02:58
[15.09.2006] 09:50
blanco
Ich spreche Duetsch
Yo habla Espaniol
I speak English

poza tym rosyjski, rumuński
[17.09.2006] 18:05
oszalałeś człeku
Luna zna trzy języki - polski i dwa w butach
[26.09.2006] 16:49
je parle

[nie mam nic do powiedzenia]
[26.09.2006] 16:50
je parle
français...
[01.10.2006] 21:31
ambrozyambrozy
Jesucicku pojakimu loni godajom, te Cepry ,krucafuks!
[12.10.2006] 22:11
sylwia02_21
metron (06.07.19 19:44):
Don\'t you speak english?

no zajzałam i co metron jestes z biłgoraja i do tego muwisz po angielsku ,ja osobiscie wole j. niemiecki 1985
[30.09.2008] 11:08
klementynka bis
klementyna no log... (06.07.25 09:57):
jak_jedwab (06.07.25 07:46):
KLEMENTYNA

mogłabym równiez posunąć się do wyzwisk pod Twoim adresem oczywiście na pomarańczo ale nie zrobię tego ...
Kiedyś na jednym z topików napisałaś : \\\"...chyba najtrafniejszym na pokonanie wroga sposobem jest... po prostu olać jego ataki \\\" więc ja powinnam się raczej ustosunkować do Twych słów...

Jednak tylko w kwestii wyjaśnienia - nie posiadam kryształowej kuli - a czasami zwyczajnia tak jak i Ty to robisz: podczytuję inne topiki

więc na tyle zachowaj dobre maniery , iż skoro mi tak bardzo chcesz dokuczać to na moją cześć założ topik i tam oblewaj mnie jadem zazdrości, pałaj nienawiścią a nie na brudz innym na topikach pozostawiając niesmak a przy okazji ubliżając MOIM znajomym!!!

Po pierwsze droga koleżanko, ja nie \"podczytuje\" a czytam i jak mi coś nie w smak to się wypowiadam....\"wolność słowa\" chyba mamy? Ty za to \"podczytujesz\", ale nie mając nic do napisania milczysz... (wykorzystując to, co podłapiesz przy najblizszej okazji, nie koniecznie w temacie). Ja zaś nie zwykłam wpasowywać się w rolę \"słodkiej idiotki\", ale jesli Tobie to nie przeszkadza... baw się dobrze!
A przy okazji jestem pod wrażeniem tak wielkiego twojego zainteresowania moją osobą... że zdobywasz sie nawet na to, by wygrzebywać z lamusa jakieś moje dawne (aczkolwiek wyrwane z kontekstu) posty. Lecz nie pochlebiaj sobie, pisząc pro publikum że ci czegoś zazdroszczę... bo niby czego? Nudnawego życia i infantylnego lukrowania gdzie popadnie? Ubarwiania historii swojego lajf? Oj nie... ja mam swój styl i bedę sobą wbrew temu czy ci się to podoba czy nie!

Ps.na pomarańczowo, bo wyjątkowo nie chce mi się logować... dla tych kilku zdań! A propos.. dużo czasu Ci zajęło spreparowanie tej jednak mało trafnej riposty! Nie zdziwi mnie fakt, jeżeli dodasz tu jeszcze kilka kropel jadu... niektórzy bowiem juz sie przyzwyczaili,że to ty stawiasz kropkę nad i... naszczęście od każdej regóły są takze wyjatki!
A tu masz na otarcie łez

Brawo dziewczyno. Ta ....wreszcie dostała za swoje. Głupia żałosne stare krówsko w pretensjach!
[30.09.2008] 11:11
wizjerek
klementynka bis (08.09.30 11:08):
KLEMENTYNA

mogłabym równiez posunąć się do wyzwisk pod Twoim adresem oczywiście na pomarańczo ale nie zrobię tego ...
Kiedyś na jednym z topików napisałaś : \\\\\\\\\\\\\\\"...chyba najtrafniejszym na pokonanie wroga sposobem jest... po prostu olać jego ataki \\\\\\\\\\\\\\\" więc ja powinnam się raczej ustosunkować do Twych słów...

Jednak tylko w kwestii wyjaśnienia - nie posiadam kryształowej kuli - a czasami zwyczajnia tak jak i Ty to robisz: podczytuję inne topiki

więc na tyle zachowaj dobre maniery , iż skoro mi tak bardzo chcesz dokuczać to na moją cześć założ topik i tam oblewaj mnie jadem zazdrości, pałaj nienawiścią a nie na brudz innym na topikach pozostawiając niesmak a przy okazji ubliżając MOIM znajomym!!!

Po pierwsze droga koleżanko, ja nie \\\\\\\"podczytuje\\\\\\\" a czytam i jak mi coś nie w smak to się wypowiadam....\\\\\\\"wolność słowa\\\\\\\" chyba mamy? Ty za to \\\\\\\"podczytujesz\\\\\\\", ale nie mając nic do napisania milczysz... (wykorzystując to, co podłapiesz przy najblizszej okazji, nie koniecznie w temacie). Ja zaś nie zwykłam wpasowywać się w rolę \\\\\\\"słodkiej idiotki\\\\\\\", ale jesli Tobie to nie przeszkadza... baw się dobrze!
A przy okazji jestem pod wrażeniem tak wielkiego twojego zainteresowania moją osobą... że zdobywasz sie nawet na to, by wygrzebywać z lamusa jakieś moje dawne (aczkolwiek wyrwane z kontekstu) posty. Lecz nie pochlebiaj sobie, pisząc pro publikum że ci czegoś zazdroszczę... bo niby czego? Nudnawego życia i infantylnego lukrowania gdzie popadnie? Ubarwiania historii swojego lajf? Oj nie... ja mam swój styl i bedę sobą wbrew temu czy ci się to podoba czy nie!

Ps.na pomarańczowo, bo wyjątkowo nie chce mi się logować... dla tych kilku zdań! A propos.. dużo czasu Ci zajęło spreparowanie tej jednak mało trafnej riposty! Nie zdziwi mnie fakt, jeżeli dodasz tu jeszcze kilka kropel jadu... niektórzy bowiem juz sie przyzwyczaili,że to ty stawiasz kropkę nad i... naszczęście od każdej regóły są takze wyjatki!
A tu masz na otarcie łez

Brawo dziewczyno. Ta ....wreszcie dostała za swoje. Głupia żałosne stare krówsko w pretensjach!

Myślę że chodzi o tą jedwabistą? Jak tak to sie zgadzam!
[30.09.2008] 11:12
klementynka bis
wizjerek (08.09.30 11:11):
klementynka bis (08.09.30 11:08):
KLEMENTYNA

Kiedyś na jednym z topików napisałaś : \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"...chyba najtrafniejszym na pokonanie wroga sposobem jest... po prostu olać jego ataki \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" więc ja powinnam się raczej ustosunkować do Twych słów...

Po pierwsze droga koleżanko, ja nie \\\\\\\\\\\\\\\"podczytuje\\\\\\\\\\\\\\\" a czytam i jak mi coś nie w smak to się wypowiadam....\\\\\\\\\\\\\\\"wolność słowa\\\\\\\\\\\\\\\" chyba mamy? Ty za to \\\\\\\\\\\\\\\"podczytujesz\\\\\\\\\\\\\\\", ale nie mając nic do napisania milczysz... (wykorzystując to, co podłapiesz przy najblizszej okazji, nie koniecznie w temacie). Ja zaś nie zwykłam wpasowywać się w rolę \\\\\\\\\\\\\\\"słodkiej idiotki\\\\\\\\\\\\\\\", ale jesli Tobie to nie przeszkadza... baw się dobrze!

A tu masz na otarcie łez

Myślę że chodzi o tą jedwabistą? Jak tak to sie zgadzam!

Oczywiście ze tak! A o kogo innego. Kto tu jest stara brzydką panną?
[24.10.2018] 10:59
aaaaaare
Dobre warunki nauki niemieckiego masz na https://zalewskitomasz.pl/. Nie musisz nawet z płatnych rzeczy korzystać, tylko z bezpłatnych. Warto jednak trochę w siebie zainwestować, bo uczy mówić, a to klucz do sukcesów językowych.
[24.10.2018] 17:18
skończ już, zaleski
te uporczywe darmowe promocje na forach o2. Ale żenua.

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat