o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Panowie,czy podobaja wam sie tatuaż u kobiet?

1 «   8 9 10 Strony tematu:
[20.05.2013] 16:28
gianka
Mój facet powiedział że jak zrobie tatuaż to moge sie wyprowadzić,On niema żadnego,jest przeciwnikiem,dodam że to miał być już mój trzeci tatuaż.Więc sie spakowałam i wyprowadziłam,teraz biega za mną,przeprasza,chce mi zafundować kolejną dziare w ramach przeprosin,teraz do mnie może w tyłek cmoknąć.albo ktoś mnie akceptuje odrazu taką jaką jestem albo niemamy o czym gadać.Wszyscy mnie akceptują .nawet pracodawcy i podziwiają w pewnym sensie za odwage.pierwszy tatuaż zrobiłam mając 17 lat,teraz mam 35 i nie żałuje.Te wszystkie gupoty na temat tatuaży wypisują małolaci którym wydziaranie sie grozi wyżuceniem z domu przez rodziców lub szlabanem na komputerek,pamiętam jak znajomi mi zazdroscili wyrozumiałych rodziców,że ich by z domu wyżucili.ale lepiej kogoś pojechać niż sie przyznać że jest sie pod pantoflem.
[25.06.2013] 13:30
chłopak na wesele;)
Witam Was dziewczyny !
Zostałaś zaproszona na wesele koleżanki? A może kuzyn ma zamiar stanąć na ślubnym kobiercu?
Brakuje Ci partnera do zabawy? Szukasz wyborowego towarzystwa?
Dobrze trafiłaś! Miły, towarzyski, sympatyczny chłopak (aktualnie student) chętnie dotrzyma towarzystwa dziewczynie.
Jestem osobą nie palącą. Wzrost 180 cm. Podobno przystojny
Zapraszam do kontaktu wszystkie dziewczyny, które oczekują udanej zabawy podczas wesela.
Pochodzę z woj. Śląskiego. Moja propozycja nie ogranicza się jednak do tego obszaru. W grę wchodzi także woj. Opolskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Świętokrzyskie, Małopolskie oraz Podkarpackie.
Jeśli jesteś zainteresowana śmiało pisz!
moje GG: 15581836
e-mail: twisterdance@wp.pl
Z przyjemnością udzielę wszelkich informacji.
Proszę tylko o poważne oferty.
[05.09.2013] 12:01
zwykły gość
Kobieta mająca tatuaże kojarzy mi się z ostrym charakterem. Lubię kobiety z tatuażami.
[17.12.2013] 08:53
JOhan
"Swiadcza o odwadze i checi posiadania czegos indywidualnego"
Gratuluję toku myślenia Odwaga, prawdziwa odwaga, chyba się zesikam. Jak spotkam w mieście wydziaranego pajaca, natychmiast pogratuluję mu odwagi, tylu odważnych indywidualistów chodzi po świecie że nawet nie wiecie. Gwóźdź, wbij sobie zardzewiały gwóźdź między półkule idealnie gładkiego mózgu, wylądujesz na chwile na izbie chorych nie będziesz musiał przez kilka dni odważnie schylać się po mydło
[17.12.2013] 13:50
MAGgrand
Odradzam, szpeci ciało i wyglądasz nieestetycznie.
[09.12.2019] 14:51
[09.02.2014] 13:41
el_dawido
U atrakcyjnych kobiet tatuaże wyglądają świetnie, mnie to osobiscie kręci, a jak ktoś pisze, że na starość się rozciągnie itp.. moim zdaniem żyję się raz młodym później będzie to tylko pamiątka z młodszych lat, duże tatuaże, małem byle z gustem i też bez przesady tatoo są sexi KOCHAM KOBIET Z TATUAŻAMI
[24.03.2014] 21:53
Sebaniusz
wytatuowana (09.12.2009.17 19:16):
Mhm...
Polacy to złodzieje i kombinatorzy

Kompletna bzdura! W Polsce był kapitalizm i na ogół Polacy nie mają takich parszywych cech. Stereotyp Polaka, to gościnny, przedsiębiorczy, Słowiański Europejczyk pełną gębą, czyli obywatel bogatego kraju europejskiego. A nie tam żadne pijaki i złodzieje. To w innej galaktyce chyba tak jest.
[15.04.2014] 23:17
i po co tyle gadania?
Jak tak przeglądam te wypowiedzi to można się pośmiać z tych pseudo kłótni, tatuaż to sprawa indywidualna i jak go ktoś robi to dla siebie, a reszcie guzik do tego bo ludzie gadali, gadaja i gadać będą... wiec nie warto się tym przejmować! Nie ocenia się ksiazki po okładce tyle w tym temacie! Pozdrawiam
[02.06.2015] 10:22
Liliana26
On89 (07.08.2007.16 22:23):
nienawidze tatuaży, nigdy nie pozwole mojej kobiecie sobie zrobić - postawię przed wyborem, tatuaż, albo ja... jeśli się ze mną liczy, postąpi po mej myśli aha - i wcale nie jestem zbyt zaborczy ani samolubny - są pewne granice po prostu...

- Współczuje Twojej kobiecie ..
[15.06.2015] 13:57
NStalina
On89 (07.08.2007.16 22:23):
nienawidze tatuaży, nigdy nie pozwole mojej kobiecie sobie zrobić - postawię przed wyborem, tatuaż, albo ja... jeśli się ze mną liczy, postąpi po mej myśli aha - i wcale nie jestem zbyt zaborczy ani samolubny - są pewne granice po prostu...

ja na miejscu twojej dziewczyny wybrałabym tatuaz jestes żałosny . pozdro
[19.06.2015] 19:05
Kamilos8888
Mi się podobają, ale subtelne i delitkane. Przykładowo takie miłosne jak dla mnie są okej - http://dziarownia.pl/tatuaze/milosne
[07.08.2015] 21:10
w97
Co panowie myślicie o tatuażu na karku pod włosami?
Np. taka mała kokardka albo coś? Od razu się wypowiem na temat tatuażu u kobiet, bo to co wypisujecie panowie to po prostu... Według mnie dziewczyny, które mają tatuaż nie są jakimiś tanimi laskami... W większości tatuaż u dziewczyny ma jakieś znaczenie, ma przypominać o jakiejś osobie, wydarzeniu, marzeniach... Przecież jeden mały tatuaż kompletnie nic nie zmienia, a zwłaszcza w zachowaniu jej... Każdy człowiek i mężczyzna i kobieta mają swoje poglądy, więc mogą sobje robić co chcą, a innym nic do tego... Więc jak jakiś chłopak powie swojej dziewczynie, że nie może sobie zrobić tatuażu, to według mnie, ona na niego nie zasługuje, dlatego że, nie będzie jej akceptował takiej jakiej jest, czyli w tym wypadku z tatuażem.
To koniec mojej wypowiedzi. Pozdrawiam
[13.08.2015] 18:37
Czarodziejski Kot
Wszystko zależy, jakie to tatuaże. To u jakich kobiet ma już mniejsze znaczenie. Można sobie zrobić tatuaż ładny, są nawet prawdziwe dzieła sztuki - byle nie u kogoś, kto dopiero się uczy... Warto zapłacić parę złotych więcej za autorski projekt i dobre wykonanie. No i ważne jest, aby dobrze to przemyśleć, a nie działać pod wpływem chwili. Fakt posiadania tatuażu nie czyni nikogo ani gorszym, ani lepszym człowiekiem. Natomiast każdy tatuaż sporo mówi i indywidualnej wrażliwości artystycznej... Mnie się podobają tatuaże u kobiet - jeśli są ciekawe i dobrze wykonane. W ogólnej ilości tego co widzę u ludzi, jest to niestety tylko około 10%. "Szukajcie szlachetnych wśród swoich, zamiast błędów u innych".
[15.04.2016] 10:07
Seberek
Mała1987 (11.06.2011.23 23:38):
a ja wam napisze że polska w tym temacie jest zacofana strasznie. dziewczyny to jest wasze ciało i robicie z nim co chcecie... ja obecnie mam 9 tatuaży i jest fajnie... to że ludzie patrzą sie na ulicy to co niech sie patrzą.... bo to jest tak te osoby co krytykują to nie mają odwagi tego zrobić bo ich strach zjada... Tylko trzeba wiedzieć co chcecie i na pewno nie na żadnym spontanie... może tatuaż z jakimś przesłaniem coś co wam upamiętniło się w pamięci... to jest ważne.... i to co inni powiedzą to miejcie to w d***e.
"kto sie nie dziara ten fujara"
Tekst mojego synka...
Pozdro

Bzdura! Polska pod żadnym względem nie jest zacofana. A nielubienie tatuaży wynika z dobrego gustu najczęściej.
[15.04.2016] 10:09
Seberek
Mała1987 (12.11.2012.16 10:58):
artur-74 (12.01.09 19:03):
Mała1987 (11.06.23 23:38):
a ja wam napisze że polska w tym temacie jest zacofana strasznie. dziewczyny to jest wasze ciało i robicie z nim co chcecie... ja obecnie mam 9 tatuaży i jest fajnie... to że ludzie patrzą sie na ulicy to co niech sie patrzą.... bo to jest tak te osoby co krytykują to nie mają odwagi tego zrobić bo ich strach zjada... Tylko trzeba wiedzieć co chcecie i na pewno nie na żadnym spontanie... może tatuaż z jakimś przesłaniem coś co wam upamiętniło się w pamięci... to jest ważne.... i to co inni powiedzą to miejcie to w d***e.
"kto sie nie dziara ten fujara"
Tekst mojego synka...
Pozdro

słuchaj koleżanko,ty możesz sie według mnie wytatuować cała,ale nie namawiaj innych do tego....nie masz powodu do chwalenia sie, bez obrazy!!!!!

Nie namawiam nikogo to tatułowania swojego ciała tylko stwierdzam jak jest w naszej zacofanej Polsce!!!!
Mam taki zamiar sie wytatułować cała i jak słysze że u kobiety tatuaż jest kiczowaty albo coś to mnie krew zalewa bo inni nie mają o tym zielonego pojęcia a sie wypowiadają....tyle na ten temat!!!!

Jaka zacofana Polska? Co ty @@@isz? Polska to nowoczesny kraj kulturowo i gospodarczo.
[15.04.2016] 10:15
Seberek
wytatuowana (09.12.2009.17 19:16):
Mhm...
Polacy to złodzieje i kombinatorzy, Szkoci są skąpi, Rosjanie to pijusy, Niemcy jedzą kiełbasę i popijają piwem, Cyganie i Romowie wszyscy bez wyjątku to nieroby, brudasy i złodzieje również, Anglicy we krwi mają podręcznik Savoir Vivre, chłopcy od ciężkiej muzyki odprawiają czarne msze i jedzą koty oraz gładkie dziewice, a tatuują się dziwki i wszelki element marginesu społeczeństwa Uwielbiam stereotypy To jest fascynujące, że ludzie przyjmują opinie społeczeństwa i traktują jako własne bezmyślnie i bezrefleksyjnie przetwarzając
Nie dbam o to co myślą o mnie ludzie z zasłoną na oczach. Jeżeli ktoś ocenia mnie przez pryzmat tatuażu, to nie mamy o czym rozmawiać. Bo jak tu twórczo rozmawiać z kimś kto ślizga się przez życie po tunelu, w które wepchnęło go społeczeństwo? Przepraszam tych, których tatu rzeczywiście przyprawia o mdłości. Zakładam jednak, że tacy potrafiliby chcieć poznać mnie - niekoniecznie myśląc przybijając mi na czoło pieczątkę z napisem "Tattoo - A FUJ!".
Wśród wielu pustych słów przeczytałam posta, który mnie zmartwił. Dziewczyny, która wbrew swojemu charakterowi zrobiła sobie malunek, a teraz go usuwa, gdyż jej partnerowi nie przypadł on do gustu.
Dwie sprawy:
-tatuaż tak jak operacja plastyczna nie zmieni naszego charakteru. To jest rzecz nie dla wszystkich. Jeżeli jesteś nieśmiały i niepewny siebie - NIE RÓB!! bo (tak jak było w przypadku tejże kobiety) spotkasz na swojej drodze kogoś kto stanie się Twoim mentalnym guru i znów pewność siebie zbudowana na chwiejnych fundamentach runie w dół.
Ja do swojego motywu jestem przywiązana emocjonalnie. Prócz rysunku w motyw wplecione są cytaty i sentencje, które chcę żeby pozostały we mnie do śmierci. Mój tatuaż jest częścią mnie. A czy podoba się mężczyznom? Podoba się mimo, że jest DUŻY. Jednak tak czy inaczej nie ma to znaczenia.
Pozdrawiam;]

Co do Polaków, to zupełnie nietrafione i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Polak to nie złodziej, ani kombinator, bo Polak nie przyzwyczaił się do biedy, bezprawia i chorej struktury. Polska to normalny, rozwinięty kraj Zachodu, gdzie prawo jest logiczne i jest przestrzegane. Polak to uczciwy, pomysłowy, solidny człowiek Zachodu z poczuciem humoru i radości. Tak się nas postrzega.
[15.04.2016] 10:19
Seberek
Uleńka (11.06.2011.03 12:06):
Heh, czytając te błyskotliwe wypowiedzi utwierdzam się w przekonaniu ze 90% panów w Polsce to nudziarze... czyli panowie nie w moim stylu dobrze że to nie 100%... bo w takim razie może jest szansa że znajdę męża, który ceni oryginalność, indywidualizm nie boi się kobiety która ma swoje zdanie :].
Chyba troszkę jednak można wydedukować z tych wypowiedzi, że panowie wolicie mieć zwykłą laseczkę, która codziennie ubiera sukienunie, która nie zagraża waszej pozycji i jest typową stereotypową kobietą, która jest posłuszna i nie wystaje ponad nawias... ale to nie mój problem... choć uważam że to w ogóle nie jest problem tak naprawdę niechaj zwykli łączą się ze zwykłymi a oryginalni niech szukają oryginalnych... to normalna rzecz, że ludzi oryginalnych jet mniej niż tych drugich.
Dla mnie tatuaż to wyraz mojej artystycznej osobowości i nic na to nie poradzę, że uważam że właśnie on ją podkreśli tak samo jak u innej kobiety ruda farba do włosów, makijaż czy strój... uważam się za artystkę w całości i moje ciało też może być wyrazem artyzmu. Jedni to docenią inni nie ... życie... Pozdrawiam.

Bzdura! Ta niechęć wynika co najwyżej z dobrego gustu Polaków.
[15.04.2016] 10:21
Seberek
babello killer (06.07.2006.21 03:28):
<cytat>Bąbello (06.07.20 21:24):
Tylko bydło sie znakuje!!!!!!
</cytat>
chyba tylko u Ciebie na wsi. moi dziadkowie tez mowia, ze tatuuje sie tylko prymityw albo recydywisci i dziewczynko powiem Ci nie sluchaj sie ich wszystkich!! zyjemy w spoleczenstwe, w ktorym to nie przypadek, ze wybrano pis, ale czy tego typu osob chcesz sie sluchac. wiekszosci normalnych mlodych chlopakow tatoo nad dupcia albo na lopatce sie baaaardzo podoba, tu gdzie jestem (w GB) tatuaze ma co druga dziewczyna i wszystkie jakos zyja poki co (teraz pewnie posypie sie lawina postow, ze to angielskie krowy, ze sa brzydkie tluste itp. moja riposta brzmi- jak nie masz oka do dziewczyn to widzisz tylko brzydkie. kropka). wiec smialo go rob, ale najpierw radze dokladnie zastanowic sie gdzie bys go chciala miec i co to ma byc dokladnie... aha- jesli zamierzasz zostac w tym burdelu (Polsce), to radze zrobic w niewidocznym miejscu, bo to nadal kraj koscielny, a glupio byloby stracic w oczach pracodawcy z tak blachego powodu... uffffffffff

Jesteś jedną z niewielu w UK. Na pewno nie co druga ma tatuaże, Brytyjski to nie brzydkie krowy, a Polska nie jest zacofana i na pewno się z niej nie ucieka.
[02.08.2016] 17:41
Ola Hola
Ja mieszkam w UK ale tatuaż robiłam sobie w PL. Głównym problemem dla mnie był ból podczas takiego tatuażu. Wtedy natknełam się w internecie na sprzedażwww.zenn.pl i tam kupiłam sobie środek znieczulający skórę miejscowo
[17.11.2016] 18:27
garycooper
Ja lubię dziewczyny z tatuażami, dla mnie to kolejna rzecz na plus, mozna powiedzieć, że afrodyzjak Swojej dziewczynie na urodziny zasponsorowałem tatuaż. Robiła w Last Drakkar http://lastdrakkar.com/ u Valentina. Bardzo fajnie wyszło, i mi i jej się podoba
[25.01.2019] 15:29
bógojciec
Tatuaż z własnej woli robią sobie tylko idio tki (lewaczki, feminazistki etc.) lub egoistki, które mówią, że to nie faceta sprawa jak kobieta wygląda (jeśli nie jego sprawa, to bądź @@@ sama całe życie i doprowadź do upadku swojej linii genetycznej), żadna z tych grup społecznych nie jest godna uwagi ze strony normalnego, rozsądnego faceta. Nie upiększają one ciała, bo ciało jest idealne w takiej postaci w jakiej zostało stworzone. Tatuaż mają zazwyczaj ludzie o niskiej inteligencji, którzy np. mówią, że ryba lub kurczak, to nie mięso.
[06.03.2019] 21:33
sexmalwina.pl
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat
. Mam na imię Malwina lat 21, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu http://randkivip.pl/ i wyszukaj mnie po niku: malwina21 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do tel
efonu, poczujesz rozkosz)
[09.03.2019] 21:53
Jestem 20 letnią brunetką o
Jestem 20 letnią brunetką o zgrabnym i seksownym ciele, ćwiczę na siłowni. Chętnie spotkam się z zadbanym i kulturalnym panem w celu zarobkowym i stały układ a moze nawet miłość, moje gorące fotki i kontakt tu: http://sexspotkania.co.pl/kamila95 mój nik na portalu to: kamila95 .. pamiętaj abyś włączył konto vip abym wiedziała ze piszesz z realnego konta i jesteś pewny i gotowy na realne spotkanie.. inaczej nie wyświetla ci się moje nagie fotki

1 «   8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat