o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Panowie,czy podobaja wam sie tatuaż u kobiet?

1 «   7 8 9 10 Strony tematu:
[09.01.2012] 19:03
artur-74
Mała1987 (11.06.23 23:38):
a ja wam napisze że polska w tym temacie jest zacofana strasznie. dziewczyny to jest wasze ciało i robicie z nim co chcecie... ja obecnie mam 9 tatuaży i jest fajnie... to że ludzie patrzą sie na ulicy to co niech sie patrzą.... bo to jest tak te osoby co krytykują to nie mają odwagi tego zrobić bo ich strach zjada... Tylko trzeba wiedzieć co chcecie i na pewno nie na żadnym spontanie... może tatuaż z jakimś przesłaniem coś co wam upamiętniło się w pamięci... to jest ważne.... i to co inni powiedzą to miejcie to w d***e.
"kto sie nie dziara ten fujara"
Tekst mojego synka...
Pozdro

słuchaj koleżanko,ty możesz sie według mnie wytatuować cała,ale nie namawiaj innych do tego....nie masz powodu do chwalenia sie, bez obrazy!!!!!
[09.01.2012] 19:03
Adam w
Nieznany1910 (11.03.14 10:56):
On89 (07.08.16 22:23):
nienawidze tatuaży, nigdy nie pozwole mojej kobiecie sobie zrobić - postawię przed wyborem, tatuaż, albo ja... jeśli się ze mną liczy, postąpi po mej myśli aha - i wcale nie jestem zbyt zaborczy ani samolubny - są pewne granice po prostu...

tatuaż, albo ja... jeśli się ze mną liczy, człowieku zastanów sie co ty mówisz.! ;]
wyraźnie dajesz każdemu do zrozumienia ze twoja panna bedzie sie ciebie słuchać i zrobisz z niej jakąs kure domowa. jak jej sie podoba to czemu nie? ;]

Może ty się zastanów co ty mówisz, kobieta łącząc się z kimś, dziewczyna chodząc z chłopakiem powinna podobać się swojemu chłopakowi a chłopak dziewczynie, jeśli przestaniemy być dla siebie atrakcyjni oddalamy się od siebie, po czasie nasz związek się rozpada, jest ból, żal, pytanie dlaczego? Dziewczyna przedewszystkim powinna być atrakcyjna dla swojego chłopaka, męża, a nie dla jego kolegów. Czydałeś ze zrozumieniem pytanie tej dziewczyny"? Nie bo i tu wiadomo że jesteś opóźniony w rozwoju, Każdy kto czyta rozumie że tej dziwczynie nie podoba się tatuaż ale chce być na topie, chce to zrobić aby upiększyć swoje ciało być może na malunek chwycę jakiegoś malarza. pyta się czy nam mężczyzną się to podoba aby mieć lepsze branie.
[10.01.2012] 17:10
arbuzowa
sandersia (12.01.09 15:56):
Czytając to forum normalnie nie wiem czy śmiać się czy płakać... Jaki to jest ograniczony kraj... Mam 2 tatuaże... Jeden na łopatce drugi od ramienia aż za łokieć... Może się to komuś nie podobać ale mi to wisi... I wkurzają mnie teksy typu...Że ktoś kto robi sobie tatuaż chce się upięknić... Albo Jak będziesz wyglądać w wieku 65 lat!!/? Szczerze wam powiem... Uroda przeija... Ale ja i tak bd taka sama (w środku).. I tak bd miała zmarszczki i zwisającą skórę i tak... A że będzie jeszcze rozciągnięty tatuaż to tylko bd świadczyło o tym.. że nie byłam nudziarą (i bd fajną babcia xD)ale i to że mam swój charakter i nie boję się oceny innych. Ten kto bd próbował mnie zmieniać nich się strzeże... Może i nie jestem ładna itp... Ale to nie znaczy że przez tatuaże chcę się upiększać itd.. Bo to by było żałosne... Nie robie tego też dla szpanu (jak niektórzy) tylko dla siebie samej. Lubię tatuaże i od dawna chciałam je mieć. Mi one się podobają i dla tego ja sama je mam. Nie rozumim że niektórzy są tak ograniczeni aby to pojąć. Być sobą i nie przejmować się krytyką innych. Ps czytałam tam wcześniej... coś typu ultimatum do kobiety albo ja albo tatuaż.. Powiem tylko tyle.. Buuuuuuhhhhahahahhahahhahahhaha
ale żałosne... Widzę że naprawdę masz coś z garem chłopie. Takie ultimatum... Jakbyś postawił je kobiecie o charakterze podobnym do mojego to od razu zostałbyś odprawiony z kwitkiem (łagodnie mówiąc)
Ja albo tatuaż.... lol
w stu procentach zgadzam się z Sandersia. Jesteście bardzo zacofani to takie przykre. Ja sama mam tatuaże na nadgarstku i planuje jeszcze na karku mojemu chłopakowi on nie przeszkadza wręcz przeciwnie. Z waszych bzdurnych wypowiedzi rozumiem ,że zostaliście w Średniowieczu gdzie kobiecie na nic nie pozawalano, bo od razu miała opinie nierządnicy. Jeżeli ktoś sobie robi tatuaż to jego indywidualna sprawa a nie całego zacofanego narodu i chłopów , którzy myślą ,że mogą rządzić kobietami to takie śmieszne. Mój chłopak sam się z tego śmieje i nie rozumie was. Ludzie mamy XXI wiek ! Żegnam ...
[10.01.2012] 17:48
Adam w
arbuzowa (12.01.10 17:10):
sandersia (12.01.09 15:56):
Czytając to forum normalnie nie wiem czy śmiać się czy płakać... Jaki to jest ograniczony kraj... Mam 2 tatuaże... Jeden na łopatce drugi od ramienia aż za łokieć... Może się to komuś nie podobać ale mi to wisi... I wkurzają mnie teksy typu...Że ktoś kto robi sobie tatuaż chce się upięknić... Albo Jak będziesz wyglądać w wieku 65 lat!!/? Szczerze wam powiem... Uroda przeija... Ale ja i tak bd taka sama (w środku).. I tak bd miała zmarszczki i zwisającą skórę i tak... A że będzie jeszcze rozciągnięty tatuaż to tylko bd świadczyło o tym.. że nie byłam nudziarą (i bd fajną babcia xD)ale i to że mam swój charakter i nie boję się oceny innych. Ten kto bd próbował mnie zmieniać nich się strzeże... Może i nie jestem ładna itp... Ale to nie znaczy że przez tatuaże chcę się upiększać itd.. Bo to by było żałosne... Nie robie tego też dla szpanu (jak niektórzy) tylko dla siebie samej. Lubię tatuaże i od dawna chciałam je mieć. Mi one się podobają i dla tego ja sama je mam. Nie rozumim że niektórzy są tak ograniczeni aby to pojąć. Być sobą i nie przejmować się krytyką innych. Ps czytałam tam wcześniej... coś typu ultimatum do kobiety albo ja albo tatuaż.. Powiem tylko tyle.. Buuuuuuhhhhahahahhahahhahahhaha
ale żałosne... Widzę że naprawdę masz coś z garem chłopie. Takie ultimatum... Jakbyś postawił je kobiecie o charakterze podobnym do mojego to od razu zostałbyś odprawiony z kwitkiem (łagodnie mówiąc)
Ja albo tatuaż.... lol
w stu procentach zgadzam się z Sandersia. Jesteście bardzo zacofani to takie przykre. Ja sama mam tatuaże na nadgarstku i planuje jeszcze na karku mojemu chłopakowi on nie przeszkadza wręcz przeciwnie. Z waszych bzdurnych wypowiedzi rozumiem ,że zostaliście w Średniowieczu gdzie kobiecie na nic nie pozawalano, bo od razu miała opinie nierządnicy. Jeżeli ktoś sobie robi tatuaż to jego indywidualna sprawa a nie całego zacofanego narodu i chłopów , którzy myślą ,że mogą rządzić kobietami to takie śmieszne. Mój chłopak sam się z tego śmieje i nie rozumie was. Ludzie mamy XXI wiek ! Żegnam ...

Plemiona indiańskie i afrykańskie malowały się do czasu kiedy nie zetknęli się z cywilizacją, w chwili obecnej malują się tylko dla turystów, więc kto tu jest zacofany? Idąc do łóżka z kobietą, moje zmysły pobudza jej nagie ciało, patrzę i podziwiam go To nie obrazy na ścianach lecz jej piękne ciało doprowadza do wrzenia krwi, Kiedy całuje jej ramię wzrok podnieca jej ramie a nie wąż, chcę całować jej piękny brzuszek, wzgórek a nie Lenina, chcę patrzeć i całować jej pupe a nie obraz Stalina, Jeśli będę chciał oglądnąć obrazy wybiorę się do galeri, współczuję dziewczynie która ma chłopaka którego nie podnieca jej nagie ciało lecz obrazy, który woli całować Stalina niż jej brzuszek,
[11.01.2012] 19:28
brave1heart
Pytanie było czy się podobają, a nie czy kobiety powinny lub nie.
Uważam, że kwestia posiadania czy też nie jest sprawą indywidualną każdego z nas.
Kiedyś z tatuażem była związana jakaś ideologia, coś określały, a nie tylko przedstawiały.
Mi się nie podobają niezależnie u kobiety czy mężczyzny. Zawsze był to kicz tylko kiedyś miał znaczenie, a teraz jest to tylko moda.
I jak to z modą za jakiś czas przeminie. Nie modny ubiór można wyrzucić fryzurę zmienić dziary zawsze zostaną.
To jest tylko moje zdanie, a nie próba nawrócenia kogokolwiek szczęście jest zawsze osiągalne dla tego kto do niego dąży
[25.01.2020] 23:28
[14.01.2012] 20:46
azor1
Najpiękniejsze są na ryju takiej dziewczyny. jeden raz a będzie piękna na całe życie,
[02.03.2012] 19:19
ankaoooooo
mi tez podobaja sie tatuaże sama mam na ramieniu piękny kolorowy tatuaż
każdy ma swoje zdanie hehehehehhhhhhhhhhhhhhhhhhe
[02.03.2012] 23:56
Dani Filth
brave1heart (12.01.11 19:28):
Uważam, że kwestia posiadania czy też nie jest sprawą indywidualną każdego z nas.
Kiedyś z tatuażem była związana jakaś ideologia, coś określały, a nie tylko przedstawiały.
Mi się nie podobają niezależnie u kobiety czy mężczyzny. Zawsze był to kicz tylko kiedyś miał znaczenie, a teraz jest to tylko moda.
I jak to z modą za jakiś czas przeminie. Nie modny ubiór można wyrzucić fryzurę zmienić dziary zawsze zostaną.
To jest tylko moje zdanie, a nie próba nawrócenia kogokolwiek

tys to jest dopiero kiczowaty, normalnie porazka natury,blad w sztuce "Archangel, Dark Angel
Lend me thy light
Through Death's veil
'Til we have Heaven in sight!"
[14.03.2012] 09:26
Leexie
Nie o to chodzi, czasami tatuaż coś oznacza, coś wiecej o czym wie tylko ta osoba, ja go zrobilam po to by pamiętać o pewnym okresie swoim życiu, a raczej o tym że każda chwila jest wyjątkowa i nic więcej się nie powtórzy. Dla mnie jest on czymś więcej niż kiczowatym wzorem na ramieniu. Jesli chodzi o opinie męczyzn, to że mam coś na sobie oznacza że jestem gorsza? Głupsza? Ujmuje mi to wiedzy? A może jestem łatwa? Bo też tak niektórzy myślą. Wydaje mi się że w życiu należy mieć swoje zdanie, bo ludzie i tak oceniają po pozorach, ładna dziewczyna nie może być przecież inteligentna, blondynki z "natury" są głupie. Krzywdzą takie stereotypy, ale....
Nie ważne jest to co masz na ciele, jak wyglądasz ale kim jesteś. Uroda przemija, ważne jest to co ma się w głowie, oraz jakim człowiekiem się jest... Dlatego pytanie czy męzczyzni lubią tatuaże, czy kobieta z tatuażem od razu jest skreślona jest smieszne dla mnie. I nawet jeśli ktoś tak robi to świadczy to tylko o tym że nie zależy mu na kobiecie, na jej osobowosci ale na ciele, traktuje kobiete jak plastikowe opakowanie... niestety ....
[14.03.2012] 09:53
brave1heart
Leexie (12.03.14 09:26):
Nie o to chodzi, czasami tatuaż coś oznacza, coś wiecej o czym wie tylko ta osoba, ja go zrobilam po to by pamiętać o pewnym okresie swoim życiu, a raczej o tym że każda chwila jest wyjątkowa i nic więcej się nie powtórzy. Dla mnie jest on czymś więcej niż kiczowatym wzorem na ramieniu. Jesli chodzi o opinie męczyzn, to że mam coś na sobie oznacza że jestem gorsza? Głupsza? Ujmuje mi to wiedzy? A może jestem łatwa? Bo też tak niektórzy myślą. Wydaje mi się że w życiu należy mieć swoje zdanie, bo ludzie i tak oceniają po pozorach, ładna dziewczyna nie może być przecież inteligentna, blondynki z "natury" są głupie. Krzywdzą takie stereotypy, ale....
Nie ważne jest to co masz na ciele, jak wyglądasz ale kim jesteś. Uroda przemija, ważne jest to co ma się w głowie, oraz jakim człowiekiem się jest... Dlatego pytanie czy męzczyzni lubią tatuaże, czy kobieta z tatuażem od razu jest skreślona jest smieszne dla mnie. I nawet jeśli ktoś tak robi to świadczy to tylko o tym że nie zależy mu na kobiecie, na jej osobowosci ale na ciele, traktuje kobiete jak plastikowe opakowanie... niestety ....

Jesteś wyjątkiem od reguły, jak dla mnie miłym To, że nie lubię tatuaży nie oznacza, że źle myślę o tym kto go ma. Tak jak napisałem wcześniej to jest indywidualna sprawa każdego. Zgodzisz się jednak, że obecnie to głównie moda. A na człowieka patrze przez pryzmat jego wypowiedzi czy rozmowy. O i do tego blondynka, a taka mądra Chyba farbowana he,he Miło pozdrawiam szczęście jest zawsze osiągalne dla tego kto do niego dąży
[14.03.2012] 18:37
Leexie
brave1heart (12.03.14 09:53):
Leexie (12.03.14 09:26):

Jesteś wyjątkiem od reguły, jak dla mnie miłym To, że nie lubię tatuaży nie oznacza, że źle myślę o tym kto go ma. Tak jak napisałem wcześniej to jest indywidualna sprawa każdego. Zgodzisz się jednak, że obecnie to głównie moda. A na człowieka patrze przez pryzmat jego wypowiedzi czy rozmowy. O i do tego blondynka, a taka mądra Chyba farbowana he,he Miło pozdrawiam
Wyjątek od reguły - a po co szufladkować ludzi, łatwiej Ci będzie jak na każdego spojrzysz jak na indywidualną jednostkę, bo każdy z nas jest inny, każdy ma inną przeszłość, inne plany i marzenia. Czasami ludzie nie używają tego co mają w swojej małej głowce- czyli mózgu, mówią coś zanim pomyslą, ulegają presji innych.. niestety
A to że to głównie moda- to problem tych ludzi, zapewniam Cie że za kilka lat, miesięcy jak im się to znudzi sami zapłacą za to co zrobili ...

A co do blondynki - nie jestem brunetką
[14.03.2012] 19:42
brave1heart
Leexie (12.03.14 18:37):

Wyjątek od reguły - a po co szufladkować ludzi, łatwiej Ci będzie jak na każdego spojrzysz jak na indywidualną jednostkę, bo każdy z nas jest inny, każdy ma inną przeszłość, inne plany i marzenia. Czasami ludzie nie używają tego co mają w swojej małej głowce- czyli mózgu, mówią coś zanim pomyslą, ulegają presji innych.. niestety
A to że to głównie moda- to problem tych ludzi, zapewniam Cie że za kilka lat, miesięcy jak im się to znudzi sami zapłacą za to co zrobili ...

Ale Ty jesteś wygadana! Co nie powiem to riposta. He,he Ja nie szufladkuję, a generalizuję.
Taka jest prawda, że większość robi to na zasadzie mody czy w stylu zaszalałem lol. Nie rozpatruje czy ktoś mądry czy głupi. Skąd mam to niby wiedzieć. Cenię niezależność i uważam, że każdy może robić ze sobą co chce. Przecież chcącemu nie dzieje się krzywda. Nie odbieraj mi prawa do własnego zdania. Ja tez jestem wygadany he,he Nie jesteś blondynką, co zresztą podejrzewałem. Z tamtych cech, które wymieniłaś to coś do Ciebie pasuje?;p
A co do marzeń to teraz marzą mi się lody czekoladowe. Kurcze byłem dzisiaj w sklepie i mogłem spełnić te marzenie. Może jutro. I kto wie może Cię poczęstuję... szczęście jest zawsze osiągalne dla tego kto do niego dąży
[14.03.2012] 20:05
Leexie
brave1heart (12.03.14 19:42):

Ale Ty jesteś wygadana! Co nie powiem to riposta. He,he Ja nie szufladkuję, a generalizuję.
Taka jest prawda, że większość robi to na zasadzie mody czy w stylu zaszalałem lol. Nie rozpatruje czy ktoś mądry czy głupi. Skąd mam to niby wiedzieć. Cenię niezależność i uważam, że każdy może robić ze sobą co chce. Przecież chcącemu nie dzieje się krzywda. Nie odbieraj mi prawa do własnego zdania. Ja tez jestem wygadany he,he Nie jesteś blondynką, co zresztą podejrzewałem. Z tamtych cech, które wymieniłaś to coś do Ciebie pasuje?;p
A co do marzeń to teraz marzą mi się lody czekoladowe. Kurcze byłem dzisiaj w sklepie i mogłem spełnić te marzenie. Może jutro. I kto wie może Cię poczęstuję...
Nie odbieram Ci prawa do własnego zdania, ponieważ nie jestem w stanie tego zrobić. I tak będziesz myślał co chcesz, i tak zrobisz co chcesz
Czekoladowe lody nie były Twoim marzeniem lecz zachcianką A może pierwotną potrzebą zaspokojenia pewnego pragnienia?
[14.03.2012] 20:24
brave1heart
Leexie (12.03.14 20:05):

A co do marzeń to teraz marzą mi się lody czekoladowe. Kurcze byłem dzisiaj w sklepie i mogłem spełnić te marzenie. Może jutro. I kto wie może Cię poczęstuję...
Nie odbieram Ci prawa do własnego zdania, ponieważ nie jestem w stanie tego zrobić. I tak będziesz myślał co chcesz, i tak zrobisz co chcesz
Czekoladowe lody nie były Twoim marzeniem lecz zachcianką A może pierwotną potrzebą zaspokojenia pewnego pragnienia?
No tak nie odbierasz mi prawa do własnego zdania To przeczytaj swoje przedostatnie zdanie he,he Nazwij po imieniu ŁAKOMSTWA. Raczej nie za rzadko je jadam, niestety szczęście jest zawsze osiągalne dla tego kto do niego dąży:)
[14.03.2012] 20:42
Leexie
brave1heart (12.03.14 20:24):
Leexie (12.03.14 20:05):

No tak nie odbierasz mi prawa do własnego zdania To przeczytaj swoje przedostatnie zdanie he,he Nazwij po imieniu ŁAKOMSTWA. Raczej nie za rzadko je jadam, niestety
Z medycznego punktu widzenia mózg potrzebuje dziennie około 150 gramów glukozy która jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania dolicz inne potrzeby organizmu koło 180 gramów na 100% uzbierasz. Jedz smiało lody tylko nie te bezcukrowe! ( blee) * *Pomijamy tu fakt że są bardzo niezdrowe. Na coś trzeba umrzeć, a jest tyle chorób że no cóż czasami można sobie pozwolić na trochę przyjemności prawda?
[14.03.2012] 21:05
brave1heart
[14.03.2012] 21:14
brave1heart
Widzę, że z Ciebie to niezły fachowiec w tych sprawach Przeważnie to jadam grycanki, myślisz, że przeżyję Prawie wszędzie czytam skład na ulotkach po za lodami. A, nie odpowiedziałaś czy z tych cech ludzkich, o których pisałaś coś pasuje do Ciebie szczęście jest zawsze osiągalne dla tego kto do niego dąży
[14.03.2012] 21:21
Leexie
brave1heart (12.03.14 21:14):
Widzę, że z Ciebie to niezły fachowiec w tych sprawach Przeważnie to jadam grycanki, myślisz, że przeżyję Prawie wszędzie czytam skład na ulotkach po za lodami. A, nie odpowiedziałaś czy z tych cech ludzkich, o których pisałaś coś pasuje do Ciebie
sprawdz skrzynkę e-mail
[05.04.2012] 02:25
Remo1
Wykładowczyni (09.07.23 09:01):
<cytat>Chłopczyk.. (09.07.23 03:16):
a wy kochane buntowniczki z tematu namawiajcie kolejne dziewczyny... domyślam się że wasz tatuaż to albo ciężkie dzieciństwo albo chamstwo od facetów wyrażone właśnie nim by ukazać swą niezależność... sexista...tyle moge o tobie napisac...nic wiecej. Facet moze miec, tatuaz kobieta nie bla bla...strasznie to mądre i wyniosłe aż sie wzruszyłam -__- nie miałam cięzkiego dzieciństwa, facetów miałam ,,normalnych" tatuaże lubie, jestem estetką, czuje się z nimi dobrze więc je robie. NIe mowie o żałosnych tribalach na naddupiu które faceci tolerują ale tatuaże kolorowe, duże i z przesłaniem. Przestane, aż mi się skończą pomysły i dojde do punktu w którym powiem ,,dość, wyglądam dobrze" i żaden facet nie ma na to wpływu. Jeśli usłyszałabym od faceta ,,tatuaże albo ja" nie miałabym problemu z dokonaniem wyboru. Aha jestem tak strasznie głupia i niewykształcona, że pracuje jako wykładowca na jednej z najlepszych uczelni(no niestety zawiode przedmówce, nie jest to branża porno x]) pozdrawiam.
Pracujesz jako wykładowca na jednej z nalepszych uczelni, ale słoma Ci z mózgu nie wyszła. Ot i tyle. Tatuaż nie ujmuje inteligencji. Tatuaż nie czyni człowieka złym. Tatuaż to po prostu oznaka pewnego umysłowego prymitywizmu. Można być nawet profesorem i go mieć - tyle że jakoś nigdy profesora z tatuażem nie widziałem. Żyj sobie w swoim świecie wytłumaczeń, racjonalizacji. Jesteś tak zakompleksiona, że nie mogłaś się powstrzymać od głupiego komentarza, mimo że gość sugerował, że już go nie ma. To bardzo znamienne. W głębi ducha wiesz, że to co masz na skórze cię szpeci. A Twoja babcia, która kiedyś prowadziła niewinną wnuczkę do pierwszej komunii, byłaby na pewno zachwycona widząc, jak jej niewinna wnusia nosi nad dupą znamię dziwki. Albo w innych miejscach - obrazki z przesłaniem. Gratuluję i życzę dużo szczęścia. Na pewno miałaś takich facetów, na jakich zasługujesz.
[13.08.2012] 19:48
Kowboj313
Moja żona ma taki: http://szpargaly.pl/uroda/motyl-na-kwiatku/ i bardzo mi się podoba Uważam, że dodaje jej kobiecości i wygląda niezmiernie seksownie
[01.10.2012] 01:15
uk pl
On 89 zalosne... Jesli ty ja akceptujesz taka jaka jest naprawde a nie kim chcialbys zeby byla dla ciebie to pozwolisz zrobic jej tatuaz bedziesz miej kochal swoja dziewczyne przez to ze ma np tatuaz ? Nie pojmuje...zal
[01.10.2012] 01:20
uk pl
On 89 zalosne... Jesli ty ja akceptujesz taka jaka jest naprawde a nie kim chcialbys zeby byla dla ciebie to pozwolisz zrobic jej tatuaz bedziesz miej kochal swoja dziewczyne przez to ze ma np tatuaz ? Nie pojmuje...zal
[07.11.2012] 18:58
kiiliamo
Słuchajcie a znacie moze dobre miejsce w którym można usunąc tatuaż ?
Mam już dośc jej imienia na ramieniu.
[07.11.2012] 21:06
mlody90a
podobają mi sie chcesz mnie poznać? Napiszwww.lovefactory.pl
[16.11.2012] 10:58
Mała1987
artur-74 (12.01.09 19:03):
Mała1987 (11.06.23 23:38):
a ja wam napisze że polska w tym temacie jest zacofana strasznie. dziewczyny to jest wasze ciało i robicie z nim co chcecie... ja obecnie mam 9 tatuaży i jest fajnie... to że ludzie patrzą sie na ulicy to co niech sie patrzą.... bo to jest tak te osoby co krytykują to nie mają odwagi tego zrobić bo ich strach zjada... Tylko trzeba wiedzieć co chcecie i na pewno nie na żadnym spontanie... może tatuaż z jakimś przesłaniem coś co wam upamiętniło się w pamięci... to jest ważne.... i to co inni powiedzą to miejcie to w d***e.
"kto sie nie dziara ten fujara"
Tekst mojego synka...
Pozdro

słuchaj koleżanko,ty możesz sie według mnie wytatuować cała,ale nie namawiaj innych do tego....nie masz powodu do chwalenia sie, bez obrazy!!!!!

Nie namawiam nikogo to tatułowania swojego ciała tylko stwierdzam jak jest w naszej zacofanej Polsce!!!!
Mam taki zamiar sie wytatułować cała i jak słysze że u kobiety tatuaż jest kiczowaty albo coś to mnie krew zalewa bo inni nie mają o tym zielonego pojęcia a sie wypowiadają....tyle na ten temat!!!!
[28.12.2012] 13:04
asia:O
On89 (07.08.16 22:23):
nienawidze tatuaży, nigdy nie pozwole mojej kobiecie sobie zrobić - postawię przed wyborem, tatuaż, albo ja... jeśli się ze mną liczy, postąpi po mej myśli aha - i wcale nie jestem zbyt zaborczy ani samolubny - są pewne granice po prostu...

Prosze cie... nie jestes zaborczy? To sprawa twojej kobiety czy ma tatuaz czy nie. Jestes po....ny jesli stawiasz jej ultimatum "tatuaz albo ja" hahaha Wspolczuje jej...
[08.02.2013] 21:02
truskaweczka
Terildo (11.08.08 13:33):
Ja zakochałem sie w dziewczynie z tatuażem. Tatuaże u kobiet są dla mnie paskudne i obleśne. Wyszło z tego mnóstwo kłótni i wylanych łez. Jeden błąd w życiu kosztuje ją masę cierpienia psychicznego. Że o sexie nie wspomnę. Jutro go usuwa bo woli być ze mną niż nosić takie paskudztwo na sobie. Nie namawiałem jej, to jej decyzja że chce mi się podobać najbardziej na świecie.
Pozdrawiam.
Będzie miała dla Ciebie śliczną blizne-pogratulować!Nigdy nie zostałabym z facetem który kłóci się ze mną o tatuaż.Buciki i fryzure też jej wybierasz?
[08.02.2013] 21:51
ifdjn3bixnvcb
zapraszam do polubienia fb http://tiny.pl/h256l
[08.02.2013] 21:57
janekd
Wo gule tatuaże mi się nie podobają , a u kobiet to już zupełny brak logiki. Z jednej strony pudrują pielęgnują by być piękna. A tu drapią i bazgrają, i jeszcze by chciały by tak po bazgraną skórę całować obrzydliwość. http://stragan.cba.pl/
[22.03.2013] 18:14
Anna2163
A ja właśnie zrobiłam sobi dziare, gołębia w mało widocznym miejscu i zrobiłam to ku pamięci mojego ojca, bo bardzo go kochałam i kocham, i jeszcze z dwóch innych powodów i wcale tego nie żałuje, a mój mąż nie ma nic przeciwko. Oczywiście dopuki tylko on widzi ten tatuaż

1 «   7 8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat