o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Panowie,czy podobaja wam sie tatuaż u kobiet?

1 «   6 7 8 9 10 Strony tematu:
[06.02.2011] 16:40
bzgrf
wytatuowana psychika (06.07.16 22:20):
tatuaze sa obrzydliwe- wyobraz sobie Ciebie mjaca 65 lat i tatuaz np na biodrze
w takim wieku już sie chyba bioder nie pokazuje ale ma się pamiątke
[07.02.2011] 14:19
tomek'84
Tatuażom mówię zdecydowane nie. Tak i kolczykom w nienaturalnych miejscach albo nienaturalnie wielkie (te obrączki w uszach zwisające jak...) . Ostatnio widziałem dziewczynę z kolczykiem w dolnej wardze, ohyda. Jak chcecie tatuaż, to zróbcie sobie tymczasowy. Mężczyzna rozwija się do 6 roku życia, potem juz tylko rośnie.
[14.03.2011] 10:56
Nieznany1910
On89 (07.08.16 22:23):
nienawidze tatuaży, nigdy nie pozwole mojej kobiecie sobie zrobić - postawię przed wyborem, tatuaż, albo ja... jeśli się ze mną liczy, postąpi po mej myśli aha - i wcale nie jestem zbyt zaborczy ani samolubny - są pewne granice po prostu...

tatuaż, albo ja... jeśli się ze mną liczy, człowieku zastanów sie co ty mówisz.! ;]
wyraźnie dajesz każdemu do zrozumienia ze twoja panna bedzie sie ciebie słuchać i zrobisz z niej jakąs kure domowa. jak jej sie podoba to czemu nie? ;]
[17.03.2011] 00:10
Max
Wg mnie najlepiej jakiś poziomy na nerkach. To jest najlepsze miejsce.
Inne mi się nie podobają
[03.06.2011] 12:06
Uleńka
Heh, czytając te błyskotliwe wypowiedzi utwierdzam się w przekonaniu ze 90% panów w Polsce to nudziarze... czyli panowie nie w moim stylu dobrze że to nie 100%... bo w takim razie może jest szansa że znajdę męża, który ceni oryginalność, indywidualizm nie boi się kobiety która ma swoje zdanie :]. Chyba troszkę jednak można wydedukować z tych wypowiedzi, że panowie wolicie mieć zwykłą laseczkę, która codziennie ubiera sukienunie, która nie zagraża waszej pozycji i jest typową stereotypową kobietą, która jest posłuszna i nie wystaje ponad nawias... ale to nie mój problem... choć uważam że to w ogóle nie jest problem tak naprawdę niechaj zwykli łączą się ze zwykłymi a oryginalni niech szukają oryginalnych... to normalna rzecz, że ludzi oryginalnych jet mniej niż tych drugich. Dla mnie tatuaż to wyraz mojej artystycznej osobowości i nic na to nie poradzę, że uważam że właśnie on ją podkreśli tak samo jak u innej kobiety ruda farba do włosów, makijaż czy strój... uważam się za artystkę w całości i moje ciało też może być wyrazem artyzmu. Jedni to docenią inni nie ... życie... Pozdrawiam.
[28.01.2020] 17:09
[03.06.2011] 14:40
AntFromHell
A mi się podobają. Jeśli kobieta z tym się czuje dobrze to czemu ma to komukolwiek przeszkadzać ? Hmmm jak to było... Jak na ciele pojawią się kolczyk to wiedz, że coś się dzieje
[10.06.2011] 20:09
...........
Kicikotka (07.12.01 16:33):
Ale dziewczyno , która rozpoczełas ten temat, Ciebie naprawde nie powinno interesowac czy panom podobaja sie tatuaze. Miej ich opinie gdzies i sama sobie wybieraj sposrod nich, nie pozwalajac im wybierac siebie. To czy mu sie podoba czy nie to juz jego sprawa bądz pewna swojej kobiecosci i odpusc sobie taka ciekawosc poznania opinni ze strony plci brzydkiej.
Pozdro
Oksana
Całkowicie popieram, ja mam tatuaż to była moja przemyślana decyzja, nie jest on mały ale jestem z niego bardzo zadowolona nie warto sugerować się opiniami facetów, żyjemy w Polsce, w kraju troszkę zacofanym gdzie każdy każdemu coś wytyka bo jest "chodzącym ideałem w dodatku najmądrzejszym" ... Przemyśl czego chcesz i bądź sobą. Pozdrawiam
[23.06.2011] 23:38
Mała1987
a ja wam napisze że polska w tym temacie jest zacofana strasznie. dziewczyny to jest wasze ciało i robicie z nim co chcecie... ja obecnie mam 9 tatuaży i jest fajnie... to że ludzie patrzą sie na ulicy to co niech sie patrzą.... bo to jest tak te osoby co krytykują to nie mają odwagi tego zrobić bo ich strach zjada... Tylko trzeba wiedzieć co chcecie i na pewno nie na żadnym spontanie... może tatuaż z jakimś przesłaniem coś co wam upamiętniło się w pamięci... to jest ważne.... i to co inni powiedzą to miejcie to w d***e.
"kto sie nie dziara ten fujara"
Tekst mojego synka...
Pozdro
[23.06.2011] 23:54
ozi_dgm
Oczywiście. jak wszyscy wiedzą teraz tatuaźe są uznawane jako afrodyzjak.
[05.07.2011] 01:14
Bialas1234
Proste że tak. W większości ludzi którzy mówią że tatuaże są ochydne etc. to po prostu głupi stereotyp !!! Ludzi ogarnijcie i róbcie tatuaże !!
[06.07.2011] 00:39
kto to taki  chuda2323@tlen.pl
ja mam na piersi córka dotyka i mówi MAMO co to i żyje nik mi nigdy ni powiedział po co dla czego meżowi sie podoba bardzooooooo ksiądz w rodzinie nie powiedział nic a raczej nie oceniał bo wiedział co mam w duszy pozdrawiam...wszystkich na nie .....i tych na tak....
[06.07.2011] 10:00
wya  wya@tlen.pl
Tatuaże sa obrzydliwe. Niestety ale u mnie działaja one zniechecająco..
[06.07.2011] 11:35
aazt  aazt@tlen.pl
Uznaje tylko jedno miejsce na tatuaż: czoło. Jeśli nie masz odwagi tego zrobic lepiej się nie zabierac za to
[07.07.2011] 16:27
79Thor
Witam jak czytam nie które bzdury to mnie w żołądku ściska np.znakuje się tylko bydło tak i owszem tylko tauaże były już w starożytnym Egipcie ,sam mam ich parę i jest to indywidualna sprawa każdego człowieka ,mnie się tatuaże u kobiet bardzo podobają oczywiście bez przesady ,dla mnie jest to jest bardzo sexy pozdrawiam .
[07.07.2011] 17:39
Ciągle_SAM
do Pan i panów którzy pisza ze Polska zacofany kraj bo wielu mezczyzn nie uznaja tatuazy ja nie uznaje bo uwazam ze to szpeci cialo moge miec oddmienne zdanie i prosze was nie obrażajcie mnie i mojego kraju bo to chamskie i nie godne Polaka jesli cos ci sie nie podoba to zmien miejsce zamieszkania ale nie pozwole zeby nazywano mój kraj ciemnym
wybaczam wam bo nie znacie histori i
nie wiecie ze ojcem
wspolczesnej haubicy dzial w europie byl wlasnie Polak
takich przykladów moge podac wiele
nie moja wina ze macie takie kompleksy zacofanie myslowe
Pozdrawiam
Łukasz
GG31422208
[07.07.2011] 18:22
mikimałs
Nie podobają, zalatuje kurestwem.
[19.07.2011] 12:52
Mała1987
mikimałs (11.07.07 18:22):
Jesli tak piszesz to nie znasz sie na życiu wogóle.... widać że chcesz być przeciętną osobą taką "szarą myszką" osoby z tatuażami i kolczykami są wyjątkowe każda z takich osób wnosi coś swojego i orginalnego do kultury do świata .... idąc ulicą czuje sie dobrze... i mam w nosie to czy sie patrzą na mnie czy gadają na mój temat....
[20.07.2011] 08:20
petrochemia2
Tatuaże jak najbardziej tak-sam posiadam i uwazam to za fajną sprawe.Do tego mogą jeszcze byc kolczyki i dredy;P dziewczyny badzcie oryginalne-nie kazdy szuka gosposi
[20.07.2011] 19:14
Mała1987
petrochemia2 (11.07.20 08:20):
Tatuaże jak najbardziej tak-sam posiadam i uwazam to za fajną sprawe.Do tego mogą jeszcze byc kolczyki i dredy;P dziewczyny badzcie oryginalne-nie kazdy szuka gosposi
dziewczyny takich facetów szukać.... piękne podejście do tego tematu... tatuaże kolczyki i dredy to moje kolimaty... i nie dam z siebie zrobić gosposi pod żadnym pozorem...
[08.08.2011] 13:33
Terildo
Ja zakochałem sie w dziewczynie z tatuażem. Tatuaże u kobiet są dla mnie paskudne i obleśne. Wyszło z tego mnóstwo kłótni i wylanych łez. Jeden błąd w życiu kosztuje ją masę cierpienia psychicznego. Że o sexie nie wspomnę. Jutro go usuwa bo woli być ze mną niż nosić takie paskudztwo na sobie. Nie namawiałem jej, to jej decyzja że chce mi się podobać najbardziej na świecie. Pozdrawiam.
[09.08.2011] 14:32
AferowaJa1
ja mam tatuaz na ramieniu i jestem dziewczyna i to moja sprawa ma sie mi podobac a jak widze ze ktos pisze ze dziewczyna z tatuazem to cos okropnego to sie zastanawiam czy jesli sie kogos kocha to ma znaczenie takie cos
[09.08.2011] 22:27
bartel
na piersi lub na plecach ,uwielbiam tatuaze u dziewczyn
[10.08.2011] 21:15
gluon
nie
[27.08.2011] 00:20
zuzaks
Terildo (11.08.08 13:33):
Ja zakochałem sie w dziewczynie z tatuażem. Tatuaże u kobiet są dla mnie paskudne i obleśne. Wyszło z tego mnóstwo kłótni i wylanych łez. Jeden błąd w życiu kosztuje ją masę cierpienia psychicznego. Że o sexie nie wspomnę. Jutro go usuwa bo woli być ze mną niż nosić takie paskudztwo na sobie. Nie namawiałem jej, to jej decyzja że chce mi się podobać najbardziej na świecie. Pozdrawiam.

[27.12.2011] 21:54
oj tam oj tam
piwnooka dziewczyna (09.01.07 15:32):
<cytat>madziulek692 (09.01.07 15:06):
Moim zdaniem wszystko w umiarze jest ok. Nie jestem za kobietami wytatuowanymi od góry do dołu, ale jakiś mały tatuażyk, nie rzucający się w oczy jest całkiem w porządku Może wiecie ile mniej więcej kosztuje tatuaż nie większy od pudełka od zapałek, czarny?</cytat>
od 100 zł wzwyz
ale takiego malutkiego lepiej nie robic - po pewnym czasie rozmyje się i zostanie plama, poniewaz skora traci jedrnosc i rozciaga sie. obrazowo juz lepszy taki o wielkosci minimum 3 pudelek zapalek.
[27.12.2011] 22:12
on82
tatuaze sa supersexy
a pearcingi to juz wogule super odlot
laseczka z kolczykiem w pepuszku to jest to co tygrysy lubia najbardziej sjh
[28.12.2011] 21:20
obiektywny.
Mała1987 (11.07.19 12:52):
mikimałs (11.07.07 18:22):
Jesli tak piszesz to nie znasz sie na życiu wogóle.... widać że chcesz być przeciętną osobą taką "szarą myszką" osoby z tatuażami i kolczykami są wyjątkowe każda z takich osób wnosi coś swojego i orginalnego do kultury do świata .... idąc ulicą czuje sie dobrze... i mam w nosie to czy sie patrzą na mnie czy gadają na mój temat....

Szarą i przeciętną osobą jest ta, która potrzebuje tatuażu, bo nic nie wnosi charakterem.
[09.01.2012] 15:56
sandersia
Czytając to forum normalnie nie wiem czy śmiać się czy płakać... Jaki to jest ograniczony kraj... Mam 2 tatuaże... Jeden na łopatce drugi od ramienia aż za łokieć... Może się to komuś nie podobać ale mi to wisi... I wkurzają mnie teksy typu...Że ktoś kto robi sobie tatuaż chce się upięknić... Albo Jak będziesz wyglądać w wieku 65 lat!!/? Szczerze wam powiem... Uroda przeija... Ale ja i tak bd taka sama (w środku).. I tak bd miała zmarszczki i zwisającą skórę i tak... A że będzie jeszcze rozciągnięty tatuaż to tylko bd świadczyło o tym.. że nie byłam nudziarą (i bd fajną babcia xD)ale i to że mam swój charakter i nie boję się oceny innych. Ten kto bd próbował mnie zmieniać nich się strzeże... Może i nie jestem ładna itp... Ale to nie znaczy że przez tatuaże chcę się upiększać itd.. Bo to by było żałosne... Nie robie tego też dla szpanu (jak niektórzy) tylko dla siebie samej. Lubię tatuaże i od dawna chciałam je mieć. Mi one się podobają i dla tego ja sama je mam. Nie rozumim że niektórzy są tak ograniczeni aby to pojąć. Być sobą i nie przejmować się krytyką innych. Ps czytałam tam wcześniej... coś typu ultimatum do kobiety albo ja albo tatuaż.. Powiem tylko tyle.. Buuuuuuhhhhahahahhahahhahahhaha
ale żałosne... Widzę że naprawdę masz coś z garem chłopie. Takie ultimatum... Jakbyś postawił je kobiecie o charakterze podobnym do mojego to od razu zostałbyś odprawiony z kwitkiem (łagodnie mówiąc)
Ja albo tatuaż.... lol
[09.01.2012] 16:07
sandersia
Terildo (11.08.08 13:33):
Nie rozumiem tego... Żal mi tylko tej dziewczyny... Naprawdę aż tak nienawidzisz tatuaży, że aż musisz się z nią kłócić za sprawą jakiegoś (podejrzewam że małego)??? Współczuję jej, bo widać , że traktujesz ją przedmiotowo. Może ona cię kocha... No bo jak idzie usunąć... Ale naprawdę... aż przykro się to czyta. Nie jest już dla cb atrakcyjna bo ma tatuaż.... Nie mogę tego pojąć... Przecież jest jej osobowość.. Nadal ma gładką i jędrną skórę.. twarz ta sama... Tylko ma jakiś tatuaż na ciele i już jest nieatrakcyjna... Żal mi cię człowieku.., (i z wyrazami współczucia dla dziewczyny)
[09.01.2012] 18:51
Adam w
Jeśli jesteś brzydulą żaden tatuaż cię nie upiększy, wręcz przeciwnie, nawet najładniejszy tatuaż oszpeca ciało kobiety, Kobieta i jej ciało jest tak piękne że nie potrzebują żadnych malowideł, one mają piękno w sobie, Patrząc na nagą kobietę podziwiam cud natury, patrząc na malowidła na jej ciele, nie moge się nadziwić jak głupocie, Może są faceci którzy wolą podziwiać obrazki a nie jej cialo, ale jest ich naprawdę niewiele, bo czy można powiedzieć o kimś ze jest mężczyzną skoro nie widzi piękna w kobiecym ciele? Są też tacy co idą niby za modą, nie podobają im się tatuaże, ale dlatego że ktoś im powiedzial że to jest ładne i modne, namawiają swoje dziewczyny aby dorównać kolegom. Chłopak który nie będzie widział piękna w twoim ciele nie jest zdolny do seksu skoro kocha się w obrazkach, czy mu stanie jak będzie ciemno, nie będzie widział obrazków? A może dla niego wydziergaj sobie komplet nagich panienek, różne pozycje, budowy ciała, cycate, dupiate, mużynki, azjatki itp, niech sie napala na nie.

1 «   6 7 8 9 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat