o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

jak przestac za kimś tesknic??

1 «   31 32 33 34 35   » 37 Strony tematu:
[09.06.2009] 23:17
bosmat
Urażona (09.06.08 11:31):
W moim przypadku zazdrości było za dużo, bo ja tu a on tam. Zawsze jak wracałam na studia i musiałam się z nim rozstać, to jeszcze tego samego dnia nie chciałam go wypuścić, chciałam go spakować i zabrać ze sobą. Miłość na odległość nie istnieje, a jak istnieje jest toksyczna. Mam 21 lat i byłam taką miłą, czułą kobietą, która nie widziała innego faceta poza nim, a teraz nie narzekam na brak zainteresowania, ale mnie to nie interesuje. Może taka jestem, bo dopiero minęły 3 miesiąc jak nie jesteśmy razem. W tej chwili potrzebna mi jest osoba z którą mogłabym porozmawiać szczerze, ale koleżanki nie chcą mnie słuchać radzą mi się bawić i używać życia. A koledzy chcą się umówić w innych celach, a ja nie chcę oszukiwać tej drugiej osoby.;-(

przychylam sie do twojej wypowiedzi miłosc na odległosc nie istnieje
[10.06.2009] 21:25
DZUNIA
ja mieszkalam z facetem 1,5 roku byl najwieksza moja miloscia wszystko zepsulo sie przez jego matke alkoholiczke ktora robila wszystko zeby nas oboje zniszczyc i udalo jej sie wyprowadzilam sie a uczucie miedzy nami przygaslo ukochany poczawszy od jednego piwka co jakis czas zaczal sie codziennie upijac i wytrzymalam to 4 miesiace i byl to kolejny powod bo pod wplywem alkoholu sporo hamskich rzeczy wysluchiwalam obelg i swinstw. wodkad sie wyprowadzilam mija 3 miesiac moj ukochany czasem sie odzywa z reguly w wekendy kiedy pije z kolegami pisze jak bardzo mnie kocha i ze chcialby wrocic natomiast w tyg zadko kiedy pisze.umawialismy sie wiele razy na spotkanie i draz udalo nam sie spotkac na 6 zaplanowanych i umowionych spotkan bo na reszcie mnie wystawil. kocham go tak bardzo i tak bardzo cierpie ...mielismy plany malzenstwo dzieci wspolna przyszlosc i nie potrafie sie pogodzic ze zrezygnowal ze mnie ponoc najwiekszej jego milosci zycia dla ....piwka :,( prosze pocieszcie mnie wiem ze alkoholik nie jest wart jednej lzy ale ja nikogo tak nie kochalam jak jego
[11.06.2009] 04:34
SeksNaŁonieNatury
http://change.menelgame.pl/change_please/5323396/ która mi tak zrobi loda?
[11.06.2009] 10:18
ktos564
teksty typu nie przejmuj sie na pewno ci nie pomogą. Pomysl tak zniszczyłby ci zycie i waszym dzieciom, na logike nie powinnas sie martwic. Szkoda tylko, ze uczucia nie ida w parze z logiką. Było by łatwiej. Ja z doswiadczenia moge ci powiedziec. Albo postaraj sie o nim zapomniec albo sam nie wiem co Co zrobisz skoro woli alkohol, widac nic dla niego nie znaczysz. Najlepiej daj sobie z nim spokuj na moje
[11.06.2009] 10:31
Ł.......
http://tnij.org/ania18 luknijcie na profil mojej dziewczyny i powiedzcie czy ładna bardzo proszę pilne
[19.10.2019] 04:48
[11.06.2009] 12:19
natalka O_o
mondziak (09.06.05 23:34):
no bo ja wiem co piszę, słowa poparte praktyką. Nie warto też miec nadzieji czytajcie uważnie!!! jak widziecie ze cos jest nie tak, ze to idzie w złą stronę, że tej drugiej osobie nie bardzo zależy, ze sie nie interesuje specjalnie wami, nie jest zazdrosna nawet troszke - ( uwazam ze zazdrosc to choroba z miłości i pokazuje ze naprawde sie kocha kogos ), nie wiele dla was robi, no ze generalnie chcecie czegos wiecej. Wiecej uczucia! to spier... od tej osoby jak najpredzej bedzie mniej bolało jak potem. obiecuję nie wierzcie sercu ono kłamie, nie bedzie lepiej. ja tak myśle przynajmniej... tak mnie życie nauczyło, a mam 24 lata i brak checi do życia. Toc to nie normalne, deprecha jakos czy cos jest tam jakis psycholog? albo dziewczyna???? czuła, życzliwa miła pełna współczucia dla debilnego świata, taka z sumieniem?? obojętny wygląd zainteresowania i inne pierdoły ktore gówniane mają znaczenie
Pozdrawiam te prawdziwe kobiety, ktorych nie wiele zostało
hej ja jestem.....
[11.06.2009] 19:47
yareek22
Warto zamiast tęsknić zacząć szukać kogoś nowego, kto złagodzi ból i odrodzi się przy nim miłość.
Gdzie znaleźć?
Można spróbować w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl Tysiące ludzi, a pośród nich być może ta jedyna?
[11.06.2009] 21:26
bosmat
yareek22 (09.06.11 19:47):
Warto zamiast tęsknić zacząć szukać kogoś nowego, kto złagodzi ból i odrodzi się przy nim miłość.
Gdzie znaleźć?
Można spróbować w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl Tysiące ludzi, a pośród nich być może ta jedyna?

y tak potrafisz znalesc kogos innego aby tylko przestac myslec! to nie kochałes tej osoby
[12.06.2009] 20:10
mondziak
tak Natalka a gdzie jesteś ???? w snach czy marzeniach????
[12.06.2009] 21:13
Urażona
leon123 (09.06.09 18:12):
znam to, nic nie interesuje nic nie cieszy. Przejdzie w koncu, balangowanie pomaga wiekszosci ale widac nie nam a reszta palantow pragnie cie teraz pocieszac... widac dobra z ciebie dziewucha towiesz co im powiedzie 3maj sie

Ja zawsze wiem co odpowiedzieć a tym bardziej, że nie chce mi się teraz nic. ;-(
[12.06.2009] 21:30
leonik
przejdzie, uwierz
[13.06.2009] 15:57
Urażona
Mam nadzieję, ale i tak boli. Robię wiele rzeczy na raz a myśli i tak wracają. Podobno czas leczy rany może i w tym przypadku pomoże
[13.06.2009] 17:55
leonik
nie, czas przyzwyczaja do bólu, ale potem juz go nie czuc wiec sie nie przejmuj tp wbrew pozorom nie koniec swiata dziewczyno
[13.06.2009] 18:01
Urażona
O tym wiem zostały mi inne rzeczy: studia i przyjaciółki na których mam nadzieję, że się nie zawiodę Dzięki za słowa pocieszenia
[13.06.2009] 18:02
leonik
spoko chociaz sie przydam do czegoś
[13.06.2009] 18:17
Urażona
Po tych minkach wnioskuję, że jesteś wesoły, albo przynajmniej zapomniałeś, ale twoja wypowiedz nie jest optymistyczna, czemu?
[13.06.2009] 18:23
leonik
jak chcesz popisac tochodz na gg bo mi sie tu juz ksywki mylą i zaraz ktos mnie o cos posadzi 8126383
[14.06.2009] 19:59
Urażona
Moje gg to 6401957, ale nie wiem czy dzisiaj jeszcze będę;-(
[14.06.2009] 20:33
Urażona
Ale chciałabym z tobą popisać
[14.06.2009] 20:50
el kupa
Urażona (09.06.14 20:33):
Ale chciałabym z tobą popisać

w podskokach
[14.06.2009] 22:17
Urażona
To było do Leonika, a nie do kogoś innego
[17.06.2009] 11:38
motorolka1
tez bym sobie popisała
[17.06.2009] 20:23
kliniczka
A może wcale nie warto zapominać? Przecież prawdziwa miłość nie przytrafia się każdemu.......... MUL
[18.06.2009] 03:35
133352345
JAK TO NIE WARTO ZAPOMINAC??? a co do konca zycia rozpamietywac??? ja nie czaje sentymentow, trzeba zapomniec bi to boli wszystko, a jakby miłosc była prawdziwa to by trwała!!! a jak ktos kogos zlał to po co go pamietac... masohisci..
[02.08.2009] 11:54
Gines
Hej
witam ponownie pisłem juz o niej na 32 stronie...
Tak na szybko:
(3,5 roku bylismy razem 2 miesiace przerwy bo mnie okłamała , pisała z innym rzekomo kolega (o 4 rano szła do niego na domówke)po 2 miesiacach niebycia razem zeszlismy sie i bylismy 2 miesiace i juz znowu nie jestesmy nie jestesmy znowu
Zawsze jak sie napije to jest agresywna przekllina kopie i ten tekst:zostaw mnie!
w tym tygodniu była pijana 3 razy na 2 imprezach bylem z nia 3 impreza to wieczór panienski mialem ja odebrac jak przyjechalem po nia(nie odbierala nie odpisywala na smsa to napisała ze jedzie juz w taryfie do domu... pojechalem do niej taryfa jeszcze stala a ona zamykała drzwi od klatki schodowej ale jak zadzwoniłem to powiedzialą ze juz je sie nie chce cofac 2 metrów ze jest zmeczona(pijana byla mega)
i sie poklucilismy (specjalnie w nocy wstawalem i jechalem po nia)
mysle ze nic nie jest warta
teraz koledzy do niej pisza dzwonia pytaja sie co tam aona na to : a co kolegów nie moge miec?
ta dziewczyna chyba nic nie jest warta ale kocham ja i chcialbym z nia byc....
[24.09.2009] 12:26
niezapomne
Dla mnie wczoraj życie stracilo sens...po tym jak z dziewczyna z ktora jestem juz ponad 6 lat doszlismy do wniosku ze musimy odpoczac od siebie (chociaz tak naprawde to ona bardziej tego chciala zeby sie przekonac czy ja jestem tym jedynym). Z mojej strony zauwazylem ze coraz mniej jej na mnie zalezy, spotkania nie mialy juz takiego uroku jak dawniej, nie widzialem juz tych swiecacych,slicznych oczek do mnie...wszystko stalo sie takie rytunowe, nijakie...W tej chwili mija drugi dzien ze swiadomoscia ze moze do mnie nie wrocic, ze odpoczynek da jej odpowiedz ze to jednak nie bylo to,a ja nie wyobrazam sobie zycia bez niej.Studiujemy razem, mieszkalismy(choc teraz musimy poszukac sobie oddzielnego mieszkania). Nie wiem co mam robic, rycze jak baba juz 3 dzien i wiem ze nigdy nie zapomne tych 6 najpiekniejszych lat jakie z nia przezylem...
[24.09.2009] 15:21
Krum3
niezapomne (09.09.24 12:26):
Dla mnie wczoraj życie stracilo sens...po tym jak z dziewczyna z ktora jestem juz ponad 6 lat doszlismy do wniosku ze musimy odpoczac od siebie (chociaz tak naprawde to ona bardziej tego chciala zeby sie przekonac czy ja jestem tym jedynym). Z mojej strony zauwazylem ze coraz mniej jej na mnie zalezy, spotkania nie mialy juz takiego uroku jak dawniej, nie widzialem juz tych swiecacych,slicznych oczek do mnie...wszystko stalo sie takie rytunowe, nijakie...W tej chwili mija drugi dzien ze swiadomoscia ze moze do mnie nie wrocic, ze odpoczynek da jej odpowiedz ze to jednak nie bylo to,a ja nie wyobrazam sobie zycia bez niej.Studiujemy razem, mieszkalismy(choc teraz musimy poszukac sobie oddzielnego mieszkania). Nie wiem co mam robic, rycze jak baba juz 3 dzien i wiem ze nigdy nie zapomne tych 6 najpiekniejszych lat jakie z nia przezylem...

No to masz prz...ne.Coś o tym wiem.Lepiej się nie zakochiwać,bo można sobie spier....ić życie.
[27.09.2009] 13:16
d1b1  d1b1@tlen.pl
Mysl o nim jak nawiecej i jak najczesciej. Po krotkim czasie sama zaczniesz sie wkurzac i nudzic tym. Szybko zapomnisz. Najlepsza droga do męskiego serca jest przez jego klatkę piersiowa.
Łap za nóż i lecimy z tym koksem...
[06.10.2009] 21:04
Vicky_Marshal.etc
nie da się po prostu przestać. to siedzi głeboko w Tobie. jeżeli to naprawdę rpawdziwe uczucie- trzeba walczyć. jeżeli nie- czas pomoże.
[06.10.2009] 21:09
winnakobieta
Nigdy nie zapomnisz milosci sie nie zapomina, mozna probowac kogos znienawidzic , ale to tez nie daje nic

z czasem moze poprostu spotkasz kogos z kim bedziesz mogla byc i pokochasz go na tyle ze tamten nie bedzie juz tak wazny dla ciebie

1 «   31 32 33 34 35   » 37 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat