o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

SZUKAM ZONY WIEK OD 25 do 30

1 2 3 4 Strony tematu:
[29.03.2011] 19:01
m31Katowice
To tyle - jeśli chodzi od te wszystkie "samotne", potrzebujące wsparcia itp.
[30.03.2011] 22:57
kvinne_86
wieczór na Dobry widać nie tylko ja poszukuję towarzysza na całe życie
jeśli jesteś zainteresowany poznaniem 25 letniej brunetki o piwnych oczach i kobiecych kształtach - ceniącej szczerość miłość i zaufanie w związku dobrze trafiłeś - napisz do mnie na meila kvinne_86@o2.pl
obecnie mieszkam i pracuję w Tychach - napisz czekam, może się odnajdziemy ... ??
[12.04.2011] 08:17
olkaolka
a moze tu (ale tylko dla chrześcijan)www.ZapisaniSobie.pl
[12.04.2011] 21:13
rozum_katowice
magdam1989 a ja szukam zony
[10.08.2011] 07:21
Natalia
A ja uważam że znalezienie męża to los na loterii. Mam córeczkę. Dziękuję Bogu, za to że ja mam. Wiem, że jeżeli nie znajdę męża, to mam dziecko i już nigdy nie będę sama. Tracę nadzieję na małżeńskie szczęście. Każdy podziwia i na tym się kończy. Niedoszłe teściowe twierdzą, że jestem za dobra. I co mi po tym. Mam 22 lata a emocjonalnie przekraczam ponad 40. Tak życie potrafi dać kopa.Uwierzcie mi, że uroda może być przekleństwem. Powinna choćby pomagać w znalezieniu męża, ale może też ściągać pasmo nieszczęść. Nie ma recepty.
[04.04.2020] 01:04
[10.08.2011] 11:13
ZycieWgZasad
to ja za młoda jestem (06.06.26 16:11):
, mam tylko 24 lata

witaj za mloda moze poznamy sie napisz do mnie na meila felipe7@o2.pl
[15.08.2011] 22:21
Lara
Nadal samotny? O tych samych poglądach?
m31Katowice (11.02.16 16:15):
Hmm - ciekawy temat.
Gratuluje Autorowi pomysłu i zdecydowania.
To może i ja coś zostawię tutaj? Kawaler, 31 lat. Pracuje, jestem uczciwy, wykształcenie wyższe.
Wzrost: 180, szczupły, ciemny blondyn. Mam swoje plany co do dalszego życia. Interesowałoby mnie poznanie kobiety która szuka miłości w życiu, zrozumienia, szacunku.
Chciałbym założyć rodzinę - i stworzyć normlany dom.
Myślę że kobieta mogłaby czuć się ze mną szczęśliwa - nie włóczę się po knajpach, nie szukam tego co można mieć w domu. jestem opiekuńczy i będę wierny.
Jestem skupiony przedewszystkim na pracy - ale gdy poznam odpowiednią kobietę całe moje życie zostanie podporządkowane wspólnemu szczęściu.
Nie palę, stronie od alkoholu, jestem katolikiem - co prawda nie zbyt dobrym - ale podzielam jak najbardziej ten światopogląd.
Obecnie wynajmuje mieszkanie w planach - zakup mieszkania.
Kto mnie interesuje?
Kobieta, w wieku około 23-35 lat, spokojna, faktycznie chcąca znaleźć swoją druga polówkę. Taka która umiałaby zadbać o wspólne dobro.
Uroda? - Nie mam jakoś ideału - po prostu w czasie spotkania - samo wyjdzie czy się sobie spodobamy czy nie. Miejsce zamieszkania: Katowice, okolice - śląsk.

[20.08.2011] 15:05
m31Katowice
Tak.
Nadal.
Ale powoli - przestaje miec nadzieje ze na takowa sie natkne.
[21.08.2011] 15:05
alex327ON
ja tez szukam zony a jestem z nad morza ok wladyslawowa
[21.08.2011] 15:19
alex327ON
ja szukam zony z pomorskiego okolice Wladyslawowa mam36lat gg12692534
[21.08.2011] 19:46
pretorianka
m31Katowice (11.02.16 16:15):
Hmm - ciekawy temat.
Gratuluje Autorowi pomysłu i zdecydowania.
To może i ja coś zostawię tutaj? Kawaler, 31 lat. Pracuje, jestem uczciwy, wykształcenie wyższe.
Wzrost: 180, szczupły, ciemny blondyn. Mam swoje plany co do dalszego życia. Interesowałoby mnie poznanie kobiety która szuka miłości w życiu, zrozumienia, szacunku.
Chciałbym założyć rodzinę - i stworzyć normlany dom.
Myślę że kobieta mogłaby czuć się ze mną szczęśliwa - nie włóczę się po knajpach, nie szukam tego co można mieć w domu. jestem opiekuńczy i będę wierny.
Jestem skupiony przedewszystkim na pracy - ale gdy poznam odpowiednią kobietę całe moje życie zostanie podporządkowane wspólnemu szczęściu.
Nie palę, stronie od alkoholu, jestem katolikiem - co prawda nie zbyt dobrym - ale podzielam jak najbardziej ten światopogląd.
Obecnie wynajmuje mieszkanie w planach - zakup mieszkania.
Kto mnie interesuje?
Kobieta, w wieku około 23-35 lat, spokojna, faktycznie chcąca znaleźć swoją druga polówkę. Taka która umiałaby zadbać o wspólne dobro.
Uroda? - Nie mam jakoś ideału - po prostu w czasie spotkania - samo wyjdzie czy się sobie spodobamy czy nie. Miejsce zamieszkania: Katowice, okolice - śląsk Gdybym miała pewność że każde słowo przez Ciebie napisane było prosto z serca to nie patrząc na nic poleciałabym do Ciebie. Niestety życie nauczyło już mnie że nie należy ufać ludziom na początku, bo piękne słowa mogą przyćmić umysł. A najpiękniejszy z tego co przeczytałam był fragment 'będę wierny'. Ja jestem z krakowa. Wzrost taki jak Ty a nie każdy facet lubi wysokie kobiety. Jestem tez szczupła, mam długie ciemno brązowe włosy, ciemne oczy i taką śniadą cerę.
[22.08.2011] 02:08
alex327ON
ja tez szukam zony pomorskie powiat puck moj wiek 36lat gg12692534
[22.08.2011] 02:25
alex327ON
alex327ON (11.08.22 02:08):
ja tez szukam zony pomorskie powiat puck moj wiek 36lat gg12692534

http://pl.netlog.com/alex32hejhejhej
[22.08.2011] 12:01
m31katowice
do pretorianka A cóż w tym dziwnego?
W jakim celu tracić energię na inne kobiety - jak ma się "swoją" w domu?
A że może się znudzić?
Są różne sposoby - aby kobieta się nigdy nie znudziła.
Wystraczy - kiedy zobaczysz atrakcyjna kobietę -przypomnieć sobie te gorące chwilę ze swoją kobietą - wtedy - mimowolne podniecenie - zostaje - "skanalizowane" "na obrazie" - swojej wybranki.
to naprawdę wzmaga uczucie do tej jedynej!
Ponadto - sukces w życiu - odnoszą ci faceci którzy mają jedną kobietę - i nie trwonią energii na przelotne związki - które tylko komplikują życie. Może to wydawać się dziwne - ale jest cała masa sposobów aby nigdy żar ze związku nie uciekł, a wybranka była tą jedyną.
To co napisałem powyżej to taki skrót myślowy - jednego ze sposobów - jest ich cała masa - ale to musi mieć facet poukładane w głwoe - żeby chciało mu się pracować nad zwiazkiem.
To samo się dotyczy - i kobiet. A co do facetów - takich normalnych, wiernych - to wierz mi - jest i cała masa - również wolnych - któzy mogą być wierni - tylko widzisz nie zawsze tacy podobają się kobietom na pierwszy rzut oka - a często faceci są zwyczajnie nieśmiali! Może jestem troche idelaista - i ktoś mnie wysmieje ale mam to wnosie - swoje wiem - i widze jak świat funkcjonuje - pracuje z facetami - i jakoś nie widze żeby któryś chwalił się podbojami - każdy ma tę "swoja" - do któej wraca i dla której pracuje - kobiety nawet nie zdają sobie sprawę czasem jak faceci moga kochochac i być wierni.
[22.08.2011] 20:30
pretorianka
do m31katowice: Zgadzam się z Tobą, jak ma się poukładane w głowie, trzyma się pewnych granic to nie popełni się głupiego błędu. Tylko to takie mimo wszystko suche fakty które sprawdzić można tylko w trakcie życia z kimś, bo komplikacje i przeszkody na pewno jakieś wystąpią. Bo w związku muszą się starać obie strony. A co jeżeli druga strona nie będzie trzymała się zasad w które Ty wierzysz. Wtedy i Twoje zasady legną w gruzach bo i Tobie odechce się pracy nad takim związkiem, nie będziesz już z taką chęcią wracał do swojej wybranki. Myślę że bez wzajemnej miłości, opierając się wyłącznie na zasadach nie zbuduje się trwałego związku. Ale kiedy ona będzie dla Ciebie tą jedyną i najważniejszą i Ty dla niej też to wtedy wróży to naprawdę udanemu związkowi i życiu. I takiego życzę Bo fajne masz poglądy na życie i szkoda by mi było Ciebie gdyby Ci się nie udało.
[29.08.2011] 23:49
m31Katowice
pretorianka -
powiem ci coś - bo z pewnością się nie spotkamy - ale ja - po pewnym czasie doszedłem do wniosku - że jak się zadeklaruje - to musiałaby ta kobieta naprawdę sproo "nawywijać" - nie deklaruje tutaj że zaakceptowałbym zdrade - ale - nie wiem jak to opisać zeby nie wyszło jakos "dziwnie" - poprostu - ja myslę że jest duża madrosć w tym że ludzie założyli - iz związek dwojga ludzi - małżeństwo - jest nierozerwalne.
Bo tak - patrząc z perspektywy czasu - ale sporoej - pwoiedzmy - 30 lat - to co będzie ta babcia pamiętała dziadkowi, alebo dziadek tej babci.
Ja myślę - ze człowiek - to taki "zwierz" który potrzebuje drugiej osoby do życia. Tylko że teraz kwestia otwarta - jak zareaguje taka kobieta która będzie wiedzieć że ja pokochałem - tak naprawde mocno, do końca? Nie wiem - może lepiej żeby o tym nigdy nie wiedziała? Na obecnym etapie zycia to modlę się o nadzieje - juz nie o miłośc, wiarę - ale właśnie nadzieje - bo mysle ze to jest najważniejsze w życiu. A co do szukania zony - "będzie jak Bóg da" - nie każdemu pisana wielka miłość i rodzina - ale ważne żeby trzymać gardę i nie poddawać się. ale faktem jest że jest cięzko - kłaść się samotnie do łóżka, tak ... pusto - niby masz wszystko o czym mażyłeś - a jednak - czegoś, tak trochę brak.
Pozdrawiam!
[30.08.2011] 11:23
m31Katowice
marzyłeś - oczywiście - późno pisane - błędy w oczy kłują!
[07.09.2011] 20:59
dark-haired
do m31Katowice Pięknie napisane i przekonująco. A co do tej naprawdę mocnej miłości to też jestem zdania że lepiej będzie żeby kobieta do końca tego nie wiedziała. Bo kiedy boimy się że coś stracimy to wtedy zaczynamy się naprawdę starać i doceniać wartość tego.
Życzę w takim razie dużo tej nadziei i żeby nie pozostała na zawszę tylko nadzieją ale żeby jak najszybciej wprowadziła w Twoje życie istotkę z którą przemierzysz wspólnie koleje życia.
[08.09.2011] 13:50
Weronika27Opole
do m31Katowice Bardzo miłe to wszystko co napisałeś widać że wiesz czego chcesz i kogo szukasz doskonale CIę rozumiem, chciałabym mieć kogoś kto na mnie czeka gdy wróce z pracy, pociesza mnie, gdy jest mi smutno i daję nadzieję gdy jest mi źle. Ale też potrafi się cieszyć z moich sukcesów. Jeśli sobie coś postanowie to wspiera mnie w moich decyzjach. życie jest zbyt ciężkie, żeby żyć samotnie. Druga osoba jest iskierką która napędza całe życie, daję siłę.
[08.09.2011] 14:05
Weronika27Opole
brunet_79 (06.07.02 13:02):
to poprosze 50 kilo zony z koscia zapakowac w biala suknie, dostarczyc przed oltarz
[08.09.2011] 19:20
m31Katowice
Cześć! Wiem co chce, zdefiniowałem swoje "wymagania" - wiem że mogę sporo zaoferować kobiecie - więcnie zamierzam jakoś szczegółnie - biegac za jakas laleczką - której jedyne walory jakimi może sie pochcwlić to ładna buzia. Co do OPOLA - jejku - tam wybieram się na super, jedyne, wspaniałe - PIEROGI! Najlepsze pierogi jakie w życiu jadłem - to właśnie tam!
PYCHA! Mam tylko nadzieje - że ten "bar" jeszcze istnieje - Weronika27Opole -odpowiedz proszę czy on jeszcze istnieje? - - znajduje się on blisko dworca, i jest naprawdę "stary" - ja dostałem namiar od kolegi który chodził tam na pieorgi jeszcze z rodzicami - czyli dobrych kilka lat temu.
Wybiorę się tam właśnie na talerz super pierogów - i byłoby głupio - jechac z Katowic - na darmo! Pozdrawiam! PS. Zapraszam na niedawno odkrytą przeze mnie stronę:
www.strefaaktywnych.pl
[08.09.2011] 20:39
Weronika27
Jasne że są w Opolu też są super naleśniki, na serio. A w pierogarni jeszcze nie byłam
[09.09.2011] 04:10
m31Katowice
AAAaaaa!
To ciesze sie bardzo - co do naleśnikarni - nie byłem - chyba że masz na mysli ta samą "knajpe" o której ja mówię w kontekście - pierogów!
[05.10.2011] 16:40
m31Katowice
Temat zdechł.
[06.10.2011] 16:06
pretorianka
..tak jak niepodlewana roślinka usycha
[07.10.2011] 16:14
landryneczka
semir (08.08.28 16:07):
<cytat>aniela27 (08.04.13 20:59):
<cytat>SZUKAM Zony (06.07.19 18:39):
Z LUBELSKIEGO I MAM na ime JACUS a TY
</cytat>witam,jak tam poszukiwania żony?jaka ona ma przedewszystkim byc?masz wymażony swój gust???</cytat> szukam zony polki. potrzebne mi obywatelstwo. zaplace. panie piszcie.

witaj interesuje mnie twoje ogloszenie. mam 22 lata, jestem polką. pisz szczegoly na maila landryneczka21@o2.pl
[06.11.2011] 13:49
mimunia
zapisanisobie.pl(darmowy) ma 20 tys uzytkowników
to katolickie randki moze Ci się przydadzą...
[06.11.2011] 15:46
aaaankaa85
mimunia (11.11.06 13:49):
zapisanisobie.pl(darmowy) ma 20 tys uzytkowników
to katolickie randki moze Ci się przydadzą...
Portal godny pożałowania. Umówiłam się z dwoma facetami, którzy okazali się zakompleksionymi nawiedzonymi dewotami.
[06.11.2011] 16:13
Anna dupodajka  annadupodaja@tlen.pl
siemka jestem Ania szukam chłopaka
chlopaka szukam w celu zeby mmnie rozdziewiczuyl chcial bym zorbaczyc jakto jes tna anala i na szweda szesc dziewiec heh
38197135
[08.11.2011] 17:51
m31Katowice
Odpisałem.
Nie dostałem informacji zwrotnej. ma*1979@go2.pl (bez gwiazdki) Napisz coś o sobie.

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat