o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

pomysł na prezent z okazji 25-lecia małżeństwa...

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[14.06.2006] 19:15
monika.
niedługo moi rodzice obchodzą 25-lecie małżeństwa, a kompletnie nie mam pomysłu, co mogłabym im sprezentować.. jeśli ktoś ma jakiś pomysł, to bardzo chętnie poczytam..
[19.06.2006] 22:57
gfhrf
wykradnij jakies staaare zdjecie rodzicow z rodzinnego albuma. Zanies do zakladu foto i kaz powiekszyc i w super ramke wloz. Bedzie niezle
[20.06.2006] 17:20
monika.
dzięki może skorzystam.. poszukam jeszcze po sklepach, bo czasem mają takie rzeczy specjalne z tej okazji

ten pomysł ze zdjęciem jest bardzo dobry
[22.06.2006] 00:54
Roz
Droga Moniko! nie mam pomyslu na prezent ale jedno mnie razi w tym Forum, ze tyle ordynarnych ludzi wyzywa sie na tych stronach. Nie reaguj na takie listy, bo to i tak nie dojdzie do glowy tego czy innego polinteligenta.
Sory, na mojej klawiaturze nie mam polskich liter.
[22.06.2006] 01:12
strzalka
jak Wy ludzie mozecie byc tacy chamscy ??? ehhh ja z rodzenstwem na 25 lecie malzenstwa rodzicow zrobilismy im na scianie taka galerie... po kolei etapy w ich zyciu.. takie zjecia najpierw z ich slubu pozniej jak sie urodzil moj pierwszy brat.. pozniej drugi siostra... pozniej jakies wspolne swieta... pozniej komunie sluby chrzciny itd i maja taka galerie na klatce schodowej na scianie wiec moze ten pomysl Ci sie spodoba?? no chyba ze jestes jedynaczka
[25.04.2019] 14:20
[22.06.2006] 23:01
strzalka
shalala (06.06.22 21:49):
A na samym końcu zrobilaś zdjecia ich pustego na razie grobowca ?
na samym koncu dalabym Ciebie zeby im pokazac ze niech sie ciesza ze z ich dzieci nie wyroslo takie cos...

jestes wredna
[23.06.2006] 01:05
strzalka
rodzenstwo strzalki (06.06.23 00:01):
naszemu tacie szczególnie podobało sie to zdjecie jak gwałcił naszą siostre Potem cały dzien miała c.h.u.j.o.w.y. humor bo stary spuścił jej sie na twarz

zle doswiadczenia z dziecinstwa? takim czyms mam sie przejac? zbyt oklepane
[25.06.2006] 16:37
monika.
dzięki Roz i strzałka

przestałam reagować.. bo również sądzę, ze nie ma to większego znaczenia a tym bardziej sensu.. osoby nierozgarnięte umysłowo i tak nie rozumieją polskich sensowniejszych zdań..

co do galerii zdjęć, to moze pozbieram je do nowego albumu i ułożę po kolei..
[11.12.2006] 16:32
hanyss18
Hmm, faktycznie wielki problem ale mam pomysł, jesli moge zaproponowac to polecam posciel, widzialem taka fajna nawww.getzzz.pl , sprawdz moze akurat wpadnie Ci w oko)
[13.12.2006] 17:53
asia-blondyneczka
Pościel, to dobry pomysł szczególnie ze stronywww.getzzz.pl , ona nadaje klimat, wyciszenie. Do tego dobra muzyka i wieczór cudowny
[19.12.2006] 18:38
oluszkakoń  oluszka12@tlen.pl
Złóż rodzicom życzenia.Zastanów się nad zainteresowaniami rodziców, i pomyśl co mogło by ich zadowolić.Lub może zapewnij im miły wieczór w trójkę (Chyba że masz rodzeństwo) posiedźcie razem i miło spędzajcie czas.
[25.10.2008] 14:04
luzaczka
tak jak przedmowca, zdecydowanie polecam http://www.wyjatkowyprezent.pl/
cos naprawde oryginalnego i swietnego mozna znaelzc,

sama wlasnie przekopuje pomysly

pozdrawiam
[05.11.2008] 11:33
Jadźka
nie mam
[10.04.2009] 11:51
laguna007
moze jakis prezent na wesoło starsi ludzie tez maja poczucie humoru, tu sa fajne rzeczy
[04.06.2009] 20:08
monika18815
Wy wszyscy, którzy piszecie takie popier.....teksty powinniście sie wybrać do psychiatry albo od razu strzelić sobie w łeb.
Nie myślcie sobie, że jesteście GIT z takimi tekstami.
Wy jesteście nienormalni.
Kondolencje dla rodziców!!!Jesteście przykładem na to, że wypadki przy robieniu dzieci sie zdarzają.i Straszne pomyłki.
Wy jesteście taką pomyłką!!!
[11.07.2009] 11:59
agnieszka normalna dziewczyna
A tak w ogóle nigdy nie powiedziałam na swoich rodziców "starzy" itd
i nie jestem rozpieszczoną dziewczyną, mam czworo rodzeństwa, jestem normalna mam plany na życie...

a wY wszyscy co wypowiadacie się tu ci co mają jak napisałam wcześniej "nasrane we łbie" powinni nie zakładać swoich rodzin bo skrzywdzą innich tylko powinni się leczyć bo narazi sami siebie krzywdzą...

współczucie dla rodziców, bliskich osób, znajomych [*]
chociaż pewnie nie daleko pana jabko od jabłoni...
[11.07.2009] 12:03
agnieszka normalna dziewczyna
Ja robie na płycie prezentację w power pointcie slajdy zdjęcia począwszy od ślubu do teraz do tego fajne zabawne wierszyki anegdoty na ten temat kiedy przeżyli ze sbą 25 lat...
jest ciekawy, będzie pamiątką jest nowoczesny i nic nie kosztuje...
kiedy będą chcieli obejrzą kiedy nie schowają do szafy, zdjecia na ścianach mogą się nie spodobać no chyba że naprawdę są piękne (muszą w końcu spodobać się tacie i mamie) no i trochę trzeba mieć kasy ramki, fotograw, wywołanie..
[24.07.2009] 19:23
koala23
ja podarowalam rodzicom romantyczny masaz dla dwojga ze strony wyjatkowyprezent.pl byli zachwyceni
[15.09.2009] 19:18
syskaa87
A ja z bratem zamówiłam fotoksiążkę z ich wspólnymi zdjęciami od momentu ślubu, poprzez wszystkie imprezy rodzinne, wycieczki, święta...byli bardzo zadowoleni z takiej pamiątki Co do samego designu doradziła nam przesympatyczna obsługa superfoto.pl - mieliśmy z bratem wątpliwości, jaka okładka i jakie kolory będą odpowiednie...efekt końcowy był jednak bardzo elegancki i zadowalający
[29.11.2009] 22:33
marlena_z
Ja swoim rodzicom zrobiłam własnoręczny ołówkowy portret z ich ślubnego zdjęcia. Również na 25 rocznicę Byli zachwyceni. Tym bardziej że włożyłam w to serce, a nie pieniądze.
[02.12.2009] 12:45
boguslav3
miałem podobny problem... Moi rodzice niedługo będą obchodzić okrągłe ćwierćwiecze małżeństwa i chciałem im zafundować prezent z najwyższej półki. Wpadłem na pomysł, że kupię im coś symbolicznego - zegarki męski i damski, w podobnej stylistyce. Szukałem tylko i wyłącznie wśród prestiżowych producentów i padło na Locmana ( http://minuta.pl/x_C_Sz2.html?P3=wszystkie&P 2=ocman&ESID3=0&S1=PRODUCENT&ESID1=0&ESID2=0 ). Zadecydowały opinie zadowolonych klientów i panująca moda na te zegarki Kupiłem, rzeczywiście na żywo prezentują się jeszcze lepiej. Piękne, cuda
[03.12.2009] 09:28
Krol_Poniatowski
A może coś czym możesz im pokazać, że są dla Ciebie wartościowi, że ich małżeństwo jest dla Ciebie czymś ważnym?
Coś co będzie dla nich obojga aby pielęgnowali swoją piękną miłość razem?
Srebrna rocznica to może srebrny numizmat?
Numizmaty łączą w sobie wartość kruszców, piękno kształtów.
Wybór jest spory i możesz znaleźć coś co Cię zainteresuje:
- może Bocian Biały z serii Symbole Przyrody aby przypomnieć im czas kiedy oczekiwali Twoich narodzin
- jeden z numizmatów z serii Cuda Świata - aby pokazać im, że dla Ciebie są właśnie Cudem Świata
lub inne, które być może kojarzą się z Waszymi rodzinnymi tradycjami, wydarzeniami.
[19.12.2009] 11:35
eMeSz
kup im komplet eleganckich kieliszkow do wina
[22.12.2009] 19:22
maluuutka6
Ja wraz z rodzeństwem kupiliśmy rodziom na 40 rodznicę ślubu łóżko masujące Massmedic. Prezent oryginalny a jakże przy tym praktyczny i potrzebny. Z tego co mówią baaardzo przyjemy i odprężający, także polecam skorzystania z mojego pomyslu
[25.12.2009] 23:53
saluminesian
Zrobiłem ZESTAWIENIE sklepów internetowych z fajnymi prezentami. Poszukaj tutaj: http://nephin.w.interia.pl/strony/prezenty.h tm http://tracking.novem.pl/z/7996/CD5023/ klikając tutaj dajesz mi 15groszy.

Jest to Twoja cegiełka przybliżająca mnie do odwiedzenia pięknej Irlandii (nie za pracą), a Ty możesz skorzystać z ciekawej oferty.

Jeśli też chcesz tak zarabiać kliknij w banner na tej stronie: http://nephin.w.interia.pl/strony/oferty.htm (musisz mieć swoją stronę www)
[28.12.2009] 19:24
phoebe82_82
ja mam dość nietypowy pomysł, bo sama zostałam w taki sposób obdarowana konsultacja z projektantami wnętrz - firma n-design działa naprawdę cuda. sama mam niewielką klitkę, a dzięki nim wygląda super
[10.01.2010] 16:36
palemka79
25 Lat małżeństwa to naprawdę piękna okazja...To chyba Srebrna Rocznica.
Myślę, że ten prezent musi być obmyślany i taki raczej dla dwojga.
ten fajny http://www.carmeno.pl/seans-kinowy-dla-dwojg a
[21.03.2010] 19:06
olaba6
ja swoim kupiłam na 30 urodziny prezenty typu część damska i męska
śmiechu było jka cholera, znjadziesz wypas nawww.gigaprezent.pl
[30.05.2010] 20:24
ziuta3
No tak tylko zawsze istnieje realne ryzyko,że się nie trafi z tym prezentem. Potem jest bardzo szkoda pieniędzy Wydaje mi się,że dobrym pomysłem jest karta upominkowa( słyszałam,że redcoon.pl takie ofruje). Wtedy rodzice mogliby wybrać to co im się przyda. Nic prostszego life is brutal
[30.05.2010] 23:14
elodie
Dobry pomysł z taką kartą! Zawsze to sobie bezpośrednio zainteresowani wybiorą sobie coś, co najbardziej im będzie odpowiadało. Albo może wysłać gdzieś to małżeństwo na weekend?
[31.05.2010] 10:26
lilys
świetny taki pomysł - degustacja win to naprawdę oryginalny pomysł i do tego pewnie im się spodoba - szczególnie jak lubią wino. Kupienie karty upominkowej to tez wydaje mi się bardzo dobry pomysł - szczególnie kiedy rodzicom coś brakuje i lubią sobie sami wybrać więc wtedy w ogóle perfekcja!

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat