o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

władysławowo??

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[19.08.2015] 11:15
Marita5
Faktycznie, jeśli chodzi o imprezowanie to tylko Sopot. Zresztą nie tylko w wakacje Nad samym morzem jest fajny klub - Klub Scena, uważam, że miejsce godne polecenia.
[25.09.2015] 10:18
Laika
To we Władysławowie jest w ogóle gdzie pójść na imprezę? Chyba każdy wie, że centrum imprezowania jest w Sopocie. Sopot to taka duża imprezownia. Wspomniany klub Scena na przykład - zawsze świetne koncerty. W ogóle jest sporo miejsc, gdzie można pójść. Ja najczęściej chodzę tam
[29.11.2015] 11:40
karin83
Ja co roku jestem we Władysławowie i nigdy się nie nudzę. A jak miałam trochę mniej lat niż teraz to już w ogóle dwa tygodnie ciągłej imprezy było. Fajne miejsca, ciekawi ludzie. Kiedyś nocowałam na polu namiotowym albo w domkach holenderskich. Teraz stawiam raczej na wygodne apartamenty takie jak Gwiazda Morza itp. No ale każdy wiek ma swoje prawa.
[28.03.2016] 12:06
mangostan
Hej, a jak wygląda sytuacja we Władysławowie jeśli chodzi o atrakcje wodne w sezonie ( skutery, banany wodne, loty paralotnią itp.) jest na co liczyć, czy polecacie jakieś inne miejscowości na takie atrakcje wodne? I czy ten lunapark jest jakis porzadny czy to tylko dla małych dzieci? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
[15.04.2016] 22:33
walerka83
Lepsza chyba Łeba. Jeśli chodzi o noclegi to tutaj https://www.lebanoclegi.pl/ Łeba pokazuje co ma - a jest tego sporo. W różnych cenach więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma też problemów z wyżywieniem - sklepy, restauracje. Wypoczynek gwarantowany - plaża, morze, atrakcje typu lunapark itp.
[18.02.2019] 21:59
[01.08.2016] 15:46
Japonkii
Moim zdaniem we Władysławowie nie da się nudzić, zawsze są tam jakieś imprezy, poza tym dużo fajnych ludzi i sklepików. My wybraliśmy nocleg trochę dalej od plaży, ponieważ chcieliśmy w nocy odpocząć od tłumów I właśnie na takie miejsca zwracaliśmy uwagę przeglądając nocujznami.pl. Polecam zwłaszcza domki - ze znajomymi zawsze jest dobra zabawa Dla rodzin z dziećmi to też dobra opcja. Polecam szukanie przez Internet właśnie, na miejscu może być drożej.
[01.08.2016] 18:55
gutek90
Ja mam super wspomnienia z wladyslawowa. Bywam tam co roku. Zawsze super klimat. Najlepsze miejsce na wakacje w polsce Pozdrawiam
[16.08.2016] 11:22
Aga18888
Hejka
byłam w Łebie w 2015 i we Władku w 2016. Łeba spokojniejsza, Władek bardziej rozrywkowy - tu życie toczy się od 11 do 5 rano i jest duUUżo więcej ludzi. Ale z drugiej strony we Władku jest co robić jeśli nie ma pogody. Polecam Łębę dla rodzin z dziećmi a Władka ogólnie - bo naprawdę fajne miejsce. Ale jeśli ktoś szuka spokoju, cieplejszej wody, mniejszego tłoku a chce jechać nad morze to polecam Puck. jeśli wrócę nad morze to właśnie tam.
[25.08.2016] 08:22
Seryjna
Ja nie przepadam za imprezami we Władysławowie i wszechobecnymi parawanami, z drugiej strony jak ktoś jest młody i lubi imprezowanie, to tam wieczorami jest co robić. Do tego pełno sklepów, można sobie wszystko kupić - od stroju kąpielowego po tanią i ciekawą książkę. I z Władysławowa można ruszyć dalej na resztę Półwyspu, rowerem to chwilka. Pociągiem też można do Trójmiasta skoczyć. Co do noclegów, to tanio ma nocujznami.pl. Można tam wybrać domek albo pensjonat. My byliśmy w domku i warunki bardzo dobre.
[28.08.2016] 15:23
myszata
10 lat temu do władysławowa pojechałabym w ciemno, ale teraz to jest tragedia, za dużo ludzi, za duża komercja, cała Polska siedzi za parawanem we władku
[21.09.2016] 19:39
Klara007
Jeśli chodzi o Bałtyk to zdecydowanie polecam Hel. Jeżdżę co roku. Polecam fajny artykuł o tym miejscu: http://www.jcmag.pl/2015/hel-calkiem-inaczej -polwysep-ktorego-nigdy-nie-zobaczysz-jezeli-nie-ruszysz-tyl ka/
[28.03.2018] 15:26
wladeknocleg1
Władysławowo i okolice sprawdzone obiekty noclegowe nad morzem pod adresem https://wladyslawowonocleg.pl/ Również interaktywna mapa z wszystkimi noclegami.
[28.03.2018] 15:58
maletti2
Tylko looking.com. Najlepsza wyszukiwarka miejsc noclegowych i wypoczynkowych, m.in. we Władysławowie, także luksusowe apartamenty. Looking.com - looking yeah!
http://www.looking.com/
[05.09.2018] 08:03
debbieX
Lubię czasem jeździć do Władysławowa, z reguły rezerwuję sobie wtedy noclegi na Bookaparcie.
[06.02.2019] 12:43
boloeerterere
Fanom wędkarstwa, którzy wybierają się do Władysławowa polecam skontaktować się z firmąwww.wedkarstwomorskiefeniks.pl , która zajmuje się organizowaniem wędkarstwa morskiego w tym mieście.

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat