o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

władysławowo??

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[17.05.2006] 20:52
tikus1985
w polowie sierpnia wybieramy sie z kolezanka nad morze.nie mozemy sie jednak
zdecydowac gdzie?myslalysmy o Wladysławowie ale słyszałyśmy mnostwo
sprzecznych opinii.dlatego prosze o wpisy osob ktore juz tam spedzaly
wakacje.mamy po 20 kilka lat iszukamy miejscowosci w ktorej sporo sie
dzieje,gdzie jest wybor jesli chodzi o dyskoteki oraz gdzies gdzie mozna
posiedziec jesli pogoda nie dopisuje...jak pod tym wzgledem wyglada
Władysławowo?czy jest gdzie sie pobawic?czy raczej jest to miejscowosc dla
rodzin z dziecmi?a moze przy okazji ktos poleci jakis pensjonat(30-35zl)
czysto,lazienka w pokoju...kwatery prywatne tez ale z w miare tolerancyjnymi
wlascicielami ktorzy nie krzywia sie mna pozne powroty i nie stoja pod
drzwiami lazienki placzac ze za duzo wody sie zuzylo z gory dziekuje za
wszystkie wpisy.pozdrawiam.
[27.06.2006] 13:49
Jodl
Nie wiem czy ten temat jest jeszcze aktualny..
Nie tak dawno, dokładnie jakieś 2 tygodnie temu wróciłem z Władysławowa i co mogę w temacie rozrywek powiedzieć to to, że chyba lepiej jest poszukać jakiegoś większego nadmorkiego kurortu, ot choćby Sopot, Kołobrzeg, może Gdynia, bo Władysławowo to raczej spokojne miasteczko, gdzie dyskoteki można policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze palców zostanie. No chyba, że są tak doskonale zakamuflowane, że ich nie odnalazłem..
Poza tym spokojne miasteczko, ładna plaża, jest gdzie zjeść, a i ceny w przeważającej mierze niewygórowane.
Pozdrawiam i udanego wypoczynku życzę.
[28.06.2006] 10:06
tikus1985
Jodl (06.06.27 13:49):
Nie wiem czy ten temat jest jeszcze aktualny..
Nie tak dawno, dokładnie jakieś 2 tygodnie temu wróciłem z Władysławowa i co mogę w temacie rozrywek powiedzieć to to, że chyba lepiej jest poszukać jakiegoś większego nadmorkiego kurortu, ot choćby Sopot, Kołobrzeg, może Gdynia, bo Władysławowo to raczej spokojne miasteczko, gdzie dyskoteki można policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze palców zostanie. No chyba, że są tak doskonale zakamuflowane, że ich nie odnalazłem..
Poza tym spokojne miasteczko, ładna plaża, jest gdzie zjeść, a i ceny w przeważającej mierze niewygórowane.
Pozdrawiam i udanego wypoczynku życzę.

pewnie,ze aktualny przynajmniej dla mnie dzieki za odp.wszystko juz ustalone-jedziemy jednak do Wladyslawowa.pocieszyles mnie tymi cenami,jedzeniem i plaza z drugiej strony byles na poczatku czerwca-my wybieramy sie w sierpniu(oby czarne prognozy sie nie sprawdzily wiec troche sie obawiam,z eceny moga podskoczyc co do dyskotek to nie musimy miec ich nie wiadomo ale kilka by sie przydalo poza tym mam nadzieje ze wlasnie w lipcu-sierpniu beda jakies dodatkowe plenerowe imprezy...mimo wszystko jeszcze raz dziekuje za odp.pozdrawiam i zycze udanej reszty wakacji
[04.07.2006] 09:43
Ja_Daros
Byłem we Wladysławowie w zeszłem roku i nie polecam;-(((
Masa luda i nic wiecej.
Natomiast polecam Łazy koło Koszalina, niewielka mieścina gdzie jest wszysto
Pozdro DAROS
[10.07.2006] 08:40
i ja bylam..
..spokojne miasteczko, chyba dwie dyskoteki z czego jedna kazdy odgadza bo ... nieciekawe rzeczy sie dzieja raczej nie ma tam co robic ale odpoczac, poopalac sie mozna a ludzi to jak wszedzie ...DUZO
[23.08.2019] 13:43
[13.07.2006] 02:25
miku
we władku są minimum 3 dyski: czarny koń, jasny brzeg i karczma co wiecej to niewiem może jeszcze jakieś są mnie się tam podobało w sumie rzeczywiście troche dużo ludu ale to chyba tylko na plus polecam
[17.07.2006] 16:38
zlik
Byłem i jade znowu jest zaje a tym co sie niepodoba to niech se jada na kanary
[26.02.2007] 09:38
adam111
Warto... szczególnie w czerwcu i we wrześniu. Pogoda przeważnie dobra, ceny niewygórowane no i jest miejsce na plaży. Gorąco polecam znany mi Pensjonat Wojciech >www.pensjonat-wojciech.prx.pl < Bardzo miła atmosfera- warte swojej ceny.
[10.07.2007] 12:05
Igulec
Hm , ja jedye juy kilka lat z kolei obok tego miasteczka Jestem we władysławowie codziennie i mogę szczeże polecic tą miejscowość
Naprawde fajna atmosfera ceny przystępne i zabawa na całego. Nie mniej jednak bardziej wybredni będą narzekać na brak czestych baletów na plazy..ale pozatym jest super
[16.07.2007] 00:05
ktos00007
bylem we wladko pare razy ale rewelacji nie widze :-/
a za to bardzo gotaco polecam Krynice Morska mmmmmmm klimacik powiem tyle
bardzo goraco polecam
ful wypas
[18.07.2007] 00:45
Monika1992a
polecam Władysławowo ! wśrod wymienionych imprez brakło plażowego Lecha , gdzie można naprawdę dobrze się bawić, jest wiele knajp, niejedna wyposazona w karaoke, plaza szeroka, czysta pozytywny klimat.
I tak w ogole dlaczego nikt nie wpsomniał o lunaparku ?!
Jak dla mnie ? Miejsce z niepowtarzalnym klimatem, tej mieściny nie da się nie lubić.

Tak a propo, jadę tam drugi raz- w tym roku.
[23.07.2007] 12:36
słoneczko83
Trzeci rok spędzam urlop we władysławowie i stwierdzam że inne nadmorskie miejscowości się poprostu chowają. rok temu nie mieliśmy wogóle pogody a nie szło się nudzić.to jest najcudowniejsze miejsce na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[23.07.2007] 16:07
malgi  gonia_1984@tlen.pl
mieszkam niedaleko WłADKA i uwazam, ze miejscowość jest ok dużo atrakcji, duzo sie dzieje, szeroka plaza... Ale klimat ma taki sobie...Pod tym względem polecałabym Jastrzębią Górę czy ktos posiada fajne foty z Władka?
[06.08.2007] 19:11
kika22
czesc ja wybieram sie ze znajomymi do Władusławowa dokładie 9sierpnia słyszałam ze miasto jest piekne i mam nadzieje ze sie nie zawiode. czytałam wszystkie opinie i wiekszosci sa pozytywne. po powrocie napewno zkometuje i wydam ocene. ale mam jedo pytanie czy sa jakies fajne miejsca do zwiedzania?oprócz plazy oczywiscie
[07.08.2007] 09:57
weronika 22
Władek jak to Władek....kiedys tam jezdzilam na imprezy bo fajne były ale ludzi pelno i nie ma jak sie obrocic.Plaza taka sobie za to miasto przepelnione fajnymi sklepikami ...no i ludzmi..ogolnie jest oki polecam dyskoteke na plazy bylam w zeszlym roku i teraz w sobote tez jade.Impreza odjechana!!!!!!!!!a moze ktos był w tym roku tam na imprezie? bardzo prosilabym o komentarz JAK TO WYGLADA W TYM ROKU???
[15.08.2007] 18:08
madziktarnow
he ja jade 18 sierpnia, sama bo wlasnie jakos tak wyszlo jestem po dlugim meczącym związku , moze jedzie ktoś kto przygarnie mnie do swojej paczki?
[16.08.2007] 16:30
Mickot
madziktarnow
ja jade dzisiaj czyli 16.08 do Chłapowa, chetnie bym Cie przygarnal do naszej paczki -4 osobowej, ale niestety daty sie nie pokrywaja... pozdrawiam
[16.08.2007] 17:11
madziktarnow
Mickot (07.08.16 16:30):
madziktarnow
ja jade dzisiaj czyli 16.08 do Chłapowa, chetnie bym Cie przygarnal do naszej paczki -4 osobowej, ale niestety daty sie nie pokrywaja... pozdrawiam
------------------------------------------------- -------------
jak to sie nie pokrywa, ja bede tam 18 stego do 25 włącznie. napisz maila podam ci numer moze sie ugadamy na jakieś pyffko moj adres: madzik21w@o2.pl
[02.04.2008] 14:26
efaaaaaaaaaa
Jakie sa ceny ? czy sa wygurowane chcialabym sie tam wybrac lecz szukam kwatery od osoby jak najtaniej (20 zl) jesli macie jakies namiary to mi podejcie wmiare blisko blazy i miasteczka (pokoik dla dwoch osob bez wyzywienia z lazienka) efa1986@op.pl Pozdrawiam
[28.04.2008] 13:06
patibulaj
Hej!!! Ja bywałam nad morzez tylko w Stegnie, wiele sezonów pod rząd, teraz czas na zmiany. Wiele kumpelek poleciło mi Władysławowo, troche pozno wzielam sie za szukanie kwatery, bo wiekszosc zajeta a i na 4 doby nie chce zakwaterowac, a my mamy tylko kilka dni do dyspozycji. Ale udalo mi sie znalezc kwatere na stroniewww.wladek.net.pl , pokoje "U Agnieszki" - 35 zł za osobe. Budynek nie za atrakcyjny, troszke odlegly od centrum, ale pokoje przyzwoite, z lazianka. Mam nadzieje, ze to nie tylko ładne fotki, a w rzeczywistosci "sodoma i gomora" Byl tam ktos??

Pozdrawiam
[02.06.2008] 19:26
Secretive17
no Władysławowo to nie jest taki kiepski wybór jeśli chodzi o wakacje nad morzem.Na pewno nie polecam za bardzo Helu, nawet jak na lato mało się dzieje tam, zresztą jak po drodze te miejscowości np. Jastarnia itd...
[05.06.2008] 15:11
efaaaaaaa
czy ceny we władysławowie sa wygurowane ? :. czy ceny sa takie jak w wiekszosci miast Pozdrawiam
[10.06.2008] 22:42
MAŁGI
no ja mieszkam niedaleko władka...to większa miejscowość w naszej okolicy, z ładną plażą i wieloma miejscami do posiedzenia. wydaje mi się, że dyskotek też jest sporo - no ale 20stu na pewno nie... w okolicy fajny klimacik ma Jastrzębia Góra - jest maleńka i ma małą plażę, ale jest piękna i fajne imprezki są. Karwia jest jeszcze mniejsza, ale ma śliczą plażę, a imprezy - raczej mało się dzieje - tylko ze cztery kluby na plaży (gdzie pięknie słońce wschodzi
[21.06.2008] 14:21
ekstramocna
Ja także wybieram sie w tym roku do Władka =). Ciężko było znaleźć tani nocleg. Udało nam się zarezerwować pokoje za 40zł za dobę, myślę, że potargujemy do 35 .
Powiem że ciężko strasznie było juz znaleźć coś wolnego. hih.

w kazdym razie mam nadzieje, że dyskoteki fajne, piwo tanie, a plaża i woda czysta . nic więcej mi i moim przyjaciołą do szczęścia nie będzie potzrebne .

mamy od 18-20 lat wiec liczymy na liczne imprezy . jak bedzie duzo młodych ludzi to i tak nie bedziemy sie nudzic. liczy się otwartosć i chęci.
[26.06.2008] 19:28
mała22222222222
ODSTAPIĘ MIEJSCE WE WŁADYSŁAWOWIE.

Witam
Z powodów pilnych spraw rodzinnych, odstapie pokój 2 osobowy z aneksem kuchennym (nowoodnowiony budynek, schludnie i czysto)we Władysławowie 50 od morza w terminie 07.07-21.07

koszt 110 zł. doba + 200zł. moja zaliczka.

Chetnych proszę o kontakt
668-109-531
abba1111@op.pl
[03.07.2008] 20:28
gekon z VI klasy
osoby ktore byly we wladku przed lipcem nie dziwie sie ze narzekaja...tam sie wszystko rodzi do zycia w miesiacach lipiec-sierpien, jak juz sie znudza lokale we wladku, to po sasiedzku jastrzebia gora albo chalupy...jest w czym wybierac. natomiast w dzien jak nie ma pogody albo kazdy brazowy jak cygan to w pociag lub pks, 60 minut jazdy i jestescie w trojmiescie...
[23.07.2008] 00:10
zdegustowana13
Hej! Rodzinką byliśmy we Władku w lipcu tego roku. Pogoda była średnia ( ale to jak nad morzem), okolica cudna, na imprezowy czas nie trafiliśmy(np. koncerty czy coś) ale knajp tego typu nie brakuje np. Czarny koń. Wszystko drogie za wc średnio 2 zł hehehe. Jedak najgorzej trafiliśmy z kwaterą. 80% nie zgodne z opisem w internecie. Pokój ciemny, brak lodówki, obsługa marna i do tego wszystko co w informacji na stronie płatne. Oszustwo jak dla mnie. Piszą że wszystko w ramach ceny a okazuje się,że trzeba płacić. My wybraliśmy pokój właśnie z racji na możliwość korzystania z rowerów, a kazali płacić 15 zł za dobę. Brak sztućców, talerzy, kubki powybijane i brudne, brak ciepłej wody od rana, chyba,że ktoś lubi wstawać przed 8 rano na wakacjach. Koszmar, a pani na to,że każdy tak robi że nie pisze o dodatkowych kosztach,że to normalne.
Ale Władek super Polecam plażę w Chałupach nr 3, zaraz za znakiem Władysławowo jak jedzie się na Hel. Cicho i spokojnie
RADA: pytać o najmniejszy szczegół bo potem trudno znaleźć coś na zamianę, tragedia.
[23.07.2008] 00:21
zdegustowana13
Nie polecam Męczenników Wielkiej Wsi, opis niezgodny z rzeczywistością.
[25.07.2008] 16:34
KWATERY WOLNE
Informacje o wolnych kwaterach (Wladyslawowo, Jastrzebia Góra) pod numerem 058 674-34-72 - informacja turystyczna
[06.08.2008] 18:26
kavon
ja wybieram sie do Władysławowa 25 sierpnia na 4 dni i udało mi sie znalesc nocleg za 25 zł za dobe
i ogladając strone http://www.imprezownie.wladek.pl/ mozna zobaczyc wiele fajnych atrakcji i imprez odbywających .
[07.08.2008] 11:28
aster14144141
trójmiastoma zamkniete plaze, wiec nie polecam, a wladek jest spoko - niskie ceny, zabawa tez jest dobra, ludzi bardzo duzo zwlaszcza w ezonie sierpniowym, zreszta samo za siebie mowi to zze nie mozna znalezc kwater na sierpien. Jak ktos ma jakies namiary to bylabym wdzieczna. ja osobiscie polecam, jade tam 4 raz z rzedu i nie mam zamiaru zmieniac tego;P

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat