o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Dojrzała kobieta szuka męskości

1 2 3 4 5   » 12 Strony tematu:
[20.06.2006] 20:45
konk_retna
prawdziwie wyzwolona kobieta to taka która stanowi sama o sobie,to taka dla której ogólnie przyjęte zasady nie są wiążące /oczywiście bez strat w ludziach /każdy związek,każda para wyznacza sobie swój własny kodeks postępowania i doprawdy nie wiem o co ci chodzi,skąd takie podejście do tematu - takie moherowe
[20.06.2006] 20:48
Ancymonek_35
konk_retna (06.06.20 20:45):
prawdziwie wyzwolona kobieta to taka która stanowi sama o sobie,to taka dla której ogólnie przyjęte zasady nie są wiążące /oczywiście bez strat w ludziach /każdy związek,każda para wyznacza sobie swój własny kodeks postępowania i doprawdy nie wiem o co ci chodzi,skąd takie podejście do tematu - takie moherowe

hehe coz za argument zamykajacy usta -- podejscie do tematu moherowe hahaha
nie mam nic na swoja obrone zdemaskowalas mnie jak nic jestem biednym i moherowym ciemnogrodzianinem hahah musze to sobie zapisac w notesiku
no nic o zasadach napisalem powyzej
[20.06.2006] 20:52
Stasiu Wichura
To fajnie ze pozwiedzales Moim zdaniem zwiazek powinnien opierac sie na wzajemnym poznaniu, i wzajemnym oddaniu. Milosc na dobre i zle,milosc po "doswiadczeniach". Nie sztuczne zasady i nakazy.Zero tajemnic OK. O co naprawde chodzi w zwiazkach ?o nazucanie komus swoich schorowanych filmow? Czy rozwijaniu milosci bez warunkowej? Czy jak Ancymonek pewnej nocy poszaleje sobie z jakas panna ,dla samej zabawy ,i jak zona Ancymonkowa sie o tym do wie to ma mu od razu wyjechac od kurwiszonow i wbic noz w serce? Wlasnie tak jest najczesciej..Nikt nie lubi jak ktos ma piekielny odlot mmmmm Pozdraiwem wszystkie truskaweczki ps.Ancymonek ja proponuje przeczytac jeszcze raz co napisala do ciebie Kobiecina konkretna
[20.06.2006] 20:59
Ancymonek_35
zapomnialem dodac ze zakrztusilem sie moherowym beretem i jestem z PiS
stasiu zgadzam sie z toba w pelni
szkoda ze czytacie wybiorczo moze czytujecie GW moja jedyna teza jest i bylo to ze : zdrada jest zla/niewlascia. i tyle nic a nic o zakazach/ nakazach. a teraz wciagam moherowy beret i lece na wieczorna msze
p.s. sta@@@ak zdradzisz zonee to ona na pweno ppogladzi cie po glowce i powie "oj to musiales byc w stresie idz zdradz mnie raz jeszcze ":) taka wyrozumiala zona to skarb
[20.06.2006] 20:59
konk_retna
Stasiu tylko nie kobiecina!!!!!

[21.07.2019] 13:17
[20.06.2006] 21:22
Stasiu Wichura
Konkretna sorrki Pozdrawiam Cukiereczka
[20.06.2006] 21:33
Ancymonek_35
I najfajniejsze ze od 19:33 pisze podszywajac sie za mnie jakis tepak dalas sie nabrac kon cos tam
[20.06.2006] 23:25
EcStAsY39.
juz nie szukam meskosci. pogrzebalam w majtkach i natrafilam na 2 bile i stooleje. sama se dogodze. chyba przegralam zycie.
[21.06.2006] 01:04
stary człowiek i może
konk_retna (06.06.20 19:27):
panowie jesteście żałośni babka chce się zabawić a wy z takimi tekstami - Ancymonku żal dupę ściska czy co prawda taka że młodsi panowie wiele więcej mogą niekoniecznie wszyscy ale większość zapewne hmmm jak się tak zastanowię to może sama jakieś małe doświadczonko na boczku

[21.06.2006] 09:07
mati_
Extasy to pedal,

mialo sie ze mna skontaktowac i co dupa. Na Forum pisze, a mnie oszukalo.

Ono zboczono
[21.06.2006] 17:29
Pit80
Napisz.Czekam,pozdrawiam
[21.06.2006] 17:34
Pit80
mail elbow80@poczta.onet.pl
[22.06.2006] 12:44
ptaszekwroc
Kochana EcStAsY39. Wiem jak to jest i mnie też pewnie zaliczysz do tych młodzianów piszących jak Ci zrobią dobrze. Otóż pokazać męskość przez net i dogodzić kobiecie jest trudno. Dlatego wszyscy piszą aby szybko się spotkać. Ale seks to nie sport aby zaliczać spotkania i już. Z mojej strony proponuje gg i miłe pogawędki. Kobiecie mozna dogodzić na wiele sposobów więc nie wiem czy rozmaiamy o seksie ale możemy to ustalić na gg - 2758984 - Czekam z nadzieją i przesyłam buziaka.
[23.06.2006] 00:00
konk_retna
jednym słowem mówiąc, sami gawędziarze,zero konkretów
strach przed realnym światem was dopadł PANOWIE
tyle opowieści o związkach dojrzała - młodszy,a tu wszyscy ogon pod siebie i myk....hehe
pozdrawiam
Pani Robinson.
P.S. ja nie jestem założycielką tego topiku.
[23.06.2006] 00:16
Zawias
elkstanzo
odezwij sie do mnie
pozdrawiam
[23.06.2006] 08:18
Ancymonek_35
Konk_retna oj cos Ci sie tylko wydaje piszac takie slowa blad blad ja swoj ogon nosze z przodu pod siebie nie chowam Pozdrawiam Cie mimo wszytsko i nie chowam sie
[23.06.2006] 09:27
chylu
A ja to sądzę, że Ci, którzy potrafia, nie szukają zadowolenia w forumowych przepychankach, tylko dogadzają...

EcStAsY39: słabo szukasz, skoro zawiało Cię aż na TO forum...
[24.06.2006] 10:27
mnie wypróbuj
jestem czuły delikatny czasem jazde lubie ostrą ale zawsze najważniejsze jest aby kobieci było dobrze napisz i wyżuc bile hristo5@o2.pl
[24.06.2006] 21:10
konk_retna
nie wiem czemu mimo wszystko ale za pozdrowienia dziękuję Ancymonku i Tobie też wszystkiego naj
odnośnie ogonka to chyba dyskutować nie trzeba
[24.06.2006] 21:23
krzysiek_25
Witaj. Mam 25 lat i moze wyda Ci sie ze jestem jeszcze zbyt mlody i niedojrzaly, lecz czasem pozory myla. Chcialbym poznac dojrzala kobiete, z ktora moglbym porozmawiac o wszystkim, wymienic zdanie, no i pewnie jeszcze sie czegos nauczyc. To co pisze traktuje bardzo powaznie, wiec jesli bylabys choc w minimalnym stopniu zainteresowana poznaniem sie blizej, prosze daj znac. Pozdrawiam
[25.06.2006] 09:12
Ancymonek_35
Konk_retna alez czemu nie ja chetie Cie poznam i z Toba podyskutuje> Pozdrowka i buziaczki hmmmm tam gdzie lubisz *
[25.06.2006] 16:07
EcStAsY39
Witaj Ancymonku! czytam uważnie Twoje wypowiedzi,podoba mi się Twój cięty język, niewątpliwa inteligencja i chyba rzeczywiście jesteś tym"ancymonkiem" z tej gorszej strony znaczenia tego słowa. Mimo wszystko jesteś tu częstym gosciem więc obyś okazał sie ciekawym facetem zarówno fizycznie i nie był az z tak daleka, żebyśmy nie mogli się ewentualnie spotkać.Więc jeśli chesz podaj mi swego maila napiszę do Ciebie. Całuski Ramona IIll/
[25.06.2006] 16:12
EcStAsY39
ptaszekwroc (06.06.22 12:44):
Kochana EcStAsY39. Wiem jak to jest i mnie też pewnie zaliczysz do tych młodzianów piszących jak Ci zrobią dobrze. Otóż pokazać męskość przez net i dogodzić kobiecie jest trudno. Dlatego wszyscy piszą aby szybko się spotkać. Ale seks to nie sport aby zaliczać spotkania i już. Z mojej strony proponuje gg i miłe pogawędki. Kobiecie mozna dogodzić na wiele sposobów więc nie wiem czy rozmaiamy o seksie ale możemy to ustalić na gg - 2758984 - Czekam z nadzieją i przesyłam buziaka.

Ptaszku podaj swój mail - napiszę, gg osobiście nie używam dużo pracuję poza tym nie mam na to wszystko czasu. Porozmawiać zawsze możemy, może i ja sie od Ciebie czego nauczę. Też czekam z nadzieją Ramona IIll/
[25.06.2006] 16:18
EcStAsY39
krzysiek_25 (06.06.24 21:23):
Witaj. Mam 25 lat i moze wyda Ci sie ze jestem jeszcze zbyt mlody i niedojrzaly, lecz czasem pozory myla. Chcialbym poznac dojrzala kobiete, z ktora moglbym porozmawiac o wszystkim, wymienic zdanie, no i pewnie jeszcze sie czegos nauczyc. To co pisze traktuje bardzo powaznie, wiec jesli bylabys choc w minimalnym stopniu zainteresowana poznaniem sie blizej, prosze daj znac. Pozdrawiam

Witaj Krzysiek!Nie chcę być Twoją nauczycielką, chcę żebyśmy byli mężczyzną i kobietą i robili to co do nas należy. Tak jak napisałam wcześniej dużo oczekuję ale i sporo wnoszę od Siebie. Nie zależy mi na "chłopcach"pragnących doświdczyć seksu z doświadczoną kobietą bo może ich czegos nauczy i wie "jak to się robi".Przepraszam Panowie nie na tym mi zależało. IIll/
[25.06.2006] 16:25
piootrf  piootrf@tlen.pl
EcStAsY39 (06.06.25 16:18):
krzysiek_25 (06.06.24 21:23):

Witaj Krzysiek!Nie chcę być Twoją nauczycielką, chcę żebyśmy byli mężczyzną i kobietą i robili to co do nas należy. Tak jak napisałam wcześniej dużo oczekuję ale i sporo wnoszę od Siebie. Nie zależy mi na \"chłopcach\"pragnących doświdczyć seksu z doświadczoną kobietą bo może ich czegos nauczy i wie \"jak to się robi\".Przepraszam Panowie nie na tym mi zależało.
Upssss.A na czym? ...e tam...
W życiu można liczyć tylko na siebie. A i tego nie radzę.
Tristan Bernard

www.piotrfirlej.republika.pl
[25.06.2006] 19:57
fajny facet
czesc jezeli chcesz powaznie porozmawiac odpisz pozdrawiam Adam 36
[25.06.2006] 20:16
dziewczyna___
q... zrobiles ze mnie kompletna kretynke, a teraz chcesz rozmowy, na dodatek robiisz wszystko abym myslala ze jestes ...
[25.06.2006] 20:19
dziewczyna___
ps. a przeciesz wiedziales...
[25.06.2006] 22:32
konk_retna
dzięki za całuski Ancymonku
pozwoliłam sobie umieścić je wirtualnie tak jak lubię
pozdrawiam.
[25.06.2006] 23:06
EcStAsY39
konk_retna (06.06.25 22:32):
dzięki za całuski Ancymonku
pozwoliłam sobie umieścić je wirtualnie tak jak lubię
pozdrawiam.

HEJ KOŃ_KRETNA załóż swoja stronkę i zwab go do siebie a nie podbieraj mi tutaj tymi swoimi mało rozgarnietymi tekstami najlepszych facetów bo on jest tuataj dla mnie a nie dla ciebie KOŃ-kretna! IIll/

1 2 3 4 5   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat