o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Dojrzała kobieta szuka męskości

1 2 3 4   » 12 Strony tematu:
[16.06.2006] 15:34
mati_
A ja powiem Ci tylko tyle, ze sa tu jacys nie dojrzali kolesie, ktorym doskwiera dyslekcja i dysgrafia. Jesli masz ochote spotkac prawdziwego faceta, ktory sprawi, ze bedziesz jeczala z rozkoszy, ktory nie mysli tylko o sobie, a w pierwszej kolejnosci o tym, zeby kobiecie bylo dobrze- odezwij sie.

Zapraszam Kochanie.

Na pewno sie nie zawiedziesz.

Buzka.
[16.06.2006] 20:58
EcStAsY39
Ok mati podaj Swojego maila na pewno sie odezwę. Pozdrawiam Cię IIll/
[17.06.2006] 13:43
hejka8449300
chętnie napisz na email i umów się ze mną a nie pożalujeszpiotrek333333@o2.pl
[17.06.2006] 13:45
hejka8449300
pardom zaszwankował komp to jest email piotrek333333@o2.pl
[17.06.2006] 13:56
Ancymonek_35
Pieknie to napisales mati,ale sadze czytajac te Twoje slowa ze w gebie to Ty na prawde jestes mocny i tylko mam nadzieje ze sprostasz swoim slowom.I nie obrazaj wszystkich na przyszlosc bo nie ma tu samych takich kolesi
[25.04.2019] 04:45
[17.06.2006] 13:58
Ancymonek_35
EcStAsY39
A Ciebie pozdrawiam i zycze by mocny kolega sie sprawdzil ,bo nie w przechwalkach sila
[17.06.2006] 16:38
EcStAsY39
Ancymonek_35 (06.06.17 13:58):
EcStAsY39
A Ciebie pozdrawiam i zycze by mocny kolega sie sprawdzil ,bo nie w przechwalkach sila

a Ty masz coś do zaoferowania ancymonku?, jednak tutaj chyba nie każdy z Was jest taki beznadziejny. Jasne, że ten który mniej się przechwala często może mieć o wiele więcej do zaoferowania bo nie w przechwałakch siła, ale musiacie jednak mnie czymś do Siebie przekonać. Ja tez dużo daję w zamian! IIll/
[17.06.2006] 17:21
Sorrent
Co znaczy dla Ciebie prawdziwa męskość ?

męskość to pojęcie względne, a takie rzeczy trzeba sprecyzować, jeśli to uczynisz od razu zgłoszą się konkretni faceci.

Pozdrawiam
[17.06.2006] 22:22
mati_
Kochanie, moj mail: mateusz69@o2.pl

A Ciebie Ancymonku przepraszam, chodzilo mi o kolesi, ktorzy nie szanuja kobiet i sie tylko popisuja.

Sadze, ze udowodnie co potrafie, a efektem bedzie info od EcStAsY39.

Pozdrawiam!
[17.06.2006] 22:38
qrak
skąd jestes EcStAsY39? mysle ze cie sie spodobam(:
[18.06.2006] 10:07
EcStAsY39
qrak (06.06.17 22:38):
skąd jestes EcStAsY39? mysle ze cie sie spodobam(:

Ok koledzy posłuchajcie jestem z daleka, ale z Polski!a skąd dokładnie napiszę w mailu. Jestem dojrzałą, doświadczoną w "tej" materii kobietą, uwielbiajacą seks z młodszymi mężczyznami i z Panami do 40-tki (powyżej mnie nie interesuje).Tak jak napisałam na początku w pierwszym swoim zdaniu szukam mężczyzny przez duże M i nie tylko M, który wie jak dogodzić kobiecie, jest czuły gdy trzeba, ognisty i namiętny gdy tego pragnę, poza tym potrafi kochać sie przez całą noc!!! IIll/
[18.06.2006] 10:14
EcStAsY39
mati_ (06.06.17 22:22):
Kochanie, moj mail: mateusz69@o2.pl

A Ciebie Ancymonku przepraszam, chodzilo mi o kolesi, ktorzy nie szanuja kobiet i sie tylko popisuja.

Sadze, ze udowodnie co potrafie, a efektem bedzie info od EcStAsY39.

Pozdrawiam!

Mati nie sądzę, żebym rozpisywała sie na forum jakim to jesteś wspaniałym kochankiem, nawet żeby do czegoś między nami doszło to nie wszyscy chyba muszą wiedzieć, że się sprawdziłeś i niezły z Ciebie ogier, chyba że o to Ci chodzi:-
[18.06.2006] 11:09
mati_
EcStAsY39, chodzilo mi raczej o to, ze zniknie stad Twoj post, co bedzie jednoznaczne.

Nie zalezy mi na informowaniu wszystkich jaki jestem, bo nie o to chodzi.

Czekam na maila od Ciebie Kochanie!
[18.06.2006] 11:18
hahaha mati fajfusie
zaruchac by sie chcialo widze, ale strasznie slabe te teksty masz,gdyby ecstasy nie byla facetem robiacym sobie jaja juz dawno by sobie odpuscila takiego malego fiutka jak ty
[18.06.2006] 11:35
EcStAsY39
mati_ (06.06.18 11:09):
EcStAsY39, chodzilo mi raczej o to, ze zniknie stad Twoj post, co bedzie jednoznaczne.

Czekam na maila od Ciebie Kochanie! IIll/
[18.06.2006] 11:36
EcStAsY39
EcStAsY39 (06.06.18 11:35):
mati_ (06.06.18 11:09):

Czekam na maila od Ciebie Kochanie! IIll/
[18.06.2006] 11:39
EcStAsY39
hahaha mati fajfusie (06.06.18 11:18):
zaruchac by sie chcialo widze, ale strasznie slabe te teksty masz,gdyby ecstasy nie byla facetem robiacym sobie jaja juz dawno by sobie odpuscila takiego malego fiutka jak ty

nie wiem dlaczego tak sądzisz, że jestem facetem, czyżby nie było już kobiet lubiacych seks i pragnących go doświadczać, chyba do tej pory nie miałeś szczęścia
Mati już do Ciebie piszę! IIll/
[18.06.2006] 12:29
exignies
EcStAsY39 Do czego ty zmierzasz, wystawiasz mlodych glupich chlopakow na jakas probe podpuszczajac ich do przechwalania sie o sobie. Przyznaje dobry chwyt zmontowalas tu - bo prawie kazdy ma fantazje aby sprobowac sexu z dojzala kobieta(nie twierdze ze nia nie jestes choc nie bardzo jestem pewien tego)
Naiwnosc ludzka czesto smieszy
Pozdrawiam T
[18.06.2006] 12:48
EcStAsY39
exignies (06.06.18 12:29):
EcStAsY39 Do czego ty zmierzasz, wystawiasz mlodych glupich chlopakow na jakas probe podpuszczajac ich do przechwalania sie o sobie. Przyznaje dobry chwyt zmontowalas tu - bo prawie kazdy ma fantazje aby sprobowac sexu z dojzala kobieta(nie twierdze ze nia nie jestes choc nie bardzo jestem pewien tego)
Naiwnosc ludzka czesto smieszy
Pozdrawiam

No cóż nie wiem za bardzo o co tutaj chodzi, gdybym udawała kogoś kim nie jestem to chyba szybciej musiałabym podać sie za jakąś seksowną blond laskę lub ognistą młodą brunetkę a nie kobietę po przejściach pod czterdziestkę. Także nikogo nie udaję i nie jest to żaden chwyt z mojej strony, szukam po prostu faceta bo chce mi się dobrego seksu.Jasne~!!! IIll/
[18.06.2006] 16:42
Kapi_szon  kapishon@tlen.pl
Hmmm...co do niektórych zamieszczonych tu wypowiedzi odniose się w ten sposób:
Kulturę to trzeba mieć wrodzoną, a nie nabytą. gdyby cóś komuś to 2927717
[20.06.2006] 18:44
Ancymonek_35
Hmmmmm do zaoferowania to wies zmozna wymieniac duzo duzo a nawet wiecej a co ja mam do zaoferowania krotko SIEBIE
[20.06.2006] 18:47
Ancymonek_35
EcStAsY39 (11.05.20 22:19):
Czy jest tutaj ktoś kto potrafiłby dogodzić kobiecie

ecstasy39 a koń by nie wystarczyl??? w ostatecznosci osiol
[20.06.2006] 19:27
konk_retna
panowie jesteście żałośni babka chce się zabawić a wy z takimi tekstami - Ancymonku żal dupę ściska czy co prawda taka że młodsi panowie wiele więcej mogą niekoniecznie wszyscy ale większość zapewne hmmm jak się tak zastanowię to może sama jakieś małe doświadczonko na boczku
[20.06.2006] 19:33
Ancymonek_35
konk_retna (06.06.20 19:27):
panowie jesteście żałośni babka chce się zabawić a wy z takimi tekstami - Ancymonku żal dupę ściska czy co prawda taka że młodsi panowie wiele więcej mogą niekoniecznie wszyscy ale większość zapewne hmmm jak się tak zastanowię to może sama jakieś małe doświadczonko na boczku

hahah no to swietnie to o tobie swiadczy... doswiadczonko na boku...
hahah nic tylko normalna dziiiiwka i kooorwiszcze (przepraszam koobieta wyzwoloona) hehe.
pojecie wiernosci zapewne nie istnieje w twoim jakze ograniczonym slowniku.
ach te dzisiejesze kobiety... szkoda slow.
o tempora o mores
[20.06.2006] 19:52
konk_retna
szkoda że tak Ancymonku to widzisz i przykre jest że nie znając mnie obrażasz,muszę ci jednak przyznać trochę racji,to nie uczciwa gra jeśli robi się to za plecami partnera,inaczej jest jeśli oboje wiedzą albo tego chcą,ale pewnie nie masz pojęcia o czym mówię więc żegnam
[20.06.2006] 20:02
Stasiu Wichura
Konkretna ma racje
[20.06.2006] 20:18
Ancymonek_35
konk_retna (06.06.20 19:52):
szkoda że tak Ancymonku to widzisz i przykre jest że nie znając mnie obrażasz,muszę ci jednak przyznać trochę racji,to nie uczciwa gra jeśli robi się to za plecami partnera,inaczej jest jeśli oboje wiedzą albo tego chcą,ale pewnie nie masz pojęcia o czym mówię więc żegnam

hehe konk_retna. kooorewstwo zawsze bedzie kooorestwem, nie wazne w jakie ubierzesz je szaty. a jesli robisz to za zgoda swojego partnera to jest to nic innego jak kooorewstwo zalegalizowane. i nie najlepiej to swiadczy i o nim. ni mniej ni wiecej
i nie dorabiaj ideologii jakie to jest koorewstwo - za duzo cosmopolitan i innego badziewia i potem slyszy sie ze to jest "prawdziwa kobieta wyzwolona". hehehe
p.s.nie obrazam ciebie tylko negatywnie oceniam takie zachowanie/ postawe. a ze bierzesz to do siebie... widocznie cos jest na rzeczy
[20.06.2006] 20:30
KONKRETNA MA RACJE
Ancymonek - gadasz jak katolik to po piersze.
Po drugie - Twoja zona (jesli ja wogole masz) pewnie w prezencie za te wszystkie lata dostala od ciebie kaganiec i dokladny plan tygodnia.
Po trzecie - nie rozumie czemu doszukujesz sie w "przyjemnosci" i w dzialaniach ktore roz@@@aja twoj opis, takiego zla? Proponuje wyjechac z kraju i zdrerzyc sie z jakas inna kultura...a zobaczysz ze kazdy ma inny film i kazdy ma racje i kazdy jej niema.Nie twierdze ze masz jakas shize,i nie znasz sie na zwiazkach ale wydaje mi sie za duzo w tym agresji : D
[20.06.2006] 20:40
Ancymonek_35
no to sie usmialem hehehhe
gdzie ja tam pisalem o kagancu i planie tygodnia?????
nie mam rowniez nic do "przyjemnosci" (chodzi oczywiscie czerpanie przyjemnosci z sexu - jestem za jak najbardziej). co do wyjazdow - bylem juz tu i tam .
prosze przeczytaj jeszcze raz dokladnie i powoli to co napisalem w poscie powyzej. jedyne co tam jest napisane to to - ze zdrada w zwiazku jest czyms zlym( kuriosum moim zdaniem jest przyzwolenie partnera na zdrade), co rani kazde z partnerow i czesto niszczy zwiazek.
nic wiecej nic mniej. a z twojej wypowiedzi wynika ze zdrade popierasz twoja sprawa.
[20.06.2006] 20:45
Ancymonek_35
zabawne jest tez ze dla ciebie "wiernosc" rowna sie "katolik".
to widocznie znak czasow
hehe czlowiek bez zasad jest nikim
jak to powiedzial Franz Maurer w "psach" "w imie zasad skoor...synu"

1 2 3 4   » 12 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat