o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Ciąża nastolatek

1 2 3 4 5   » 17 Strony tematu:
[16.01.2007] 22:58
nieokreślona
Myślałam że wysilisz się i jakimś fajnym cool hiphopowym tekstem "rzucisz". Jesteś pustym kretynem a wypowiadasz się jakby Twoje doświadczenie życiowe w kilku kwestiach Ci podpowiadało. A ile Ty maszs lat chłopcze 19,22???

Pędź słuchać wwo albo innego fajnego zespołu blokowiskowego. Żal mi pokolenia który swój światopogląd opiera na pseudomądrych pseudointeligentnych pseudo-z głębią tekstach. Ale już dobrze ide sobie nie będę Cię już więcej męczyć
[16.01.2007] 23:18
WWO HWDP
Kobieto ha ha ha a ty ile masz lat 30 ,40 nierozumna istoto

Ja mam swoje doświadczenie podejście .. to co rozumiem umiem
z praktyki z własneo życia .. sam upadłem i sie odbiłem

A Hip-Hop to najwartościowsza muzyka i najmądrzejsza na świecie..
jest prawdziwa.. jest o życiu i trzeba ją zrozumieć

Nikt ci nie powie co ci powie życie muzyka ludzi którzy dotknęli najgorszych sytuacji w życiu .. jak prawda...

A ty co słuchaj sobie polityków .. swoich popierdyków.. kitów wymyslonych przez media... gazety. telewizje..z badań statystycznych... profesorów...
Którzy posiadają tylko teorie .a zero prakyki

A ja posiadam to i to dlatego to rozumiem

Nie ważne ...skąd czerpiesz wiedze ważne by ona uczyła ...
życie to nauka i tyle

i zamilcz kobieto jeśli nierozumiesz nic i opierasz swoja wiedze na tym co przeczytasz na statystykach... i PLOTACH KOLEżANEK Z PRACY .. UCZELNI CZY TEż PRZY KAWIE SKOńCZYłEM ... Nie pisałem ... nic bo niechcialem się kłucić ..
bieda z ciebie istota

ja nie bazuje na HH to mnie motywuje i szanuje tą muzyke i ludzi tworzących ja prawdziwych bo są nieraz warci więcej niż nie jeden dyrektor. .. dzięki pieniążką .. i kontaktą załatwił sobie .. posade..
,nauczyciel czy tez osoba niby poważna a nic nie mająca w głowie

nie rozumiesz bo się zamykasz... i nie jestes inteligentna.. bo aby coś zrozumiec trzeba to sprawdzić a nie oceniać pochopnie .
tak samoch trzeba poznać człowieka zanim go ocenisz i tyle Dodam ci tyle babo-jedna.. że !!! ja mam swój charakter .swoje pojmowanie wszystkiego jak każdy to moje mysli... to co przeżyłem.. jak coś rozumiem pisze sobie zabronisz mi..
Wlasna filozofia życia.. własne chwile ..... własne życie... własna muzyka którą kocham... własne .... ale pisać moge .. bo nikomu nic przez to nie robie .. zrozum to jak chcesz ja tu nie zamierzam tumaczyć już się.. Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
Pamiętaj a bedziez zapamiętany
DOBRO ZA DOBRO ZłO ZA ZłO
WSZYSTKO MA SWE WARTOśCI CZAS NADRABIAć ZALEGłOśCI I POMYSLEć O PRZYSZłOśCI W TYM śWIECIE WIELKIEJ LUDZKIEJ PROżNoSCI JEST WIELE MOżLIWOśCI BY COS OSIAGNąC SAMEMU TO INICJUJąC I WSZYSTKIE MARZENIA DOKONUJąC .
[16.01.2007] 23:27
WWO HWDP
DODAM TYLE NIE JESTEM STUDENTEM NIE JESTEM PROFESOREM NIE JESTEM MęDRCEM.. JESTEM OMYLNY NIE JEST DOBRY Z ORTOGRAFI....

ALE NIE OPIERA SWOJE WIEDZY NA TEORIACH I TYM CO MOWIą INNI żYJE WłASNYM żYCIEM I ROZUMIEM WSZYSTKO NA SWóJ SPOSóB

ALE JA W PRZECIWIEńSTWIE DO TYCH LUDZI UCZONYCH CHOć NIE ZAWSZE MóWIE PRAWDE...
TAKą SAMą JAK LUDZIE PRZEżYCIA I CHWILE.. KTóRE MIAłEM A BAGAż NA SWOIM BARKU CHOć MAM 20 LAT TYLKO MAM OGROMNY I ZNAM TROCHE żYCIE...

NAJWAżNIEJSZA JEST PRAWDA... NIEMA ZNACZENIA CZY .. Z PROSTYCH żRóDEł
CZY TEZ TYCH SUPER... NIBY PROFESORóW .. BO ONI MóWIą CO CHCA OPIERAJąC SWOJą WIEDZE NA TYM CO PRZECZYTAJą CO NAPISZA

A JA MOWIE TO Z WłASNEO żYCIA SZCZERZE JAK WIDZE I JAK CHOć NIE ZAWSZE I ZDAJE SOBIE Z TEGO SPRAWE Z TELEDYSKóW..
ALE ONA JEST SZCZERA ,RADY PRZEKAZ DO BóLU

I LUDZIE Z ULICY TO JEST DLA NICH JEDYNY RATUNEK .. TAKIE RADY..

BO żADEN CZłOWIEK NIE POWIE CI TEGO CO CI KTóRZY OTYM śPIEWAJą
I TO PRZEżYLI ..ZASTANóW SIE

DODAM JESZCZE CI KOBIETO NIE PATRZ NA śWIAT TYLKO SWOIMI MYSLAMI ALE POSTAW SIE .. W INNYCH SYTUACJI

BO JA WOLE PRYMITYWNą PRAWDE...
NIż ZAKłAMANE ..SUPER NA POZIOMIE DZIADOSTWO

POZATYM KLIPY .PIOSENKI TELEDYSKI
NAWET JEśLI TA PRAWDA NIE JEST Z GODNą ZAWSZE Z TYM CO ONI śPIEWAJą
I TAK MOżESZ WYNIEść Z NICH DOBRE RADY.. NAWET JESLI TO DLA KOMERCJI CZASMI JEST..
NIECHCE MI SIę DYSKUTOWAć Z KIMś KTO ZNA TYLKO JEDNą STRONE PSEUDOPRAWDY...NIBY NA POZIOMIE Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
WSZYSTKO MA SWE WARTOśCI CZAS NADRABIAć ZALEGłOśCI I POMYSLEć O PRZYSZłOśCI W TYM śWIECIE WIELKIEJ LUDZKIEJ PROżNoSCI JEST WIELE MOżLIWOśCI BY COS OSIAGNąC SAMEMU TO INICJUJąC I WSZYSTKIE MARZENIA DOKONUJąC .
[16.01.2007] 23:31
babajaga666
WWO HWDP (07.01.16 23:27):
DODAM TYLE NIE JESTEM STUDENTEM NIE JESTEM PROFESOREM NIE JESTEM MęDRCEM.. JESTEM OMYLNY NIE JEST DOBRY Z ORTOGRAFI....

ALE NIE OPIERA SWOJE WIEDZY NA TEORIACH I TYM CO MOWIą INNI żYJE WłASNYM żYCIEM I ROZUMIEM WSZYSTKO NA SWóJ SPOSóB

ALE JA W PRZECIWIEńSTWIE DO TYCH LUDZI UCZONYCH CHOć NIE ZAWSZE MóWIE PRAWDE...
TAKą SAMą JAK LUDZIE PRZEżYCIA I CHWILE.. KTóRE MIAłEM A BAGAż NA SWOIM BARKU CHOć MAM 20 LAT TYLKO MAM OGROMNY I ZNAM TROCHE żYCIE...

NAJWAżNIEJSZA JEST PRAWDA... NIEMA ZNACZENIA CZY .. Z PROSTYCH żRóDEł
CZY TEZ TYCH SUPER... NIBY PROFESORóW .. BO ONI MóWIą CO CHCA OPIERAJąC SWOJą WIEDZE NA TYM CO PRZECZYTAJą CO NAPISZA

A JA MOWIE TO Z WłASNEO żYCIA SZCZERZE JAK WIDZE I JAK CHOć NIE ZAWSZE I ZDAJE SOBIE Z TEGO SPRAWE Z TELEDYSKóW..
ALE ONA JEST SZCZERA ,RADY PRZEKAZ DO BóLU

I LUDZIE Z ULICY TO JEST DLA NICH JEDYNY RATUNEK .. TAKIE RADY..

BO żADEN CZłOWIEK NIE POWIE CI TEGO CO CI KTóRZY OTYM śPIEWAJą
I TO PRZEżYLI ..ZASTANóW SIE

DODAM JESZCZE CI KOBIETO NIE PATRZ NA śWIAT TYLKO SWOIMI MYSLAMI ALE POSTAW SIE .. W INNYCH SYTUACJI

BO JA WOLE PRYMITYWNą PRAWDE...
NIż ZAKłAMANE ..SUPER NA POZIOMIE DZIADOSTWO

POZATYM KLIPY .PIOSENKI TELEDYSKI
NAWET JEśLI TA PRAWDA NIE JEST Z GODNą ZAWSZE Z TYM CO ONI śPIEWAJą
I TAK MOżESZ WYNIEść Z NICH DOBRE RADY.. NAWET JESLI TO DLA KOMERCJI CZASMI JEST..
NIECHCE MI SIę DYSKUTOWAć Z KIMś KTO ZNA TYLKO JEDNą STRONE PSEUDOPRAWDY...NIBY NA POZIOMIE

no ne powiem ... ciekawe... ale sie zdenerwowales coooo połamane kwiaty które żyją samotnie każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...
[16.01.2007] 23:42
WWO HWDP
JA PRZYNAJMNIEJ PRóBUJE TO DAC COś OD SIEBIE...
COś WYKREOWAć JAK TO ROZUMIEM JAKIEś RADY...

JAKBY TEJ MUZYKI SłUCHALI MAłOLACI !!!!!
NIE BYłO BY TYLE DZIADOSTWA śMIERCI I CHLEWU BAłAGANU JAKI JEST TERAZ

DLA CIEBIE JESTEM PRYMITYWEM...
A DLA INNYCH JUż NIE SKUMAJ CZACZE A TY UMIESZ TYLKO KRYTYKOWOWAć
MAM WIEDZE Z żYCIA !!!!!!
I UWAżAM SIę ZA OSOBE NORMALNą żYCIOWą A NIE ZA INTELIGENTA .. I TYLE
ADIJOS..

A TY DALEJ RYCZ WYZYWAJ MNIE BO TYLKO TYLE UMIESZ

ZAZDROSNA PANNO .....
PROPONUJE POSłUCHAć ..... A POTEM OCENIAC

DOWIDZENIA.. Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[19.01.2020] 17:15
[17.01.2007] 00:06
WWO HWDP
I co super mega mądra baby zatkało cię

w procesie prawnych
takie cos jeśli osoba się nie odzywa ... znaczy ze zgadza się z oskarzycielem ... bo niema nic na swoją obrone
Myślałaś że ja jestem chwastem.. który opiera swoje myslenie wszystko na piosenkach
to się grubo przejechałaś .. zakosztowałem wrednego smaku życia i wiem co robie Nie mam wachać mam silną .. racje w tym co mówie ..bo wiem bardzo dużo.. tak sam wiem tyle że bardzo dużo jeszcze niewiem i jestem gupcem w porównaniu tych mądrych dlatego się ucze...
Skrytykowałaś mnie tak jakbym był jakims chuliganem..... Radze przeczytać ile racji .... w pojęci HWDP MA MłODZIEż ODPOWIEDZIALNA NA POZIOMIE.. JAKą PRAWDE I JAK TO POTRAFI UZASADNIć

A JAK POLICJA .. NASZE PRAWO MA NA TO UZASADNIENIE.. CO SłOWO TO KłAMSTWO żeby pociś kit tak jak ludzi udających tak tak

myślałaś że jestem @@@aną kopiarką .. która słucha i kopiuje
to się pomyliłaś bo ja wiem swoje i znam życie już dośc dobrze..

więc nie atakuj jak niemasz czym .. zastanów się przed faktem czy to dobre posunięcie ... Zajmij się swoim mężem albo chłopakiem

A nie goń po forach. i nie oceniaj ludzi których wogóle nieznasz

Sam dużo razy zbłądziłem dlatego to wiem
bo człowiek uczy sie na błędach
stare i nie mądre ale ciągle klasyczne ...
Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 00:08
WWO HWDP
PRZEPRASZAM

stare i Mądre ale ciągle klasyczne ... Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 00:08
nieokreślona
Wstawiasz jakiś podkład, beat i masz materiał na płytę.
Na tym polega właśnie HH: "Mówię to co myślę, Myślę to co mówię"
A swoją drogą wyjrzyj czasem na świat a nie siedzdisz przed monitorem cały dzień, możesz być Wielkim człowiekiem tylko tego zechciej!!! Jesteś tak przerysowanym Bezelem albo innym ziomem że dla Ciebie napewno znajdzie się miejsce na scenie.

A swoją drogą HH trochę "słuchałam i oceniam" i sądzę o tej muzyce to co napisałam wcześniej. Ale najgorsze jest to że HH "otwierając oczy" ludziom (chyba) niszczy ich wewnętrznie. Jesteś tego najlepszym przypadkiem. Nie mogę Ciebie czasami zrozumieć ale na szczęście nie muszę.

Życzę powodzenia w życiu

Twoja życzliwa

nieokreślona
[17.01.2007] 00:14
WWO HWDP
nieokreślona (07.01.17 00:08):
Wstawiasz jakiś podkład, beat i masz materiał na płytę.
Na tym polega właśnie HH: \"Mówię to co myślę, Myślę to co mówię\"
A swoją drogą wyjrzyj czasem na świat a nie siedzdisz przed monitorem cały dzień, możesz być Wielkim człowiekiem tylko tego zechciej!!! Jesteś tak przerysowanym Bezelem albo innym ziomem że dla Ciebie napewno znajdzie się miejsce na scenie.

A swoją drogą HH trochę \"słuchałam i oceniam\" i sądzę o tej muzyce to co napisałam wcześniej. Ale najgorsze jest to że HH \"otwierając oczy\" ludziom (chyba) niszczy ich wewnętrznie. Jesteś tego najlepszym przypadkiem. Nie mogę Ciebie czasami zrozumieć ale na szczęście nie muszę.

Życzę powodzenia w życiu

Twoja życzliwa

nieokreślona
buhahahaahahha bez komentarza Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 00:17
nieokreślona
no właśnie... bez komentarza

Ty nie przekonasz mnie do swojego( bo ie masz argumentów oprócz kilku frazesów) ja do mojego( najwyżej nie potrafię)

dobranoc
[17.01.2007] 00:25
WWO HWDP
nieokreślona (07.01.17 00:17):
no właśnie... bez komentarza

Ty nie przekonasz mnie do swojego( bo ie masz argumentów oprócz kilku frazesów) ja do mojego( najwyżej nie potrafię)

dobranoc

Dobranoc panienko miłych snów na noc ..
Nikt nie zniszczy mojego myslenia .... i mentalności opartej na prawdzie .. czy menel czy profesor.. czy tez jakaś panienka jesteś biedactwo .. chyba bardzo niewidoma skoro nie widzisz moich argumenetów ....

Nierozumiesz mnie zdarza się wkońcu.. ale nikogo nie zmuszam... P tym co mówie rady dać ... jak umiem i na ile umiem

Swoją droga rozmawiając z toba czuje się jakbym gadał z jakąś mocherową od rydzyka ale . nic.. one też nic nie rozumieja i trzymają się swojego mistrza P
Płać podatki a potem sam będziesz się martwił
jak i w życiu tak i polityce..w sumie dziś wszystko opiera się na polityce takie życie Ty plujesz jade ale i tak cię lubie P Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 00:30
WWO HWDP
Mam tu jeden argument babciu posłuchaj

http://www.youtube.com/watch?v=FfISR8OqKfs&m ode=related&search=
jesli to mnie niszczy to naprawde jesteś debilna przykro mi że to mówie ale fakt ..
zniszczyło mnie zaraz kogoś chyba potne Chce mieć kapele chce być taki jak oni ahah haah @@@iste..
kobieto ja niechce być taki jak oni ja chce być soba mi się podoba to co oni robią.. każdy ma swoją ścieżke życia.. zrozmum to

czy ja na ciebie pluje czy ja cię jade

jedno!!!

żYJ I POZWóL żYC INNYM
Może cię mamusia tak uczyla . chwała jej za to .. bo teraz jesteś silna i masz swoje zdanie .. bardzo pociągające u kobiet...
ale wiesz mnie nie .. to nie rusza jeśli chodzi o treśc

Jestem sobie gupim prymitywem i tak zostanie dla ciebie

a ty dla mnie jestes kobietą dominującą alfa z silnym zdaniem
która ma swoją opinie nie zgodną z moją i niech tak zostanie

PAPAPAPA
[17.01.2007] 00:39
WWO HWDP
DODAM TYLE CI żE NAWET PROSTAK MOżE BYć CZASEM Mędrcem zastanów się nad tym

dlaczego np

ludzie ....z wykształceniem zostali obdarzeni stygmatami ..ranami takimi jak miał Jezus

Jezus też przyszedł na świat.... popatrz na to tak ...
też można powiedzieć ze był najczystszym filozofem prawda...
umarł na krzyżu za nas za nasze błędy... popatrz na to tak
to miało nam dac do zrozumienia że żle robiliśmy ...
i że mamy się zmienić nauczyć na błędach....
by odszukać nasza ścieżke ...

dlatego z naszego zła może .. powstać cudowne dobro

Sam to wymysliłem.i tak to rozumiem

ARKA NEGO KATAKLIZMY WSZYSTKO .. BYłO ZłE ALE MIAłO NAUCZYć

ZłE RZECZY TEż UCZą .. POJMIJ

A TOBIE CHODZI żE JESTEM KRETYNEM DLATEGO że tak pisze..
bez super ortografi bez super stylistyki..
że jestem młotem

Zauważasz błachoski i tym mnie niszczysz niewidząc najważniejszego ..problemu częsty błąd ludzi .. niestety.. jak i mnie ehhh Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 00:52
WWO HWDP
ludzie ....z wykształceniem podstawowym !!! zostali obdarzeni stygmatami ..ranami takimi jak miał Jezus

myli mi się jak z toba pisze i czytam co za bzdury wypisujesz mi..
że mnie to niszczy itp

że moge być taki taki

co ci do tego jaki ja będe....jeśli niechcesz mnie słuchać.. Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 00:53
babajaga666
WWO HWDP (07.01.17 00:52):
ludzie ....z wykształceniem podstawowym !!! zostali obdarzeni stygmatami ..ranami takimi jak miał Jezus

myli mi się jak z toba pisze i czytam co za bzdury wypisujesz mi..
że mnie to niszczy itp

że moge być taki taki

co ci do tego jaki ja będe....jeśli niechcesz mnie słuchać..

wez juz olej ja... niech pisze co chce jak Cie ne rozumie... połamane kwiaty które żyją samotnie każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...
[17.01.2007] 00:59
WWO HWDP
Cześc babciu co tam słychać jak leci przeszłą chwilowa depresja P Ja sobie siedzie jeszcze 3 tygodnie i uwolnicie sie odemnie heh P
[17.01.2007] 01:04
babajaga666
WWO HWDP (07.01.17 00:59):
Cześc babciu co tam słychać jak leci przeszłą chwilowa depresja P

Ja sobie siedzie jeszcze 3 tygodnie i uwolnicie sie odemnie heh P

no witam witam ... milo widziec w koncu kogos kto mnie rozumie bo tyle @@@ek co tu dzis dostalalm jejku jejku czy az taka tepa jestem hehehe a to gdzie nam uciesz za 3 tyg ? połamane kwiaty które żyją samotnie każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...
[17.01.2007] 01:06
WWO HWDP
babajaga666 (07.01.17 01:04):

no witam witam ... milo widziec w koncu kogos kto mnie rozumie bo tyle @@@ek co tu dzis dostalalm jejku jejku czy az taka tepa jestem hehehe a to gdzie nam uciesz za 3 tyg ?

nierozumiem jakich @@@ek ??
za co od tak sobie ehh chamstwo

biedna jesteś
a powiedz mi ... kto to był Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 01:07
babajaga666
WWO HWDP (07.01.17 01:06):
babajaga666 (07.01.17 01:04):

no witam witam ... milo widziec w koncu kogos kto mnie rozumie bo tyle @@@ek co tu dzis dostalalm jejku jejku czy az taka tepa jestem hehehe a to gdzie nam uciesz za 3 tyg ?

nierozumiem jakich @@@ek ??
za co od tak sobie ehh chamstwo

biedna jesteś
a powiedz mi ... kto to był

a ne wazne juz napisalabym Ci jak mnie nazwano ale ne chce tu sie brzydko wypowiadac ne przystoi tak damie pisz mi gdzie mam Cie szukac za te 3 tyg :>? bo zycie w nieswiadomosci mnei zabija połamane kwiaty które żyją samotnie każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...
[17.01.2007] 01:10
WWO HWDP
Wiesz teraz ci powiem coś takiego heheh

ja człowiek taki sobie z edukacji .z. dośc taką wiedza życiową

kobieta ... bardzo mądra z eduakcji .. domowniczka .. dziewica.. ze słabą wiedzą życiową

ja rozmowa ona mnie uczyć wiedza edukacyjna ja ją wiedza życiowa..
kompromis dopasowanie

I ja mądry i ona mądra haha fajne nie taki żart P Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 01:12
WWO HWDP
Dobrze wiesz ostatnio zachaczyłem ten temat niechce mówić tu nie pisz..jesli wiesz oco mi chodzi.. jeśli przypuszczasz.. i jeśli niewiesz to i tak nie napiszesz..
bo to nie sprawa..
np nieokreślonej

swoją drogą niezły ma nick szuka sama niewie czego chce..a tak ładnie śpiewa swoje bzdureczki P Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 01:13
babajaga666
WWO HWDP (07.01.17 01:10):
Wiesz teraz ci powiem coś takiego heheh

ja człowiek taki sobie z edukacji .z. dośc taką wiedza życiową

kobieta ... bardzo mądra z eduakcji .. domowniczka .. dziewica.. ze słabą wiedzą życiową

ja rozmowa ona mnie uczyć wiedza edukacyjna ja ją wiedza życiowa..
kompromis dopasowanie

I ja mądry i ona mądra haha fajne nie taki żart P

to zalezy gdzie sie ta madrosc nabywa.... bo mozna miec 20 lat i wiecej przezyc i rozumiec niz czlowiek 50 letni....
dobra mniejsza z tym...
pytam po raz 3 gdzie sie wybierasz za te 3 tyg :? połamane kwiaty które żyją samotnie każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...
[17.01.2007] 01:18
WWO HWDP
Wiesz powiem ci tak idąc tokiem myslenia Pani nieokreslonej ...

rozwijając się naukową życiową .....jesteśmy gorsi .. robimy zle

bo jej zdaniem musimy rozwijać się wiedzą edukacyjną ....
Tylko nie bierze dużo spraw.. pod uwage..

warunków polskich.. sytuacji ludzi itp

Najważniejsza że wiedza życiowa.. bo wkońcu żyjemy w życiu a nie w jakieś książce prawda.. czy podręczniku..

A tego co przeżyłeś jak przeżyłeś nie nadrobisz bo jest po fakcie ..
a studia .. wiedze naukową zawsze możesz nadrobić.. tak jak nauczyć się języka...

lat ci nikt nie oda i tyle ile sie nauczyłeś tyle masz...
to nie sklep.. czy szkoła to życie..
BINGO ..OTO MI CHODZI Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 01:21
babajaga666
no raczej... oceny w szkole sie swiadcza o naszej inteligencji.. połamane kwiaty które żyją samotnie każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...
[17.01.2007] 01:26
WWO HWDP
babajaga666 (07.01.17 01:21):
no raczej... oceny w szkole sie swiadcza o naszej inteligencji..

FORMALNIE TAK NIY BUHAHAHA..
Ale wiesz.. ładna dziewczyna ,kaleka..dobra ocenka na lekcji WF 6
brzydka dziewczynka choć lepsza gorsza ocenka 4.. Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 01:27
babajaga666
WWO HWDP (07.01.17 01:26):
babajaga666 (07.01.17 01:21):
no raczej... oceny w szkole sie swiadcza o naszej inteligencji..

FORMALNIE TAK NIY BUHAHAHA..
Ale wiesz.. ładna dziewczyna ,kaleka..dobra ocenka na lekcji WF 6
brzydka dziewczynka choć lepsza gorsza ocenka 4..

zalezy od szkoly ja mieszkam w malej miejscowosci wiec u mnie liczyly sie bardziej znajomosci hehe jak miales 3 w 4kl podstawowki tak do konca to 3 jak 5 tak konczyles z 5 szkole... połamane kwiaty które żyją samotnie każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...
[17.01.2007] 01:28
WWO HWDP
Bogata dziewczynka ..gupia 6 na lekcji matematyki /układziki riki triki

biedna dziewczynka mądra 4 choć zasługuje na 6 Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 01:29
babajaga666
zawsze tak bylo...tylko chyba bardziej to dostrzegaja ci ktorzy sa w takich sytacjach pokrzywdzeni... połamane kwiaty które żyją samotnie każdego z nas wiatr kiedyś dotknie...
[17.01.2007] 01:32
WWO HWDP
babajaga666 (07.01.17 01:29):
zawsze tak bylo...tylko chyba bardziej to dostrzegaja ci ktorzy sa w takich sytacjach pokrzywdzeni...

No własnie bo człowiek uczy się na błędach....

zła rzecz haniebna przedmiotowa....

zrozumieją ci których to dosięgnie .. dopiero wtedy...

Tak jak Piotr który nie widział niechciał uwierzyć Jezuskowi..

ludzie zrozumcie to moralnośc i prawda... i oto chodzi !!!!!! Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
[17.01.2007] 01:36
WWO HWDP
chaniebna @@@.

od tego pośpiechu i małego skupienia na tym co pisze ...
skupiając się na treści robie.. błędy...

i ciężko mnie zrozumieć tak samo w realu za szybko mówie i ludzie nie rozumieja dobrze że już 3 tyogdnie do nauki P Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć

1 2 3 4 5   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat