o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Ciąża nastolatek

1 «   15 16 17 Strony tematu:
[02.07.2013] 16:34
ewka 1995
Witam. Nie zgadzam sie ze ciąża rujnuje życie. Zaszlam w ciążę w wieku 17 lat. Był to szok ale zarazem szczęście. Z moim chłopakiem bardzo sie wspieralismy on ma 20 lat. Nawet przez moment nie pomyślałam o aborcji. Był on moim pierwszym partnerem. Za kilka dni mamy rocznicę ślubu i odchowana corunie . Jestem bardzo szczesliwA
[01.08.2013] 10:27
martussiaa
ciąża nastolatek to nic złego, jeśli masz obawy zajrzyj na http://blogoslawionystan.pl/ - dużo ciekawych artykułów.
[01.08.2013] 10:47
martussiaa
Mieć dziecko w takim wieku to duże obciążenie nie tylko dla samej dziewczyny ale i dla jej rodziców, naprawdę nie miłą sytuacja, trzeba się do niego odpowiednio przygotować, dlatego zalecam poczytanie w internecie na ten temat na http://blogoslawionystan.pl/
[11.08.2013] 22:09
annawereda  annawereda@tlen.pl
Witam,
jestem reasercherem i szukam bohaterek programu " nastoletnie matki" dla MTV - polska edycja. Chcemy śledzić losy 4 młodych mam z woj. mazowieckiego i pokazać, jak naprawdę wygląda życie nastolatek, które same mają dzieci. Sama jestem mamą dwójki dzieci i wiem, że czy ma się lat 17 czy też 25 problemy są podobne.
Pracuję dla firmy, która ma w swoim dorobku kilka filmów dokumentalnych czy też seriali dokumentalnych i zawsze chcemy bardzo rzetelnie zrobić film.
Proszę młode mamy o telefon/ maila bądź sms. Na pewno odpowiem.
annawereda@gmail.com lub sms-a/ tel: 793 786 774
[28.08.2013] 21:18
amom
narodziny dziecka to zawsze szczescie. artykuly na temat ciazy i nietylkowww.farmaceuta.info
[07.12.2019] 08:01
[24.10.2013] 15:28
Neeel
Student prawa (08.06.03 11:50):
No, bardzo ciekawy temat i bardzo ciekawe osoby się tutaj udzielają. Niestety w większości beznadziejnie głupie, rzekłbyś - nie do odratowania. I jeszcze ta duma, że ma się "kochającego chłopaka" (nawet nie męża) i jest się na studiach (na jakich studiach, to już nie wiadomo, prawdopodobnie na marnych) - wszystko to razem składa się na szczęśliwy wizerunek szczęśliwej nastolatki, która sie nigdy nie puszczała - co większość podkreśla - a seks uprawiała tylko z tym jednym rycerzem na białym koniku. Gdybym życia nie znał, to pomyślałbym, że nakreślone tu historie są prawdziwe i że naprawdę nastoletnie mamy to istoty szczególnie uzdolnione i nadzwyczaj operatywne. Ja życie jednak znam i wiem, że sa to w większości zwykłe, prymitywne @@@. Dysponuję szeroką panoramą społeczną, bo z jednej strony studiuję stacjonarnie prawo i obracam się w kręgach ludzi wysokiego kalibru, a z drugiej w mojej prowincjonalnej mieścinie mam wiele znajomych, które nie zdołały się wybić, zostały zaciążone przez chłopkaów na podobnym poziomie umysłowym i materialnym i teraz solidarnie pchają wózki i korzystają z pomocy społecznej. Doprawdy szczyt marzeń, hehe. U dziewczyn rozsądnych i ambitnych ciąża w wieku nastoletnim się nie zdarza, na całym moim roku nie ma kobiety, która zostałaby matką w tak młodym wieku, co chyba dobrze świadczy o ich stosunku do własnej osoby, wszakże gdy one o siebie dbać nie będą, to kto będzie? Należy mieć rozsądnie w głowie i przede wszystkim myśleć ante factum, a nie post factum. Ważne jest także towarzystwo, w jakim się przebywa, z tej prostej przyczyny, że ludzie o innej moralności i innych priorytetach życiowych (czytaj: nie sprowadzających się do seksu, ImPrEzEk, samochodzikuff itp.) skuteczniej przewidują konsekwencje, jakie przynieść mogą takie niewinne błędy przeszłości. Od sporu z XVIII wieku między romantykami, a klasykami, panuje słuszne przekonanie, że "młodość ma zawsze rację". I ja się z tym zgadzam, jednak taką tezę muszę uzbroić w jedno obostrzenie: że głupota się zawsze myli. A nastolatki-matki są po prostu głupie i ta racja, jaka wypływa z młodego wieku, w starciu z ich głupotą redukuje się do zera. I każdy młody mężczyzna tak myśli, chociaż nie zawsze powie otwarcie. I ja także, gdy widzę moje koleżanki pchające wózki obok najgorszych mętów spod ciemnej gwiazdy, ojców tych nieszczęsnych bękartów - ja wtedy się do nich uśmiecham, czasem zagadam w kilka ciepłych słów, sprawię komplement. W głębi serca jednak gardzę @@@ i żałuję, że miałem z nią kiedykolwiek styczność. Reakcje zewnętrzne z reguły nie są zapisem prawdziwych odczuć wewnętrznych. Jeśli spotykacie się, nasto-matki, z przychylnością i pomocą społeczeństwa, to nie sądźcie, że społeczeństwo toleruje Wasze zachowanie i Was nie potępia. Owszem, czasem pomaga, bo ma taki socjalny obowiązek wynikający ze skodyfikowanej PDPW z 1948r, czasem współczuje, widząć zmarnowane istnienie i roztrzaskane perspektywy. Ale nigdy nie szanuje, nigdy. Przemyślcie to, co napisałem i, jeśli możecie, zmieńcie swoje postępowanie. Na szacunek sobie trzeba zasłużyć, a nic tak nie wzbudza przychylności innych, jak uprzednie szanowanie siebie. To taka, żeby użyć mądrego zwrotu, reakcja łańcuchowa: zdrowe podejście do własnej osoby, umiar, aurea mediocritas, implikuje sympatię otoczenia. I na odrwót - prowadzenie się byle jak i z byle kim ściąga na taką panienkę pogardę, a jeśli już raz spadnie na którąś z Was taka pogarda, to potem niełatwo będzie zmyć to znamię, to signum odrzucenia.
I na koniec coś na poprawę humoru:
Nagroda dla autora największego Nonsensu przypada nastolatce, która twierdzi, że nie jest puszczalska, bo zna ojca swego dziecka. Mam za mało czasu, żeby dokładnie roztrząsać się nad tą definicją, ale w wolnej chwili, zapewniam, przeprowadzę jej egzegezę. Będzie kupa śmiechu
Pozdrawiam

Nie rozumiem twojej zgryźliwości, skończyłeś jakąś tam szkołe, jestes studentem, pewnie będziesz miał dobrą pracę którą załatwi Ci ojciec bądź ktoś z rodziny i pewnie dlatego jesteś tak samolubnym gnojkiem który wywyższa się sądząc że jest lepszy bo zmierza po utartych ścieżka@@@ca bądź kogoś z rodziny. Wiedz jedno nie jesteś lepszy od tych dziewczyn, nie znasz ich życia, sytuacji rodzinnej ani tego co kierowało ich do bycia matką. Mam 21 lat, skonczyłam szkołe, zdalam maturę, pracuję od 16 roku życia i świetnie daje sobie rade i wcale nie potrzebne mi są głupkowate mądrości które wypisywałeś z ksiązek żeby coś osiągnąć, mam 21 lat, nie mam dzieci, na studia sie nie wybieram, mam wspaniałego faceta który mnie wspiera, pomaga mi i daje siłę do walki z przeciwnościami losu a ty pewnie nie masz nic oprócz zakłamania że jesteś @@@istym człowiekiem, ale oświecę Cię WCALE TAK NIE JEST! To nie te czasy kiedy prawnik to był ktoś, a swoimi wypowiedziami tylko się ośmieszasz i robisz z siebie błazna!!
Nie popieram tego że dziewczyny w wieku od 12-17 lat mają dzieci ale nie oznacza to że muszą być złymi matkami, znam bardzo dużo kobiet ktore urodziły majac 17-18 lat i dzieci się uczą, konczą szkoły, nie kradną, nie ćpają itd. A patrząc na niektóre matki w "normalnym" wieku ktore zabijają dzieci, oddają za pieniądze pedofilom czy sprzedają to wole już te "niewyuczone 17-stki" które będą starały sie dbać, kochać i opiekować się swoimi pociechami.
Także radzę mieć więcej samokrytyki, dobroci a mniej wywyższania się i robienia z siebie "Bóg wie" kogo a wtedy będziesz dobrym człowiekiem.
p.s Znajdź się w takiej sytuacji a później dawaj jak
[24.10.2013] 15:32
Neeel
Neeel (13.10.24 15:28):
Student prawa (08.06.03 11:50):
No, bardzo ciekawy temat i bardzo ciekawe osoby się tutaj udzielają. Niestety w większości beznadziejnie głupie, rzekłbyś - nie do odratowania. I jeszcze ta duma, że ma się "kochającego chłopaka" (nawet nie męża) i jest się na studiach (na jakich studiach, to już nie wiadomo, prawdopodobnie na marnych) - wszystko to razem składa się na szczęśliwy wizerunek szczęśliwej nastolatki, która sie nigdy nie puszczała - co większość podkreśla - a seks uprawiała tylko z tym jednym rycerzem na białym koniku. Gdybym życia nie znał, to pomyślałbym, że nakreślone tu historie są prawdziwe i że naprawdę nastoletnie mamy to istoty szczególnie uzdolnione i nadzwyczaj operatywne. Ja życie jednak znam i wiem, że sa to w większości zwykłe, prymitywne @@@. Dysponuję szeroką panoramą społeczną, bo z jednej strony studiuję stacjonarnie prawo i obracam się w kręgach ludzi wysokiego kalibru, a z drugiej w mojej prowincjonalnej mieścinie mam wiele znajomych, które nie zdołały się wybić, zostały zaciążone przez chłopkaów na podobnym poziomie umysłowym i materialnym i teraz solidarnie pchają wózki i korzystają z pomocy społecznej. Doprawdy szczyt marzeń, hehe. U dziewczyn rozsądnych i ambitnych ciąża w wieku nastoletnim się nie zdarza, na całym moim roku nie ma kobiety, która zostałaby matką w tak młodym wieku, co chyba dobrze świadczy o ich stosunku do własnej osoby, wszakże gdy one o siebie dbać nie będą, to kto będzie? Należy mieć rozsądnie w głowie i przede wszystkim myśleć ante factum, a nie post factum. Ważne jest także towarzystwo, w jakim się przebywa, z tej prostej przyczyny, że ludzie o innej moralności i innych priorytetach życiowych (czytaj: nie sprowadzających się do seksu, ImPrEzEk, samochodzikuff itp.) skuteczniej przewidują konsekwencje, jakie przynieść mogą takie niewinne błędy przeszłości. Od sporu z XVIII wieku między romantykami, a klasykami, panuje słuszne przekonanie, że "młodość ma zawsze rację". I ja się z tym zgadzam, jednak taką tezę muszę uzbroić w jedno obostrzenie: że głupota się zawsze myli. A nastolatki-matki są po prostu głupie i ta racja, jaka wypływa z młodego wieku, w starciu z ich głupotą redukuje się do zera. I każdy młody mężczyzna tak myśli, chociaż nie zawsze powie otwarcie. I ja także, gdy widzę moje koleżanki pchające wózki obok najgorszych mętów spod ciemnej gwiazdy, ojców tych nieszczęsnych bękartów - ja wtedy się do nich uśmiecham, czasem zagadam w kilka ciepłych słów, sprawię komplement. W głębi serca jednak gardzę @@@ i żałuję, że miałem z nią kiedykolwiek styczność. Reakcje zewnętrzne z reguły nie są zapisem prawdziwych odczuć wewnętrznych. Jeśli spotykacie się, nasto-matki, z przychylnością i pomocą społeczeństwa, to nie sądźcie, że społeczeństwo toleruje Wasze zachowanie i Was nie potępia. Owszem, czasem pomaga, bo ma taki socjalny obowiązek wynikający ze skodyfikowanej PDPW z 1948r, czasem współczuje, widząć zmarnowane istnienie i roztrzaskane perspektywy. Ale nigdy nie szanuje, nigdy. Przemyślcie to, co napisałem i, jeśli możecie, zmieńcie swoje postępowanie. Na szacunek sobie trzeba zasłużyć, a nic tak nie wzbudza przychylności innych, jak uprzednie szanowanie siebie. To taka, żeby użyć mądrego zwrotu, reakcja łańcuchowa: zdrowe podejście do własnej osoby, umiar, aurea mediocritas, implikuje sympatię otoczenia. I na odrwót - prowadzenie się byle jak i z byle kim ściąga na taką panienkę pogardę, a jeśli już raz spadnie na którąś z Was taka pogarda, to potem niełatwo będzie zmyć to znamię, to signum odrzucenia.
I na koniec coś na poprawę humoru:
Nagroda dla autora największego Nonsensu przypada nastolatce, która twierdzi, że nie jest puszczalska, bo zna ojca swego dziecka. Mam za mało czasu, żeby dokładnie roztrząsać się nad tą definicją, ale w wolnej chwili, zapewniam, przeprowadzę jej egzegezę. Będzie kupa śmiechu
Pozdrawiam

Nie rozumiem twojej zgryźliwości, skończyłeś jakąś tam szkołe, jestes studentem, pewnie będziesz miał dobrą pracę którą załatwi Ci ojciec bądź ktoś z rodziny i pewnie dlatego jesteś tak samolubnym gnojkiem który wywyższa się sądząc że jest lepszy bo zmierza po utartych ścieżka@@@ca bądź kogoś z rodziny. Wiedz jedno nie jesteś lepszy od tych dziewczyn, nie znasz ich życia, sytuacji rodzinnej ani tego co kierowało ich do bycia matką. Mam 21 lat, skonczyłam szkołe, zdalam maturę, pracuję od 16 roku życia i świetnie daje sobie rade i wcale nie potrzebne mi są głupkowate mądrości które wypisywałeś z ksiązek żeby coś osiągnąć, mam 21 lat, nie mam dzieci, na studia sie nie wybieram, mam wspaniałego faceta który mnie wspiera, pomaga mi i daje siłę do walki z przeciwnościami losu a ty pewnie nie masz nic oprócz zakłamania że jesteś @@@istym człowiekiem, ale oświecę Cię WCALE TAK NIE JEST! To nie te czasy kiedy prawnik to był ktoś, a swoimi wypowiedziami tylko się ośmieszasz i robisz z siebie błazna!!
Nie popieram tego że dziewczyny w wieku od 12-17 lat mają dzieci ale nie oznacza to że muszą być złymi matkami, znam bardzo dużo kobiet ktore urodziły majac 17-18 lat i dzieci się uczą, konczą szkoły, nie kradną, nie ćpają itd. A patrząc na niektóre matki w "normalnym" wieku ktore zabijają dzieci, oddają za pieniądze pedofilom czy sprzedają to wole już te "niewyuczone 17-stki" które będą starały sie dbać, kochać i opiekować się swoimi pociechami.
Także radzę mieć więcej samokrytyki, dobroci a mniej wywyższania się i robienia z siebie "Bóg wie" kogo a wtedy będziesz dobrym człowiekiem.
p.s Zna
[24.10.2013] 15:39
...21...
Nie krytykuje młodych matek ani nie popieram, moje zdanie jest takie 12-sto katka w ciąży to jest chore moim zdaniem, bo ja w tym wieku bawiłam sie lalkami, ale 17-sto latka to już coś innego tyle że i tak b.młody wiek na bycie mamą chodź wole 17-nasto letnie matki ktore dbaja o malenstwo niż w "normalnym wieku" tore zabijaja, oddawaja pedofilą albo sprzedają dzieci. Trzeba jednak brać pod uwagę to, że jeśli planuje się pociechę w tak młodym wieku to powinnyście zastanowić się czy podołacie i czy będziecie miec oparcie w rodzinie bo jeśli nie daj Boże coś będzie nie tak to nikt inny tylko wasze dzieci będą cierpieć!
Także nie jestem ani za ani przeciw tylko prosze kochać się z głową, jak to moja mama mi powtarzała
p.s Mam 21 lat i nie mam dzieci ale w rodzinie mam mnóstwo dzieciaczków i sporo z nich mialam pod "swoimi skrzydłami"
Pozdrawiam młode mamy i pamietajcie dzieci są najważniejsze
[19.12.2013] 12:56
śmiech na sali
upity turysta (08.05.05 20:35):
14 lat i ciaza... Przepraszam, moze jestem jakis staroswiecki ale mi sie
to ku**a w glowie nie miesci... Nie wiem czy gratulowac czy kondolencje
skladac... Brak slow... Ja to najchetniej bym dziewczynka spirale
montowal do 18 roku zycia...
Jedno pytanie do "wikusia05050". A czy Twoj "chlopiec" gimnazjum
skonczyl? Pracuje? Jest pelnoletni? Czy moze kolega z klasy? Bez obrazy,
poprostu strasznie mnie to ciekawi.

Śmiech na sali, 14-latki w ciąży!Jezu... Daj im rozum do głowy.. Masz rację, chyba tak lekarze powinni robić. Stara data,ale czytam dopiero teraz('13r) i nie mogłam się powstrzymać by nie zgodzić się z Twoim komentarzem. I brzydko napiszę... GÓWNIARY ZA MLEKO SIĘ BRAĆ A NIE ZA SEKS!!
[25.07.2014] 03:45
setaaa123
Patii... (08.01.2008.23 08:29):
Mam tak ze skaczone 15 lat i jestem w 16 tygodniu ciazy... Mój chłopak na skaczone 21 lat i idzie do wojska juz za kilka dni... ale mam pełen wsparcie u moich rodziców zarwno jak i u jego rodziców... oczywiscie ze sie martwie co bedzie potem ale bedzie dobrze bo bede miala pomoc... ale niewiem jak ja wytrzymam ten czas bez mojego Pawełka?? bedzie mi trudno!! spedzamy ze soba duzo czasu... odkładamy piniadze na dziecko i jest spokojnie!! niemartwcie sie tym ze w tym wieku zszłyscie w ciaże!!

Jak to możliwe ze on nie idzie siedzieć przecież musieliście zrobić to gdy jeszcze nie miałaś 15 stki a od wtedy można uprawiac sex...nie rozumiem jak to jest ze on nie siedzi jeszcze za pedofilie..?
[19.12.2014] 11:27
ReniaBBB
Moja córka ma 17 lat i zaszła w ciąże ze swoim chłopakiem... ale nie ma co się odwracać od swojego dziecka. Wiem że to ciężka sprawa ale należy ją wspierać. Ja ze swojej strony przekazuję wiedzę która będzie jej potrzebna do przyjścia przez ciąże. Tego co nie powiem może sama wyczytać w internecie np tutaj http://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mot hers/15/1661 Wydaje mi się że to powinna wiedzieć każda młoda matka Co o tym sądzicie ?
[23.12.2014] 18:15
grzesznica
...21... (13.10.2013.24 15:39):
Nie krytykuje młodych matek ani nie popieram, moje zdanie jest takie 12-sto katka w ciąży to jest chore moim zdaniem, bo ja w tym wieku bawiłam sie lalkami, ale 17-sto latka to już coś innego tyle że i tak b.młody wiek na bycie mamą chodź wole 17-nasto letnie matki ktore dbaja o malenstwo niż w "normalnym wieku" tore zabijaja, oddawaja pedofilą albo sprzedają dzieci. Trzeba jednak brać pod uwagę to, że jeśli planuje się pociechę w tak młodym wieku to powinnyście zastanowić się czy podołacie i czy będziecie miec oparcie w rodzinie bo jeśli nie daj Boże coś będzie nie tak to nikt inny tylko wasze dzieci będą cierpieć!
Także nie jestem ani za ani przeciw tylko prosze kochać się z głową, jak to moja mama mi powtarzała
p.s Mam 21 lat i nie mam dzieci ale w rodzinie mam mnóstwo dzieciaczków i sporo z nich mialam pod "swoimi skrzydłami"
Pozdrawiam młode mamy i pamietajcie dzieci są najważniejsze

Piszesz o 17 letnich matkach, że decydują się być matkami, Która z tych 17stek planowała założenie rodziny w takim wieku? jeśli nawet planowała to na świat wyda idiotów, bo ktoś kto nie potrafi myśleć nie może wydać na świat mądrego potomstwa, żeby być matką trzeba dziecko i siebie nakarmić ubrać, zapewnić dach nad głową, Więc mądra 17 tolatka nie planuje w takim wieku dzieciaka, Bardzo dużo jest tu krytyki wobec młodych matek, piszą to ludzie niby mądrzy, bogobojni, lecz takie słowa do dziewczyn które zaszły w ciążę nie zachęcają je do urodzenia lecz do usunięcia, Wiec przestańcie pieprzyć
[17.02.2015] 09:26
agnieszka_64399
w czasie ciąży ciężkim tematem są zaparcia w trakcie ciąży. Pewnie wiele razy zastanawiałyście się jak sobie z tym poradzić. Możecie zajrzeć do tego tematu http://www.stopzaparciom.pl/Zaparcia-w-czasi e-ciazy ,wszystko ładnie i czytelnie objaśnione.
[19.02.2015] 14:18
martyna11  martyna11@tlen.pl
Witam. ...Mam pytanie jakim cudem twój chlopak nie trafił do więzienia przecież miałas 14 lat jak zaszłas
[24.02.2015] 15:20
partner na wesele ;))
Cześć dziewczyny! Jeśli poszukujesz osoby towarzyszącej na wesele bądź inną okazję to chętnie Ci pomogę. Mam 25 lat, 180 cm wzrostu. Bez nałogów. Po studiach. Towarzyski, z poczuciem humoru. Taniec nie jest mi obcy Pochodzę z woj. śląskiego (okolice Bielska) ale moja propozycja dotyczy także innych województw. Masz pytania do mnie? Napisz koniecznie! Kontakt mailowy: alexbb5555@wp.pl Na pewno odpiszę. Pozdrawiam serdecznie osoba towarzysząca na wesele / partner na zabawę / partner do tańca / partner na wesele / alexbb5555@wp.pl ogłoszenie dotyczy m.in. Katowic, Krakowa, Kielc, Łodzi, Warszawy, Lublina, Radomia, Wrocławia, Opola, Gliwic, Rybnika, Częstochowy, Tarnowa, Rzeszowa, Bielska i wielu innych miejscowości Szczególnie mile widziane wiadomości od dziewczyn z województw: śląskiego i małopolskiego! (mam najbliżej)
[28.05.2015] 16:35
karollcciia34
Ciąża nastolatek w dzisiejszych czasach się zdarza coraz częściej, ważne żeby szybko się opamiętać i zająć tym najlepiej jak się da.. http://www.9-miesiecy.pl/ poczytajcie na tym blogu o ciąży jej możliwościach, co dalej po ciąży, jak urodzić dziecko ?
[01.06.2015] 11:13
Natuska3245
jak mam 18 lat i tez jestem w ciązy. Mój chłopak ma 22 lata i od kilku lat pracuje, mam zamiar wprowadzić się do niego. Wszyscy mowia, że jesteśmy tacy młodzi na zakładanie rodziny, a moja mama i jej rodzeństwo mieli pierwsze dziecko w wielu maks 21 lat . rozumiem ze 14 czy 15 to lekka patologia, ale ja naorawde się cieszę. Potrzebuje teraz znaleźć dobrego lekarza, który poprowadzi ciąże, ten do którego chodziłam prywatnie chyba trochę mnie zlewa. Był ktoś w tej przychodniwww.godulahope.pl. na sląsku? Z tego co wiem robią badania prenatalne, usg plodu i badania genetyczne
[09.06.2015] 12:31
Barbara8812
Przerażające jest że co raz większa liczba młodych kobiet zachodzi w ciążę i tak na prawdę nie mają pojęcia o wychowywaniu dziecka. Dobrze jest wtedy albo popytać się kogoś z rodziny kto ma już doświadczenie albo na własną rękę szukać informacji np takich jak http://lovi.pl/pl/pomoc-laktacyjna/110
Wydaje mi się że każda młoda kobieta powinna takie rzeczy wiedzieć.
[24.01.2017] 12:23
Katren2211
Ciąża u nastolatek to taka plaga naszych czasów. Oczywiście jak już się zdarzy no to nie ma co się załamywać bo tak to po prostu już w życiu bywa. Jednak te młode dziewczyny nie mają żadnej wiedzy z zakresu przebiegu ciąży a także dbania o siebie w tym okresie. Dlatego warto abyśmy im pomogły. Polecam od siebie bardzo ciekawy artykuł na stronie http://www.naturalnawitaminazycia.pl/znaczen ie-witaminy-d3-w-ciazy Gdzie dowiemy się między innymi o znaczeniu witaminy d3 podczas ciąży. Zamiast krytykować te dziewczyny należy im pomóc. Kto wie może i nasze dziecko kiedyś to się przytrafi.
[28.01.2017] 19:40
yanux
Poszukuję kobiety, która prowadzi tryb rozwiąlej pani, np. pracująca w agencji towarzyskiej. Bardzo mile jest widziana pani w ciąży lub z małym dzieckiem, albo planująca potomstwo. Jestem bezpłodny i bezdzietny w średnim wieku, panie o takiej orientacji sex., np. lekkich obyczajow bardzo pragnę sie z nią związać i dzieci, ktore urodzi bedę dbał jak o własne i powinny nosic moje nazwisko. Osoba, ktora czyta ten post bardzo proszę o kontakt, jezeli w Twoim otoczeniu znajduje sie taka kobieta która potrzebuje pomocy, jest np. w ciąży odrzucona przez rodzinę czy przez znajomych itp. daj znac - chętnie sie nią zaopiekuję. napisz na zdhpnk@yahoo.com
[14.02.2017] 00:39
Misia01
Nastoletnia napalona suka z duzymi cyckami, 16 lat. Chetnie poznam jakiegos mlodego ogiera z wielkim siusiakiem lub napalona suczke do zabawy, wymiany zdjec itd.
Mail: naughtyteen6@gmail.com
Moje gg: 61204644
[15.01.2019] 23:30
Julk98
Bywa, przecież to jeszcze nie koniec świata, moja znajoma ma córkę, zaszła w ciążę w wieku 18 lat i cieszy się wnukiem, bo już go ma i jest dla niej cąłym światem, dla mamy też, ta lekarz ich prowadzila http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ cudowny człowiek pełen empatii no więc można po prostu być szczęśliwym
[16.01.2019] 12:12
urzekła nas twoja historia
śmieciu reklamodawczy z komercyjnego gabinetu ginekologicznego Białystok.
[16.01.2019] 14:01
sexmalwina.pl
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 25 do 60lat
Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, moja nagie fotki i kontakt tu http://sexmalwina.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie!
lub napisz maila na: malwina300x@wp.pl
[16.01.2019] 15:30
sramy na twoje szukanie

1 «   15 16 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat