o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Ciąża nastolatek

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
[12.05.2006] 14:24
ZYcze powodzenia
Miya1989 (06.05.12 14:17):
Ciekawa bardzo ci dziękuję przynajmniej mam się komu wygadać... oj pewnie przyjdzie taki moment, że pójdę do ginekologa ale jeszcze mam czas oj ciąża i jej donoszenie o rany.... Moi rodzice by na pewno byli mocno zaskoczeni, że ich jedynaczka wpadła ale na razie planuje to gdzieś za 2lata - kochanie się , a nie ciążę

jakbys miala jakies klopoty z wiedza na temat antykoncepcji to pisz na meila pirania8@tlen.pl pomoge jestem duuuuuuzo strasza od Ciebie.
A jesli by mialo dojsc do czegos glebszego to Kamila gon do zakladani chociazby tylko prezerwatywy i musi to robic umiejetnie nie zabrudzajac ich przed.
Trzymaj sie malolato.
Ciekawa.
[12.05.2006] 14:25
kazanie moze
nie ale pewnie zapytali by kiedy będzie ślub? w sumie mam swoje lata. Ale czy slub potrzebny do wychowywania dziecka?
[12.05.2006] 14:28
Slub to raczej uwiazanie dla
kazanie moze (06.05.12 14:25):
nie ale pewnie zapytali by kiedy będzie ślub? w sumie mam swoje lata. Ale czy slub potrzebny do wychowywania dziecka?

kobiety a jesli facet jest nieodpowiedzialny to tylko poglebia jej nadzieje ze jeszcze cos sie zmieni i tak sobie bedzie zyla meczyla sie bedac naiwna mezatka.
Ciekawa.
[12.05.2006] 14:29
Miya1989  miya1989@tlen.pl
ZYcze powodzenia (06.05.12 14:24):
Miya1989 (06.05.12 14:17):
Ciekawa bardzo ci dziękuję przynajmniej mam się komu wygadać... oj pewnie przyjdzie taki moment, że pójdę do ginekologa ale jeszcze mam czas oj ciąża i jej donoszenie o rany.... Moi rodzice by na pewno byli mocno zaskoczeni, że ich jedynaczka wpadła ale na razie planuje to gdzieś za 2lata - kochanie się , a nie ciążę

jakbys miala jakies klopoty z wiedza na temat antykoncepcji to pisz na meila pirania8@tlen.pl pomoge jestem duuuuuuzo strasza od Ciebie.
A jesli by mialo dojsc do czegos glebszego to Kamila gon do zakladani chociazby tylko prezerwatywy i musi to robic umiejetnie nie zabrudzajac ich przed.
Trzymaj sie malolato.
Ciekawa.

Dziękuję ci bardzo na pewno jak bedzie miało do tego dojść to dam Ci znać oj gumka obowiązkowo oj musze uważać teraz..ale póki co wyjechał na 3miesiące do Szkocji a jak wróci to nie wiem co się będzie dizało życie to zabawa
[12.05.2006] 14:30
kazanie moze (06.05.12 14:25):

Jak ktoś jest w ciąży musi sie hajtać - stereotypy.... Mi się życie na ,,kocia łape" podoba jak na razie...Ale pewnie mi isę kiedyś pogląd zmieni życie to zabawa
[21.01.2020] 07:08
[12.05.2006] 14:32
chodzi o
to że on jest bardzo odpowiedzialny ale narazie nie nastawiamy sie na dziecko. i na slub tez nie - choć mieszkamy razem!

o po takim niewidzeniiu sie to narawde ciężko stwierdzic czy te dwa lata wytrzymacie jeszcze.
[12.05.2006] 14:33
mi też
się podoba na kocią łape choć kocham go obrzydliwie ( i nigdy nie pozwoliłabym mu wyjechac na tyle czasu ) to na ślub poczekam jeszcze
[12.05.2006] 14:35
chodzi o (06.05.12 14:32):
to że on jest bardzo odpowiedzialny ale narazie nie nastawiamy sie na dziecko. i na slub tez nie - choć mieszkamy razem!

o po takim niewidzeniiu sie to narawde ciężko stwierdzic czy te dwa lata wytrzymacie jeszcze.

Oj nie wiadomo...przynajmniej tyle dobrze, że jakbym wpadła to by mnie razcej ze szkoły nie wyrzuculi- jego chrzestna jest dyrektorką szkoł do której chodzę hehe Obym wytrwałą te 2lata...

Dobrze że masz odpowiedizalnego faceta na ślub i na dziecko będziecie mieli jeszcze czas mieszkanie razem hmm fajne sprawa życie to zabawa
[12.05.2006] 14:39
tak to
jest nieziemskie przeżycie jak dla mnie - juz czuje się jogo żoną no to faktycznie jak to chrzesna to może jeszcze by pomogła ale na razie nie kraczmy
[12.05.2006] 14:41
tak to (06.05.12 14:39):
jest nieziemskie przeżycie jak dla mnie - juz czuje się jogo żoną no to faktycznie jak to chrzesna to może jeszcze by pomogła ale na razie nie kraczmy
Lepiej nie kraczyć ja na razie uciekam na obiadek trzymajcie się dziewczyny do wieczorka życie to zabawa
[12.05.2006] 16:39
młoda mama
a więc ja mam 20 lat i 4 letnią córeczke i niemam zamiaru komuś mówic ze jest ekstra jest trudno i czsami wszystko mnie przerastai wtedy jest coś takiego ze ten mały szkrabek podchodi i tak poprostu się przytula i mówi kociam cie mamo ... i wtedy juz mam znów siłę by sie zmierzać ze wszystkim z problemam z ludzmi z samotnością

a co do osób które mówią ze sie puściłam to nie tak był to pierwszy chłopak pierwsza miłość i dośćdługo razem byliśmy znaliśmy sie od 4 klasy podstawówki i tak to śię potoczyło .Teraz niejesteśmy razem choć przez pewien czas był przy nas ale po 2 latach zabawa w tate mu się znudziła.

a co domnie radzę sobie dobrze skończyłam szkołe zdałam maturkę pracuję w sądzie i dorywczo finansowo jakoś nienarzekam a bez córki świat byłby puty i szary .

jeszcze jedna ważna rzecz często ludzie myśla że dziecko w takim wieku to wyrzeczenia to nieprawda znajduje czas na wszystko pracę zabawę z córką ale też na przyjaciół na jakieś imprezy czy dyskoteki róznica jest w tym ze mało śpie po jakimś piwku bo rano w niedziele trzeba małej śniadanko zrobić i na spacerek iść....
[12.05.2006] 17:10
młoda mama (06.05.12 16:39):
a więc ja mam 20 lat i 4 letnią córeczke i niemam zamiaru komuś mówic ze jest ekstra jest trudno i czsami wszystko mnie przerastai wtedy jest coś takiego ze ten mały szkrabek podchodi i tak poprostu się przytula i mówi kociam cie mamo ... i wtedy juz mam znów siłę by sie zmierzać ze wszystkim z problemam z ludzmi z samotnością

a co do osób które mówią ze sie puściłam to nie tak był to pierwszy chłopak pierwsza miłość i dośćdługo razem byliśmy znaliśmy sie od 4 klasy podstawówki i tak to śię potoczyło .Teraz niejesteśmy razem choć przez pewien czas był przy nas ale po 2 latach zabawa w tate mu się znudziła.

a co domnie radzę sobie dobrze skończyłam szkołe zdałam maturkę pracuję w sądzie i dorywczo finansowo jakoś nienarzekam a bez córki świat byłby puty i szary .

jeszcze jedna ważna rzecz często ludzie myśla że dziecko w takim wieku to wyrzeczenia to nieprawda znajduje czas na wszystko pracę zabawę z córką ale też na przyjaciół na jakieś imprezy czy dyskoteki róznica jest w tym ze mało śpie po jakimś piwku bo rano w niedziele trzeba małej śniadanko zrobić i na spacerek iść....

Małe dzieci są kochane, musisz bardzo kochać małą. To ze urodziłaś ją w młodym wieku na pewno nauczyło Cię wielu rzeczy Dobrze, że masz pracę i sobie radzisz widać, że zaradna z Ciebie osóbka i dziecko ma kochaną Mamę eh;/ Faceci zazwyczaj tak z nimi jest, że odchodzą po pewnym czasie, dobrze że chociaż przez chiwle Ci pomógł Trzymaj tak dalej życie to zabawa
[12.05.2006] 17:25
młoda mama
mam 4 letnią córke i ucze jej swojego fachu (ciągnięcia druta)
[12.05.2006] 18:13
młoda mama
młoda mama (06.05.12 17:25):
mam 4 letnią córke i ucze jej swojego fachu (ciągnięcia druta)

KOMUŚ SIĘ CHYBA BARDZO NUDZI I JEST BARDZO ALE TO BARDZO INTELIGENTNY NIEMA CO MA POZIOM TRZYMAJ TAK DALEJ ...
[12.05.2006] 18:33
Pan Podszywacz
o co ci chodzi? przecież napisałem to z uśmieszkiem.
Nie obrażaj się tak to tylko internet.
[12.05.2006] 18:57
Pan Podszywacz (06.05.12 18:33):

Nawet coś napisanego na necie potrafi zranić człowieka... Głupotą nie grzeszysz skoro tego nie wiesz, a to wcale nie było miłe!! życie to zabawa
[12.05.2006] 19:15
młoda mama
Pan Podszywacz (06.05.12 18:33):

no niewiem czy tobie było by miło ....gdyby ktos tak obcy tak powiedzial w związku z tobą niebiore takich rzeczy do siebie poprostu przeraziło mnie to że ktoś może wpadać na teksty tego typu
niechcę nikogo obrażać tym bardziej ciebnie ale do zbytno mądrych to chyba nienalezysz pozdrawiam
[13.05.2006] 07:57
Miya1989 (06.05.12 20:30):
ja swojemu tez ciagne druta

Ej nie ładnie się tak pode mnie podszywać!! zablokowałeś mi konto!! to było chamskie!! nie mogłam sie zalogować! jak ci sie nudzi to idź się lecz na głowę!! życie to zabawa
[13.05.2006] 12:01
bartek3000
hej wczoraj ssluchalem wiadomosci w angielskim radiu , i dotarla do mnie wiadomosc iz pewna 11 letnia dziewczynka jest w ciazy z 15 latkiem , a co za tym idzie staje sie najmlodsza angielka przy nadziei. nie wiem jak to skomentowac ,
wczoraj do komunii , a dzis w ciazy...
[13.05.2006] 12:21
orube
bartek3000 (06.05.13 12:01):
hej wczoraj ssluchalem wiadomosci w angielskim radiu , i dotarla do mnie wiadomosc iz pewna 11 letnia dziewczynka jest w ciazy z 15 latkiem , a co za tym idzie staje sie najmlodsza angielka przy nadziei. nie wiem jak to skomentowac ,

konkret!! nie ma to jak bice rekordow w tej dziedzinie
[13.05.2006] 17:12
Miya1989
bartek3000 (06.05.13 12:01):

O rany co za dzieci!! Wiosna :*:*:*:*:*:*pan>
[15.05.2006] 16:24
młoda mama
11 lat???to jest jednak lekka przesada a to jest wogóle możliwe ??
[15.05.2006] 20:58
Miya1989
Nie wierzę w to że w wieku 11stu lat!! nawet cyganki tak wcześnie nie rodzą dzieci!!!!!!!!!!!!! Wiosna :*:*:*:*:*:*pan>
[26.05.2006] 16:48
szuger
Słuchaj, jeśli już się tak stało, to nie ma co dramatyzować, dziecko trzeba urodzić i wychować!

http://tnij.org/szuger
[16.01.2007] 18:34
ilonekp
ja mam 24 lata i w tym roku koncze studia - jestem w ciazy i jest cholernie ciezko... chociaz maz po studiach i oboje mamy prace. ciezko zwlaszcza psychicznie
[16.01.2007] 19:24
natalia2206
hmm... nie potępiam nikogo.. bo różnie w życiu bywa.. ale nie należy brać się za coś, o czym nie ma się zielonego pojęcia... do seksu trzeba dojrzeć.. nie tylko fizycznie..ale przede wszystkim emocjonalnie. ..życie jest za krótkie, by wątpić..
Jeśli kochasz - masz wszystko.. jesteś Kimś... - jesteś Człowiekiem..
[16.01.2007] 19:32
WWO HWDP
bawić się chciała to wpadła...

jesli już to zrobiła a to był przypadek jeśli gupia nie była to da rade.. jeśli kocha i miała pożązdnego chłopaka ..
nie jest sztuką się w coś wpakowac .. gupiego złego.. a potem .. to olac rodzina itp ... zabijanie dziecka to morderstwo @@@ać aborcje kto to robi zabija człowieka... jest dla mnie gównem.. ucieka od odpowiedzialności

Wyobrascie sobie ... jak wy bylibyście tym dzieckiem.. takmi małym błodem i jakby was dzgali ..a wy byscie to czuli to jest gówn i tyle..
jak eutanazja... i te inne @@@ony syf świata..

Ale wracając do tematy jesli juz to zrobiła .. to musi byc za to odpowiedzialna... zacząć wychowyać dziecko.. z pomocą chłopaka...

Trzeba umieśc sie podnieśc po upadku.... wziąśc za cos odpowidzielanośc jesli się zbłądziło ..
a nie zabijać albo siedzieć .. na dupie i nic nie robić i tyle...

A takich nastolatek nie jest mi żal.. może są młode gupiutkie i nawine.

ale chyba widza komu dają dupy .. wszystko zależy od wychowania rodziców .. jak bedzie dawała dupy za młodu to potem też będzie .. i taka prawda....

Niema wzoru to jest bagno... Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
Pamiętaj a bedziez zapamiętany
DOBRO ZA DOBRO ZłO ZA ZłO
WSZYSTKO MA SWE WARTOśCI CZAS NADRABIAć ZALEGłOśCI I POMYSLEć O PRZYSZłOśCI W TYM śWIECIE WIELKIEJ LUDZKIEJ PROżNoSCI JEST WIELE MOżLIWOśCI BY COS OSIAGNąC SAMEMU TO INICJUJąC I WSZYSTKIE MARZENIA DOKONUJąC .
[16.01.2007] 21:13
Elizzza
To sa tępe młode idiotki które ulegają chlopakom nie mysląc o konsekwencjach. Mojemu bratu taka jedna su.ka zniszczyla zycie, wpierniczyla sie w nasza rodzine, nie pracuje ma wyksztalcenie podstawowe siedzi tylko w domu u nas jak pasozyt ,udupila mojego brata na cale zycie!
[16.01.2007] 21:44
nieokreślona
nie no wwo hwdp to naprawdę kompletny idiota
[16.01.2007] 22:34
WWO HWDP
TY tam na górze sama jestes idijotka nierozumiesz mni to twoja sprawa
ni zamierzam ci się tumaczyć pomarańczko i tyle... Prawda boli ale trzeba ją powiedzieć
Pamiętaj a bedziez zapamiętany
DOBRO ZA DOBRO ZłO ZA ZłO
WSZYSTKO MA SWE WARTOśCI CZAS NADRABIAć ZALEGłOśCI I POMYSLEć O PRZYSZłOśCI W TYM śWIECIE WIELKIEJ LUDZKIEJ PROżNoSCI JEST WIELE MOżLIWOśCI BY COS OSIAGNąC SAMEMU TO INICJUJąC I WSZYSTKIE MARZENIA DOKONUJąC .

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat