o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Ciąża nastolatek

1 2 3   » 17 Strony tematu:
[11.05.2006] 17:41
Miya1989  miya1989@tlen.pl
Co myslicie o dzieczynie ktora ma te 14-16 lat i urodzila dziecko ?
i co byscie zrobili gdybyście byli w takiej sytuacji?? "Człowiek nie może żyć bez miłości. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa..."
Jan Paweł II
[11.05.2006] 17:44
Wilkolakakakka
A co jesteś w ciąży Miya?
[11.05.2006] 17:47
Nie jestem w ciąży, tak poprostu pytam. Mam koleżankę która jest w ciąży-ma 15ście lateq;/ "Człowiek nie może żyć bez miłości. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa..."
Jan Paweł II
[11.05.2006] 18:16
orube
Miya1989 zapodajesz ciekawe tematy nie powiem. znam wiele dziewczyn co w tym wieku rodzilo, co prawda nie byly miomi przyjaciolkami, ale to i tak przykra sprawa. dodatkowo co roku przybywa dziewczyn z ktorymi kiedys siadalam w szkolnej lawce, a teraz codziennie pchaja wozek.
[11.05.2006] 18:21
orube (06.05.11 18:16):
Miya1989 zapodajesz ciekawe tematy nie powiem. znam wiele dziewczyn co w tym wieku rodzilo, co prawda nie byly miomi przyjaciolkami, ale to i tak przykra sprawa. dodatkowo co roku przybywa dziewczyn z ktorymi kiedys siadalam w szkolnej lawce, a teraz codziennie pchaja wozek.

Dziękuję Ci bardzo dla mnie to straszne, jak ktos jest w tak młodym wieku w ciąży. Mam nadzieję, że nie wpadnę w ciagu tego roku
A młodych nastolatek w młodym wieku jest dużoooo "Człowiek nie może żyć bez miłości. Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą, jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość, jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa..."
Jan Paweł II
[19.02.2019] 20:26
[11.05.2006] 18:43
Piti
Dla mnie to jest straszne. Jak dziewczyna taka , która jeszcze w sumie sama jest dzieckiem może wychowywac dziecko? Przeraża mnir to , że jest tego co raz to więcej...
[11.05.2006] 19:14
egria
moja koleżanka urodziła dziecko mająć 15 lat ale ona akurat jest dowodem na to że życie może sie dobrze ułożyć mimo takiego "utrudnienia", nie chcę się rozpisywać ale ogólnie powiem.. ma fajnego męża, odchowane dziecko, w tym roku kończy studia... ehh aż czasem jej zazdroszczę za kryształową ścianą słów
za nieprzebytym lasem kłamstw
chowa się ze mną dobry duch
pod niebem wiatr pogania los zatacza łuk

doskonale znika czas
doskonale i nie ma nic
jeszcze dalej idę sam
jeszcze dalej trzeba iść...

[12.05.2006] 04:41
To posiadasz dosc waskie
E.SI (06.05.12 01:17):
Dziewczyny, które rodziły nie mając 16lat, nie mogę określić inaczej niż głupie / puszczalskie.

horyzonty wyobrazni i umiejetnosci oceny sytuacji takich niepelnoletnich przyszlych matek.
Ciekawa.
[12.05.2006] 07:49
fanatyk23
powiem wam że nie koniecznie muszą być puszczalskie, takie które puszczają sie na lewo i prawo to są głupie, ale może ta 16latka po prostu postanowiła z chłopakiem przejść to a niechcący wpadła, takie młode macierzyństwo może zrujnowwać życie lub je czasem polepszyć, nie mówie że dziecko jest czymś złym tylko że za młodo zaszła w ciąże i nie jest na to przygotowana pod żadnym względem
[12.05.2006] 10:31
Fanatyk 23 masz całkowitą rację czasami macierzyństwo dobrze wpływa na młode dziewczyny, szczególnie na rozpieszczone, niewiedzące czego chcą dziewczyny życie to zabawa
[12.05.2006] 12:33
GoSuPiCaSsO
Mysle ze takie dziewczyny maja zrujnowane zycie i ewentualne plany na przyszlosc. Wogole nie wiem kto wprowadzil taka mode ze jak w odpowiednim wieku jestes dziewica//prawiczkiem to jestes odmiencem. non sens ale dziewczyny jedna slucha drugiej " ja juz nie jestem dziewica " i te mlodziutkie sobie mysla no nie sama w klasie dziewica nie zostane musze cos z tym zrobic ... i potem ciaze niespodzianki placz i lament
[12.05.2006] 13:18
właśnie płacz
i lament! bo chłopak często się zmywa nie czuje odpowiedzialności. Ale wcale mu się nie dziwie. Moj ma 26 lat, ja 24 i zawsze sie zabezpieczamy, żadne z nas nie jest gotowe na dzieci a oboje juz po studiach z tytułami magistrów więc dziecko by nam w niczym nie przeszkadzało ale psychicznie jeszcze nie jesteśmy gotowi! a taka 15stka? szkoła, rodzice, rodzina - wszyscy będa mysleli ze puszczalska i że wpadła z pierwszym lepszym, choc wcale tak nie musi być! to może być super ekstra uczucia a i tak społeczeństwo pomysli jedno.
[12.05.2006] 13:21
GoSuPiCaSsO (06.05.12 12:33):
Mysle ze takie dziewczyny maja zrujnowane zycie i ewentualne plany na przyszlosc. Wogole nie wiem kto wprowadzil taka mode ze jak w odpowiednim wieku jestes dziewica//prawiczkiem to jestes odmiencem. non sens ale dziewczyny jedna slucha drugiej \" ja juz nie jestem dziewica \" i te mlodziutkie sobie mysla no nie sama w klasie dziewica nie zostane musze cos z tym zrobic ... i potem ciaze niespodzianki placz i lament

W każdej szkole tak jest, każda się przechwala z kim to ostatnio spała ale co zrobić, niektóre laski sa głupie...Żal mi ich, często ta namiętnośc i miłość do tego chłopaka z którym ma dziecko mija życie to zabawa
[12.05.2006] 13:44
Wiekszosc z nich
nie zaszla by w ciaze wiedzac ze sa srodki antykoncepcyjne
np. rowniez ,,tabletka zaraz po'' ale musi taka niepelnoletnia miec zgode od rodzicow na wypisanie przez ginekologa recepty a oni tez czesto sa nawiedzeni doktrynami religijnymi i w ogole traktuja srodki antykoncepcyjne niewiedziec dlaczego jako cos zlego.
I tak kolko sie zamyka i w Polsce jest najwiecej 30 letnich babci jak w jakims ciemnogrodzie albo kraju III-go swiata gdzie dzieci sa zmuszone sila roznych okolicznosci porodzic dzieci.
Ciekawa.
[12.05.2006] 13:46
masz rację ciekawa ale lepiej już urodzić to dziecko niż usunąć życie to zabawa
[12.05.2006] 13:51
ja osobiscie
wstydziłam sie że jestem dziewica w wieku 18 lat ale potem- jak przestałm nia być to byłam wściekła na siebie że nie zaczekałam na chłopaka którego bede kochała i dla którego moja niewinnośc duzo by znaczyła. byłam wściekła ale już nic nie dało sie zrobić. Rodzice często nie wiedza że ich małoletnia córka juz uprawia seks, wiec nawet nie mogą zareagowac.
[12.05.2006] 13:54
ja osobiscie (06.05.12 13:51):
wstydziłam sie że jestem dziewica w wieku 18 lat ale potem- jak przestałm nia być to byłam wściekła na siebie że nie zaczekałam na chłopaka którego bede kochała i dla którego moja niewinnośc duzo by znaczyła. byłam wściekła ale już nic nie dało sie zrobić. Rodzice często nie wiedza że ich małoletnia córka juz uprawia seks, wiec nawet nie mogą zareagowac.

I znowu muszę się z kimś zgodzić ojej ja sobie nawet nie wyobrażam, że mogłabym powiedzieć rodzicom tak - Mamo zaczełam sypiać z Kamilem...na pewno dostaliby zawału Ale na szczęście do takiej sytuacji jak na razie nie dojdzie życie to zabawa
[12.05.2006] 13:55
Tabletka zaraz po nic
Miya1989 (06.05.12 13:46):
masz rację ciekawa ale lepiej już urodzić to dziecko niż usunąć

nieusuwa i nie jest zadnym srodkiem np. wczesnoporonnym.
W szkolach zamiast klasycznych lekcji wychowania seksualnego na ktorych by byly w szerokim zakresie omawiane miedzyinnymi srodki antykoncepcyjne sa lekcje jakiejs etyki albo kateketka bredzi ze seks jest grzeszny a antykoncepcyjne srodki zrownuje wrecz z faktem dokonania zabiegu aborcji.
Zas kazda nastolatka ktora z ciekawosci i zazwyczaj pod sila namowy chlopaka z nim sie bzyknie ze skutkiem ciazy zostanie nazwana k...rwa a w najlepszym przypadku kulturalnie puszczalska nie zas nieswiadomoa
mloda osoba.
Miya1989 a ty co wiesz o antykoncepcji ?
Z Twego rocznika wynika ze jestes w wieku wlasnie takich potencjalnych
niedojzalych matek.
Ciekawa.
[12.05.2006] 13:59
ja tez...........
nie byłamw stanie powiedziec mamie - Mamo przespałam sie z Andrzejem. - padło by pytanie kim jest Andrzej? a ja w tedy musiałabym powiedzieć - nie znasz go Mamo, sama ledwie go znam......tego nie mozna tak po prostu powiedziec kobiecie która cie wychowała na rozwazna dziewczynke...
[12.05.2006] 13:59
Tabletka zaraz po nic (06.05.12 13:55):

W szkolach zamiast klasycznych lekcji wychowania seksualnego na ktorych by byly w szerokim zakresie omawiane miedzyinnymi srodki antykoncepcyjne sa lekcje jakiejs etyki albo kateketka bredzi ze seks jest grzeszny a antykoncepcyjne srodki zrownuje wrecz z faktem dokonania zabiegu aborcji.
Zas kazda nastolatka ktora z ciekawosci i zazwyczaj pod sila namowy chlopaka z nim sie bzyknie ze skutkiem ciazy zostanie nazwana k...rwa a w najlepszym przypadku kulturalnie puszczalska nie zas nieswiadomoa
mloda osoba.
niedojzalych matek.
Ciekawa.

Szczerze mówiąc bardzo mało wiem w ogóle o zabezpieczaniach. Co prawda w szkole miałam lekcje: przygotowanie do życia w rodznie i ta babka co to prowadziła, mówiła że najlepiej po ślubie z kimś się bzyknąć. I mówiła jak liczyć niepłodne dni... No właśnie jestem w takim wieku i sama się boje o siebie ale na szczęście staram się nei myśleć o sexie. życie to zabawa
[12.05.2006] 14:00
Sma juz widzisz jedna
Miya1989 (06.05.12 13:54):
ja osobiscie (06.05.12 13:51):

I znowu muszę się z kimś zgodzić ojej ja sobie nawet nie wyobrażam, że mogłabym powiedzieć rodzicom tak - Mamo zaczełam sypiać z Kamilem...na pewno dostaliby zawału Ale na szczęście do takiej sytuacji jak na razie nie dojdzie

z wielu przyczyn dla ktorych taka mloda dziewczyna nie pojdzie do rodzicow po zgode na pujdzie do kinekologa po recepte (jesli jej w ogole bedzie raczyl wypisac) a na zazycie pigulki ,,zaraz po''
ma niespelna klikadziesiat godzin pozniej jest juz za pozno i zarodek sie zawiaze i zagniezdzi.
Kraj bigoteri a nie ludzi swiadomych natury oraz rzeczywistosci jaka ona niesie.
Ciekawa.
[12.05.2006] 14:04
z wielu przyczyn dla ktorych taka mloda dziewczyna nie pojdzie do rodzicow po zgode na pujdzie do kinekologa po recepte (jesli jej w ogole bedzie raczyl wypisac) a na zazycie pigulki ,,zaraz po\'\'
ma niespelna klikadziesiat godzin pozniej jest juz za pozno i zarodek sie zawiaze i zagniezdzi.
Kraj bigoteri a nie ludzi swiadomych natury oraz rzeczywistosci jaka ona niesie.
Ciekawa.
[12.05.2006] 14:05
nie da sie
nie mysleć o seksie jeśli jest się z facetem. Oni juz w ieku 15 lat maja na to ochote. ale trzymam kciuki - żebyś nie musiała udowadniac jak bardzo go kochasz bo to przeważnie od tego się zaczyna.
[12.05.2006] 14:07
Tak ale ona byla madra
Miya1989 (06.05.12 13:59):
Tabletka zaraz po nic (06.05.12 13:55):

mloda osoba.
niedojzalych matek.
Ciekawa.

Szczerze mówiąc bardzo mało wiem w ogóle o zabezpieczaniach. Co prawda w szkole miałam lekcje: przygotowanie do życia w rodznie i ta babka co to prowadziła, mówiła że najlepiej po ślubie z kimś się bzyknąć. I mówiła jak liczyć niepłodne dni... No właśnie jestem w takim wieku i sama się boje o siebie ale na szczęście staram się nei myśleć o sexie.

bzyknac sie zaraz po slubie he he
Tak jak by slub byl jakos koniecznoscia (to po pierwsze) a po drugie skad wiesz czy z tym juz slubnym partnerem by sie wam ukladalo w waszym seksie ?
Fajny ciemnogrod wspolczuje ci mloda dziewczyno i wielu twoim rowiesniczkom , moim zdaniem to jestescie ofiarami tych bredni o tle religijnym ktore pietnuja kobiete zmuszajac ja posrednio do utrzymywania (tak przereklamowanego pojecia dziewictwa) az do jakiegos slubu.
Oczywiscie ze jak sie ma np.15 lat to lepiej nie bzykac sie na ostro z chlocami ktorym hormony przeciez w ich wieku rozsadzaja mozgi ale wiele z tak mlodych dziewczyn jednak sie odwazy a pozniej dramat ale nie widze winy w nich tylko w szkole braku wiedzy o antykoncepcji, dowolnym dostepie do niej bez recept oraz w bigoteri rodzicow.
Ciakawa.
[12.05.2006] 14:07
nie da sie (06.05.12 14:05):
nie mysleć o seksie jeśli jest się z facetem. Oni juz w ieku 15 lat maja na to ochote. ale trzymam kciuki - żebyś nie musiała udowadniac jak bardzo go kochasz bo to przeważnie od tego się zaczyna.

Wiem o tym tzw. ,,dowody miłości" Dzięki za trzymanie kciuków! jakby do tego doszło to wolę nie myśleć, strasznie boje się wpadki... życie to zabawa
[12.05.2006] 14:11
Ciekawa.
[12.05.2006] 14:12
ja tez jej
sie boje a przypominam że po studiach i 24 latka na karku, dawno temu wyprowadziłam się od rodziców, ba nawet poznałam "przyszłą teściową" a i tak jak wiem że on nie ma zabezpieczenia bo np zapomniał kupic to idziemy spac i seksu nie bedzie. nie moge pozwolić sobie na ciąże przy takich małych zarobkach...
[12.05.2006] 14:12
TO milo slyszec ze jestes
Miya1989 (06.05.12 14:04):
z wielu przyczyn dla ktorych taka mloda dziewczyna nie pojdzie do rodzicow po zgode na pujdzie do kinekologa po recepte (jesli jej w ogole bedzie raczyl wypisac) a na zazycie pigulki ,,zaraz po\\\'\\\'
Ciekawa.

Wstydziłabym się iść do ginekologa i prosić o receptę ( szczerze wątpie żeby mi taką dał). Ciekawa dużo wiesz na temat zabezpieczeń
ja niesetty jeszcze mało wiem, chociaż mój chłopak troszkę wie na ten temat- ma 19lat i nie ejstem jego pierwszą dziewczyną. Kamil powiedział mi że mamy jeszcze czas więc jestem spokojna
[12.05.2006] 14:17
Ciekawa bardzo ci dziękuję przynajmniej mam się komu wygadać... oj pewnie przyjdzie taki moment, że pójdę do ginekologa ale jeszcze mam czas oj ciąża i jej donoszenie o rany.... Moi rodzice by na pewno byli mocno zaskoczeni, że ich jedynaczka wpadła ale na razie planuje to gdzieś za 2lata - kochanie się , a nie ciążę życie to zabawa
[12.05.2006] 14:19
ciekawe
jakby zareagowali moi rodzice?
[12.05.2006] 14:20
ciekawe (06.05.12 14:19):
jakby zareagowali moi rodzice?

hahah na pewno zrobili by Ci kazanie....a później hmmm sama nie wiem życie to zabawa

1 2 3   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat